Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi suvepäevad 2007 Pärnumaal
#1
Meist mitteolenevatest asjaoludest tuli sisse väike muudatus ööbimiskohas. Peebu parvsauna puhkekohas me ei ööbi, kuna osadele meestele lubadus ei maksa midagi.

Ööbimis ja grillimiskoht jääb siiski pärnumaale ja Torisse Veskivillasse. Ajakavas väike muudatus



Nii, tere kallid Klubilised ja muiduhuvilised.

MB klubi kutsub Teid kõiki osa võtma selleaastastest suvepäevadest, mis leiavad aset 21-22 juulil Pärnumaal Toris

Suvepäevade raames sööme, joome, puhume mersujuttu, vaatame kohalikud huviobjektid üle, käime kohalikel linnapäevadel, tegeleme erinevate sportlike üritustega (ka autosport sissearvatud) ja teeme sauna ja lõket ning palju muudki.

Ajakava ja asukohad:

21. Juuli:
9.00-10.00 - Kogunemine Tallinnas Laagri maksimarketis
10.00 Liigume pärnu poole
11.30 Oleme pärnus ja võtame sealse rahva peale (Silberauto vastas Neste taga parklas)
12.00 Jõuame puhkekeskusesse
12.00-12.30 Lahtipakkimine ja lõuna
13.30-15.00 Kilingi-Nõmme linnapäevadele (kohalike võimudega räägitud ja esitleme rahvale oma mersusid)
15.30-17.30 simesed sportmängud (vigursõit autoga)
17.30-19.00 Tagasi puhkekeskusesse väikese ringiga
19.00 - puhkekeskusesse. (Söök, jook, mängud, lastele multikad, Meestele naistele saunad, mängud jne jne)

22. juuli
Kell 12.00 on plats tühi selle ajani sööme joome ja saunatame kõiki kaineks. Kes huvilised on saavad ka ägedaid kelgukoeri näha

Nii nüüd tasustamine.
Osavõtutasu on 200 krooni näo kohta ja kõik lapsed kaasa tasuta. Sööki jooki jätkub kõikidele, aga tahma me kedagi klubirahade eest jootma ei hakka - seega koes rohkem juua tahab, võtab oma joogid kaasa. MIdagi siiski on ka klubi poolt.

Osavõtutasuga on nii, et selle võtame sularahas vastu ja kauaaegsematelt klubilistelt kohapeal, võõramatelt tahaks ettemaksu saada, kes Tallinna inimesed on, saavad minuni toimetada, kaugema maa rahvas helistab ja räägib minuga läbi.

Majutus. Kuna puhkekeskuses on majutusega tõsised probleemid, siis ühe öö kannatab ka telgis, autos, või muul viisil ära. Aga siiski, kellel on tõsiselt pisikesed lapsed kaasas, või naine viimase perioodi lapseootel, siis neile leiame ka majutuse kämpingus, mis siis 100 krooni nägu on, aga ka need kohad on piiratud.

Nii, osavõtusoovist anda teada kas siia foorumisse ja pole vaja postitusega (ala "seekord jääb vahele" teemat risustada), või emailile info@clubmb.ee või mobiilile 5121868.

Seega kõik MB huvilised Mersuklubi suvepäevadele ja kaasa rõõmus tuju ja naudime koos toredat nädalavahetust. (PS kohtade arv piiramatu ja Tallinna rahvale on kogu teekonna pikkuseks kokku 300 km)

Kohtumiseni Pärnumaal

Osavõtjad - 66 hetkeseisuga
Indrek (esialgu üksi, eks näis, mis sellel ajal on)
Alari +1 (minu vanem veli)
Lõoke+1+lapsed (2)
Võsa+1
Kuld+1
Siim+1
TarX+1
Taadu+1
Tauno+2
Hents99+1
Egert
Jaan H+1
230ce+1
Werefolf
Aare+1
Panica +1 laps
ZE_KA+1
Kuldar + 1
Carlson + 1
Danone + 1
Fromtallinn
Zeka + ?
Truck+?
Kalev+?
420SE
Rain+1+laps
Hannes+2
Martiini
Imret+1+lapsed 3
Joonas+1
Kristiina +1+laps
Henno
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#2
Kohal 2 suurt ja 2 väiksemat!:hump:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#3
Pane veel 2 nimekirja juurde.

Ööbimisega muret pole.
#4
MIna, kui korraldaja olen raudselt kohal, hetkel lahtine, mitmekesi, vennale ja ta kaasale saab ka auk pähe räägitud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#5
Väljapanek tundub suht huvitav lähenemine klubi poolt, kohalikud saavad ennast Mersudega hästi kurssi viia, kuid kas seekord on plaanis midagi erakordset ka sinna kohalikule rahvale väljapanekuks välja panna või pannakse valimatult sinna kõik autod välja? Ja kas seal on palju auto käppimist ja näppimist oodata? Lahtiste uste või kinniste uste väljapnek?
#6
Kohalikud saavad mersuvalgustatud....(:
Kuid kas see väljapanek on suunitlusega vanematele Mercedestele või uuematele?
Ja on lootust uudismudeleid hr. Suloga koostöös seal näha?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
#7
Mina siis ka kahekesi tulemas, ööbimisega saan hakkama ehk Confusedmile:
#8
Mis puutub väljapanemisse, siis sealne liider soovis, et rahvas saaks mersusid vaadata, pole oluline, kas uusi, või vanu, musa võiks tümpsuda ja keegi ka klubist üht-teist rääkida, kui küsimusi tekib, et siis ka kohalikud mersumehed klubisse kaasata. Neid pidi seal ikki olema
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#9
Mina siis ka nagu kord ja kohus tulemas.Mõtlen et tulen pärnu vastu teile. saan kah rongkäigust osa võtta.Härra kuld mis tähendab et saan majutusega hakkama ehk...:biggergrin::biggergrin:.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
#10
:bigsmile:
siimruz Kirjutas:Mina siis ka nagu kord ja kohus tulemas.Mõtlen et tulen pärnu vastu teile. saan kah rongkäigust osa võtta.Härra kuld mis tähendab et saan majutusega hakkama ehk...:biggergrin::biggergrin:.
OkOK majutus on olemas ja minu poolt kaine ketas ka:tongue::bigsmile:
#11
Ikka kohal:hump: Küsimus ainult selles et kas 124 versus 126 ! mõlemaga korraga ei saaConfusedilly:
W124 230
W126 SEL
#12
Loen välja, et kohalikke võetakse ka kampa. Kuna tegemist äärmiselt kodulähedaseja teada tuntud paigas üritusega siis lisaks siia ka ennast +1 nagu kombeks on. Majutusega probleeme pole. Näitaks autot ja sobivusel kaaluks edasist liikmeksastumist. Rahade osas kellele, kuna ja kuhu? Hea meelega arvleks Siimuga.
#13
Pane veel kaks +kolm last kirja:hump:
#14
Olen kah tulija seekord.
Kahekesti.
#15
Samal ajal "Rae Rammumees", olen korraldaja..kahju
#16
coeng Kirjutas:Samal ajal "Rae Rammumees", olen korraldaja..kahju


"Nii, osavõtusoovist anda teada kas siia foorumisse ja pole vaja postitusega (ala "seekord jääb vahele" teemat risustada), või emailile info@clubmb.ee või mobiilile 5121868. "
Pidagem sellest kinni Wink
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
#17
tösine kiusatus on aga ma vist pean puhkuse ajal töö juurde korra minema ja küsima kas vöin klubi üritusega oma vana ja väsinud kurbikuga ühineda. selleks vajan drikoloori, sest auk vajab täitmist. ilveselt otse ei küsi ju. :biggergrin:
#18
95% tõenäosusega olen ka kohal. Inimeste arv hetkel lahtine.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
#19
Uuendame teemat ja hiljemalt järgmise nädala esimesteks päevadeks tahaks kõiki tulijaid ka teada saada, et vajalikud ettevalmistused ära teha ja toidud välja mõelda.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#20
Plaan on ka tulla aga selgub järgmise nädala lõpu poole!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,487 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,719 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,641 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,569 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,838 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,979 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,061 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,289 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,226 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,768 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne