Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikluskultuur
#41
Ei ole küll liikluskultuur otseselt aga... Täna Ülemiste keskuse parklas kriipis keegi imbetsill auto külje ära. Õnneks mitte väga sügavalt aga täispikkuses ja mitu jutti...

kätte saaks lööks näpud ukse vahele küll :flaming:
Vasta
#42
Kusjuures see kriipimine on praegu kahjux väga moodi läinud. Töö juures üx vend rääkis, kuidas ta tuttava autole oli samamoodi kaubanduskeskuse parklas sügav kraaps sisse tõmmatud ja too läx turvameeste juurde turvavideot vaatama ja sealt oli näha, kuidas tema auto kõrval oleva auto juurde tuli tolle auto omanik, avas pagassi, pani toidukoti pagassi, sulges selle ja siis esiuxe juurde liikudes nagu muuseas tõmbas võtmega selle kraapsu. No täitsa haige minu meelest.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#43
Tundub vist küll, kasutaja Sheik, tal oli sama jama...
Kusjuures oleks, et pargitud valesti... ei...
Kõrval oleva auto omanik oli sama mis tulleski ja tagasi sattusime samal ajal! Nähtavasti mõned noored kuked, üksteisele panemisest on väsinud ja nüüd otsivad tegevust...
Vasta
#44
Politsei asus siis "võitlusesse", et parandada liikluskultuuri, tänases "Suvereporteris" oli ka sellest juttu.
Minu jaoks on täiesti hämmastav lahtise turvavööga sõitmise eest määratav trahv.

[Pilt: 1584074848409a324c1.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#45
Lahtise turvavöö eest selline trahv on mõistetav kui asju vaadata teise mätta otsast.
Kui sa läbi oma auto esiaklaasi pea eest ees ootamatult pidurdanud auto tagaaknast sisse lendad, siis ei voola enam sinu rahakotist maksud mitte riigi kassase vaid vastupidi.
Ühesõnaga riik hoolitseb oma sissetulekute eest. Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#46
Laur Kirjutas:Lahtise turvavöö eest selline trahv on mõistetav kui asju vaadata teise mätta otsast.
Kui sa läbi oma auto esiaklaasi pea eest ees ootamatult pidurdanud auto tagaaknast sisse lendad, siis ei voola enam sinu rahakotist maksud mitte riigi kassase vaid vastupidi.
see nüüd küll jama jutt, EW ei hooli mitte kottigi inimestest ega turvalisusest, ainult oma rahakotist. marvan, et oled nõus kui ma ütlen, et luksauto mis on üle 200kW ja üle 2t tühikaalu on ka TURVALINE aga see on poogen, krt vtx, neid tuleks just soodustada. Smile nt. kütus poole odavam, kuna võtab niigi 1-2l rohkem sajale.

edit:

on ju vahe vahel kas sõidad s*takotiga(pool meetrit plastikut enne salongi) metsloomale otsa või s-klassiga(pea 2m rauda enne salongi), kummas autos ise pigem viibiksid? Tongue
Vasta
#47
Pidasin silmas, et päris karm 2 kilo vöö eest.... On palju hullemaid rikkumisi minuarust millest pääseb odavamalt.

Eks see mulle eriti hingelähedane mure, olen väga kehv vöö kasutaja, ülejäänud asjadega nagu ok.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#48
marek Kirjutas:see nüüd küll jama jutt, EW ei hooli mitte kottigi inimestest ega turvalisusest, ainult oma rahakotist. marvan, et oled nõus kui ma ütlen, et luksauto mis on üle 200kW ja üle 2t tühikaalu on ka TURVALINE aga see on poogen, krt vtx, neid tuleks just soodustada. Smile nt. kütus poole odavam, kuna võtab niigi 1-2l rohkem sajale.

edit:

on ju vahe vahel kas sõidad s*takotiga(pool meetrit plastikut enne salongi) metsloomale otsa või s-klassiga(pea 2m rauda enne salongi), kummas autos ise pigem viibiksid? Tongue

Seda ma ju kirjutangi, et sissetulekuid kaitseb :evil:

Turvavööga harjub ära, pärast on imelik sõita ilma.
Ma hakkasin hoolikalt kasutama peale seda kui teeääres seisis kerge kõksuga kaubik, esiklaasis ilutsemas kaks peaga löödud auku.
Vaatasin neid auke ja mõtlesin, et ise küll ei taha teada mis tunne oleks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#49
Mul sama häda mis Aju Saagimil, rikub kasukat turvavöö. :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#50
Ma kahjuks kuulun nende autoomanike gruppi, kellel külge terves ulatuses ära kriibitud. Kusjuures kahekordselt, esimene kord tõmmati ikka korralikult kohe plekini välja, teise peqaks saama poleerides ilusaks uuesti. Kaskot ka pole, nii et ennem vist külge üle värvima ei hakka, kui just juhuslikult müüma ei kipu masinat. Minu poolest võib see kriim seal olla, sest neid tekib peale ülevärvimist kohe juurde Smile
Vasta
#51
Huvitav, mis kellast kellani ummikud siis hakkavad Tallinnas olema, kui kõik otsustaksid kuni 50ga hakata sõitma:confusedangry:
Vasta
#52
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...4&l=fplink
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#53
http://www.postimees.ee/270608/esileht/krimi/338718.php

oeh jah :help:

S klassil on autojuhi surma põhjus olevat olnud lahtine turvavöö.
UK Garaaž
Vasta
#54
kusjuures S nägi peale avariid ikka vähe viisakam välja, kui 124. Krt, turvavöö kinnitamine peaks ikkagi käesees olema, ei aita turvaline auto sind nägu- ja rindkerepidi rooli ja klaasi lendamast. Kurb lugu iseenesest. Eriti sellepärast, et üks nendest polnud milleski süüdi. Ei maksa igasuguste võrridega ohtlikku möödasõitu ette võtta, eriti veel mitmest sõidukist korraga. Liigeldes korra-kaks kuus tartu maanteel, peab tunnistama, et ikka veel leidub liigagi palju sarnaseid...
perpetum mobile
Vasta
#55
Jätkame...

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...2&l=fplink
perpetum mobile
Vasta
#56
No see on juba kaugel saatuse käest ja inimlikuse piirist....jõhker
Vasta
#57
rauntz Kirjutas:Ei maksa igasuguste võrridega ohtlikku möödasõitu ette võtta, eriti veel mitmest sõidukist korraga. Liigeldes korra-kaks kuus tartu maanteel, peab tunnistama, et ikka veel leidub liigagi palju sarnaseid...
nõus, aga juhin tähelepanu ka kaasliiklejatele, kes ei sõida suurima lubatud kiirusega ja korraldavad ise liiklust. see lax oleks võind ka olemata olla, kui kodanik kellest mööduti oleks sõitnud suurima lubatud kiirusega või oleks tõmmand natuke paremale, aga ei. kui mul keegi ees sõidab suurima lubatud kiirusega, siis ma küll ei näe põhjust mööda sõita, iseasi kui see sõitmine ei toimu 90-70-100-80 stiilis. aga no vahet ple mis me siin kiunume, enamus "sõidumehi/naisi" ei suuda sellest niikuiniii aru saada.
Vasta
#58
Hakkab peale: sõitis lubatust aeglasemalt...
Punase randiga valge märk, kuhu on joonistatud number 100 tähendab SUURIMAT lubatud kiirust. Mitte vähimat... Seda tasuks meeles pidada kõigil, kelle arvates Eesti liikluse suurim probleem on "aeglaselt" sõitvad juhid, kes põhjustavad õnnetusi. See on jama!

Õnnetuse põhjustab ühe juhi hoolimatus või ülbus või oskamatus, millele liitub teie juhi sama loetelu. Saab kaks sellist kokku, ongi uudis. Palju õnne, olete postuumselt võitnud oma viisteist sekundit kuulsust. Mul oleks savi, kui sellised juhmoonid ei võtaks kaasa süütuid kõrvalseisjaid.:mad:

Ma küll tunnen kaasa viimaste uudiste tähtede omastele, kes seda jama nüüd kannatama peavad, aga õnnetuse põhjustajatele küll mitte. Nemad tegid enda poolt kõik, et asi nii läheks. Või arvab keegi teisiti? Et möödasõit kolonnist "kolmandat rida" tehes on vastutustundliku juhi käitumine? Või öisel ajal nähtavusest ettesõitmine?

Kurb küll, kuid juba paar aastat vaatan ma iga vastusõitvat autot kui potentsiaalset mõrvarit, kes kohe-kohe tahab minust üle sõita. Selline suhtumine on korduvalt päästnud "ootamatust" avariist - vastutulija idiootse manöövri kahtlustamine on võimaldanud uudistessesattumisest pääseda. Kauaks, ei tea...

Viimased uudised olid siis laubakas ja idiootide kivihunnikussesõit. Mõlemad pigem juhist kui kõrvalisest teguritest sõltuvad asjad. Valus on lugeda, kui inimesed ikka nii lollil moel oma otsa leiavad. Teisest küljest on ka hea, kui sihukene idoot ise oma vea tõttu otsa leiab - üks juhm vähem liikluses. Vaielge vastu, kui soovite, aga nii see on.

Väike disklaimer kah: ma tõepoolest üritan liigelda nii, et mitte oma viitteist sekundit postuumset kuulsust hankida.
Vasta
#59
v6sa Kirjutas:Hakkab peale: sõitis lubatust aeglasemalt...
Punase randiga valge märk, kuhu on joonistatud number 100 tähendab SUURIMAT lubatud kiirust. Mitte vähimat... Seda tasuks meeles pidada kõigil, kelle arvates Eesti liikluse suurim probleem on "aeglaselt" sõitvad juhid, kes põhjustavad õnnetusi. See on jama!

Õnnetuse põhjustab ühe juhi hoolimatus või ülbus või oskamatus, millele liitub teie juhi sama loetelu. Saab kaks sellist kokku, ongi uudis. Palju õnne, olete postuumselt võitnud oma viisteist sekundit kuulsust. Mul oleks savi, kui sellised juhmoonid ei võtaks kaasa süütuid kõrvalseisjaid.:mad:

Ma küll tunnen kaasa viimaste uudiste tähtede omastele, kes seda jama nüüd kannatama peavad, aga õnnetuse põhjustajatele küll mitte. Nemad tegid enda poolt kõik, et asi nii läheks. Või arvab keegi teisiti? Et möödasõit kolonnist "kolmandat  rida" tehes on vastutustundliku juhi käitumine? Või öisel ajal nähtavusest ettesõitmine?

Kurb küll, kuid juba paar aastat vaatan ma iga vastusõitvat autot kui potentsiaalset mõrvarit, kes kohe-kohe tahab minust üle sõita. Selline suhtumine on korduvalt päästnud "ootamatust" avariist - vastutulija idiootse manöövri kahtlustamine on võimaldanud uudistessesattumisest pääseda. Kauaks, ei tea...

Viimased uudised olid siis laubakas ja idiootide kivihunnikussesõit. Mõlemad pigem juhist kui kõrvalisest teguritest sõltuvad asjad. Valus on lugeda, kui inimesed ikka nii lollil moel oma otsa leiavad. Teisest küljest on ka hea, kui sihukene idoot ise oma vea tõttu otsa leiab - üks juhm vähem liikluses. Vaielge vastu, kui soovite, aga nii see on.

Väike disklaimer kah: ma tõepoolest üritan liielda nii, et mitte oma viitteist sekundit postuumset kuulsust hankida.
:hump:
Vasta
#60
rauntz Kirjutas:Jätkame...

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...2&l=fplink
parem kivihunnik kui s-klass(loe: teine auto).

edit: jälle täispeaga... no comments.
huvitav kuda selle 124 juhiga lood olid...

v6sa Kirjutas:Hakkab peale: sõitis lubatust aeglasemalt...
See on jama!
ennegi neid "tagaistmelt" targutajaid "kes ei aja jama" kuuldud. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne