Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W210'97 välistemperatuurinäidik lakkas töötamast
#1
Järjekordne häda- nimelt otsustas välistemperatuuri näidik toru hargile panna. Displei on korras kuna samale kohale kus välistemperatuuri näit peaks olema oskab ta ntx veateateid kuvada.
Siit siis küsimus: kas temperatuuri näidiku jaoks on eraldi plokk ning kus selline asi paikneda võiks? Igaks juhuks kontrollisin üle ka kaitsmed, kuigi kõik muu töötab.
Vasta
#2
Vahetasin just 99a autol, maksis umbes 300 raha ja asub vasaku udutule kõrval. Mul jäi küll display tööle, näitas ainult valet temperatuuri.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
minul pani vahepeal pistik hullu siis kadus ära mõneks päevaks või näitas suvalisi temp näite Big Grin
Vasta
#4
Kui temp. andur üldse küljest lahti ühendada siis peaks ju mingi x näit siiski ees olema? Või eksin?

Kas keegi oskab juhendada kuidas kelladeploki armatuurist kätte saab? Kuna ühtegi kruvi otseselt ei paista siis ei oska esimese hooga kusagilt lammutama hakata.
Tänud!
Vasta
#5
ferdinand Kirjutas:Kui temp. andur üldse küljest lahti ühendada siis peaks ju mingi x näit siiski ees olema? Või eksin?

Kas keegi oskab juhendada kuidas kelladeploki armatuurist kätte saab? Kuna ühtegi kruvi otseselt ei paista siis ei oska esimese hooga kusagilt lammutama hakata.
Tänud!

http://www.youtube.com/watch?v=vyBW4XsKkNA

Sinu autol käib see välja samuti. Küll aga ma ei usu, et sul kellade tagant midagi otsida vaja on...
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#6
Kui andur taga ei ole või ei saa signaali siis armatuuris ei näita midagi, isegi x numbreid mitte. Kellad käivad spets kahvliga välja, kuid seda ei ole vaja teha. Vaata andur üle, ega ei ole pistik märg-klemmid oksüdeerunud. Andur siis Vasaku udutule kõrval, kuid ligi pääseb nii et põhjakate alt ära või siis udutule luugist(kattel on luuk) saad kuidagi jebida kuid ei ole kõige mugavam.
Vasta
#7
Tänud!
Millegipärast arvasin, et temp. näitu tehakse kelladeplokis ja kuna paar valgustuse pirni ka vahetust vajas siis otsustasin vaadata. Selgus jh, et andur ikkagi vigane, vahepeal mudides tuli korraks mingi pilt ette. Ise oletasin, et vigase anduriga peaks vastavalt kas minimaalset või maksimaalset näitu kuvama.
Anduri ühenduskohani ma igatahes ei jõudnudki, tundub, et andur ilgelt pika juhtme otsas ja ühenduskoht vist kusagil abs pumba all piirkonnas või veel kaugemal, kuhu normaalselt ligi ei pääse. Stange sees auk ka nii väike, et ega sealt mingi pistik läbi ei mahukski- vähemalt esmasel vaatlusel jäi sihuke mulje.
Vasta
#8
Nonii. Hakkasin siis mina temperatuurianduri juhet pidi pistikut otsima, roomasin natuke ning kompisin küünarnukini kapotiall, eemaldasin ka esitule ja mis mina avastasin-Icon_eek juhe suubus sujuvalt juhtmekimpu, st ei olegi anduril pistikut vahel? Korra tekkis ka kahtlus, et pistik on kohe anduri juures, kuid lähemal lammutamisel sealt miskit ei hargne ja tundub, et anduripoolne ots on ühtse kummimassi sisse valatud. Kas on tegemist mingisuguse insenertehnilise jamaga või mismoodi peaks asjale üleüldse lähenema? Olen ma ehk midagi kahe silma vahele jätnud või millestki valesti aru saanud? Kui pikk juhe ja missugune pistik müügil oleval anduril järgi on?
Vasta
#9
esimestel mudelitel oli jah andur koos juhtmega ühte ehitatud, esinduses maksis selline andur üle 700.-.
endal oli ka üllatus suur kui vin koodi järgi sai andur tellitud aga vahetamisel selgus et pistikut polegi. kui ise osav oled siis on võimalik esindusest pistik osta (alla saja krooni) või siis lammutusest sebida ning sinna juhtmele see otsa joota.
Vasta
#10
teritaja Kirjutas:esimestel mudelitel oli jah andur koos juhtmega ühte ehitatud,
On ikka lahendusIcon_eek esitule pirn võiks ka olla juhtmekimbuga kokku ehitatud.Icon_lol Vahetamine/jootmine/leiutamine pole mingi probleem, lihtsalt jahmatavad sihukesed lahendused auto juures mida ma seni olen kvaliteetseks pidanud, ausaltöeldes ei tule esimese hooga midagi võrreldavat meelde isegi saporoožetsi või tsitroeeni juures.

Kui nüüd kellelgi peaks auto lammutamisest kasutatud ja korras andur (ükskõik kas pistikuga või ilma) üle jääma siis võib mulle pakkuda.
Vasta
#11
ferdinand Kirjutas:
teritaja Kirjutas:esimestel mudelitel oli jah andur koos juhtmega ühte ehitatud,
On ikka lahendusIcon_eek esitule pirn võiks ka olla juhtmekimbuga kokku ehitatud.Icon_lol

kusjuures tuledega on veel selline pull, et tehase xenon laterna puhul pean mina xenon pirni vahetades tule maha võtma, teisi pirne on võimalik ilma maha kruttimata vahetada. ma tõesti ei tea miks mõtles Mercedes-Benz insener, et pirn tuleb 3 kruviga kinni kruvida.
aga on mulje jäänud, et '97 aasta koos smarkeyga on suhteliselt palju veidrusi lahendanud.
Vasta
#12
Ei tule tuld maha võtta, just vahetasin. Meenutas küll tagumiku kaudu hammaste parandamist aga vahetatud sai.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
Laur Kirjutas:Ei tule tuld maha võtta, just vahetasin. Meenutas küll tagumiku kaudu hammaste parandamist aga vahetatud sai.
Kui arvestada kui lihtsalt tuli küljest ära käib siis ilmselt on siiski mugavam tuli eemaldada. Üllatav on see, et välismaa insenöörid sihukesi lahendusi on produtseerinud. Natuke hvilosohveerides jõuan paratamatult mõttele, et miks ei pea süüteküünalde vahetamiseks plokikaant maha võtma või ntx odomeetri näidu nullimiseks tõstma autost välja istmed, eemaldama põhjamati ja armatuuri.Icon_smile
Vasta
#14
Kas facelift järgsel käivad tuled sama lihtsalt ära? mulle tundus, et mingid kinnitused jäävad stange serva alla?
Mõndadel mikimaa V6 mootoriga bussidel tuleb igasugu ime trikke teha, et vahetada salongi poolseid süüteküünlaid ja Mazda 6 tulebki tuli maha võtta pirni vahetuseks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 288 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 690 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 462 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 849 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 648 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,025 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 896 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,862 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV
  w210 cd mängija veixmbs 0 562 03-11-2021, 03:57 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,291 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne