Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uute liitujate ülevaatus Tartus (25.08.07)
#1
Tere!
Niisiis sain ohjad enda kätte Tartu piirkonnas, seega kavas teha ka esimene uute liitujate ülevaatamine augusti kuu lõpus ehk siis 25. , laupäeval. Oodatud on muidugi kõik huvilised ja juba klubis olevad inimesed. Kogunemis paik ja aeg on veel täpsustamisel, teretulnud on ka pakkumised koha ja aja suhtes. Peale kogunemist oleks kavas ka kuhugi istuma minna, isiklikult pakuks püssirohukeldrit, kuid ka siin on kõik pakkumised teretulnud.:cool_rsvd:, kui tekivad küsimused siis vastan neile heameelega kas sõnumi/emaili või siis telefoni teel, kõik andmed profiilis olemas.

edit: Oleks tore kui uued liitujad täidaksid ära sellise ankeedi -> http://www.clubmb.ee/liitumine/form.php

Edit: Toimumiskoht oleks siis vana kaubamaja taga parklas kell 18:00, siis peaks seal ruumi ka olema autode jaoks. Kuhu edasi liigume saame ka kohapeal otsustada.
Vasta
#2
Niisiis oleks juba paras aeg öelda, et kes mõtleb tulla või mitte. Isegi kui uusi liitujaid ei tule võiks ka niisama istumise Tartu rahvaga teha.
Vasta
#3
Kui autol rooliotsad vahetatud saab, siis olen kohal.

Arvan, et peale lõunat oleks hää aeg, siis on reedesed pidutsejad ka ennast üles suutnud ajada.

Võiks saada kokku ka Big Ben-s, kuid siis vast peale kella kuut õhtul, et siis saab vana kaubamaja taha tasuta parkida (täpselt ei mäleta, kas oli nädala vahetusel üldse vaja maksta parkimise eest)
"Seemendamine on nagu iga teine sugutöö, mida tuleb mõnuga teha"
dots. Mihkel Jalakas, EMÜ
Vasta
#4
okidoki, nv on parkimine tasuta, peale lõunat teeme kindlasti, tahaks ise ka nats kauem magadaSmile
Vasta
#5
Tuleks ka kaema aga võibolla tuleb tööd rügada samas kui töö eest ära jookseb tulen kohale.
Vasta
#6
Võiks kohtuda küll. Ainult, et mul laupäeval töö. Kui olen peale lõunat juba vaba, siis saan ka teiega liituda. Seega, annan teada.
Vasta
#7
Tere!

Kui midagi kiireloomulist vahele ei tule, siis olen ka kohal.

Indrek
Vasta
#8
kahjuks ei saa tulla Sad
Vasta
#9
pole kindel kas olen tartus(kui vähegi ilma on siis olen tsikli seljas ja mööda eestit laiali) aga kui vaba siis tulen läbi ikka
selline üritus võiks saada alguse õhtul ja näiteks kogunemisega e kaubamaja alumisse parklasse
seal saab vaadata autosid ja juttu ajada ning siis pärast soovi korral minn akuhugi istuma edasi
Vasta
#10
lisasin infot juurde esimesele postitusele
Vasta
#11
eks peab ikka läbi astuma ,kui  asi kohe koduõuel on
Kes teibituuningut teeb,sellel silm peast v�lja
www.liimpuit.ee
228KW
Vasta
#12
kui nüüd midagi väga tõsist vahele ei tule siis olen kohal... :tongue:
Vasta
#13
Nii, et siis homme kohtume!:cool_rsvd:
Vasta
#14
mina pärnus juba tänasest ja kuni pühapäevani
ning esmasp olen tallinnas
Vasta
#15
HotPapa Kirjutas:Nii, et siis homme kohtume!:cool_rsvd:

ikka kohtume, sain auto korda Smile
näeme homme kell 1800 vana kaubamaja parklas Smile
"Seemendamine on nagu iga teine sugutöö, mida tuleb mõnuga teha"
dots. Mihkel Jalakas, EMÜ
Vasta
#16
Kahjuks mina siiski homme tulla ei saa, olen Tartust ära. Tahaks siiski klubiga liituda, kas need koosviibimised hakkavad sageli olema?
Vasta
#17
ulst Kirjutas:Kahjuks mina siiski homme tulla ei saa, olen Tartust ära. Tahaks siiski klubiga liituda, kas need koosviibimised hakkavad sageli olema?

No kui rahvas kohale tulla viitsib siis jahConfusedmash:
Vasta
#18
Niisiis, kokkutulek toimus ja kohal olid 4 inimest:lol:, Rando1, kristjanluik, Wiha ja mina. Vaatamata rahva vähesuse tõttu oli meil päris lõbusConfusedilly:. Saime siis seal vana kaubamaja parklas kokku ning ootasime veel 30 min ehk keegi tuleb veel. 18:30 liikusime siis Ristiisa pubisse, kud Rando hakkas juba õllet libistama ja siis sellest kõik peale hakkaski. Otsustasime siis minna edasi joomaConfusedmash:. Kuna mõni mees oli võtnud pidin mina tema auto koju transportima niisiis sõitis Wiha meiega kaasa, parkisime Rando auto ära, Wiha võttis meid peale, sõitsime minu auto järgi(kaubamaja parklas), siis sõitsime Wiha poole, parkisime auto ära(samas ootas meid seal kiristjanluik) seal siis 2 autoga juba kärutasime annelinna poole, et ma saaks ka oma autost lahti(vahepeal helistas naine ning ma olin sunnitud tema ka kaasa võtma:confusedangry: ) siis lõpuks istusime kõik 5'kesi Kristjani autosse ja mingil määral liikusime Kristjani kutsikaga Hansa tallu:lol:. btw vahepeal mainin et Krisjtan tuli Valgast kokkutulekule ning pidi kell 22:00 sõitma tagasi Võrru, seega saimegi endale autojuhi. Hansa talus õllet voolas ja juttu oli, sai paljust räägitud ja mitte ainult Mercedes-Benz juttu puhutud, vahepeal ristisime Kristjani Rooliks, st järgmine kordki:evil:.Mingi aeg lahkus Kristjan ja sõitis Võrru tagasi( ei teagi kas ta jõudis sihtpunkti) Naine oli juba pahane seega pidin ma ka meeldivast selltskonnast lahkuma, ning Wiha ja Rando jäid siis edasi chillima. Ei teagi kas Rando sebis selle kõrval olevas lauas tibi ära või mitte, igaljuhul arenes see asi tal päris hästi:lol:

edit: järgmine kord ootan rohkem huvilisi ja kindlasti samat seltskonda :cool_rsvd:
Vasta
#19
elusalt ja tervelt jõudsin kodu
väga meeldiv üritus oli, seda tuleb kindlasti korrata, kuid siis võiks veel rohkem rahvast tulla, mitte et ma nüüd väidan, et meil polnud ka neljakesi lõbus.
kuid tänud HotPapa-le meeldiva ürituse eest!
järgmise korrani

terv.
Rool Smile
"Seemendamine on nagu iga teine sugutöö, mida tuleb mõnuga teha"
dots. Mihkel Jalakas, EMÜ
Vasta
#20
Norm... juttu jagus, õli(u) voolas.....:hump:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MRT Streetcar Drag 23.07.2011 Tartus Raadi lennuväljal jaank 0 2,997 12-07-2011, 03:54 PM
Viimane postitus: jaank
  Jõuluistumine Tartus? hents99 15 10,573 26-12-2010, 05:16 PM
Viimane postitus: hents99
  Kogunemine Tartus 21.05.2010 HotPapa 10 9,614 22-05-2010, 11:25 PM
Viimane postitus: ralak
  Uute liitujate ÜV Tartus 09.04.2010 HotPapa 22 16,790 28-04-2010, 10:14 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Kogunemine Tartus 15.01.1010 HotPapa 11 7,869 15-01-2010, 10:57 PM
Viimane postitus: põhh
  Uute liitujate ÜV Tartus 15.11.2009 HotPapa 41 28,641 31-12-2009, 01:11 PM
Viimane postitus: Morheatus
  Sisekart tartus 7pac 0 4,229 26-12-2008, 12:53 PM
Viimane postitus: 7pac
  Uute liikmete ülevaatus Lõuna-Eestis(14.12.2008) HotPapa 20 16,468 13-12-2008, 02:13 AM
Viimane postitus: Rait
  Kogunemine Tartus HotPapa 31 13,475 14-04-2008, 04:12 PM
Viimane postitus: Wiha
  Kogunemine Tartus HotPapa 20 9,901 10-01-2008, 12:15 PM
Viimane postitus: HotPapa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne