Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
420 SEL 1991a.
#81
Kas vahepeal mõte ei käinud peast läbi, et vahetaks kohe juba terve mootori ära? :biggrin:
Näiteks rolz-i müüdava 5.6 vastu vms...

#82
92S500 Kirjutas:Kas vahepeal mõte ei käinud peast läbi, et vahetaks kohe juba terve mootori ära? :biggrin:
Näiteks rolz-i müüdava 5.6 vastu vms...

Sellel pole ka minuteada kommutaatorit, Secman ostis ära.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#83
Hehh... krt einohh, hea, et auto liigub, aga ma mõtlesin, et need veljed pole enam müüa, kui põka Sulo perre tuli...

Misiganes - SEL alla sobivad igaljuhul pilti vaadates väga hästi (Y)
Kui bussi vaja, siis küsi!
#84
Sai siis lastud vähe asjatundlikumal inimesel kobedama kaameraga kui minu seebikas HP pilte tehtud natuke, mina oma võhiku pilguga olen rahul küll (mõnda pilti pidi veel näppima veidi).

Kui kellegi huvi ka enda autost pilte teha, siis 56562676 Ardo Holts abiks.

http://ardoholts.com/cars/mb420sel/index.htm#14
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#85
väga kenad pildid...neid on vist ikka photoshoppitud ka?
#86
HotPapa Kirjutas:väga kenad pildid...neid on vist ikka photoshoppitud ka?

Ikka,ikka, päris ideaalseid pilte ilma selleta väga raske saada, eriti kui auto pole tuliuus ja mingeid vigu ikka leiab.

Vaata internet on ka ilusaid naisi ääreni täis, ainult vaatad ja imestad, pole tselluliiti ega arme, kortse jne. Kas nad päriselus ka sellised on, julgen sügavalt kahelda..... :lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#87
Siin on sul õigus:biggergrin:
#88
Oma silmaga pole senimaani kenamat SEL'i veel kohanud.
Kommutaatori oled peale saanud?
#89
soo Kirjutas:Oma silmaga pole senimaani kenamat SEL'i veel kohanud.
Kommutaatori oled peale saanud?

Eelmisel lehel kirjutasin:


RE: 420 SEL 1991a.

Käidud ja olemas, selle eepose võib vist lõppenuks lugeda. 40 päeva ja jälle ratastel, hea et niigi läks.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#90
HotPapa Kirjutas:väga kenad pildid...neid on vist ikka photoshoppitud ka?
Ma vaatasin ka, et see kanuu on kõvasti töödeldud piltide peal. :evil::lol:
#91
kuld Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:väga kenad pildid...neid on vist ikka photoshoppitud ka?
Ma vaatasin ka, et see kanuu on kõvasti töödeldud piltide peal. :evil::lol:

Su kanuul ei aita ka töötlemine miskit, sõber! :evil::evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#92
Karl Kirjutas:
kuld Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:väga kenad pildid...neid on vist ikka photoshoppitud ka?
Ma vaatasin ka, et see kanuu on kõvasti töödeldud piltide peal. :evil::lol:

Su kanuul ei aita ka töötlemine miskit, sõber! :evil::evil:
jajah see nii kena et töötlemine rikuks juba ära :lol:
#93
Kohe näha, et vanad sõbrad! Confusedmash:UZIConfusedilly: :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#94
Vahepeal siis toimunud: sai natuke veermikuga tegeletud, tikkus kolisema hakkama meie teedega. Klubi liige Joonas tegi asja ära kiirelt ja korralikult, sama vahetas ka mootoriõli ja filtrid. Ees vasakul miskit ikka tikub klobisema, üks kahtlustäratav element teada, jätkame juurdlust.

Eile sai käidud siis pulmaautoks esimest korda elus vene pulmas (foorumi kasutaja Aleks), päris huvitav kogemus oli. Kahjuks eelmisel õhtul toimunud auto mukkimise kasutegur muutus nulliks ühe tunni sõiduga, ilm oli nagu ta oli. Muide, üle poolte külalistest olid Mersudega.Keegi sugulastest pidi Imre juures töötama, see vist peamine põhjus.

[Pilt: 68587c161cce.jpg]  

20. oktoober ootamas siis järgmine pulm, kahh üks meie seast.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#95
njaaaa 20 oktoober.:hump: Äkki teeks midagi siis meie kallite Klubikaaslastega ka koos? Näiteks lükkaks siis väikse kruiisi pulmale sappa? Oleks nagu 2 kärbest yhe hoobiga:biggergrin: oleks nii mulle kui ka teile meeldejääv ja erakordne ju?Rolleyes
#96
Sai siis käidud mingi kuu aega tagasi autoga filmivõtetel, Stephen Kingi lühijutu "Kõik on mõeldav" ainetel Lilleküla Gümnaasiumi näitestuudio "Kruvikeeraja" poolt vändatav film. Filmist ise mingi pool matejali vändatud, film ise valmib ca aasta pärast. Paar päeva tagasi saadeti lõiguke musta matejali, kes viitsib tõmmaku alla ja vaadaku.

http://ande.pri.ee/mercedes/
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#97
aga, karl, mis sa arvad, kas selliseid kompuutreid, mis sul tahhoka asemel, on kuskil saada ka ? ja kas neid annab ka w124 peale panna ? Smile
#98
argonaut Kirjutas:aga, karl, mis sa arvad, kas selliseid kompuutreid, mis sul tahhoka asemel, on kuskil saada ka ? ja kas neid annab ka w124 peale panna ? Smile

Ega see päris nii lihtne ka pole, et ostad ja paned. Kõike on võimalik, aga mis kulu ja tehnikalisamisega, on iseasi.

Usun, et see ei tasu sul vaeva ära
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#99
lootsin, et ehk samakerge, nagu calibral kella eemaldamine, paari juhtme tinutamine ja sinna kompuutri asemele panemine. aga olgu. aitäh. vabandan teema risustamise pärast.
124 peal on neid olemas küll, saadavus ja install suht keeruline, julgen arvata.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 300 SEL 6,3 1970, w109 - jyrgen20 jyrgen20 31 10,478 03-06-2023, 08:51 AM
Viimane postitus: Karl
  420 (560) SEL 1990 janek126 janek126 253 278,405 07-07-2019, 01:22 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 178,283 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  Minu E 420 W210 martiini 43 45,139 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
Wink MB 500 SEL, 1992, W140 - Marten Marten 64 73,466 15-11-2012, 10:55 PM
Viimane postitus: Karl
  MB 500 SEL 1986a. W 126 boysel 3 5,175 17-10-2011, 08:37 AM
Viimane postitus: HotPapa
  560 SEL 1990 a. Renkju 69 48,583 23-03-2010, 08:05 PM
Viimane postitus: Renkju
  Minu MB 380 SEL, 1984, W126 indrek 19 20,759 01-09-2009, 03:25 PM
Viimane postitus: indrek
  560 SEL 1988a. Karl 110 85,856 22-08-2009, 08:09 PM
Viimane postitus: Karl
  W 140    500 SEL 1992a. Karl 56 29,048 15-08-2008, 09:40 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne