Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90 km/h ja hakkab värisema,milles asi?
#1
Sad 
Tere
Selline lugu,et kui saavutan 90 km/h kiiruse,siis hakkab eesmine parem ratas värisema ja nagu hüplema.Ei tea küll millest see olla võiks?
Soovitati mul velg ära võtta ja uurida ega masinal paremal eesrattal laagrid katki pole,kuid need paistsid korras olevat,loksumist ei esine ja mingit sellist häält rattast ei kostu,et seal midagi puruks oleks.
Veljed mingid eriti head ei ole,mingi odav valuvelg.Kas äkki on velg kõver? ,kummides on rõhk õige.
Velgedest midagi ei tea,sest ostsin masina nädal tagasi.Peaks uued veljed kummidega vaatama?

Tuletan meelde siis,et ainult 90 km/h kiiruse peal tuleb see värin,aeglasemalt või kiiremini sõites on pehme ja mugav sõita,ning mingit imelikku häält rattast ei kostu.
E klass ja 95 aasta ,124 kere.
Oskab keegi aidata?
Vasta
#2
äkki peaks tasakaalustama
Vasta
#3
Kõigepealt ratas alt ära ja rehvitöökojas tasakaalustuspinki.

Seal leiab nii kõveruse kui saab tasakaalu ajada.
Vasta
#4
Ok,eks ma lähen lasen asja uurida.
Vasta
#5
ma pakun et velg kõver...pane näiteks tagavara ratas asemele ja katseta
Vasta
#6
Käisin autodoktori juures ja vahetusse läheb esisild ja sarniirid,pendehoovi pingutus.Ja kogu pull läheb umbes 3 tonni.
Veljed olid sirged ja kummides tasakaal õige.
Aga tänud siiski neile,kes midagigi vastasidSmile
Vasta
#7
Midagi ei klapi.... Kui kogu esisild vahetusse läheb, siis miks neid šarniire veel eraldi vahetatakse?

Kas sõites peale vibratsiooni midagi muud tunda polnud? Ujumist, kolkse kehval teel?

Kus saab kogu esilla puksinduse-šarniirinduse 3 kEEK eest ära teha?

Pendelhoova lõtk tekitab enamasti vaid rooliloksu ja vastikut kolksu. Alati isegi mitte kolksu...
Vasta
#8
Noh üldiselt esisild ikka vibratsiooni ei hakka tekitama, ikkagi peab olema rattal mingi probleem tasakaalus, või sirge olemisega.

Esisild võib julmalt kolksuda, aga kui rehvid ja veljed on korralikud ning tasakaalus, siis sileda tee peal ei ole mingit vibra.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Jah,aga remonditöökoja jutujärgi pidi asi selles olema.Kolksus ka muidugi teel ja ujus veel.
Aga põhjus miks sellise hinnaga,siis mul hea sõbra isa on remonditöökoja omanik.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis asi see olla võiks? HotPapa 15 10,683 03-12-2008, 01:05 AM
Viimane postitus: Rolz
  kiirendamisel hakkab jõnksutama/kaob jõud ära Martin 7 5,531 14-12-2007, 03:02 PM
Viimane postitus: soo
  Esirattas murdus mingi asi ära... Taavi 6 3,620 07-05-2007, 08:12 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne