Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SECi katuseluuk otseks
#1
Probleem siis selline, et katuseluuk tunud olema natuke viltu. Aru saab selle järgi, et juhul, kui luuki hakata ülesse lahti laskma, tõuseb luugi mootoripoolne nurk enne üles kui teine külg. Eeldan, et seda peaks trossi pingutamisega sirgeks saama.

Katuseluugi mootor ise paikeb pagassis vasakul pool ja tema küljes on mingisugune valge reguleerimisratas. Tundub, et seee on üle keeratud (käib lihtsalt ringi) ja kuna ta kinnitub ise ka plastikvarda külge, siis ei julenud selle küljes ka jõunumbreid harrastama hakata. Omakorda selle küljes peaks olema valge hammasratas, mis jõuab otsapidi trossini.

Kuna ei kujuta täpselt ette, kuidas see regull käib ja luuk iseenesest töötab, siis ei hakanud kohe hurraaga kõike laiali lammutama.

Äkki keegi saab anda nõu, kuidas saaksin trossi natuke pingutada, et luuk ühtlaselt lahti käima hakkaks.

Tänud.
Vasta
#2
:help:
Vasta
#3
jätkuvalt: :help::help::help:

Mis ma siiamaani olen aru saanud, siis pagassis oleva mootori juurest peaks saama trossi natuke pingutada. Ja eeldatavasti oli selle jaoks ette nähtud see valge nupp, millest enne rääkisin.
Minu probleem on selles, et ilma jõuvõteteta seda valget nuppu keerata ei saa ja kuna ta on plastikust, siis väga ei taha kaa....

Kas kuidagi mingist teisest kohast tugevamat kinnitust ei ole?

Äkki keegi annab paar vihjet, mis tegema peaks? :confusedangry:

Tänud ette.
Vasta
#4
Kas otsingut oled kasutanud, sellest luugi värgist on nagu enne juttu olnud.Ja loomulikult ka vanasse foorumisse vaadata.
Vasta
#5
Mul C123 sarnane jama.
Juhipoolne tagumine nurk jääb natuke madalamale.
Ja kui nuppu kauem hoida, siis hakkab üldse ragisema.
Pole veel aega vaadata olnud, karta on et midagi on katki seal.

EDIT:
Viga leitud tõenäoliselt.
Sarnase veakirjeldusega vanas foorumis juba tegeldud: http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=2301
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#6
Mulle tundub, et seal on mehhanismid korras (sai esialgu WD40 õlitatud, küll jõuab varsti ka selle spetsõlini).

Aga kuidas seda trossi pingutada, kui see pingutusmutter ei tööta?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SECi LSD diffrisse, milline õli? Blue Chip 1 2,924 03-04-2012, 10:48 PM
Viimane postitus: hents99
  katuseluuk laseb läbi secman 1 1,888 17-04-2008, 10:33 AM
Viimane postitus: Kalev
  seci värvimine ja keretööd pirrrrnikas 1 2,340 23-03-2008, 05:05 PM
Viimane postitus: Pets77
  Katuseluuk sassjass 1 1,859 31-05-2007, 08:40 PM
Viimane postitus: Werewolf



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne