Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikluskultuur
#1
Brick 
http://www.ziza.ru/2007/02/21/avtokazusy_145_foto.html

Võttis päris sõnatuks :tongue:
Vasta
#2
Tere.Tõsiselt pannakse.
Vasta
#3
Väga kurb vaatepilt.Samas ka õpetlik.Hoiatuseks mõttetult liikluses tõmblevatele ülepakkujatele.
Kahju hukkunutest.r.i.p.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#4
võiks täiendada ka kodumaistega, tna omikune valdeku tn:

http://beta.album.ee/album/49263/50038117
Vasta
#5
matu87 Kirjutas:http://www.ziza.ru/2007/02/21/avtokazusy_145_foto.html

Võttis päris sõnatuks :tongue:

Siin ka ju yx kodumaine pill, mazda 6...
Vasta
#6
piitre Kirjutas:Siin ka ju yx kodumaine pill, mazda 6...
kodumaine niva ka tuukri tn'l surfariga...
Vasta
#7
Huvitav nähtus, kui on tegu eriti tobeda liiklusõnnetusega siis 90% juhtudest on tegemist BMW`ga ja enamasti veel vahtraleht ripendab ka kusagil.:question:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Meie nooruse jätkusuutlikuse tõestus, oli see BMW laks... Ja pole kahju ka sellsitest, jumal täantud, et puu leidis, mitte teise auto inimeste nöol...
Masendav, eluagne tuleks anda...äkki siis hakkaks mõtlema...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
BMW tohiks arvele võtta alates nt. 30ndast eluaastast, või siis noorematele trahvi teha või midagi. :lol: või BMW ja alla 30aastane, siis kindlustus mingi RÄME kirves...

oi kus ma nüüd buumerimeeste kääst saan, irw.
Vasta
#10
Irww, mis sest kasu oleks? Siis solgivad järgmise automargi ära ju!!!
IMO tuleks neile mingi eraldi automark (ei paku midagi välja, mõni tuleb kallale)ainult lubada või migni kindel värv või vähemalt võiks need roolijoodiku/rullnoka numbrid ära taastada nagu veneajal olid. Krt näed ikka kaugelt ära, et idioot on roolis ja oskad kõrvale hoida...
Krt, mind ajavad ikka nii meganärvi sellised debiilid, ja veelkord tänu ma ei tea millele, et ei leidnud vastutulevat autot, vaid puu....Ja mul pole grammi ka kahju sellistest idiootidest, oleks võinud 5-si autos olla...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
fotol nr 21 sapakas peaks ka kunagise "eesti" numbriga olema, nii mulle vähemalt öeldi.
Vasta
#12
Ega see on ju vana tõde ,et ega mõistus pole oma teha! Confusedad: Kui kuppli alla midagi pandud ei ole siis ei paranda seda pahatihti ka vanus. Tean paari üle 30.a vana tüüpi ja egas nende kohta tuleb jällegi tsiteerida kuldseid sõnu "Nad on ikka ühed parajad rüblikud"! Ühel kodanikul nimelt põhimõte ,et tema turvavööd ei kinnita ja samas ei tohi seda ka teised kaassõitjad teha Confusedhocked: (uskumatu tüüp lihtsalt)! Ja oi oi kui palju on sellised mehi siin kaunil kodumaal Confusedad: :confusedangry:
Vasta
#13
MR.Molehill Kirjutas:Ühel kodanikul nimelt põhimõte ,et tema turvavööd ei kinnita ja samas ei tohi seda ka teised kaassõitjad teha Confusedhocked: (uskumatu tüüp lihtsalt)! Ja oi oi kui palju on sellised mehi siin kaunil kodumaal Confusedad: :confusedangry:
ma tean yhte 124'ja millel OLI kleepekas salongis: "siin autos surrakse nagu mees" irw, seda autot ei ole enam.
Vasta
#14
marek Kirjutas:
MR.Molehill Kirjutas:Ühel kodanikul nimelt põhimõte ,et tema turvavööd ei kinnita ja samas ei tohi seda ka teised kaassõitjad teha Confusedhocked: (uskumatu tüüp lihtsalt)! Ja oi oi kui palju on sellised mehi siin kaunil kodumaal Confusedad: :confusedangry:
ma tean yhte 124'ja millel OLI kleepekas salongis: "siin autos surrakse nagu mees" irw, seda autot ei ole enam.

Kas suri siis nagu mees ? :lol: või kukkus kuidagi teistmoodi välja! :bigsmile:
Vasta
#15
marek Kirjutas:
MR.Molehill Kirjutas:Ühel kodanikul nimelt põhimõte ,et tema turvavööd ei kinnita ja samas ei tohi seda ka teised kaassõitjad teha Confusedhocked: (uskumatu tüüp lihtsalt)! Ja oi oi kui palju on sellised mehi siin kaunil kodumaal  Confusedad:  :confusedangry:
ma tean yhte 124'ja millel OLI kleepekas salongis: "siin autos surrakse nagu mees" irw, seda autot ei ole enam.

See kleeps oli mustal põhjal valge kirjaga:"Siin autos turvavöid ei kinnitata,vaid surrakse nagu mees!". Tuttaval mendil oli isikliku Asconni armatuuril,oi me norisime teda sellega.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
MR.Molehill Kirjutas:Kas suri siis nagu mees ? :lol: või kukkus kuidagi teistmoodi välja! :bigsmile:
kas metsamaa sai surma kui ta lahtise turvavööga kahest autost läbi sõitis? Wink
Vasta
#17
Masendav vaadata kuidas noored inimesed otsisid surma, vaadake pilte ja videot õnnetuse põhjusest. Confusedad:

http://www.fishki.net/comment.php?id=23911
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Liiklus "kultuuritu" aga bensiin vähemalt odav.
[Pilt: avariya_11_61.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#19
nii, odav, et lausa põletatakse jah?Smile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#20
Räägime siis veel liikluskultuurist...

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=102335
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne