Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oja Petsi tegemas
#21
Ma olen üldse tähelepannud, et inimesed muutuvad ajaga ikka VÄGA närviliseks, iga pisema asja pärast keegi lõugab või sõimab, näitab näpuga ja veel igast mitte just adekvaatseid asju. krt mul endal ka vahest tahtmine mingit tüüpi taga ajada, aga mis ma ikka ärplen seal oma diisliga, rohke signaalitamisega asi põhiliselt piirdub ja peale seda endal ka närv püsti
Vasta
#22
Truck Kirjutas:Et tean kes selle 500 . . . g-ga sõidab - usun et kui sul väga head seljatagust pole siis ära parem ärplema mine selle mehega UZI

ja lisaks veel, et nagu Indrek ütles, suht savi jah kes see tont on, kui ta 1 vs 1 ei saa hakkama ja kutsub endale kellegi appi siis suht mage vend.
Vasta
#23
Puht huvi pärast küsin, et mis vend selle G-ga on? Ise kah näinud debiile G-de roolis ja numbrimärk 500...kah nagu meenuks...

Vasta
#24
Sai täna järjekordselt matustel käidud ja peale kõiki toiminguid ka Kiriku mees koju viidud. Ta siis pani hea lause maha: Ärge sõitke kiiremini koju kui teie kaitseingel lennata suudab :hump:
Vasta
#25
kalacompany Kirjutas:Sai täna järjekordselt matustel käidud ja peale kõiki toiminguid ka Kiriku mees koju viidud. Ta siis pani hea lause maha: Ärge sõitke kiiremini koju kui teie kaitseingel lennata suudab :hump:
Väga hea ütlus
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#26
Truck võiks valgustada meid siis selle G mehe koha pealt..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#27
jah, mis mehega siis tegu on, kui juba veksel välja käidi???
Vasta
#28
HotPapa Kirjutas:Ma olen üldse tähelepannud, et inimesed muutuvad ajaga ikka VÄGA närviliseks, iga pisema asja pärast keegi lõugab või sõimab, näitab näpuga ja veel igast mitte just adekvaatseid asju. krt mul endal ka vahest tahtmine mingit tüüpi taga ajada, aga mis ma ikka ärplen seal oma diisliga, rohke signaalitamisega asi põhiliselt piirdub ja peale seda endal ka närv püsti

ka sina ei oleks närviline kui liis lass müüs sulle mõtetu papist maja põllu peal 2 milli eest ja sa pead 30 aasta jõledat kuumakset maksma +autoliising+loll naine +lollid lapsed...
JA TROPID KAASLIIKLEJAD KES MIND EI AUSTA JA KEDA MA EI KOTI!!!:pissed2:
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#29
Huakanimasta Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ma olen üldse tähelepannud, et inimesed muutuvad ajaga ikka VÄGA närviliseks, iga pisema asja pärast keegi lõugab või sõimab, näitab näpuga ja veel igast mitte just adekvaatseid asju. krt mul endal ka vahest tahtmine mingit tüüpi taga ajada, aga mis ma ikka ärplen seal oma diisliga, rohke signaalitamisega asi põhiliselt piirdub ja peale seda endal ka närv püsti

ka sina ei oleks närviline kui liis lass müüs sulle mõtetu papist maja põllu peal 2 milli eest ja sa pead 30 aasta jõledat kuumakset maksma +autoliising+loll naine +lollid lapsed...
JA TROPID KAASLIIKLEJAD KES MIND EI AUSTA JA KEDA MA EI KOTI!!!:pissed2:
Midagi ei saanud aruConfusedilly:
Vasta
#30
nad on närvilised sest raha on vähe aega on vähe, laenud on kaelas, koduelu on vbolla pask, ega enesega rahulolev, hästisöönud ja majanduslikult stabiilsel järjel olev inimene ei ole närviline
et siis miks soomes hea sõita on (peale heade teede muidugi)
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta
#31
Truck Kirjutas:Et tean kes selle 500 . . . g-ga sõidab - usun et kui sul väga head seljatagust pole siis ära parem ärplema mine selle mehega UZI

sinu teksti lugedes tundud sa ise sama loll olema nagu see G punkti mees.
Vasta
#32
See kui mõni mees on hirmus tegija hirmus kõva seljatagusega ei tähenda veel,et ta liikluses jumal ja kõikvõimas,pigem näitab selline liiklemine inimese madalalaubalisust ja vastavat peaehitust.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#33
Karl Kirjutas:See kui mõni mees on hirmus tegija hirmus kõva seljatagusega ei tähenda veel,et ta liikluses jumal ja kõikvõimas,pigem näitab selline liiklemine inimese madalalaubalisust ja vastavat peaehitust.

u 10 aastat tagasi oli selline ütlus : Minu "inimesed" saavad Sinu"inimestega" kokku . Ja kui ikka see oli ise süüdi ke oma"inimesi" asjatult välja ajas siis sai ta ise omale dolja kaelaUZI
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sulole tünga tegemas:) indrek 14 5,446 14-01-2008, 11:24 PM
Viimane postitus: Sulo
  Oja Petsi 7 ametit. Werewolf 8 3,817 19-09-2007, 09:08 PM
Viimane postitus: Imret



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne