Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W123 restaureerimine
#81
On kellelgi anda nõu? Nimelt, uued küünlad peale ja tuli välja, et küünlad ei anna sädetki. Kas on võimalik, et süüteluku ärakiskumisega on mõni juhe süütelukus katki läinud ja nõnda ei ole süütepoolid ja asjad korralikult töötamas?:confusedangry:
E55 AMG
Vasta
#82
Täiesti võimalik.:eureka:

Mis muidugi ei aita Sind karvavõrdki... Ikkagi pead hakkama uurima, miks särtsu pole ja kuhu lekter kinni jääb.
Vasta
#83
Kõige kiirem ja korralikum viis süüteluku eemaldamiseks?
E55 AMG
Vasta
#84
Süüteküünaldest: kui keerad süüte sisse,siis kontrolli voolutestriga süütepooli väikesest klemmist,kas tuleb voolu peale ja kui tuleb , siis tuleb kontrollida söepulka jagajast.
Uksetihendite kohta ütlen nii,et tihendid on surutud oma pessa , kui ka ingede kohast liimitud ja tüüblitega.
Edu soovides
merslane
Vasta
#85
Seda ka, et.. kõlarikatted ei taha armatuuri korralikult paika minna..
Mingi imenipp?
E55 AMG
Vasta
#86
Kas on originaalkõlarid,äkki on mingi muu ja kõrgem veidi?
Vasta
#87
ee.. originaalid ei ole, aga sama mõõtu küll, sest katted ennem tööde algust olid korralikult paigas..
E55 AMG
Vasta
#88
Kommutaator läbi. Nimelt oskate äkki öelda, et kuna ta oli läbi kärssanud.. kas on kuskil juhtmed sassis ja vool tagurpidi sees? Või on see oma aja lihtsalt ära elanud?
E55 AMG
Vasta
#89
JA VALMIS TA ONGI!
http://fotoalbum.ee/photos/lahekas89/sets/274727
pilte töö käigust ja lõpptulemusest. Seest pole jõudnud veel puhtaid pilte teha.
Liigub siis Rakvere vahel.. homme saan taha uued naastud ja siis mingisugused kilbid peale. Muidu olemas ka 14' originaalkilbid, kroomitud ja puha, kuid taga on 15' veljed..
Nii, et kui suveks velgi ei saa, originaalkilbid alla särama!
Tänud kõigile abi eest!
Kui saan veljed/kilbid alla, teen ka lugejate autode alla autost postituse.
E55 AMG
Vasta
#90
PS, tagumise ukse liist on nüüd küljes! Big Grin
Mõnipäev teen lähemalt ja rohkem pilte.
E55 AMG
Vasta
#91
miks sa need koledad kroomist tiivakatted oled pannud? Huhhhhh
Kivikaitseks on palju parem lahendus. Logarid nt.
Vasta
#92
Sest nad olid seal ennist juba ja ma ei mõelnudki, et ei pane neid tagasi. Vaatab, kui aega on, ehk võtan maha ning viskan pilgu peale, kuidas mulle endale rohkem meeldib.
E55 AMG
Vasta
#93
sinna tiivakaare ja selle kroomkatte vahele koguneb igast jama ning rooste on kiire tulema!
Vasta
#94
mina kunagi igatahes ei pand neid


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#95
Tulin mõni hetk tagasi trennist ning nägin Rakvere Spordihoone ees su autot. Tegin mitu ringi ta ümber ning väga ilus auto on :cool2:
2.0 ja 4.2 - võrreldamatud asjad Smile
Kui sa sinna 4.2 või mingi muu elaja vahele istutad, on see klassik veel vägevam !

Edu sulle,
Uku
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#96
Õnnitleme auto valmimisel!
Kas sa uusi liiste ei kasutanud , panid vanad tagasi või? Ja tuledering ka jäi vanaks või?
Vasta
#97
Sulo Kirjutas:sinna tiivakaare ja selle kroomkatte vahele koguneb igast jama ning rooste on kiire tulema!


Õige , aga see jama tuleb meie teedel selliste taastatud autodega talvel kahjuks ka ilma kroom kaarteta .
Need ei ole enam talve sõidukid .
Vasta
#98
Ta näeb ilma ka tõesti kena välja. Ma vaatan, kui hästi mul on logarid seal all kinnitatud ja kui kena jäeks ilma, a praegu las nad olla, kuni ilmad vähe.. kuivemaks ja soojemaks lähevad.Shy

Liistud panin jah vanad tagasi, aga värvisin nad üle, kroom kaetuna.
Tuledering jäi pm samaks, ainult et tagumised tuled lakkisin punase lakiga ära ja ette lisandusid valged suunad. Kuigi on tunne, et nii ette kui taha oleks uusi tuledeklaase vaja, kuid käravad praegused ka mõne aja veel ära!:tongue:

Ja ma ei teadnudki, et siin ka kodukandi rahvast liigubConfusedhocked:
Ma olin siis antud hetkel ilmselt Rakvere Tarva mängu vaatamas :bigsmile:
Aga suured tänud.. ja muide selle 4.2 liitrise kohta.. niipea ilmselt unistada pole mõtet, rahakotis on suht suur nullike vastu vahtimas Confusedilly:
E55 AMG
Vasta
#99
Nokiks su kallal nende kroomkaarte pärast... Pane vähemalt siis pleki ja kaare vahe tööstusvaseliini või mingit muud rasva täis. Ühtpidi ei pääse s--t vahele ja teistpidi rasv hoiab ise ka jama ära.

A kõigeparem... korista ära need sealt. Saad vähemalt soola maha pesta iga kell ja ei jää hauduma kaare alla see!

Silmale parem vaadata ka.


A muidu üldiselt VÄGA TUBLI, et ette võtsid sellise taastamistöö!
Vasta
Lahekas Kirjutas:Ta näeb ilma ka tõesti kena välja. Ma vaatan, kui hästi mul on logarid seal all kinnitatud ja kui kena jäeks ilma, a praegu las nad olla, kuni ilmad vähe.. kuivemaks ja soojemaks lähevad.Shy

Liistud panin jah vanad tagasi, aga värvisin nad üle, kroom kaetuna.
Tuledering jäi pm samaks, ainult et tagumised tuled lakkisin punase lakiga ära ja ette lisandusid valged suunad. Kuigi on tunne, et nii ette kui taha oleks uusi tuledeklaase vaja, kuid käravad praegused ka mõne aja veel ära!:tongue:

Ja ma ei teadnudki, et siin ka kodukandi rahvast liigubConfusedhocked:
Ma olin siis antud hetkel ilmselt Rakvere Tarva mängu vaatamas :bigsmile:
Aga suured tänud.. ja muide selle 4.2 liitrise kohta.. niipea ilmselt unistada pole mõtet, rahakotis on suht suur nullike vastu vahtimas Confusedilly:

Ma olen tegelikult maalt ja valge W116-ga, kuid Rakvere Reaalgümnaasiumi õpilane sellest aastast - 10. klass :cool2:
Äkki mõnikord satume kokku Wink
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W123 pidurite hooldus, küsin friktsioonklotside tegemiseks vanu klotse. sun 3 350 26-06-2023, 07:12 PM
Viimane postitus: stihl
  W123 82a 300d automaatkasti tuvastamine Rtuning 1 599 09-03-2022, 01:18 PM
Viimane postitus: v6sa
  w123 3.0 TD kõrgsurvepump w123fagon 0 546 30-06-2021, 11:00 PM
Viimane postitus: w123fagon
Question W123 sumbuti HarryPokker 6 2,943 07-07-2020, 09:31 AM
Viimane postitus: HarryPokker
  W123 VIN ei loe varustust (ei tuvasta VIN koodi) Mike22 4 2,842 11-04-2019, 11:06 PM
Viimane postitus: jansa
  W123 2,4 d vajab pidevalt termostaadi vahetust. comoon 2 2,129 25-06-2018, 06:48 PM
Viimane postitus: v6sa
  W123, 230E, 1981 - sun - update 2018 a. sun 0 1,484 06-02-2018, 09:52 PM
Viimane postitus: sun
  W123 M102.920 klapivahede reguleerimine kaupo51 6 5,426 28-08-2017, 08:43 PM
Viimane postitus: kaupo51
  W123: Mis muu mudeli sisu istub w123'le? anderander4 0 1,693 23-08-2017, 08:33 PM
Viimane postitus: anderander4
  W123 200 sedaankere nivooamortide vahetamine tavaliste vastu kaupo51 10 6,326 17-06-2017, 12:12 AM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne