Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine kiirendus
#21
Kui ma ei eksi, siis sauga raja eest taheti mingi 40 k saada. Kui saaks 40 inimest kokku ja iaüks 1 k maksaks, siis võiks isegi mõelda, siukse ürituse peale mul 1000 kroonist kahju ka poleks, rada hea ja saaks nii enda, kui masina võimeid siis proovida, aga seda tasuks siiski uurida.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#22
rauntz Kirjutas:Pigem ootan seda, kui huvitavat seltskondlikku üritust ja seda ka, et auto võimed numbritesse saada. Endal ka huvi näha teisi liikmeid ja nende sõidumasinaid, põnevusest vist puudu ei tohiks jääda seal. Ei taha seda üritust selle pärast, et teistele midagi tõestama hakata, pole nagu sedasorti mees Shy
Võin ka teise masinaga tulla kui üldsus soovib Smile

Ei ei, ikka AMG ga, tahaks ikka näha, mida ta suudab
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#23
Jah, sõidetav küll. Tehniline ka. Aga rooli kerimist on ikka sigapalju. Ka Tabasalus tuli kahel pöördel rool lõpuni välja pöörata, Raplas on tagasipööre vähemalt sama järsk. Muidugi, kardirajal on kiirused väikesed ja vea korral tagajärjed kergemad.

Siiski sobiks täiemõõduline rada täismõõdus autole (MB seda ju kahtlemata on) paremini. Pandaga võiks küll kardirada keerutada...

Eriti suure võimsusega mootorite omanikud peaksid täismõõdust rajast rõõmu tundma.

kalacompany Kirjutas:
v6sa Kirjutas:Kardirajad jäävad täismõõdus autole natuke kitsaks...Confusedilly:

Rapla rada täitsa sõidetav .
Vasta
#24
V6sa on nõus selle 1 kEEK maksma, et oma ja auto võimeid kordki seaduslikult proovida.UZI

Samas, rohkem ma oma uudishimu eest maksta ka ei jõua...Confusedad:

Unistada ju võib. Vaevalt, et siit need 40 maksujõulist ja -huvilist tegelast kokku saab. Confusedilly: Või saab?:question:
Vasta
#25
v6sa Kirjutas:V6sa on nõus selle 1 kEEK maksma, et oma ja auto võimeid kordki seaduslikult proovida.UZI

Samas, rohkem ma oma uudishimu eest maksta ka ei jõua...Confusedad:

Unistada ju võib. Vaevalt, et siit need 40 maksujõulist ja -huvilist tegelast kokku saab. Confusedilly: Või saab?:question:

No ei tea midagi, võibolla isegi saab, väike sponsorlus ka leida ja saaks ehk asja ära teha. Ma üritan uurida, kuidas ja mis see maksma võiks minna, võibolla mul valed andmed ka.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
v6sa Kirjutas:V6sa on nõus selle 1 kEEK maksma, et oma ja auto võimeid kordki seaduslikult proovida.UZI

Samas, rohkem ma oma uudishimu eest maksta ka ei jõua...Confusedad:

Unistada ju võib. Vaevalt, et siit need 40 maksujõulist ja -huvilist tegelast kokku saab. Confusedilly: Või saab?:question:

Mina käpp Confusedilly:

Kuigi võiks ju siis mõne teise klubi ka sinna kaasata kui ise rahvast kokku ei saa.
Vasta
#27
No ma üritan asja uurida, aga eks peab ka muud asja vaatama, kui lihtsalt raha, vastutus, igasugune turvamine jne jne.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Ise pooldan rohkem sellist üritust nagu Haapsalus oli,ei raatsi rajal eriti autot lõhkuda ja poolpeenega pole ka mõtet kärutada.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
python Kirjutas:Rajapeale tuleks isegi põristama. Tore oleks jälle mõnele AMG-le kott pähe tõmmata.:demond:
Kas ma kuulen väljakutset?:hoiatus:
perpetum mobile
Vasta
#30
v6sa Kirjutas:Jah, sõidetav küll. Tehniline ka. Aga rooli kerimist on ikka sigapalju. Ka Tabasalus tuli kahel pöördel rool lõpuni välja pöörata, Raplas on tagasipööre vähemalt sama järsk. Muidugi, kardirajal on kiirused väikesed ja vea korral tagajärjed kergemad.

Siiski sobiks täiemõõduline rada täismõõdus autole (MB seda ju kahtlemata on) paremini. Pandaga võiks küll kardirada keerutada...

Eriti suure võimsusega mootorite omanikud peaksid täismõõdust rajast rõõmu tundma.

kalacompany Kirjutas:
v6sa Kirjutas:Kardirajad jäävad täismõõdus autole natuke kitsaks...Confusedilly:

Rapla rada täitsa sõidetav .

Njaa, Tabasalu rajale ma vabatahtlikult tänasel päeval arusaadavatel põhjustel sõitma ei lähe. A pealtvaatajaks tuleks küll :tongue:
perpetum mobile
Vasta
#31
Karl Kirjutas:Ise pooldan rohkem sellist üritust nagu Haapsalus oli,ei raatsi rajal eriti autot lõhkuda ja poolpeenega pole ka mõtet kärutada.

Kusjuures endal kisub ka pigem kiirenduse poole aga kui on korraliku kattega ja laiem rada, siis miks ka mitte. Peale Saugat ühtki teist ei tea.
perpetum mobile
Vasta
#32
Lätis Riia läheal ka üks koht olemas, seal hinnad kättesaadavamad tegelt.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Indrek Kirjutas:Lätis Riia läheal ka üks koht olemas, seal hinnad kättesaadavamad tegelt.

No seda varianti tasuks ka uurida, väike väljasõit lõunanaabrite juurde ei teeks ka ju paha?
perpetum mobile
Vasta
#34
rauntz Kirjutas:
python Kirjutas:Rajapeale tuleks isegi põristama. Tore oleks jälle mõnele AMG-le kott pähe tõmmata.:demond:
Kas ma kuulen väljakutset?:hoiatus:
Jep.
Samas maikuus on OT üritus ning mingi aeg bikernikile. OT ürituste tasu on kuskil 400.- eeku ja 40 osavõtjaga.
http://opentrack.tqhq.ee/forum/index.php
Vasta
#35
python Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
python Kirjutas:Rajapeale tuleks isegi põristama. Tore oleks jälle mõnele AMG-le kott pähe tõmmata.:demond:
Kas ma kuulen väljakutset?:hoiatus:
Jep.
Samas maikuus on OT üritus ning mingi aeg bikernikile. OT ürituste tasu on kuskil 400.- eeku ja 40 osavõtjaga.
http://opentrack.tqhq.ee/forum/index.php

Kõlab huvitavalt, peaks kah proovima. Pean ainult enda ajakava vaatama, kas klapib.
perpetum mobile
Vasta
#36
Indrek Kirjutas:Lätis Riia läheal ka üks koht olemas, seal hinnad kättesaadavamad tegelt.
Aga kas sinna sõit ei maksagi midagi?Isiklikult olen muidugi vaba aja puhul nõus sõitma kasvõi Kandalaksasse(sõidu korvab auhinna fond).
Riia lähistel võiks sõita suvepäevadel,kui muidugi päevad ikka toimuvad Lätis.Ei tea kas sealkandis on hea küte,ma ei pruugi oma McLaren-ilt kõiki hobuseid halva kütte puhul kätte saada.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#37
Tore mõte, oleks kindlasti tulija. Seekord võib-olla mõne tänavasõbralikuma autoga, kuigi kes teab.
Porgand
Vasta
#38
vava Kirjutas:Tore mõte, oleks kindlasti tulija. Seekord võib-olla mõne tänavasõbralikuma autoga, kuigi kes teab.

Sa oled.............selle valge 124 "takso" omanik või kes Haapsalus märatses (heas mõttes) ?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#39
jep, vahepeal ehk pisut edasijõudnud kui tööd veel ennem kevadet piisavalt.
Porgand
Vasta
#40
Siis pead ikka "taksoga" tulema,igasugu AMG mehi jne. on ju vaja maa peale tagasi tuua.:bigsmile:

Muide,kevad algab juba kahe nädala pärast,kiirustage seltsimehed unetud!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kevadine ringrajaüritus? hents99 15 6,728 21-03-2008, 11:31 PM
Viimane postitus: python
Brick KEVADINE KARDISÕIT!!! Sulo 1 1,778 17-03-2008, 07:15 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Haapsalu kiirendus 2007 kava Karl 64 31,001 20-05-2007, 01:31 AM
Viimane postitus: Danone
Big Grin Haapsalu kiirendus 2007 Karl 125 56,562 03-05-2007, 09:44 AM
Viimane postitus: Reddog
  Kevadine Cruiz Tallinnas Kuldar 72 27,218 05-04-2007, 10:52 AM
Viimane postitus: rauntz
  MB Klubi kiirendus Haapsalu Lennuväljal 16.09 indrek 35 24,975 16-09-2006, 08:09 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne