Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#1
Kallid kaasliiklejad, MB omanikud ja MB klubi liikmed.
Seoses liikluskultuuritusega kutsun kõiki teid ülesse, taunimaks liiklusrikkumisi ja liikluseeskirju teadlikult rikkuvaid inimesi. Sõidan päris palju ringi nii Tallinnas ja ka maanteedel. Rikkumisi panen tähele pea kogu aeg. Ilmsel tänu sellele et olen ise korrktsemaks muutunud ja hoolin ka kaasliiklejatest.

Olge head ja riputage siia teema alla kõikidest liiklusrikkujatest pilte ja jutukesi. Sama võite dubleerida www.krimi.ee

Täna hommikul tööle sõites nägin kuidas üks MB CLK (eelmine põlvkond) sõelus ühistranspordiresa ja esimese rea vahet ilma suunata nii et vähe polnud. See on üks väike näide sellest kaosest mis liiklusest tulnud.
NB! Punase tulega üle ristmiku sõitjatest teatan politseile pea iga päev. Ärge peljake seda ja kasvatage endas sisemist korrektsust ja julgust, parandamaks olukorda liikluses.

Olge viisakad ja laske ilma tuututamatttta ka teisi liiklejaid vahele. Siis lastakse ka teid.

SEE ON MINU AMETLIK ÜLESKUTSE KÕIGILE - KUULUTAN SÕJA LIIKLUSJOBUDELE!!!!!

   
Silberauto auto - 559MKB - parkis invaliididele mõeldud kohal Esmaspäeval 03.09.07 kell 21:20 paiku Kadaka Selveri ees.

   
Sama situatsioon. reg. 232MEZ -Opel Omega
Neljapäeval 31.08.07 kell 19:01 - Kadaka Selver
Vasta
#2
Rahu-rahu MB juhib :lol:
http://wrongparking.blogspot.com/2006_10...chive.html
Vasta
#3
Tegemist on ju ajuinvaliididega - nii et kõik on korras.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
R129 Kirjutas:Tegemist on ju ajuinvaliididega - nii et kõik on korras.

J.O.K.K. :lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Kas uurisid Opelit lähemalt või lihtsalt möödasõites tegid autoaknast pilti?
Vasta
#6
Invaliidi märk peab olema esimese ja tagumise akna peal või siis nähtaval kohal. Seisin seal jupp aega aga invaliidimärki ei täheldanud!

Paul McCartney puujalaga abikaasa sai inglismaal trahvi selle eest et tema autol puudusid, invaparkimiskohal parkides, invaliidi tunnuslehed ja ka vastavat tõendit polnud kaasas. Sai laksu ära politseilt!
Vasta
#7
Rahu, Sulo, rahu... Hinga nüüd kolm korda ja siis proovi uuestiConfusedilly:

Kuidagi õigustamata väärparkijate ülbamist, siiski tuletan meelde, et invaliidikaart peab küll lema nähtaval kohal, kuid võib mingil x, y või z põhjusel sealt ka puududa...

Samas, enamasti pargib sinisel ruudul ikka pigem ajuinvaliid.

Olen vist juba rääkinud, kui hästi mõjub mõnele iduparkijale valjuhäälne kaastunde avaldamine stiilis: nii noor ja juba ajuinvaliid... Paar idu on seepeale oma käru minema ajanud siniselt ruudult.

Kunagi sai küsitud Laagri maksis parkimiskohtade kõrvale sissepääsu vastu teele parkinud kodanikult, et kas tõesti muud kohta polnud (oli küll, lihtsalt paar rida oleks pidanud kaugemale sõitma). Seepeale sain teada, et olen pede, homo ja pealekauba tibla.:wow: Suisa emakeeles kohe vastati. Kui ma seepeale juhtisin tähelepanu sellele, et minu käsnal on suht poogen, kui ma parklasse sõites "kogemata" välja ei keera ja tema autumobiili külje maha sõidan, siis ähvardati küll kasti lüüa ja kolmandasse põlve kätte maksma tulla... Kui ma siis tagasihoidlikult küsisin, et kes too kodanik on, et teaks siis end ette valmistada, hakkas tal kuidagi väga kiire äralahkumisega.

Üldiselt, avalik hukkamõist on kasuks. Kunagi ei tea, kus tehtud sigadused võivad pinnale ujuda ja edaspidises elus kätte maksta. Öeldakse ju, et jumal on karm ja õiglane, kuid väga aeglane.
Vasta
#8
paistab et mõni ainult selveri parklates passibki ja plõksutab oma fotikaga, aga julged kes pargivad ja kibestunud kes vinguvad Tongue
Vasta
#9
Juhin tähelepanu üleüldisele korratusele mitte ajuinvaliididest parkijatele.
Selver jääb tihtipeale minu kojusõidu ostukeskuse rolli ja seepärast seal neid märkangi. Kui veel hakkaks pildistama liikluses toimuvat oleks see ise enda elu ohtu seadmine.
Markko ilmselt ei saa aru et liikluskultuur on käest ära ja asi tõsine. Pole teema mille kalla ilkuda!
Vasta
#10
Ei, parkijad pole mitte julged! Sedasi käituv inimene annab selge signaali, et tal on savi ühiskonnas kokku lepitud reeglitest.

Tihtipeale paljastub sellise "julge" palge tagant tavaline ülbe ja nahaalne jobu, kes sellega näitab oma üleolekut. Peale kalli auto ja teiste õigustele kusemise muud tal ju ette näidata polegi. Ahjaa, tihti ka megalaen mõttu ostu finantseerimiseks...

Markko, selleks pole passida vajaConfusedad: On minugi telefonis mitmeid pilte idiootidest, kes jalavaeva vähendamiseks või oma ego upitamiseks on "veidi kohandanud" kokkulepitud reegleid. Lihtsalt mina ei pane neid üles. Veel...

Eraldi teema on need, kelle arvates LE teedel ei kehti ja võivad seal teha kõike, mida pähe tuleb... Mõne puhul oleks sanitaarlask ilmselt parim lahendus.
Vasta
#11
Hr. Võsa,kui sind keegi pedeks või homoks kutsub siis küsi talt:"Kas mu nokul oli kaka maitse juures?"
Kas inva kohtadel parkimine ajab teid marru ,et keegi on teilt koha ära võtnud või tunnete tõsiselt muret?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#12
Minu arvamus asjast:

See teguviis on väär, loomulikult. Kuid minuarust see piltide tegemine ja netti üles riputamine küll "maailma ei päästa". 99% nendest autojuhtidest on sügavalt poogen kas pilt rikub netis või mitte.
Politsei rida oleks neid jälgida ja karistada, see juba omaette teema miks seda ei tehta. Näiteks võiks ju patrull linnas patrullides ka parklatest läbi sõita ja vaadata mis toimub.

Minu arvates see internetis, vabandage väljendust, hingeldamine ei muuda küll miskit.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Mõtetu on siin foorumis seda maailmaparandada kui ei meeldi midagi minge loosungitega parklatesse invakohtadel ja seletage seal juhtidele, et valesti pargivad.
Vasta
#14
Lõoke, asi on põhimõttes, selline tegu on taunitav, that`s it.
Ega minagi marru lähe sellise asja pärast, meele teeb küll kurvaks, kui näed mingit tolgust oma Land Cruiseriga invakohale vms keelatud kohta parkimas, samas jälle hea võimalus näpuga näidata väike irve näol omaniku pihta ja sõpradele öelda kõva häälega, et vaadake invaliidi.
Kõige enam häirivad liiklejad, kes põhimõtteliselt ei näita suunatuld, arvates, et see on idiootidele ilmselt. Kui keegi teisi liiklejaid ei sega otseselt, siis on mul suht savi, las saab trahvi vms aga peaasi, et teistele viga ei tee. Kui on tüübil kiire, siis las laseb aga 200`ga eest minema, no mis mul temaga.

Aga kõige kehvem lugu on politsei endaga, nad lihtsalt ei julge kaakidega tegeleda, just selliste jõmmidega. Nokivad ainult vaiksete ja suht-koht korralike juhtidega, mõõdavad kusagil 30 km/h piirava märgi taga kiirust ja võtavad maha neid, kes ületavad seda piirangut veidi. Selle asemel võiksid tegeleda "nõelujate" või muude huligaanide trahvimisega, kes nt ei näita suunatuld.
Olen palju näinud olukordi, kus politsei auto ees või taga sõidab mingi tüüp, kes ei näita isegi politsei juuresolekul suunda...ja neile ei teha midagi, seepärast nad nii teevadki.
Vasta
#15
Ahjaa, fotoka asemel võtke parem mobla pihku ja kutsuge politsei, huvitav kuidas nad reageeriksid? Miks ma arvan, et ülileigelt....:help:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Alles mõni aeg tagasi keeras mulle üks sini-valge märgiga auto ilma suunata ette, kusjuures minust möödumiseks kasutas ühistranspordi rada ja 20 meetrit eespool olnud politsei ei teinud sellest väljagi.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#17
Minuteada on võimalik tunnistuse korral ka pildi alusel rikkujale trahvi määrata! Võin ka eksida.
Lihtsalt olen kuulnud sellist asja!
Vasta
#18
Tõstan siia www.krimi.ee väljavõtte ühest liiklusrikkumisest mis on ka ilmselt paljude arvates normaalne.

Rõhutan sellega veelkord et ma ei kutsu üles teid jälgima invakohtadel parkijaid, see tundub nagunii juba osadele normaalne. Mõte ongi see et kõik muudaksid oma mõtteviisi ja suhtumist liiklusrikkumisse/rikkujasse!

Järvevana tee
   

Selline vaatepilt on täiesti igapäevane paldiski mnt. Haabersti ringist linna poole. Õnnek on hakanud politsei passima seal neid ühissõiduki rada kasutavaid autojuhte. Päris aktiivselt!
Vasta
#19
Sulo Kirjutas:Tõstan siia www.krimi.ee väljavõtte ühest liiklusrikkumisest mis on ka ilmselt paljude arvates normaalne.

Rõhutan sellega veelkord et ma ei kutsu üles teid jälgima invakohtadel parkijaid, see tundub nagunii juba osadele normaalne. Mõte ongi see et kõik muudaksid oma mõtteviisi ja suhtumist liiklusrikkumisse/rikkujasse!

Järvevana tee


Selline vaatepilt on täiesti igapäevane paldiski mnt. Haabersti ringist linna poole. Õnnek on hakanud politsei passima seal neid ühissõiduki rada kasutavaid autojuhte. Päris aktiivselt!

Järvevana tee - sellest tahaks kohe pikemalt ja vandesõnade saatel rääkida, kus teatud hulk autojuhte arvab, et teepeenar on just nende jaoks reserveeritud rada ning neil on raudselt umbes 40 korda kiirem kui teistel. ja siis kükitavad valgusfoori juures rivis (debiilikud on ka need, kes selliseid vahele lasevad) ja suruvad ennast kuidagi ritta tagasi. PALUN, härrased politseinikud, seiske seal tund paar õhtuse tipptunni ajal ning nädala ports rikkujaid käes! Iseasi on need inimesed, kes elavad järvevana tee majades, neil pole küll mõtet ummikus passida, vast 500 m enne valgusfoori võiks nad küll oma pöördeks teepeenart kasutada. Kutsun üles KÕIKI blokeerima järvevana valgusfoori juures mööda teepeenart saabuvaid sõidukeid ümber reastuma esimesse ritta, las kükitavad siis seal, kui see koht nii armas!
perpetum mobile
Vasta
#20
Oijah...

See invakohal parkimine oli lihtsalt näide. Sama kodaniku arvates on täitsa normaalne;
*ilma suunda näitamata rida vahetada;
*sõita ühissõidukirajal
*keerata TÜHJAL maanteel külmalt ette, sundised mind tugevalt pidurdama;
*sõita mööda pimedas kurvis või ilmselgelt liiga lühikese vaba tee korral, sundides nii mind kui vastutulijat teepervele sõitma;
*ülekäiguradadel jalakäijaid hirmutada või minusugusele jalakäijale tee andmiseks peatunule signaali anda/näppu visata;
*peale möödasõitu (enamasti ohtlikku) teelt mahapööramine mind järsult pidurdama sundides;
*lihtsalt ajaviiteks kiirusega mängida, et tekiks võimalikult pikk ja tõmblev kolonn;
*sõita valgel ajal udutuledega;
*sõita maanteel pikivahega 2 m;
*ületada ristmik kollase, roosa või suisa punase tulega;
*sõita ristmikule välja, kui ilmselgelt ei anna sealt lahkuda ja sellega blokitakse ristuva tee liiklus;
*ja veel kuradi palju lollusi, mis üksikuna võetuna pole alati isegi mitte ohtlikud, kuid liikluses siiski kohatud.

Kurb on see, et sellist sigatsemist peetaksegi elunormiks. Kui sa ei jõua Tartust Tallinna tunni ja neljakümne kaheksa minutiga, oled luuser. Kui sõidad Järvevana teel 80 km/h, oled pidur ja sind tuleb veepuhastusjaama väravas kaseoksa tõmmata.

Milleks selline tige tõmblemine ja ärategemine, pole senimaani aru saanud. Ehk keegi selgitab mulle...

Linnukese siristatud lausejupi peab kõrva taha panema :argue: tarvis.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,152 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne