Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga
#41
Indrek Kirjutas:Ampsu vist  jätab ära, soovitame enne lõunat korralikult kuskil süüa, siis paari-kolme tunniga nälga ei jää ja teeb hiljem ka afterparty kuskil, täpsustan, kas siis indiana Joes, kus ka siis auhinnad kätte jagame


Seal lähedal on Nõmme Kõrts, tip-top koht.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#42
Sain oma kutsiakale fine tuningu ära tehtud, nüüd võib kindlalt rajale tulla...
#43
Laur Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Ampsu vist jätab ära, soovitame enne lõunat korralikult kuskil süüa, siis paari-kolme tunniga nälga ei jää ja teeb hiljem ka afterparty kuskil, täpsustan, kas siis indiana Joes, kus ka siis auhinnad kätte jagame


Seal lähedal on Nõmme Kõrts, tip-top koht.

Lähedamal on veel Arthuri trahter mis mulle isiklikult meeldib rohkem, odavam vist ka.
#44
Nii, uuendame teemat ja vaadake ka esimest postitust, seal natuke värskemat infot
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#45
NB! Kohale tuleb ka üks tuttav ja tutvustab ka MÄRULIPOLITSEI töövahendeid ja varustust!!!!! Nii et kellel huvi sõita ei ole siis põnev saab igati olema!UZI
#46
Mul oleks mõlema vastu huvi, nii sõidu kui märulipolitsei varustuse vastu, kumba võtta või jätta siis? Tongue
perpetum mobile
#47
rauntz Kirjutas:Mul oleks mõlema vastu huvi, nii sõidu kui märulipolitsei varustuse vastu, kumba võtta või jätta siis? Tongue
Kuulsin ka et märulipolitsei tutvustab oma varustust just siis kui sa rajal oled.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#48
no seda ma kardangi
perpetum mobile
#49
rauntz Kirjutas:no seda ma kardangi

Aga tee 2 in 1 ehk võta märulipolitsei auto ja lenda rajale. :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#50
Endalegi üllatuseks sain pühapäeva vabaks, seega 1MB + 2 pilooti veel juures. Mul alati ufo ja söed kaasas, kui keegi veel viitsib ufotada, siis 2 grillil juba küpsetaks küll... kui vaid ilm ilus oleks...
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
#51
Nii, väike muudatus ka plaanides - jääme B klassi mersust ilma, aga kompenseeritakse C 200 kompressoriga, sega saame uusti C d proovida ja seekord bensukat
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#52
Jesss, see mulle meeldib.
#53
Ma tulen kuid minu c vist esipiduritega kui just homme korda ei saa.Tulen suht lühikeseks ajaks sest 17.00 vaja Varbolast Muugale startida.OK:argue:
#54
Indrek Kirjutas:Nii, väike muudatus ka plaanides - jääme B klassi mersust ilma, aga kompenseeritakse C 200 kompressoriga, sega saame uusti C d proovida ja seekord bensukat

Nii, see on küll huvitav, kuigi ka B klassi võiks kunagi proovida...
perpetum mobile
#55
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:no seda ma kardangi

Aga tee 2 in 1 ehk võta märulipolitsei auto ja lenda rajale. :evil:

ei tea, kuidas see tervisele mõjuks :lol:?
perpetum mobile
#56
Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!
perpetum mobile
#57
rauntz Kirjutas:Nonii, vägev driftimisvõistlus oli, peaks ütlema, lõbu laialt Smile)
eriti fun oli kõrvalistujana Karli laevukeses õõtsuda, no mina poleks küll nii suure autoga julgend sellist sõitu teha Smile
Ei, väga lahe oli!

Jätkame uue teema alt, see siin lukku.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AG Suvekarikas 2023 - III etapp Rapla 07.10 Ruslan 0 130 27-09-2023, 02:22 PM
Viimane postitus: Ruslan
  AG Suvekarikas 2023 - II etapp Rapla 25.06 Ruslan 0 182 31-05-2023, 02:36 PM
Viimane postitus: Ruslan
  Grill / Saunaõhtu koos Jahilaskmise võistlusega 20. Oktoober indrek 3 4,333 15-10-2018, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Jaaniralli Rapla kardirajal - 26.06 indrek 72 61,856 24-02-2011, 08:13 PM
Viimane postitus: taadu
  Jäärajasõit 13.02 Haapsalus koos SmartClubiga Ester 68 44,595 28-02-2010, 06:46 PM
Viimane postitus: Ester
  Rapla Talvine Rada 15.02.09 eDiCk 35 21,463 11-02-2009, 05:43 PM
Viimane postitus: indrek
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,272 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  Rapla Kardirada 14.06.08 NB! Silberauto poolt kohal ka CLS 350 !!! Kuldar 36 16,929 14-06-2008, 10:03 AM
Viimane postitus: indrek
Brick RAIDO RÜÜTLI  SÕIDUKOOLITUS ! ! ! GRUPP KOOS!!! Sulo 31 14,358 16-10-2007, 03:52 PM
Viimane postitus: Sulo
  Tartu koos istumine Imret 4 3,577 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne