Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine Cruiz Tallinnas
#1
Lugupeetud Klubilised ja Huvilised
Olete oodatud MB Klubi Kevadisele Cruizile pühapäeval .... 01.04.07
Kell 17.00 algusega , kogunemiskohaks Laagri Maksimarketi ees .
Kaasa võimalusel puhtad MB-d , MB Klubi temaatilised riided ja lipud .
Teekond Tongueärnu mnt.-Vabaduse pst.-Pärnu mnt.- Viru ring-tagasi Pärnu mnt.-Vabaduse väljak- Harju tn- Holliwoodi eest läbi - Pärnu mnt. - Kaarli pst.- Toom pst.- Linnahall (Copterline, tiiburid)...
Kohapeal kogunemine ja pildistamine .... . Edasine vastavalt kohapealsele meeleolule ja ilmastikutingimustele.
Lisaideed teretulnud .

Lugupidamisega
MB Klubi Juhatus
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
Tahaks tulla, aga kahjuks ei saa autot valmis selleks ajaks.
Suvepäevadeks ehk jõuab.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#3
ei saa tulla ,võtan teisest gruizist osa see päev
Vasta
#4
Peab tulema.
perpetum mobile
Vasta
#5
Kohtumiseni!
PS! Kui kaua MB Klubi akna kleepekate tegemine aega võtaks kui kohe tellida? nädalaga ei õnnestu? Hää meelega sõidaks seal ringi kleepekaga...
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#6
andrer Kirjutas:Kohtumiseni!
PS! Kui kaua MB Klubi akna kleepekate tegemine aega võtaks kui kohe tellida? nädalaga ei õnnestu? Hää meelega sõidaks seal ringi kleepekaga...

Võtan kleepse kaasa, mul neid nüüd jätkub, ise olen ka kohal veidike roostes kuuegaSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Eks ikka kohal kui see aprillinali pole.:bigsmile:
Kuid mis autoga,näis.........Rolleyes
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
keegi tõhk sõitis kuskil parkimisplatsil kõva juti üle terve auto, ei ole vist kaubanduslikku välimust...Ei jõua vist selleks ajaks korda teha, aga eks siis vaatab..
Vasta
#9
kas laupäeval ei saaks teha mul vennal sünnipäev 1.aprillil või siis vähe hilisemal kella ajal nii 20.00
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#10
coeng Kirjutas:keegi tõhk sõitis kuskil parkimisplatsil kõva juti üle terve auto, ei ole vist kaubanduslikku välimust...Ei jõua vist selleks ajaks korda teha, aga eks siis vaatab..

No vast siis päris paljud ei saaks tulla, mõledi ikka, et autod ei oleks mingi sodi all ja värvi peab aimama.

Pelle@kah mitte just ideaalses korras C124.
Turbo
Vasta
#11
Krt ma ka ei saa tulla talverehvid all, õli vahetamata, autot pestes leidsin paar roostetäppi ei tea kas jõan üle värvida, iste ka veits kulunud, esiklaasis pragu, ei jõua vahetada, korralikku tümpsu pole sees nii et jääb ära, mõni teinekord


Ma ei saa aru miks enamus hakkavad halama et auto on nii ja auto on naa:confusedangry: Ega see mingi välimuse võistlus pole. Kui selliselt lähtuda siis enamus ei saa tulla, kõikidel vanematel autodel miskit häda ja see halamine ei aita, nii et lõpetame selle halamise!
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#12
Meegol jutt õige, autod võiksid puhtad olla jah, aga eks paljudel ole talviseid kahjustusi ju. Eesmärk lihtsalt mersumestega aega veeta ja väike ring teha ning rahvale näidate, et kevad on käes.


Kohtumiseni
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
tulge siis otsaga tartu ka juba:eureka:
Vasta
#14
Tartu ei jõua, aga Te võite tartus oma kruiisi korraldada ju
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#15
sai just lina alt välja....auto muidugi...plaan tulla ja vaadata kellega siin kirjutatud on
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#16
Loodan oma liftiga ka kohal olla.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#17
Kui cruiz- siis cruiz..........:hump:
Mugavus maksab ka midagi!
Kontakt 5106743
Vasta
#18
Pole hullu... On mul ka teine täpiline siit ja sealt ja roostes siit ja säält aga tulen ikkagi. S-classe kuulub ikkagi omade ritta:lol: aga tulen ikka ja vaatame mehed mis minu väike tankisti lahjus teie omade kõrval on ja mida uut ja huvitavat teil aga näeme siis sealTongueConfusedilly:
Vasta
#19
:help:Ma ka ei saa tulla,autol võrri moto,kaltssisu,veidi roostes, ja poiss maalis(loe:kraapis) kiviga leegid peale.Õige jahh,puitrooli pole ka veel saanud.Nii, et mõni teine kord siis.
Tegelikult tulen ikka kohale,lihtsalt väike toetusenoot Meego postitusele.Confusedmile:
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#20
kalvi Kirjutas:ei saa tulla ,võtan teisest gruizist osa see päev

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=69284
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kevadine ringrajaüritus? hents99 15 6,728 21-03-2008, 11:31 PM
Viimane postitus: python
Brick KEVADINE KARDISÕIT!!! Sulo 1 1,779 17-03-2008, 07:15 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  23.02 Klubikaartide jagamine Tallinnas indrek 24 10,247 24-02-2008, 01:51 AM
Viimane postitus: rauntz
  Suve Cruiz! hanno100 3 2,397 12-04-2007, 10:16 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadine kiirendus rauntz 75 30,824 09-04-2007, 11:05 PM
Viimane postitus: tank
Exclamation “E-Class Experience 2006” Täna Tallinnas. virgo 1 2,118 26-10-2006, 03:35 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne