Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saade "Sõidame"
#1
Reklaam oli küll selline ,et kohe kutsus vaatama Confusedilly:
Aga saade ise Confusedmash:
Vasta
#2
Njah, ega ta midagi erilist polnud aa eks esimene vasikas läheb ikka aiataha, jään huvitavamaid lisasid ootama. Siiski on hea, et keegi on vähemalt võtnud kätte ja püüab teha saadet, kus kajastatakse automaailmas toimuvat. Mina igatahes püüan edasi vaadata.
perpetum mobile
Vasta
#3
Pigem AutoTeleTurg. Eesti TV kanalid pole siiski nii rikkad ,et maksta retsimeise eest nagu BBC teeb viiendas käigus. Meil pigem nii, et kes masab see saab oma pilli saatesseConfusedad:
Vasta
#4
krt ma ytlen, kuidas on pandud siuke vend rääkima, kes ei suuda suudki lahti teha kui on vaja rääkida puhta, selge ja kõlava häälega...Confusedhocked:

ja mida teab mingi 200kg vend istme mugavuses? krt, talle iga iste mugav, pea-asi et pysti ei pea seisma.

äärmiselt pettunud.

edit: "lambordsiini" oli ka muidugi lahe ütlus "autoajakirjaniku" suust.
Vasta
#5
Selles suhtes,et nad ei teegi mingeid teste nagu autoajakirjad,vaid räägivad emotsioonidest,ka selliseid saateid tarvis.
Minu arust täitsa normaalne saade Wink
Pealegi,Heidy Purga ütles,et üle kõige jumaldab ta 70ndate Mercedes-Benze.W108,W107,W116 ja W123 omanikud - meil avanes suur võimalus:bigsmile:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#6
Tõsiselt emotsioonivaba ja igav saadeConfusedad:.Panin teleka kinni peale saatejuhi "mõttetarkust" et see pisike volvo(väga vana triikraudcivcu moodi) on turvalineConfusedmash:.Krt.-see on ju elementaarne füüsika, et mida suurem auto, seda turvalisem.
Kohe tekib küsimus,kummas autos tuntakse ennast turvaliselt-kas civicu taolises tikutopsis, või suures Mersus???
Vastan kohe esimesena:Kahjuks on omal avariikogemused olemas ja pärast seda oma peret civicusse,daewoo ticosse ei usalda.
Ei usu Heidy juttu, kui talle meeldivad vanad MB-d, siis milleks sõita kõrgete kontsadega igapäevaselt manuaalkastiga autoga???
Ainuke usutav vend oli Raivo E.Inimene tunneb puhast rõõmu Mini omamisest ja sellega sõitmisest.Kuigi Mini mulle ei meeldi, plusspunktid Raivole fänluse eest.Confusedmile:
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#7
tank Kirjutas:Tõsiselt emotsioonivaba ja igav saadeConfusedad:.Panin teleka kinni peale saatejuhi "mõttetarkust" et see pisike volvo(väga vana triikraudcivcu moodi) on turvalineConfusedmash:.Krt.-see on ju elementaarne füüsika, et mida suurem auto, seda turvalisem.
Kohe tekib küsimus,kummas autos tuntakse ennast turvaliselt-kas civicu taolises tikutopsis, või suures Mersus???
Saadet küll ei vaadanud, aga see on suhteline. Pisike Volvo võib ka väga turvaline olla (teiste omasuurustega võrreldes).
Ega siis sellist väikeautot ei saa suurtega võrrelda.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#8
kalacompany Kirjutas:Pigem AutoTeleTurg. Eesti TV kanalid pole siiski nii rikkad ,et maksta retsimeise eest nagu BBC teeb viiendas käigus. Meil pigem nii, et kes masab see saab oma pilli saatesseConfusedad:

Võrreldes BBC "kõrgeima käiguga" on "viies käik" suhteliselt mage infortainment, kus põhirõhk kummivilistamisel.
Clarkson Clarksoniks aga seal vennad ei häbene ütelda ühegi auto kohta välja oma arvamust (ja kui neile seda tehas testida ei anna, siis sebivad mõnelt kliendilt välja, testivad ikkagi ja ütlevad välja oma arvamuse).
Ega meiemaal kunagi korralikku autosaadet tule, oleme selleks liiga väikesed.
Vasta
#9
Arvata on,et saade "Sõidame" jääb alla BBC sarjadele,sest rahastamine on nagu öö ja päev :bigsmile:
Ega seal ei öeldudki,et väike Volvo on turvalisim auto üldse,eks ikka omas klassis.
230ce-l on täiesti õigus - ei saa sellist autot suurematega võrrelda.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#10
tank Kirjutas:Tõsiselt emotsioonivaba ja igav saadeConfusedad:.Panin teleka kinni peale saatejuhi "mõttetarkust" et see pisike volvo(väga vana triikraudcivcu moodi) on turvalineConfusedmash:.Krt.-see on ju elementaarne füüsika, et mida suurem auto, seda turvalisem.
Kohe tekib küsimus,kummas autos tuntakse ennast turvaliselt-kas civicu taolises tikutopsis, või suures Mersus???
Vastan kohe esimesena:Kahjuks on omal avariikogemused olemas ja pärast seda oma peret civicusse,daewoo ticosse ei usalda.
Ei usu Heidy juttu, kui talle meeldivad vanad MB-d, siis milleks sõita kõrgete kontsadega igapäevaselt manuaalkastiga autoga???
Ainuke usutav vend oli Raivo E.Inimene tunneb puhast rõõmu Mini omamisest ja sellega sõitmisest.Kuigi Mini mulle ei meeldi, plusspunktid Raivole fänluse eest.Confusedmile:

ma arvan et 70nendate mb pole igapäeva sõiduks kõigeparem valik vast ikka pigem hobiauto/pühapäevaauto. ja võib olla ka manuaalkastiga-mõnele meeldib.
Vasta
#11
ma mõtlesin, et enam ei kommenteeri, aga krt, keda huvitab mida arvab keegi heidi purga autodest.... :lol:

tõsine pärl oli veel see automaadiga ei saa kohalt minema või midagi...



oiijjjahhhh...
Vasta
#12
Jah,Marek panid väga hea mõttetera tähele.
Saate saab palju huvitamaks ka väikese eelarvega.Võib ju uute autode näitamisele vahele võtta mõne tavaauto,klubiliikme auto,sportauto,kiirendusauto,eriotstarbelise sõiduki.Seda siis rahvale tutvustada.Uue ja kalli vw dziibi nägemine emotsiooni ei tekita ja mõtlema ei pane-niikuinii selle jaoks finantsi pole.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#13
nõustun samuti eelneva kommentaariga...milleks näidata neid megakalleid jeepe (kuigi vahest võib), justnimelt ei tekita mingit emotsiooni...võibolla peaks aga enne viskan pilgu aknast välja ja süda läeb kohe soojaks-ikka oma Mercedes-Benz. Kuigi tänavapilti vaadates vaidleks vastu...finantse tundub paljudel jätkuvatUZI

PS. Ei ole kade:tongue:
Vasta
#14
minu meelest se vend lihtsalt seletab liiga palju, seda ümmargust juttu on liiga palju...paar korda olena saadet vaadanud, enam ei taha näha,
mõttetu üritus
Vasta
#15
marek Kirjutas:ma mõtlesin, et enam ei kommenteeri, aga krt, keda huvitab mida arvab keegi heidi purga autodest.... :lol:

tõsine pärl oli veel see automaadiga ei saa kohalt minema või midagi...



oiijjjahhhh...

Nende pärlite pärast vo tasubki vaadata, teeb meele rõõmsaks kohe Confusedilly::biggergrin:
perpetum mobile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne