Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine Cruiz Tallinnas
#21
kalvi Kirjutas:
kalvi Kirjutas:ei saa tulla ,võtan teisest gruizist osa see päev

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=69284

Idee selles suhtes hea, et selle kruiisiga saab ka keegi miskist kasu, antud juhul siis lastekodulapsed. Siit võib-olla väike teemalaiendus, et äkki ühineks kogu klubiga selle üritusega, saaks teistele näidata, et oleme olemas ja väike heategu ei jookseks ka mööda külgi alla...
perpetum mobile
Vasta
#22
Oleme käinud,oleme teinud,ka koos nendega. Kuid see burnout võistlus ürituse lõpus......... ärge tulge mulle rääkima,et see legaalne,luba olemas jne. Minuarust lastekodude aitamine ja (illegaalne) kummipõletamine ei sobi kokku.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
Karl Kirjutas:Oleme käinud,oleme teinud,ka koos nendega. Kuid see burnout võistlus ürituse lõpus......... ärge tulge mulle rääkima,et see legaalne,luba olemas jne. Minuarust lastekodude aitamine ja (illegaalne) kummipõletamine ei sobi kokku.

Ega see kummipõletamine polegi teemaks...Ei plaani ka ise osa võtta. Lihtsalt lastekodude külastamise idee?
perpetum mobile
Vasta
#24
Et Natuke teemaväliselt/siseselt paneks siia ühe lingi
http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=4082

Ei olnud see väga ammu aega tagasi kui Maidla lastekodus mersuklubi käis.

Äkki lihtsalt peaks kordama . . . aga mõnda teise lastekodusse . . . Haiba ja Maidla päris tihti saavad selliseid kruise ja abikäike . . . .
Vasta
#25
Ja kui lastekottu, siis ikka ise ja oma klubiga. Ei taha sekkuda teiste tegemistesse, pealegi mulle ei meeldi siukene kontrollimatus, mis võib võõrastega koos olles toimuda
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
Indrek Kirjutas:Ja kui lastekottu, siis ikka ise ja oma klubiga. Ei taha sekkuda teiste tegemistesse, pealegi mulle ei meeldi siukene kontrollimatus, mis võib võõrastega koos olles toimuda

Lastekodu ma silmas pidasingi kui ideed. Või muud säärast heategevat. Miks niisama ikka mööda linna ringi tiirutada, pigem võiks sellest ka miskit kasu sündida. Indrek, mis sa muidu kontrollimatuse all silmas pead?
perpetum mobile
Vasta
#27
Truck Kirjutas:Et Natuke teemaväliselt/siseselt paneks siia ühe lingi
http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=4082

Ei olnud see väga ammu aega tagasi kui Maidla lastekodus mersuklubi käis.

Äkki lihtsalt peaks kordama . . . aga mõnda teise lastekodusse . . . Haiba ja Maidla päris tihti saavad selliseid kruise ja abikäike . . . .

Minu viga, ei taibanud otsida toimunud ürituste alt...Shy
perpetum mobile
Vasta
#28
rauntz Kirjutas:Lastekodu ma silmas pidasingi kui ideed. Või muud säärast heategevat. Miks niisama ikka mööda linna ringi tiirutada, pigem võiks sellest ka miskit kasu sündida. Indrek, mis sa muidu kontrollimatuse all silmas pead?


Tead, kui läheme oma klubiga, siis on kontroll kõige üle, mulle ei meeldi, kui suvalised hakkavad tõmblema ja oma auto võimeid selle laadse ürituse raames näitama.

Nii on juhtunud ja ei taha ise osa võtta enam.

Pealegi meie ürituse mõte on rohkem ka mersujuttu rääkida ja lihtsalt omavahel suhelda - väike kruiis lihtsalt meelerõõmuks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#29
Pühapäevane rännak mersumeestega tuleb ikka ära teha. Selline lastekodu moodi üritus tahab natuke sebimist ja orgunnimist ja seda ei jõua enam selle ajaga teha. Nii et mersud puhtaks ja läikima, katsugu keegi tulla tolmuse autoga või muude vigadega :evil:
Vasta
#30
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Lastekodu ma silmas pidasingi kui ideed. Või muud säärast heategevat. Miks niisama ikka mööda linna ringi tiirutada, pigem võiks sellest ka miskit kasu sündida. Indrek, mis sa muidu kontrollimatuse all silmas pead?


Tead, kui läheme oma klubiga, siis on kontroll kõige üle, mulle ei meeldi, kui suvalised hakkavad tõmblema ja oma auto võimeid selle laadse ürituse raames näitama.

Nii on juhtunud ja ei taha ise osa võtta enam.


Pealegi meie ürituse mõte on rohkem ka mersujuttu rääkida ja lihtsalt omavahel suhelda - väike kruiis lihtsalt  meelerõõmuks

Eks see oht on jah olemas, kuna kõik inimesed ei suuda suures seltskonnas adekvaatselt mõelda ja kipuvad oma auto/aju võimeid tihedas liikluses demonstreerima. Mulle ka ei meeldi selline teguviis. Mersude seltskonnas väga seda probleemi vist pole esinenud?
perpetum mobile
Vasta
#31
Ei tea küll ühtegi sellist juhtumit.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#32
kuld Kirjutas:Pühapäevane rännak mersumeestega tuleb ikka ära teha. Selline lastekodu moodi üritus tahab natuke sebimist ja orgunnimist ja seda ei jõua enam selle ajaga teha. Nii et mersud puhtaks ja läikima, katsugu keegi tulla tolmuse autoga või muude vigadega :evil:

Njaa,vahatasin oma silmatera laupäeval ära, oli väga ilus. Nüüdseks hetkeks katab autot millimeetrine kevadtolmu kiht Confusedmile:
perpetum mobile
Vasta
#33
Katsun ka kohal olla.Kui kevad päike ära ei võta.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#34
Niiet jah , antud cruizi mõte seisnebki hetkel selles ,et teha lahti ots meie klubiliste ja huviliste selle aasta tegemistele mis peaks eelkõige tutvustama vanemat seltskonda uuema seltskonnaga . Kindlasti tahaks antud ürituse käigus paari sõnaga puudutada meie mõnda plaanipärast suurüritust ja kuulata meie kõigi ideid teistest üritusvisioonidest (pean silmas ka teiste klubidega ühisüritusi ). Kindlasti tasub teinekord ka nendest osa võtta omal tagasihoidlikul moel :wink: . Selleaastane üritustekava (mille läbiviimise osas on meil kõigil võimalik õlg alla panna) võiks/peaks olema eelmistest aastatest veidi aktiivsem kasvõi juba sellesosas ,et need nö. cruizid/väljasõidud ei peaks olema pelgalt Tallinn-Harjukesksed vaid võiks toimuda ka Tartu -Pärnu jm. teemasi . Ootaks sellesosas ka ideid mida kas siis siin ,foorumis, või pühapäevasel cruizil arutada . Ideaalis loodaks klubiliste-huviliste osavõttu igakuiselt kasvõi ühest suuremast ja ühest väiksemast üritusest .
Seega võiks olla meie pühapäevase cruizi üks eesmärke ka veel eelseisva kevad-suvise hooaja tegevuskava arutelu millesse mahub kindlasti mõni väärt idee . Seega ,kel vähegi võimalik, soojalt on kõik oodatud osa võtma pühapäevasest üritusest (ka siis kui auto on kergelt tolmune või kui autot ei ole jõutud pühapäevaks veel üle värvida :biggrin: kuigi ma saan aru murest kui kokkutulekul auto pole soovitud konditsioonis veel ,see ei peaks olema põhjuseks miks ei ole võimalik võtta üritusest osa )
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#35
proovin kohal olla...
Vasta
#36
Sorry ! ei saa tulla eestist ära
those who want the best car in the world, drive a Mercedes-Benz,those who want the best Mercedes-Benz, drive a w126
Vasta
#37
et homme siis??
perpetum mobile
Vasta
#38
rauntz Kirjutas:et homme siis??

Täna ikka ja kõik kohale, sest ilm on lausa suurepärane ju.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#39
:cool_rsvd: aga ma tulen siis ka , võimalusel võtan Shmel kaasas.
Vasta
#40
Ilm on jah jube hea kuigi soojakraade eriti pole...
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kevadine ringrajaüritus? hents99 15 6,728 21-03-2008, 11:31 PM
Viimane postitus: python
Brick KEVADINE KARDISÕIT!!! Sulo 1 1,779 17-03-2008, 07:15 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  23.02 Klubikaartide jagamine Tallinnas indrek 24 10,247 24-02-2008, 01:51 AM
Viimane postitus: rauntz
  Suve Cruiz! hanno100 3 2,397 12-04-2007, 10:16 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadine kiirendus rauntz 75 30,820 09-04-2007, 11:05 PM
Viimane postitus: tank
Exclamation “E-Class Experience 2006” Täna Tallinnas. virgo 1 2,118 26-10-2006, 03:35 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne