Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M104 mootori juhtmestik
#1
Lugu siis selline, et M104 tüüpviga - juhtmestik kõdunenud. Autol peal veel originaal juhtmestik, mida lapitud siit ja sealt eelnevate omanike poolt.
Probleem on see, et originaalkood on 124 440 5432, kuid selle abil ei leia ka netiavarustest suurt miskit. Kui kellegil on juurdepääs EPC-le siis palun teenet, et uurida tootekoodi uuendatud juhtmestikule.
VIN: WDB1240521C019494 Tegu 93a 320CE-ga
Kui kellegil pakkuda sellele mudelile korraliku juhtmestiku siis olen huvitatud.
Tänan!
Vasta
#2
Leidsin mingi koodi 124 440 5632, silberis 1900 euri, vana korralikku ei leidu, kõik pudenevad kui puutud. Väike võimalus on leida hiljem varuosana vahetatud juhtmestik.
Vasta
#3
See mingi kood on VINi põhjal leitud? Huvitaval kombel pakutakse EUs neid kaableid vähe. Enamus vasteid tuleb USAst
Vasta
#4
(22-05-2016, 12:33 AM).Alar. Kirjutas: See mingi kood on VINi põhjal leitud? Huvitaval kombel pakutakse EUs neid kaableid vähe. Enamus vasteid tuleb USAst

Ei ole, niisama kiirelt guugeldasin.
Vasta
#5
Kasutaja Sm.Tihhonov tegi oma S-ile ise uue juhtmestiku.
Mercedes-Benz on Mercedes-Benz.
Vasta
#6
(21-05-2016, 10:56 PM).Alar. Kirjutas: Lugu siis selline, et M104 tüüpviga - juhtmestik kõdunenud. Autol peal veel originaal juhtmestik, mida lapitud siit ja sealt eelnevate omanike poolt.
Probleem on see, et originaalkood on 124 440 5432, kuid selle abil ei leia ka netiavarustest suurt miskit. Kui kellegil on juurdepääs EPC-le siis palun teenet, et uurida tootekoodi uuendatud juhtmestikule.
VIN: WDB1240521C019494 Tegu 93a 320CE-ga
Kui kellegil pakkuda sellele mudelile korraliku juhtmestiku siis olen huvitatud.
Tänan!
Alar, kui jootekolbi ja tina tunned, siis tee uus. Mööda ei saa panna juhtmetega. Võtad järjest sulatad lahti ja uus külge. Pistikud tulevad hõlpsasti lahti. Pole väga suur töö, pead asendama juhtmeid, mis on ette lisatud. Rüü puudub bioloogilisel teel, aga siilile selge, mis kuhu jookseb. Ilma aroonia või irooniata.
CE420 v8
Vasta
#7
Ma eelistan uue/remonditud/uuendatud ostmist - lihtlabselt öeldes ei usalda ma oma autoelektrialast näputööd. Ebays leidub nii mõnigi restaureeritud variant, kuid kõik tiba teise koodiga. Juhtmestiku vahetus, kui selline, oleks teostatav, kuid minu olematu kannatlikuse juures oleks ise taastamine mõeldamatu.
Vasta
#8
(21-05-2016, 10:56 PM).Alar. Kirjutas: Lugu siis selline, et M104 tüüpviga - juhtmestik kõdunenud. Autol peal veel originaal juhtmestik, mida lapitud siit ja sealt eelnevate omanike poolt.
Probleem on see, et originaalkood on 124 440 5432, kuid selle abil ei leia ka netiavarustest suurt miskit. Kui kellegil on juurdepääs EPC-le siis palun teenet, et uurida tootekoodi uuendatud juhtmestikule.
VIN: WDB1240521C019494 Tegu 93a 320CE-ga
Kui kellegil pakkuda sellele mudelile korraliku juhtmestiku siis olen huvitatud.
Tänan!

See on üheksakümnendate esimese poole mercedeste tüüpviga, tegelikult ford kah.
Sellist originaalkoodi EPC ei anna.
   
   
Vasta
#9
Tänud, ma vist lootsin, et see EPC on nii tark, et annab sobiliku jupi tootekoodi VIN-i põhjal. Nagu näha siis ka mootori pilt on M111 oma. Kood on juhtmekimbu pealt maha kirjutatud. Ühesõnaga läheb asi ainult keerulisemaks Big Grin
Vasta
#10
Usast võib uurida tõesti. Usast toodud e320 oli aftermarket juhtmestik juba peal. Profülaktika korras mõtlesin uue teha, aga oligi juba vahetatud.
Ei tundunud originaal, aga ka mitte kodukootud.

Juhtmestikud erinevad üksteisest põhiliselt lisavarustuse tõttu. Nt. Veojõukontrolliga, ASD, ASD + püsikiirus, erinevad drosselid 2 erineva pistikuga, siduriga ja ilma jne.
Lisaõhupumba olemasolu, Egr jne.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#11
(22-05-2016, 10:04 AM).Alar. Kirjutas: Tänud, ma vist lootsin, et see EPC on nii tark, et annab sobiliku jupi tootekoodi VIN-i põhjal. Nagu näha siis ka mootori pilt on M111 oma. Kood on juhtmekimbu pealt maha kirjutatud. Ühesõnaga läheb asi ainult keerulisemaks Big Grin

Palun tee silmad lahti! Seal ju mõlemad mootorikoodid, järelikult juhtmestik sama. Ise vaatad oma lisade järgi, milline on selle mootori juhtmestik. Igaks juhuks valisin inglise keele joonistel. Ükski programm ei anna jäigalt kindlat versiooni, tuleb ikka valima hakata.
Kui ise ei oska-ei taha, siis kõnnid Silberisse ja otsivad sulle õige koodi. Ei pea ju neilt tellima, kui kallis on aga koodi saad teada.
Vasta
#12
Silmad on lahti, see pilt pildiks. Mõistan ka inglise keelt aga nagu Hents ka kirjutas, oleneb see juhtmestik veel paljudest muudest asjadest, mis seal kirjas. Sellest ka mu väike pettumus EPC suunal. Nagu ka ise näed on seal mitmeid erinevaid kood ühe ja sama varustuse kohta, seega põhimõtteliselt on see info ju kasutu va see, mis koodiga neid juhtmestikke tänapäeval on saada.
Kuidas sina selle info põhjal uut juhtmestikku valiks? Big Grin
Silberisse ja mitmesse teise Eesti firmasse, kes MB-ga tegelevad on päringud saadetud. Hetkel tundub mõistlikuim variant olemasolev juhtmestik Saksamaale uuendamisele-parandamisele saata
Vasta
#13
Võib ju veel küsida jõujaamast vms kohast kes tegelevad programeeritavate juhtajudega. Oskused neil olemas, et uus juhtmestik teha.
Turbo
Vasta
#14
(22-05-2016, 11:31 AM).Alar. Kirjutas: Silmad on lahti, see pilt pildiks. Mõistan ka inglise keelt aga nagu Hents ka kirjutas, oleneb see juhtmestik veel paljudest muudest asjadest, mis seal kirjas. Sellest ka mu väike pettumus EPC suunal. Nagu ka ise näed on seal mitmeid erinevaid kood ühe ja sama varustuse kohta, seega põhimõtteliselt on see info ju kasutu va see, mis koodiga neid juhtmestikke tänapäeval on saada.
Kuidas sina selle info põhjal uut juhtmestikku valiks? Big Grin
Silberisse ja mitmesse teise Eesti firmasse, kes MB-ga tegelevad on päringud saadetud. Hetkel tundub mõistlikuim variant olemasolev juhtmestik Saksamaale uuendamisele-parandamisele saata

Olen suutnud teha. Mina ei tea sinu auto kohta eriti midagi ja ka ei oska selle olematu infoga midagi tellida. Seal on ju kirjas, mis juhtmestik millisele masinale sobib. Minu poolest telli või Alaskalt teenus, kui arvad et meil ei oska keegi seda teha.
Vasta
#15
Midagi keerulist seal ei ole jah, enne võib igast asendist hunniku pilte teha ja pistikud ära märkida, paberi peale skeem teha. Siis ainult jootmine ja uute juhtmejuppide kokku lappamine.
Vasta
#16
Ilmselt valin Heinari meelehärmiks uue juhtmestiku tee. Hort lisas, et uue juhtmestikuga vajavad vahetamist veel 2 andurit. Niiet niisama ümberviskamine see pole.
Silberauto on piisavalt kade, et mitte tootekoodi jagada. Hort Auto ja Silberi hinnavahe on ca 350€
Vasta
#17
Mis see juhtmestiku umbkaudne hind on? Minu omal küll väidetavalt on juhtmestik taastatud/vahetatud, kuid võimalik, et pean hakkama ka sellega tegelema ja siis oleks hea teada, millise summaga umbes arvestama peab.
Vasta
#18
Hortis pakuti 988€, Silberis 1140 +km
Vasta
#19
Heh....ma tegin vanasti ca 150 eest uue, küll vanade pistikutega va pihustite omad, sest neid on mul sadu, teisi ei saanud eraldi.

150 peeti ka kalliks üldjuhul. Krooni ajal oli ca 50k krooni juhtmestik.

Mul sadakond juhtmepunti seljataga aga rohkem ei viitsi.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#20
No mul pole plaanis seda autot lähima kümnendi jooksul müüa seega olen valmis investeerima
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mootori temperatuur ei tõuse rohkem kui 50-60 peale Triin123 2 246 15-02-2024, 04:48 PM
Viimane postitus: Triin123
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 639 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  Ostan mootori. 642858 Veiko1986 0 742 13-06-2022, 06:48 PM
Viimane postitus: Veiko1986
  124 mootori temp. kõrge --Arx-- 8 7,053 28-02-2018, 03:14 PM
Viimane postitus: stihl
  Mercedes-Benz w210 e270cdi mootori õli ja kogus ZEBRA111 1 3,186 26-11-2017, 08:57 PM
Viimane postitus: Randar
  W124 3.0TD mootori käivitus Randoolen 4 3,917 18-10-2017, 04:19 PM
Viimane postitus: Randoolen
  kiire küsimus mootori kohta w124 JiggyMB 1 2,354 12-10-2017, 10:46 PM
Viimane postitus: Laur
  MB E350 CDI 4Matic 2011. Mootori probleem? Guess 4 3,924 12-10-2017, 01:43 PM
Viimane postitus: Rai66
  Mootori õli Alan87 6 5,321 11-10-2017, 01:18 PM
Viimane postitus: Laur
  w124 250 küsimus uue mootori kohta JiggyMB 5 5,832 21-09-2017, 08:41 PM
Viimane postitus: JiggyMB



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne