Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine kiirendus
#41
Karl Kirjutas:Siis pead ikka "taksoga" tulema,igasugu AMG mehi jne. on ju vaja maa peale tagasi tuua.:bigsmile:

Muide,kevad algab juba kahe nädala pärast,kiirustage seltsimehed unetud!

IRWW :biggergrin:
perpetum mobile
Vasta
#42
see oli igaljuhul üks vägev "takso" tal Smile
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#43
rauntz Kirjutas:
Karl Kirjutas:Siis pead ikka "taksoga" tulema,igasugu AMG mehi jne. on ju vaja maa peale tagasi tuua.:bigsmile:

Muide,kevad algab juba kahe nädala pärast,kiirustage seltsimehed unetud!

IRWW :biggergrin:

Irvita aga irvita (me ka alguses irvitasime) ,sa pole seda taksot näinud. UZI:lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#44
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Karl Kirjutas:Siis pead ikka "taksoga" tulema,igasugu AMG mehi jne. on ju vaja maa peale tagasi tuua.:bigsmile:

Muide,kevad algab juba kahe nädala pärast,kiirustage seltsimehed unetud!

IRWW :biggergrin:

Irvita aga irvita (me ka alguses irvitasime) ,sa pole seda taksot näinud. UZI:lol:
Kui kihlveo kontor avatakse siis panen panuse"taksole".Kui nägime seda autot liikumas siis ta oli ju vist veel pool-pidune...no krt kus on allesUZI...uskumatu!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#45
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Karl Kirjutas:Siis pead ikka "taksoga" tulema,igasugu AMG mehi jne. on ju vaja maa peale tagasi tuua.:bigsmile:

Muide,kevad algab juba kahe nädala pärast,kiirustage seltsimehed unetud!

IRWW :biggergrin:

Irvita aga irvita (me ka alguses irvitasime) ,sa pole seda taksot näinud. UZI:lol:
Kui kihlveo kontor avatakse siis panen panuse"taksole".Kui nägime seda autot liikumas siis ta oli ju vist veel pool-pidune...no krt kus on allesUZI...uskumatu!

Ei, ma irvitasin seda, et vaja maa peale tagasi tuua igasugu aa em gee mehi :lol:
Takso kohta olin juba enne lugenud ja pildidki nähtud. Igatahes põlen soovist näha seda pilli!
perpetum mobile
Vasta
#46
Lõoke, kui suure panuse? Siis tean, kuda edasi tegutseda, kas vaja äkki natuke enda oma ka modida lisaks Confusedilly:
perpetum mobile
Vasta
#47
Eks on ennegi AMG mehi käinud,ära seda päris isiklikult võta.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#48
Karl Kirjutas:Eks on ennegi AMG mehi käinud,ära seda päris isiklikult võta.:cool_rsvd:


Ei, ega ma põegi Cool
perpetum mobile
Vasta
#49
Klge, no hard feelings, mehed, ma ei tüki oma amg-ga kellegile koju ukse ette valesti parkima ja igal ettejuhtuval juhul võidu sõitma, ta mul igapäevane töövahend kusjuures. Arvustused on ju ilus peale sõitu teha, ega ma täpselt isegi tea, kuidas ta kiirendab ja rajal püsib võrreldes taksode ja muude tegelasteaga ja üldse ei välista alla jäämist nimetatud sõidukitele. Ja kui jään, siis ei ole harakiri lähiplaanides ja jooma ka rohkem ei hakka Smile) Ausalt
perpetum mobile
Vasta
#50
Jah,viimaseid postitusi lugedes näikse domineerivat Rauntzi AMG mitte kevadine kiirendus.
Rohkem võiks arutleda selle üle kus ja kuna asi toimuma saab.Isiklikult toetaks Haapsalu või Pärnu lennuvälja-hea lai,sirge ja pikk rada.Saaks rahulikult kordki gaasipedaali ohutumalt põhja vajutada,ilma megatrahvi hirmuta.
Mida arvavad asukohast teised foorumikasutajad?
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#51
Eks ta ole jah ....kiirendused,kiirused ,kurvid, kummivilin ja muu autode võimsuste piiripealne maksmapanek võib teinekord lõppeda ..... mitte nii nagu soovime ise.
Seega oleks mõistlik valida selline koht kust saaks rahulikult ka köieotsas koju . Riistvara ja muud tarvikud võtab ehk iga omanik kaasa sisetunde järgi .....:bigsmile: Seega..... Tabasalu ,Haapsalu ,Sauga ..... .
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#52
Jah, nagu ennist juba öeldud, tabasalu rajale ma ei kipu arvestades selle hetkeseisukorda. Muud variandid on kõik teretulnud.
perpetum mobile
Vasta
#53
Võibolla kannatax Haapsalu lennuväljale isegi koonustest raja maha panna kes arvab, et kiirendus jamavõitu. Ex ta selline piklik ja rohkem slaalomi tyypi tulex aga vähemalt on ruumi välja sõita. Peab ainult tähelepanu pöörama sellele, et osades kohtades on lennuvälja servas väga sygavad augud, et need tulex millegiga täita/katta või rada teha sinna kus neid pole.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#54
nojah, see ka võimalus, kuigi ma täpselt ei kujuta ette, millega auke täita küll, makroflex abiks äkkist Smile)
perpetum mobile
Vasta
#55
Need augud seal vist üsna hõredalt kui ma õigesti mäletan. Ex ma viskan millalgi pilgu peale kuidas seal olukord on.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#56
selles suhtes on idee hea, et võistlus võiks toimuda siis nii kiirenduses kui rajasõidus, lõplik võitja selguks siis mõlema võistluse koondarvestuses nt.
perpetum mobile
Vasta
#57
rauntz Kirjutas:selles suhtes on idee hea, et võistlus võiks toimuda siis nii kiirenduses kui rajasõidus, lõplik võitja selguks siis mõlema võistluse koondarvestuses nt.

Ma vahepeal kommin ka Confusedilly:
Kiireim auto=kiirendus ja otse sõitmine
Parim auto + juht = rada
Parim MB juht = õppe plats

Siin on väljatoodud palju erinevaid asju ,et mis siis selle ürituse mõte on ?
Mina leian ,et mõte peaks olema FUN . Saab testida nii autot kui juhti .
200 KW saad kihutada küll aga 44 kw saab vigursõitu ka teha Confusedilly:
Vasta
#58
Teate, kui aus olla, siis pole vahet, miukse ürituse me teeksime, FUN oleks igal juhul. Aga peaasi, et saame autosid ja neid rooli vahepukse testida, vahepeal ehk väike grill ja lihtsalt ka mersujutu puhuda.

Usun, et Haapsalus ka seda kõike me ka teeme, kui ilmad niivõrd soojaks juba lähevad, et kannatab T-särgi väel väljas Mersusid piiluda.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#59
Njaa mina oma kuuega rajale küll ei läheShy Aga kiirendust võiks teha küll.
Indrekul õigus, vahet ple mis teeme peaasi, et ilm ilus, koht mõnus ja rahvas koos. Hm paar õlut võiks ka ollaShy
Vasta
#60
kuld Kirjutas:Njaa mina oma kuuega rajale küll ei läheShy Aga kiirendust võiks teha küll.
Indrekul õigus, vahet ple mis teeme peaasi, et ilm ilus, koht mõnus ja rahvas koos. Hm paar õlut võiks ka ollaShy

Ohhooo,progress! Eelmine aasta sa ei raatsinud küll oma kuute peeneks lasta,näppisid niisama raja ääres tilka.:evil::bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kevadine ringrajaüritus? hents99 15 6,728 21-03-2008, 11:31 PM
Viimane postitus: python
Brick KEVADINE KARDISÕIT!!! Sulo 1 1,778 17-03-2008, 07:15 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Haapsalu kiirendus 2007 kava Karl 64 30,999 20-05-2007, 01:31 AM
Viimane postitus: Danone
Big Grin Haapsalu kiirendus 2007 Karl 125 56,558 03-05-2007, 09:44 AM
Viimane postitus: Reddog
  Kevadine Cruiz Tallinnas Kuldar 72 27,216 05-04-2007, 10:52 AM
Viimane postitus: rauntz
  MB Klubi kiirendus Haapsalu Lennuväljal 16.09 indrek 35 24,974 16-09-2006, 08:09 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne