Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 200D, 1992, W124 - Müüdud
#1
Mark: Mercedes-Benz W124, 200 Diisel
Väljalaskeaasta: 1992
Mootor: 200D, üsna pommikindel
Võimsus: 55 kW
Käigukast: 4 manual
Värvus: hõbemetallik
Lisavarustus: 1xel. peegel, tagaklaasisoojendus (rohkem vist ei ole)


Tartu linnatulede valgel:
[Pilt: eest.jpg]
Vasta
#2
Päris kena asi XD
Vasta
#3
Ilus ja hoitud põka tundub olema, kahjuks jah kast 4 käiguline.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Viimastel päevadel on ilmunud selline viga - ABS tuli hakkab põlema ja ABS ei tööta. Samas järgmisel päeval kõik jälle töötab :S Vahel käivitades tuli lausa vilgub ja siis kustub kohe ära. Äkki keegi oskab öelda millele tähelepanu pöörata ja mida uurida? Viga pole pidev, vahest on ABS - vahest pole. Ilmad juba libedad ja ilma ABSita on jama.
Vasta
#5
mul oli sama jama 250 d-l, kuid asi käis käsikäes tahhokaga, viga oli ülejootmist vajavas relees, mis aku juures, vist punase kaanega, peal kaitse...
Vasta
#6
Ahsoo, mul muidugi tahhokat ei ole. Eks ma uurin seda siis. On veel kellegil ideid?
Uurisin et piduriklotsid hakkavad ka juba lõppema, kas võib ka sellest tingitud olla?
Vasta
#7
milleks abs'i, jalatunne peab vaid olema:lol:
Vasta
#8
Muidugi peab :biggrin: Ma nüüdseks juba palju harjutanud ka seda "tippimist", aga tööle tahaks absi ikka saada Shy
Vasta
#9
Asi natukene ka edasi arenenud. Sisse said pandud tagasihoidlikud DLS kompod koos võimuga ning ostetud uued esituled. Tuled andsid nähtavusele väga palju juurde Confusedmash: Ükspäev käis kõva pauk pagassi avades ja see muutus väga raskeks :biggrin: arvatavasti murdus seal mõni vedru ära, tuleb uurida. Keegi oskab öelda ka kus hea kvaliteedi/hinna suhtega esiklaasi saab?
Vasta
#10
Abs´i viga tõenäoliselt jah ülepinge kaitsmes, ma neid päris mitu üle jootnud.
Klaasi saad kas Kuldari käest või siis Windroxist sõbraliku hinnaga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
Aga küsiks siis veel natuke nõu ka. Kuna on plaanis esibumper ära värvida (natuke kulunud ja siis saaks selle klapi ka külge panna) ja sellega seoses tahaks ära värvida ka need mustad liistud põrkeraual. Aga tahaks siis küsida, et kas on mõtekas bumper värvida auto ülaosa värvi ( see nõuaks ka küljeliistude värvimist) või teha ikka nii nagu originaalis ja värvida selle tumedama halliga. Mis muidu sellise värvi liitri hind võib olla?
Vasta
#12
Mustad liistud jätaks mustaks,värskendaks vähe ainult. Plastiku krunt ja must värv peale,aerosool pudelis ka müügil.
"Esibumber"-i ... see isiklik valik sul,kuna tegemist vanema mudeliga siis jätaks tumedama halli. Kadaka teel oli koht.. seal kohe värvikaart ka olemas neile liistudele. Laki ja värvi hind VIST hakkas 600-st... Aga seda läheb vähe ka sinna.
Vasta
#13
Ilus on küll. Samas väike arvestus ka sellega,et juhuslikult kui kuhugi vastu riivad,või keegi teine,siis väljaulatuv osa on just see must plastik-kummi riba. Seda on hiljem palju lihtsam parandada mustaga kui kerevärviga.
Vasta
#14
No eks ma siis püüan riivamisest hoiduda :biggergrin:
Aga kas keegi oskab öelda selle auto alumise osa(tumedama) värvikoodi? Ülemist osa ma tean - 744 hõbemetallik. DuPont veebikataloog andis mulle sellised valikud(nimi oli 744BUMPER):ALTOGRAU EFFECT ,ATLASGRAU EFFECT, BRILLANTSILBER EFFECT, STRATOSGRAU EFFECT, TIEFDUNKELGRAU.
Keegi mõnda head värvimüügi poodi teab Tartus?
Vasta
#15
Nii, käsisin siis 3 poodi läbi ja ühest leidsin arvatavasti õige värvitooni, mis on 7181. Nimetus peaks olema ATLASGRAU MET SDGLZ. Kui värvitööd valmis on siis lisan kindlasti uusi pilte Smile

Hetkel on pagass tühjaks võetud, kuna üks pagassi sanga küljes olev raudjulla otsustas ära murduda. Pidi olema tüüpviga, kuna see keevituskoht on seal üsna pisike. Selle saab siis laupäeval ära keevitatud.

[Pilt: klamber.jpg]
Vasta
#16
Jätkan monoloogi Cool
Praeguseks on värvitud nii esimene stange kui ka tagumise stange liist. Esimest liistu ei saanud veel värvida, kuna oli liigselt muljutud. Varsti saan kätte ka esitulede alla mõeldud krooliistud, mis parandavad välimust veelgi Confusedmash:

Paar fotot ka praegusest protsessist:
Esiots ( uued tuled ka küljes )
[Pilt: spy2.jpg]
Vasta
#17
update:

Sai tellitud uued kroomliistud:
[Pilt: liistud.jpg]

Järgmine nädal üritab pagasniku sisu kokku laduda ja siis esistangele liistud ja alla klapi kinnitada.
Vasta
#18
Väga hea tulemus!
Vasta
#19
Wink 
Nii, pole pikka aega midagi kirjutanud. Auto sõidab endiselt hästi ja on natukene ilusamaks muutunud.
Nüüdsest siis all valuveljed koos uute kummidega. Valuvelje korgid tegin ise, kuna kuskil müügil sellises mõõdus polnud. Esistangele on alla kinnitatud klapp. Ette panin uued kõlarid, mis on Mercedes-Benz jaoks tehtud 4,75" ning spetsialsete kinnitustega. Spidokal sai ükspäev kilomeetrilugeja vahetatud, sest ta ei tahtnud edasi liikuda. Uus päikesesirm sai pandud, sest vana murdus ära(ükspäev kinnitus ja nädal hiljem sirmi sees olev vedru vms). Uus raadio sai ka paigaldatud(küll kasutatud).


Eile tehtud pildid:
[Pilt: mess_1_small.jpg]
Vasta
#20
Tere,

Väga kenad pildid, peab ütlema!

Mis olukord salongis ja kas auto sõidabki Tartus ringi?

Lihtsalt üks küsimus ka, et kas velje keskmine kapsel on taotluslikult pealekleebitav või lihtsalt on originaalid kadunud?
Originaalkapsel oleks minu arust õigem ja ta on imeodav.

Tauno
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Brick W124, 250D, 1991 - Manifesto Manifesto 19 1,658 09-03-2024, 11:30 PM
Viimane postitus: Manifesto
  W124 300D - M104 Turbo swap 1989 - Paul Paul 1 741 09-02-2023, 06:08 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 86,203 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 282,143 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 98,751 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Müüdud MB Cls 63 AMG Shooting Brake, 2014, X218 - Ignar ignar 77 43,628 07-11-2021, 11:12 AM
Viimane postitus: ignar
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,726 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  Mercedes-Benz 300 E, 1989, w124 - OnkelMats OnkelMats 48 37,858 10-11-2020, 09:46 AM
Viimane postitus: OnkelMats
  Müüdud MB Viano w639 Long 2010a 3.0cdi Ignar ignar 19 7,607 26-09-2020, 09:54 AM
Viimane postitus: ignar
  MB S124 200TE 1992 - coprone coprone 2 2,703 14-09-2020, 01:58 PM
Viimane postitus: jansa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne