Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kütuselisandid poolt või vastu?
#1
Kas keegi kasutanud mingisuguseid kütuselisandeid. Kui jah, siis millised on kogemused? Kas aitab kütusekulu kahanemisele kaasa?

Kas nende kasutamine päeva lõpuks annab mingi võidu ka rahakotis või mitte?

Olen kuulnud vastakaid teooriaid a la: kui regulaarselt ei kasuta, siis parem üldse mitte kasutada.

Teoorias peaks meie kütus suht kehva kvaliteediga olema.

Mingi selline toode meil ka vist müügis http://www.stp.com/fuel_scfict.html
Või on mõni parem alternatiiv?

Parimat,
Vasta
#2
Blue Chip Kirjutas:Kas keegi kasutanud mingisuguseid kütuselisandeid. Kui jah, siis millised on kogemused? Kas aitab kütusekulu kahanemisele kaasa?

Kas nende kasutamine päeva lõpuks annab mingi võidu ka rahakotis või mitte?

Olen kuulnud vastakaid teooriaid a la: kui regulaarselt ei kasuta, siis parem üldse mitte kasutada.

Teoorias peaks meie kütus suht kehva kvaliteediga olema.

Mingi selline toode meil ka vist müügis http://www.stp.com/fuel_scfict.html
Või on mõni parem alternatiiv?

Parimat,

Sitasitik ja heinaritsik, need on kanged lendama. Rohkem laule ma ei oska hakkan jälle otsast peale. Sitasitik ja heinaritsik .....


Et siis sel teemal on oi oi kui palju jahutud nii siin kui ka muudes foorumites. Ja ei ole keegi targemaks saanud. Arvamused olid, on ja jäävad vastakateks. Ka uus jauramine sel teemal ei too selgust majja. Seega teen ettepaneku siinkohal seda teemat mitte pikemalt lahata.

P.S Magnetid ei toimi, been there, done that :bash:
Vasta
#3
Diislitele(eriti uuematele) soovitatakse regulaarselt 2-taktilise õli kütusele lisada, see pidavat pihusteid kauem säilitama.
Jutt käib siis Eesti kehva kütte kohta.
Mul vend kasutab seda uuema mootoriga bemari peal, eks varsti ole näha, kuidas mõjub. Vanad diagnostihundid soovitavad seda igal juhul.
Vasta
#4
hents99 Kirjutas:Diislitele(eriti uuematele) soovitatakse regulaarselt 2-taktilise õli kütusele lisada, see pidavat pihusteid kauem säilitama.
Jutt käib siis Eesti kehva kütte kohta.
Mul vend kasutab seda uuema mootoriga bemari peal, eks varsti ole näha, kuidas mõjub. Vanad diagnostihundid soovitavad seda igal juhul.
Nii palju kui olen kuulnud, siis osadel uuematel diislitel ei tohi kasutada 2 takti õli, see pidi sõltuma kütuse puhastamise süsteemist. Kindlam on järgi uurida! Mis masinatel see oli ei mäleta!:bash: Aga muidu 2 takti on ainult kasuks. Aga muidu kütuse lisandit võib kasutada. Kui pole ennem kasutanud siis kohe ei soovitata täis normi kasutada ( kisub kuskilt s*ta lahti ja kuhugi ette, siis on kehvasti) .
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#5
meego Kirjutas:Nii palju kui olen kuulnud, siis osadel uuematel diislitel ei tohi kasutada 2 takti õli, see pidi sõltuma kütuse puhastamise süsteemist. Kindlam on järgi uurida! Mis masinatel see oli ei mäleta!:bash: Aga muidu 2 takti on ainult kasuks. Aga muidu kütuse lisandit võib kasutada. Kui pole ennem kasutanud siis kohe ei soovitata täis normi kasutada ( kisub kuskilt s*ta lahti ja kuhugi ette, siis on kehvasti) .

Esimese laksuga ikka topeltnorm, siis filtrid vahetusse ja edaspidi rahulik. Diislil olen kasutanud Bell´i kütuselisandit Dee-Zoll (bensukatele samalt firmalt Mixi-Go). Kui pole kaua kasutanud, siis esimese hooga küttefilter umbes aga pärast pole filtris tükil ajal mingit mustust ega vett näha. Filtrit vahetan iga teine õlivahetus (30000 km)
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#6
Kui kuu poolteist jätad õli lisamata  diislile on kohe   kuulda,  kuidas mootori heli läheb kõvemaks ja kalgimaks, aga peale  paarile  paagitäiele õli lisamist,   muutub heli  jälle tagasi vaikseks ja pehmeks.

Ega  vist on naiivne loota, et kütuselisandid  teevad  kohe imest ja kütusekulu väheneb. Puhastamise eesmärgil ikka valan mõned korrad aastas paaki.
Vasta
#7
Andres65 Kirjutas:
meego Kirjutas:Nii palju kui olen kuulnud, siis osadel uuematel diislitel ei tohi kasutada 2 takti õli, see pidi sõltuma kütuse puhastamise süsteemist. Kindlam on järgi uurida! Mis masinatel see oli ei mäleta!:bash: Aga muidu 2 takti on ainult kasuks. Aga muidu kütuse lisandit võib kasutada. Kui pole ennem kasutanud siis kohe ei soovitata täis normi kasutada ( kisub kuskilt s*ta lahti ja kuhugi ette, siis on kehvasti) .

Esimese laksuga ikka topeltnorm, siis filtrid vahetusse ja edaspidi rahulik. Diislil olen kasutanud Bell´i kütuselisandit Dee-Zoll (bensukatele samalt firmalt Mixi-Go). Kui pole kaua kasutanud, siis esimese hooga küttefilter umbes aga pärast pole filtris tükil ajal mingit mustust ega vett näha. Filtrit vahetan iga teine õlivahetus (30000 km)

Diislil võib selline käitumine viia küttepumba remondini, sest osa peenemat s*tta läheb filtrist läbi ja küttepumbale see ei mõju hästi! Sedasi võib käituda kui mitu filtrit järjest. Mul uuematel põllumajandus tehnikal on mitu filtrit järjest, vahetame regulaarselt aga viimases filtris on ikka s*tta!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#8
Ei ole kasutanud, ei kavatse kasutada ka.
Viimane mootor mis vahel oli sõitis enne kui välja tõsteti 700000 km.
Ei lagisenud, ei suitsenud. Kordagi ei tankinud nurgatagustest tanklatest ka.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  M278, chippida või mitte? ville 8 4,771 13-08-2018, 11:09 AM
Viimane postitus: v6sa
  Arukas tehnoülevaatuse koht Tallinnas või Harjus Atman67 9 5,932 19-07-2018, 05:19 PM
Viimane postitus: nostromo
  W211 tagatulede vahetus, piduri tuled halogeen-LED vastu Robert24 2 2,818 02-03-2018, 09:38 AM
Viimane postitus: Marksus
  Kas eestis (või lähivälismaal) on kedagi, kes oskaks pädevalt kasutada Vediamot? Blue Chip 1 2,661 04-10-2016, 12:07 AM
Viimane postitus: raints
  211 süüteelektrood Hella 5DD 008 319-10 või 5DD 008 319-501/ herki 0 1,737 13-09-2016, 10:23 AM
Viimane postitus: herki
  Om642 pikk käivitus vahet pole kas ilm on külm või soe firewalker 7 7,178 02-01-2016, 05:39 PM
Viimane postitus: firewalker
  Vaja abi audio poole pealt. w210 Audio 30 APS vahetus Command 2.0 vastu. mparn 4 4,769 05-03-2015, 10:33 PM
Viimane postitus: väikemees
  Kütuselisandid, mida kasutada common railil? thalenfrei 7 7,079 01-07-2012, 05:02 PM
Viimane postitus: janek126
  Läänemaal kellegil 2.0cdi, 2.2cdi, 3.2cdi või 2.7cdi? e220 0 2,114 06-03-2012, 06:34 PM
Viimane postitus: e220
  3.0d (100kw või turboga 130kw) või 2.9td 95kw? rpm 2 3,400 27-10-2011, 09:25 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne