Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Club Estonia logo kõrval olev auto
#21
No, bannerivõistluse link siin. Kahjuks ei ole seal enam kõiki kandidaate näha, kuna seal foorumis ei saanud foorumi serverisse midagi laadida.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#22
python Kirjutas:Ok. Suured vanad luksusmasinad, arusaadav. MB logo kõrval rõhutada väikest ja väga sportlikku ning mitte nii vana.  Kindlasti mingi aja möödudes tõuseb ka nende 502-he evo 2 väärtus nii kõrgele nagu nendel vanadel luksusmasinatel. Aga kui näiteks MBvõõras inimene vaatab logolt 60-ndate masinat või 90-ndate sport mudelit siis kumb oleks parem? Ok. tegelt suht maitse asi, kellele ema-kellele tütar:biggrin:

Tegelikult ongi mõtetu vaielda,sest see kõik on puhtalt maitse asi.
Kuid iseenesest oma arvamust avaldada on ka hea Smile
Vasta
#23
Nii palju, kui erinevaid inimesi, sama palju erinevaid maitseid. Seetõttu kasutasimegi demokraatiat ja valisime selle, mis enamusele meeldis.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
lihtne lahendus ju teeme uue hääletuse, see aeg kui seda valiti oli lihtsalt kutcikameeste ülekaal foorumis c(:
Vasta
#25
pooldan Markko ideed
Vasta
#26
marko600 Kirjutas:pooldan Markko ideed

Toetan sama ideed.
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#27
Markko Kirjutas:lihtne lahendus ju teeme uue hääletuse, see aeg kui seda valiti oli lihtsalt kutcikameeste ülekaal foorumis c(:

njah. eks see ka õige et igal oma arvamus ja maitse asi kuid usun et kui ma kutsiga või mis tahes muu auto mees olen on ju selge see et S klass on parim. omad või mitte-must S on ikka see lipulaev ja esindus auto ja presidendi auto...
Vasta
#28
marko600 Kirjutas:pooldan Markko ideed

sama siinConfusedmile:
Vasta
#29
köigelihtsam tuleb kokkusaada kuskil parklas siis autod ninapidi kokkuajada ja köigi autod pildile suur grupipilt
Vasta
#30
jah, mingi mersuklubi grupipildi võiks küll hoopis saada, siis oleks 100% õige logoga.

Aga siis peaks suve ootama, kus ilmad ja autod ilusad
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
ma usun neid grupipilte peax sul olema küll kuskil galleriis
Vasta
#32
Markko Kirjutas:ma usun neid grupipilte peax sul olema küll kuskil galleriis

Kindlasti, aga tuleks teha uus ja paigutada niiviisi, et korralikult saaks ka logosse hiljem panna
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Väljapakutud ideedest jah see grupipildiidee kõige parem, kuid ega kõik liikmed siis yhele pildile mahu. Mille alusel peax valik toimuma, et kes saab ja kes mitte? Kui kõik liikmed kuskile lennuväljale panna peax tegema aerofoto või kõrge kraana otsast ning autod tunnex ära ainult korralikult plakatilt aga mitte väikeselt pildilt, mis foorumi kohale mahux. Ja yleyldse võix siis juba terve foorumi kujustust veidi muuta mitte ainult yhe pildiga piirduda.

Aga kui grupipilt teha, siis jah suvepoole, kus ilmad ilusad, valgust rohkem, autod puhtad ja suveveljed all.

Kel veel häid ideid pähe tuleb või kes eelnevat ideed korraldada/korrigeerida oskab postitage siia oma arvamus asjast ja mis veel tähtsam andke oma panus ka asja fyysilise poole pealt, mitte ainult idee väljakäimises. Kuna tõenäoliselt klubijuhatus ei jõua ka kõike yxi korraldada ning aktiivsete klubiliikmete abi on alati oodatud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#34
Ma pildile kõike ei paneks, päris hea oleks kui saaks ühe klassi(kas siis S või E jne) erinevad mudelid pildile.

Muidu selle pildistamisega on mul mõlkunud selline mõte, et võiks teha 2008 klubi kalendri?(Või äkki teha uus teema selle kohta ja arutada väheke)
Turbo
Vasta
#35
sm. pelle Kirjutas:Ma pildile kõike ei paneks, päris hea oleks kui saaks ühe klassi(kas siis S või E jne) erinevad mudelid pildile.

Muidu selle pildistamisega on mul mõlkunud selline mõte, et võiks teha 2008 klubi kalendri?(Või äkki teha uus teema selle kohta ja arutada väheke)

Täitsa hea mõte Wink
Ise mõtlesin,et võiks teha klubi plakati,kus kõik autod peal ning ka kalendri,kuhu paneks erinevaid MB-sid,mis klubi liikmetel on...
Ning foorumi logo võiks uuesti hääletusse panna.
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#36
Werewolf Kirjutas:Väljapakutud ideedest jah see grupipildiidee kõige parem, kuid ega kõik liikmed siis yhele pildile mahu. Mille alusel peax valik toimuma, et kes saab ja kes mitte? ...
võime ju konkursi teha :) ajaviiteks kasvõi :)
suve pole muidugimõista vaja oodata, talv on ka ilus aastaaeg ja kel huvi suur, saab kenad pildid kindlasti. Nii mõnelgi on kindlasti ka suvised (kevadised-sügisesed :) pildid juba olemas.
Võtame eesmärgiks, et konkursi tulemusena peab kokku saama autoderivi uue bänneri jaoks (ja kalendri idee on ka hea), paneme mõned üldpunktid-tingimused paika ja voilaa.


täpsustus kalendri koha pealt- trüki jaoks on arvatavasti maru head-suurt pilti vaja, seega ei pruugi päris kahe kärbse ühe hoobiga löömine õnnestuda (bänneri jaoks kõlbab enamvähem kõik vast).

Nii et minu seisukoht- bänner on kättevõtmise asi, võib kasvõi kohe pihta hakata ja nädala pärast tulemust nautida. Trükiasjadega see nii kergelt arvatavasti ei lähe.
Vasta
#37
Lihtsalt kui pilti lähete tegema tuleb lükkata fotoka seadetest kvaliteet põhja, muidugi kaamera peab kah hea olema. Aga pilte tuleb varakult hakata tegema, talvekuudele ikka lumepildid. :wink:
Turbo
Vasta
#38
Ma pole küll klubi liige aga natuke mõtleks kaasa: Kui panna kõik autod ühe pildi peale, siis jääks väikse pildi-banneri pealt ainult hunnik kribusid näha ja pole pointi...plakat on teine teema...Ja sinna bannerile (ärge nüüd kallale ka tulge palun) igasuguseid kõveras ja roostetavaid ja poolikute stangedega autosid ka ei ole ilus panna....Mina teeks nii, et valiks välja klubis esinadatud autosdest kogu mudelivaliku, mille kokku saaks. Ja seejärel vastavalt igast mudelivalikust ühe kõige korralikuma isendi ja siis need mudeliesindajad ühe pildi peale...Minu sisklik idee, ärge kallele sööstke...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#39
Rolz Kirjutas:Ma pole küll klubi liige aga natuke mõtleks kaasa: ....... Minu sisklik idee, ärge kallele sööstke...


Täiesti loogiline, et kõike(sh ka minu) autosi pildile ei saaks ega tohiks panna.

Muidu mulle torkas selline idee pähe, et kuued panna bännerile, rivi ei veniks liiga pikaks ja samas oleks piisavalt esinduslik... SEC/SE/SEL. Ja klubis/foorumis saaks selle rivi kah kokku.
Turbo
Vasta
#40
Rolz Kirjutas:..Mina teeks nii, et valiks välja klubis esinadatud autosdest kogu mudelivaliku, mille kokku saaks. Ja seejärel vastavalt igast mudelivalikust ühe kõige korralikuma isendi ja siis need mudeliesindajad ühe pildi peale...Minu sisklik idee, ärge kallele sööstke...
no thats the point.
seda ma räägingi, et antud valimine on kukepea siin monitori taga ära teha- huvilised viskavad oma pildid ülesse ja rahvas valib.
Missugune bänneri kujundus välja näeb, see on teine asi, need valitavad autod on elemendid seal.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 593 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Abi auto hindamisel allan1000 5 735 06-04-2023, 09:50 PM
Viimane postitus: v6sa
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 319 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,348 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  USA auto ost Holari 2 2,028 23-07-2020, 07:18 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Müügis olev rämps Laur 25 23,005 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Läti registris oleva auto ostmine + piirangute puudumise kontroll [HA-8181 -> 55GGG ] nostromo 17 13,796 24-07-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Jaapanist auto ostmine janek126 20 31,716 01-04-2019, 02:40 PM
Viimane postitus: swrt2002
  Auto müük firmalt eraisikule ja eraisikult omakorda eraisikule? nostromo 13 9,983 26-04-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Holari
  Auto müümine Saksa (transiitnumbrid + kindlustus)? nostromo 7 6,729 10-04-2018, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne