Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luksusauto 2006
#21
kasvõi disainilt näiteks. e38 on kolme kerepikkuse võrra ees Smile
...
Vasta
#22
Marek kirjutab

[/quote]
w116 - ca (10-100k) ('72-79) / E23 ei ole enam liikvel vist ('77- '86)
w126 - ca 30-40k ('79-'91) / E32 ca 20-40k ('86-'94)
w140 - ca 100k ('91-'98) / E38 ca 100k ('94-'01)
w220 - ca 250k ('99-'05) / E65 ca 250k ('02-...)
w221 - ca 1,5milli('05-...)

kas ma olen ainuke kes niii arvab? :demond:
[/quote]


Ilmselt küll! Need hinnad ikka väga imelikud Sul, ERITI, KUI NÄITAKSID KUST KOHAST SAAB E65 250 K-ga ,no siis võtaks ise küll kohe kaks ja viskaks Sulle selle imelise infi eest veel paar kümppi peale!!! Jah, MB on alati hoidnud hinda, seda arvamust jagan. MB teistele eeskujuks??? E38 tuli välja - TV+Navi, MF rool, normaalne kompuuter, turvakardinad, telefon normaalselt käetoes,puldist avatav pagasiluuk, Xenon, steptronic jne. Mis oli SAMAL AJAL 140-s? Jagan täielikult Andrese arvamust, et E38 on võrreldav 220ga! Ja kui E65 tuli välja,siis S-i müük kukkus paugult! Huvitav miks? 2001 oli ilmselt veel tore tunne 220 ne rooli keerata, aga BMW pakkus juba piletit tulevikku, seninägematut disaini ja tehnilisi lahendusi, mis põhiline - tõelist revolutsiooni, MB aga peagi uusi lüliteid ja tulesidSmile)) Ise tunnistad, et paljud vigurid on seitsmese pealt maha tehtud, mis tuli juba välja 2001 lõpp! Terve automaailm peab 221-te vastuseks E65-le koos liiga paljude ülevõetud lahendustega! Kes on kellest ees?
Vasta
#23
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

odavain 7ne alates aastast 2002
...
Vasta
#24
E65: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

w220: http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutatu...fi_ee.html

väike vahe on muidugi olemas, aga õigem oleks vaadata veel sama mootoriga enam-vähem sama varustusega.

edit:

250k'ga ei saa veel jah, minu viga(uskumatult kaua siis hinda hoidnud:evilSmile. kui saaks ma võtaks kohe kolm, mitte kaks nagu mõni oma fantaasias. E65 on võrreldav w221. BMW ruulib! :help: A8 tegelt veel parem.:evil:

aga need lisad millest räägid E38'l tulid ju peale feisslifti mis oli 98? mis oli w140 viimane tootmise aasta. seega kui bmw sai millegagi hakkama, siis Mercedes-Benz oli juba uut välja laskmas. w140's on igatahes rohkem autot kui E38's. ära unusta, et w140 tuli välja '91, mis oli siis pemmil? mitte sittagi. :evil:

edit2:

aga mis siin ikka vaielda :argue:, Mercedes-Benz on oma luksklassiga alati mitu aastat varem välja tulnud. loomulikult aeg läheb edasi ja tehnika areneb.
Vasta
#25
Turul kõige odavamate hindadega võrdlus on ka imelik(sellistesse võib väga vabalt hulga raha kohe remondiks arvestada) siis peaks juba mingi keskmise välja arvutama, oleks pilt selgem. Ja BMW ja MB uute mudelite turuletuleku vahe on ka 2 ja rohkem aastat, mis on autode arengus pikk aeg. Aga osade lahendustega on BMW tõesti varem välja tulnud.
Vasta
#26
Andres Kirjutas:kasvõi disainilt näiteks. e38 on kolme kerepikkuse võrra ees Smile
wtf? E38 on disainilt ees w140 ?UZI noh..maitse üle ei vaielda ja võibolla on mul vanamoodne ilumeel vms aga IMO välimuselt on w140 ikka way ees E38-st.
Nagu ma ütlesin MINU arvates.

Jutt käib mõlema auto puhul faceliftist ja tippversioonist (750iL vs. S600)
Ja nagu Marek ütles...mb tuli oma tehnikaga ju alati varem välja, mis andis bemmi inseneridele ja muudele meestele midagi maha koppeerida ja juurde lisada , et olla "veel parem"...njah.

Vasta
#27
noh, kuna MB vs BMW tippmudelid tulevad alati kordamööda, siis on ju siililegi selge et UUS on alati parem kui konkurendi eelmine.
Ja üsna loogiline, et võetakse shnitti turul olevatest konkurentidest, seda nii BMW kui Mercedes-Benz poolt!

Kui BMW on teinud mingi vinge uuenduse, miks siis Mercedes-Benz ei või seda oma järgmisesse mudelisse "kopeerida" ja vastupidi?

Oluline on ju see, et lisaks "kopeerimisele" ka tervikuna konkurendist asi parem tuleks, mis on ka autode evolutsiooni alusWink

Kui keegi teiste ideid ei kopeeriks, oleksid uued lipulaevad ikka täiesti masendava varustusega (meenutagem mingit vana citroeni autot kus oli stta kanti elektrit sees, oli varustuse poolest n.ö. konkurentidest 20 aastat ees).

Vihkan prantsuse autosid, aga ei häiri kui Mercedes-Benz vaatab ahah n2ed kui vinge riist panen enda mudelisse kah. so what?

Milleks leiutada jalgratast?
Vasta
#28
Marek kirjutab:

250k'ga ei saa veel jah, minu viga(uskumatult kaua siis hinda hoidnudEvil). kui saaks ma võtaks kohe kolm, mitte kaks nagu mõni oma fantaasias. E65 on võrreldav w221. BMW ruulib! Help A8 tegelt veel parem.Evil
aga need lisad millest räägid E38'l tulid ju peale feisslifti mis oli 98? mis oli w140 viimane tootmise aasta. seega kui bmw sai millegagi hakkama, siis Mercedes-Benz oli juba uut välja laskmas. w140's on igatahes rohkem autot kui E38's. ära unusta, et w140 tuli välja '91, mis oli siis pemmil? mitte sittagi. Evil

Vaata, kui ma ütlen , et võtan 2 sellise hinnaga , siis nii ka on. Siin on meie vahe - sellepärast sõidan mina ammu 220 ja paralleelselt viimase CL-ga, aga Sina fantaseerides 140-st sõidad - ausalt ma ei tea isegi millega. Ja ära hakka seletama, et võiksid vabalt kohe kui tahad uue MB ligi võtta, aga Sul on elus muud väärtushinnangud vms. Ka minu elu ei keerle üldsegi mitte ümber liikuva raua ja mul on sada muud tähtsamat asja, kui see millega sõidan! Ei tunne ega tea Sind ja Sinu võimalusi, ja ei taha solvata aga tundus lihtsalt, et solvad mind.

Need lisad tulid E38-le 1994. Sel ajal polnud 140-s mitte sittagi nagu Sina väljendad. Tegelikult jäin ise siin seda juttu lugedes mõttesse, et E65 on võrreldav 140-ga, aga enamus asju on võetud üle 126lt hoopiski - 4 ratast, rool, 4 ust jne. Ja muidugi jääb ta kuuele alla, sest ta on BMW: Jah MB-s on alati rohkem autot, pole oluline millist MB mudelit mõne teise margiga võrdled! Põhimõtteliselt otsin juba enda 220 ne asemele 140t, või eriti hea oleks kui saaks mingi a la valgete kellade ja kaltsuga, mis eriti oluline AMG monoblock koopiatega esimese kuue ja mingi sinine tuli võiks ka kusagil olla! Sõpradele kah soovitasin E65-d müüki lükata ja 140-d kohe otsida.

Foorum on küll uus aga sisu tundub endiselt peamiselt "6" ja "küüraka" idee keskne. Pange siis "oma isikliku klubi" ülempiiriks näiteks 140 ,või valige vastav nimi, siis muude MB-de omanikud ei tüüta siin Kõiketeadjaid oma lolli jutuga!

Muidugi on siin palju liikmeid/kasutajaid ,kes näevad maailma reaalselt üle oma hõbemärgist, ja julgevad seda ka öelda. Tänu sellistele kasutajatele saab võibolla millalgi sellest foorumist koht, kus ka näiteks uuemate ja võibolla ka kallite (CL,CLS,SL,221) MB mudelite omanikel oleks millestki kellegagi rääkida ja neil oleks huvi liituda, mitte peamiselt "omameeste" ringi lõputu "tarkapanemise" koht Eesti MB klubi nime all!!! Asutajad ja aktiivsed tegijad jäävad muidugi oluliseks, aga kui on valitud Eesti MB klubi nimetus, siis peab see olema nime vääriline ja esindatud kõigi huvid , natuke avatum suhtumine maailma väljaspool MB-d ning haldajate erapooletus.

Absoluutselt ei olnud eesmärk solvata kedagi, kui kellelegi meeldib näiteks 6 või 140 ja ta on auto tõsine fänn, ning ei sõida sellega ainult olude sunnil, siis siiras RESPECT. AGA MAAILMAS EI OLE NEED AINSAD ÕNNESTUNUD AUTOD - SEE ON MINU PIKA POSTITUSE MÕTE!

Kui MB klubis mingigi sõnavabadus on olemas, siis seda postitust ei kustutata.
Vasta
#29
e320 Kirjutas:liiga palju juttu...:evil:

nagu öeldakse pikk jutt-sitt-jutt, minu teada pole keegi Sind näinud ega kursis Sinu tegemistega ja Su oletatavate kõvade autodega, lihtsalt mingi alias "e320" kes on mega kõva mees ja mega kõvade autodega leedu serverist. btw. kuus ja küürakas ju viimased mersud(uuemad ju tehtud n.ö. säästupoliitikal, umbes nagu meie teed, see ei kehti ainult Mercedes-Benz puhul muidugi, teistest ei tasu rääkidagi). :demond: muud ei viitsi Su jutust kommenteerida, kuna mulje jääb teismelisest(õigemini ehe advanced rullnokk) kes kõvatab a'la isa/sugulase/tuttava autodega, sest see generatsioon kes sõidab sinu arvates Autodega ei suuda arvutit kasutada(solitaari mängimine ei ole veel arvuti kasutamine) ja neid internetis-foorumites ei kohta. IMO. ära solvu ega võta südamesse, erand kinnitab ju reeglit. :hump:

edit: tegelikult bmw fännidele on see leht: http://www.bmw-club.ee/


sry@OT.
Vasta
#30
Vaielge aga vaielge,vaidlustes pidi tõde selguma.Kuid ärge väga isiklikuks ainult minge.:demond:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#31
Jälle eksid Tarkapanija, nagu iga sinu teine postitus on " sry, ei teadnud, minu viga" jne. Mitu liiget teavad mind, mõni päris hästi. Kellegi teise autod? Unistada võid ja tatti lasta suunurgast kui mööda sõidan. See, et minu nimi on korraga 220-ne, viimase CL-i ja C43 AMG passis on muidugi sulle liig, saan sinu sissetulekut aimates sellisest ajuvabast suhtumisest aru. Ah jaa, suurim toetus mis vanematelt olen korraga elus saanud on ilmselt 1000 krooni ringis. Leedu server? Mida tead sina üldse Leedu serveritest? Mis see siia puutub läbi millise serveri siin kirjutan? Kui on nõutud võin ka ainult Eesti serverit kasutada. Nimi E320? Kui Nov 2004 ühe MB klubi lugupeetud liikme soovitusel siia vaatasin ja registreerusin, siis oli üks minu autodest E320 W210. Olex võinud võtta nime ka CLK230K või SEC420 järgi mis sel ajal mul olid.

Mulje jääb et oled üks kibestunud ja väikese tilluga mõtetu õli , kes teab kõigest kõike, aga iga asjaga paneb siiski puusse. Paranda oma makke ja vea juhtmeid ning putitades õhtuti oma saani ära kaota lootust ,et võibolla saad ka 30-ne aasta pärast uue S-ga sõita.:hump::hump::hump:

Sinu isiklik tragöödia ei tähenda, et teised elada ei oska.
Vasta
#32
Stopp! Oli ju jutt,lõpetame selle isiklikus minemise! Jutt hakkab teemast ikka väga mööda kiskuma.Ei tahaks teemat nagu lukku ka panna,talitsege ennast,suured inimesed.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#33
e320 Kirjutas:Jälle eksid Tarkapanija, nagu iga sinu teine postitus on " sry, ei teadnud, minu viga" jne. Mitu liiget teavad mind, mõni päris hästi. Kellegi teise autod? Unistada võid ja tatti lasta suunurgast kui mööda sõidan. See, et minu nimi on korraga  220-ne, viimase CL-i ja C43 AMG passis on muidugi sulle liig, saan sinu sissetulekut aimates sellisest ajuvabast suhtumisest aru. Ah jaa, suurim toetus mis vanematelt olen korraga elus saanud on ilmselt 1000 krooni ringis. Leedu server? Mida tead sina üldse Leedu serveritest? Mis see siia puutub läbi millise serveri siin kirjutan? Kui on nõutud võin ka ainult Eesti serverit kasutada. Nimi E320? Kui Nov 2004  ühe MB klubi lugupeetud liikme soovitusel siia vaatasin ja registreerusin, siis oli üks minu autodest E320 W210. Olex võinud võtta nime ka CLK230K või SEC420 järgi mis sel ajal mul olid.

Mulje jääb et oled üks kibestunud ja väikese tilluga mõtetu õli , kes teab kõigest kõike, aga iga asjaga paneb siiski puusse. Paranda oma makke ja vea juhtmeid ning putitades õhtuti oma saani ära kaota lootust ,et võibolla saad ka 30-ne aasta pärast uue S-ga sõita.:hump::hump::hump:

Sinu isiklik tragöödia ei tähenda, et teised elada ei oska.

:bigsmile: tundub, et tabasin hella kohta! ei oleks never oodanud et selliste autodega sõidavad nii lamedad inimesed. :help:
Vasta
#34
Alustuseks, see et meil on sõnavabadus.

E320, see ei ole kellegi meie asi palju sa teenid või plaju sa ei teeni, või mitu autot sul korraga on ja millised nad on.... Hoia enda rahakoti sisu palun enda teada, ei ole nagu mõtet siia tulla sellise jutuga, see on igaenda enda asi millega ta sõidab ja palju ta teenib.....Kui sul misiganesmaailmaautodkoos, siis ole õnnelik, sõida nendega, kasuta ja jaga kogemusi, mitte ära hakka teisi laimama, et raha pole , et muud autot osta jnejne....hoia see palun enda teada palju su rahakoti vahel raha on, see pole meie asi, ja sinu asi pole siin sellega kekutada.......
Tahad enda elu huvitavamaks teha rahaga kekutades, siis mine tee seda maksuametis, usu mind, palju huvitavam kui siis seda teha, tean seda omast kogemusest kahjuks.... Kui on huvi tee eraldi teema - kes kui palju teenib, või lisa ise see enda allkirja kui tahad et kõik näeksid...

Autodest rääkimiseks ja muljete jagamiseks on meil siin eraldi teema ju...

Siis, see et miks on siis ainult kuued....see on lihtsalt enamus, ja momendil nii sattunud, see et uusi liikmeid uuemate autodega siia ei satu, ei ole nüüd küll kuuemeeste teema...ega süü..icc

Ja see väide oli muidugi ka kihvt, et sunnikorral kuuega sõitjad...eee w126 ei hiilga nagu oma praktilisuse ja eriti veel ökonoomsuse poolest ammugi mitte, seda nüüd väita et äda korral kuuega sõidavad ma ei tea...
Loomulikult, küsimus on selles kes kuidas hoiab ja alati on neid erandeid kes ka ei hoia, ja neid leiad ka w140 sõitjate ja ka w220 sõitjate hulgast...Ma arvan, et siin on päris palju inimesi, kes omavad kuute, kuna see neile meeldib, mitte seetõttu, et pole raha stoosoorokit osta (kust krt üldse see teooria, et kõik kuue mehed w140 peale ilastavad..irw)

Ja taandub asi lõppkokkuvõttes sinna, et eestlane on eestlane, lemmiktoit on eestlane. On ju siin teemas selge arusaam, et see mis autoga inimene sõidab, näitab palju ta teenib, ja kui teenib hästi siis peab ka kohe uus ja popp ja kallis auto olema, rõhk sõnal OLEMA mitte pidama,see on juba teine mõiste ja paraku mõne jaoks tundmatu. Kui on oluline, et iga viimne sent läheks auto alla, et jälle midagi külge keerata saaks ja selle järgi inimest hinnata/arvamus kujundada..siis palun streetrace.org on selleks hea kohta (mitte segi ajada eesti bmw klubiga, need kaks eri asja..)

Kurb, kuid tõsi on jälle tõdeda, et eestlase kadedus on piiritu, leiba ja tsirkust ehk tänapäeva keeles pole muud vaja kui uudishimu, kroonika, rate.ee, sl õhtuleht, delfi ja reporter....

NO offence, non personal, aga äkki mõtleks natuke järgi, enne kui edasi laksate.... Aitaks nagu lasteaiast ja pikkuste võrdlemistest...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#35
To: E320

Kui sina arvad, et MB fännid võivad olla vaid rikkuritest MB omanikud, siis eksid väga. See, et MB klubis pole kõige uuemaid MB sid pole küll sinu kommneteerida.

Põhimõtteliselt just selliste uute MB omanikud ei tea Mercedesest, kui sellisest mitte kui midagi - nemad oskavad vaid krediitkaardiga Neste A24 s tankida ja silberauto arveid tasuda. Mis puutub aga MB tundmisse ja fänlusesse, siis see sealt enamasti puudub.

Sa kiidad, et sinu nimi on mitme uuema MB passis ja arvad, et oled sellega kohe kõva mees - selline kiitlemine näitabki, milline SA tegelikult oled.

Pane siis siia kirja oma nimi koos nn sinule kuuluvate autode numbritega - vaatame, kui kõva ja rikas mees sa siis oled.

Ära siis tule sellele vastama, et kardad jne. Oled julge mees Meid maha tegema, siis ole julge mees ka oma pärisnime koos auto andmetega avalikustama.


" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#36
Kurb on tõdeda, at selline "uhkus ja kiitlemine" MB-ga kaasneb ja seda brändi maha teeb, see siin on veic vale seltskond , kellele kiidelda oma rikkuse ja autodega, soovitan ikka streetrace.org või rate.ee või midagi sellist...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#37
Kostaks ka siis miskit:

Marek jagab mersudest ikka päris palju,tunduvalt rohkem kui enamus meist.Ma ei tea kus sa näed,et igal pool kirjutab" sorry,minu viga jne"? Kui siis ainult hüdrotõukurite teemas.Arvutitest jagab ta ka päris kõvasti,ei saa kurta,päris paljude arvutid siis jonksu ajanud kui häda käes.Tema väljendus ja jutt siin tihtipeale jahh suht otsene ja karm,sellest on temaga juttu ka olnud.Kuid ega sinu jutt sugugi targem pole,nagu kaks noort kukke kokku saand,meenutab vägisi üht teist foorumit juba kohati.
Olgem nüüd ikka täiskasvanud ja üritagem rahulikult oma arvamusi väljendada.Meil kõigil omad eelistused ja arusaamad,pole vaja neid kohe maa alla trampida ja põrmustada.

P.S. Muide,Marek sõidab hetkel ühe Saksa autotootja lipulaevaga,kahjuks see pole hetkel küll Mercedes.....kuid olen kindel,et see möödaminev nähtus.  
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#38
Appi mida teksti E320!!!
See tekst tuleks salvestada ja tõsta eraldi threadi "enamlevinud stereotüüp mersumehest". :lol:

Taalamiljonärid kellega isiklikult kokku olen puutunud on väga muhedad sellid ja ülla ülla - on oma kulutustes üsnagi konservatiivsed ning ei kekuta oma sissetulekutega kunagi (mis on tõenäoliselt ka põhjus kuidas nad sellise papi on kokku ajanud)!!!

ning jutt sellest, et vanade mersudega sõidavad ainult tegelased kellel pappi pole ja kes õhtuti ilastavad autoajakirjades uut S-i, siis jah... vaene tony blair - ta vist ei suuda elu lõpuni unustada seda, kuidas vaeses banaanias teda vana "sara" stoosoorokiga sõidutati... mis teha, RAHA polnud ju et uut S-i võtta...

Ning lõppude lõpuks saa aru - see foorum siin on mersuentusiastide foorum - inimesed kes austavad ja hoolivad sellest margist!

"tramulonniipaljupappijateierotidnärigepori" ätitjuudiga tegelased tõesti siia ei kuulu, sõitku või maybachiga. Noor kutt, kes oma elu esimeseks autoks on valinud vana väsinud 123 ja seda oma higi ja vaevaga üles putitab on way kõvem mersumees kui "tramulniikõvamerssteomapannidegakadugeeest" tüüp!

Ja siin on ka uuemaid ning kallimaid mersusid. NORMAALSETE omanikega!
Vasta
#39
Karl Kirjutas:Kostaks ka siis miskit:

Marek jagab mersudest ikka päris palju,tunduvalt rohkem kui enamus meist.Ma ei tea kus sa näed,et igal pool kirjutab" sorry,minu viga jne"? Kui siis ainult hüdrotõukurite teemas.Arvutitest jagab ta ka päris kõvasti,ei saa kurta,päris paljude arvutid siis jonksu ajanud kui häda käes.Tema väljendus ja jutt siin tihtipeale jahh suht otsene ja karm,sellest on temaga juttu ka olnud.Kuid ega sinu jutt sugugi targem pole,nagu kaks noort kukke kokku saand,meenutab vägisi üht teist foorumit juba kohati.
Olgem nüüd ikka täiskasvanud ja üritagem rahulikult oma arvamusi väljendada.Meil kõigil omad eelistused ja arusaamad,pole vaja neid kohe maa alla trampida ja põrmustada.

P.S. Muide,Marek sõidab hetkel ühe Saksa autotootja lipulaevaga,kahjuks see pole hetkel küll Mercedes.....kuid olen kindel,et see möödaminev nähtus.

Täiesti nõus ja rohkem õli tulle mina ei kalla. Mis puutub minu auto numbritesse, siis on see minu isiklik asi - kel vaja see ka teab, teistesse see ei puutu. Reaktsioon siin oli ette aimatav, igaüks loeb postitustest välja mida ise tahab, tulemuseks väga valed järeldused ja turmtuli. Omavaheline loopimine risustas teema ja minul ei ole raske vabandada nende ees, kes siin lugedes tundsid, et riivan neid kujutades jubedalt ette ,olles omaarust maailma kõvem mees! Arvamus MB klubi liigsest "oma mehe poliitikast" oli minu isklik arvamus, mida kinnitavad aga ka viimased postitused siin teemas. Oma arvamusest , mis siin viimastes postitustes nüüdseks juba kokku on pandud ja milline mentaliteet mulle on omistatud, säästan Teid. Kui kellelgi on mulle midagi öelda ,siis lahendame asju privaatselt.
Vasta
#40
oot oot...pidage nüüd- MB foorumi S klass ja alaliik -luksusauto 2006. ootasin siit paremat ...lootsin et adekvaatsed inimesed võrdlevad uusi mudeleid läbi erinevate auto markide. Aga siin on mingi jama...parem kustutage see ära. :confusedangry:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W221 S500 2006 Parktronic radar-andur SGM 15 9,431 25-02-2024, 10:46 AM
Viimane postitus: Rai66
  W221 S320CDI 2006 Spidomeetri plokk elekter kaob ära Blizzard515 0 2,004 08-08-2019, 07:55 PM
Viimane postitus: Blizzard515
  S500 (2006) ratta turvapoldi avaja kadunud SGM 4 3,810 23-09-2015, 09:41 PM
Viimane postitus: shed
  W221 2006 tagatulede vahetus? SGM 11 6,987 16-03-2015, 08:08 PM
Viimane postitus: s500kr
Question W221 S500 2006 Bluetooth autotelefoni ei saagi tööle SGM 6 6,773 20-10-2014, 12:28 AM
Viimane postitus: SGM
  W221 S500 2006 imelik õlileke, hais ja veateade SGM 9 6,538 10-03-2014, 04:51 PM
Viimane postitus: SGM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne