Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haapsalu kiirenduse järelkaja
#41
marek Kirjutas:
Andres Kirjutas:kudas need numbrid eelmisest aastast NII erinevad on?
väga tugev vastutuul oli... rolzi sec'i kiirus oli ka ligi 10km/h väiksem.(muid ei mäleta :lolSmile
Rolz-i SEC läks eelmine aasta  Mareki käe all kilomeetril 189, seekord 180.
Markko ütles peale 2-te tõmmet, et 13 km vähem, kui eelmine aasta.
Mul tuli 190 vs. 193.
Samas ei saanud ma rohkem, kui 2 tõmmet teha, juba korjati asjad kokku..... Confusedad:
W124 E500 Limited
Vasta
#42
tugeva vastutuulega on aerodünaamikal ka suurem roll. w210 peaks ikka libedam auto olema kui SEC. w201, w124 ja w126 on ikka parajad kuubikud.
...
Vasta
#43
G-st hullema aerodünaamikaga autot nagunii ei ole, nii et ärge virisege Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#44
Rolz Kirjutas:G-st hullema aerodünaamikaga autot nagunii ei ole, nii et ärge virisege Smile

Mitte ära köhi, vaid ole uhke, et sõidad "lendava telliskiviga" :tongue::tongue:
W124 E500 Limited
Vasta
#45
martiini Kirjutas:Rolz-i SEC läks eelmine aasta Mareki käe all kilomeetril 189, seekord 180.
äää, minu käes läx 193 kas mitte?

edit:
valetasin, rolzi käes läx 189, minul 191!
[Pilt: img_5109.jpg]
Vasta
#46
Pigem jala, mitte käe all (:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#47
Mis nende aegadega siis saab? Tulevad-ei tule?
Vasta
#48
python Kirjutas:Mis nende aegadega siis saab? Tulevad-ei tule?

Ja-ja. Noh millal juba?
Vasta
#49
Aegadega on mingid probleemid, need ei klapi hetkel ja ajavõtusüsteemi omanikud proovivad asjas selgusele jõuda, seniks kannatust
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#50
Indrek Kirjutas:Aegadega on mingid probleemid, need ei klapi hetkel ja ajavõtusüsteemi omanikud proovivad asjas selgusele jõuda, seniks kannatust

Ee... pakuks välja variandi teha uus kiirendus ?Confusedilly: Mina oleks käsi!
perpetum mobile
Vasta
#51
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Aegadega on mingid probleemid, need ei klapi hetkel ja ajavõtusüsteemi omanikud proovivad asjas selgusele jõuda, seniks kannatust

Ee... pakuks välja variandi teha uus kiirendus ?Confusedilly: Mina oleks käsi!
Mmm hetkel rändas kogu juhtmestik ja sisselase pügikast ja uus paigaldamisel. Kardan, et ei lähe käimaConfusedilly: aga Volvoga küll käsi:evil:
Vasta
#52
python Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Aegadega on mingid probleemid, need ei klapi hetkel ja ajavõtusüsteemi omanikud proovivad asjas selgusele jõuda, seniks kannatust

Ee... pakuks välja variandi teha uus kiirendus ?Confusedilly: Mina oleks käsi!
Mmm hetkel rändas kogu juhtmestik ja sisselase pügikast ja uus paigaldamisel. Kardan, et ei lähe käimaConfusedilly: aga Volvoga küll käsi:evil:

Päris kuri värk oli sul see asi... Mis juhtus siis?
Mul ei läind ka absoluutselt plaanipäraselt, rehvid või õigemini jäägid nendest kestsid ainult 3 sõitu ja sedagi patuga pooleks. Nüüd natuke paremad all ja tahaks proovida küll. Väike hoole ja kaa enn filter peale ja olen jälle stardivalmis...
perpetum mobile
Vasta
#53
Silmanurgast sai vaadatud seda 402m aega ja 16,4 ei kannata kriitikat. Kuna masin ehitatud rajapäevade suunitlusega ja viimane Opentrack kinnitas ka seda, et jõust jääb tugevalt puudu. Mootoril hetkel pudelikaelaks vana "hea"
Ke-jetronik. Sellevastu sai ostetud ITB setup ning "ajuks" arvatavasti tuleb VemsShy


Kas sa ilma veojõukontrollita proovisid ka, oli vahe?
Vasta
#54
kuule esimesed sõidud sai ilma tehtud ja ca 1,5 sekundit andis sõber esp juurde. Aga põhimureks oli ikkagi liiga kulunud rehvid, haakuvust polnud lihtsalt enam. Kõik said stardist paremini minema. A võib-olla oli mure oopis istme ja rooli vahel Smile)
Sul olid lõigatud rehvid all, kui ma ei eksi?
perpetum mobile
Vasta
#55
Tervist.Tänud korraldajatele igati meeldiva pühapäeva eest.Ja pildigalerii üritusest on väga kena.Jään huviga ootama järgmist kokkutulekut.
Alati on rõõm näha mõttekaaslasi ilusate Mersudega.Seekord kahjuks oma autoga osaleda ei saanud.Õnneks sain laenuks w140 ja Haapsalus käik ära ei jäänud.
Huvi pärast küsiksin, ega keegi üle ei lugenud mitu Mersut kokku üritusel oli?
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#56
tank Kirjutas:Tervist.Tänud korraldajatele igati meeldiva pühapäeva eest.Ja pildigalerii üritusest on väga kena.Jään huviga ootama järgmist kokkutulekut.
Alati on rõõm näha mõttekaaslasi ilusate Mersudega.Seekord kahjuks oma autoga osaleda ei saanud.Õnneks sain laenuks w140 ja Haapsalus käik ära ei jäänud.
Huvi pärast küsiksin, ega keegi üle ei lugenud mitu Mersut kokku üritusel oli?

ma oma video pealt lugesin autod üle, 32 MB-d. hiljem tilkusid veel möned juurde niiet kuskil 35+ oli meid seal kokkutulekul.
Vasta
#57
päris paljud filmisid seal, kas mõnd videot netis üleval pole?
perpetum mobile
Vasta
#58
http://www.youtube.com/watch?v=E6tzHBtFxJI
http://www.youtube.com/watch?v=qxl7HQyHX6w
http://www.youtube.com/watch?v=hvGEbrzkF1k
http://www.youtube.com/watch?v=i0cnkugTBd8
Vasta
#59
Videod ja üritus väga tore aga saaks ainult neid aegu võrreldaConfusedad:.

AMG:
Ei ole lõigatud rehv vaid Toyo r888- väga hea pidamisega ja kiiresti kuluv rajarehv. Põimõteliselt kui proovid siis ise ka ei usu kuidas peab, nagu rööbaste peal. Samas peavad enne soojaks minema ning kiirendusele ikka omad rehvid mõeldud.
Vasta
#60
Midagi parema pidamisega peaks endalegi muretsema, kuid ei tea mida ja kustkohast otsida. Ervg soovitas küll midagi kuid olen jõudnud juba unustada Smile
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,773 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,274 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,231 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,972 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  MB Klubi Haapsalu Kiltsi lennuväljal 27.06 indrek 55 43,281 11-08-2009, 02:02 PM
Viimane postitus: indrek
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 18,081 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Big Grin Mercedes-Benz Klubi Haapsalu lennuväljal 27.06 indrek 59 47,205 27-06-2009, 07:55 PM
Viimane postitus: RivoA
  Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009 Karl 22 21,766 18-06-2009, 12:45 AM
Viimane postitus: Joonas
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,555 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,275 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne