Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Club Estonia logo kõrval olev auto
#1
Tahtsin teada,et kas on võimalik seda W201 millegi vastu vahetada?
Ma ei tea,kuidas teistega on,kuid minu arvates võiks seal olla mingi kuulus Mercedes-Benzi mudel,nt Gullwing(300SL) või mingi muu klassik (nt W100 Grösser) . Inimene,kes pole varem foorumit külastanud,mõtleb,et siin on mingisugused rullnokad,kes oma mersusid tuunivad. Olgu mistahes auto seal,kuid ta võiks olla ilma tuuninguta st originaal. Võib-olla on sellest varem juttu olnud...
Tahaks teada,mis teised huvilised ja klubiliikmed asjast arvavad?
Vasta
#2
ma paneks w124 :p
Vasta
#3
see on ju kuulus auto Smile

ja logo kõrvale sattus ta mitte juhuslikult, vaid üsnagi demokraatlikul teel- rahvas valis Smile

lisaks juurde, et vanus üksi ei tähenda igakord veel unikaalsust (võibolla noorematel meestel need asjad veel tiba ebaselged Smile

leidsin vanast foorumist mingi teemaräbala ka, kus asjast veidi juttu (paraku mitte muud): http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=4850
Vasta
#4
ega ta vist nii on jah, et kutsa pole MB-d nö kõrgele tõstnud..., see puhtalt minu arvamus, kui arvate teisiti siis andke minna UZI:argue:
Vasta
#5
HotPapa Kirjutas:ma paneks w124 :p

Shy pole ka nor auto:biggrin:
Vasta
#6
A ma paneks kõik mersud, aga siis ei mahu nad ära ja ei viici ka mingit random imaget hakata sinna aretama.

Üldjuhul EVO lastekas on ka ikka tõsine Mercedes-Benz, tõsisem, kui enamus kasutajate omad. Ja kes rumalusest arvab, et see mingi pässa tuuning on, siis pole ta ka suurt mersumehe tiitlit väärt
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
ÕIGEHHH,ÕIGEHHH
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#8
Kui demokraatlikul teel,siis mul pole selle vastu midagi Wink
Lihtsalt avaldasin oma arvamust ning mul pole EVO vastu midagi,see on suur saavutus Mercedesel,kuid mina olen kord juba selline,kes hindab originaalsust Wink
Vasta
#9
Uku Kirjutas:Kui demokraatlikul teel,siis mul pole selle vastu midagi Wink
Lihtsalt avaldasin oma arvamust ning mul pole EVO vastu midagi,see on suur saavutus Mercedesel,kuid mina olen kord juba selline,kes hindab originaalsust Wink

Kas EVO polegi siis originaal/ne? :hump:
Vasta
#10
Mina olen Uku-ga ühel meelel, ennem võiks seal olla kas või Siimruz-i avatari pilt mis on palju nauditavam või pole sinna logo kõrvale üldse mingit pilti vaja, teha klubilogo MB logo värvidega üle ja nii jättagi või panna "sihik" aeglaselt pöörlema nagu on üks screensavergi, jääks väga ilus ja elegantne.
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#11
Minu arvates sobib see auto sinna perfektselt ja symboliseerib kõike seda, mis on Mercedes Benz. Ehk siis võimsust ja luksust stiilses kuues. Ok võibolla luksuse koha pealt ei ole see kõige parem näide, kuid tegu ikkagi erilise väikeseerias toodetud autoga. W124 on aga ju täiesti tavaline masstoodetud MB ning ei oma midagi erilist kuigi tegu eriti vastupidava tehnikaga konservatiivselt stiilse masinaga. Aga jah kui norida, siis peax seal pildil olema W201, W124, W126, Pullmanid, W107, W123, Adenauer, Pagoda, Fenmerca, Geländewagen, Unimog jne. yhesõnaga foorumi lugemisex peax 5 minutit lehte alla poole kerima kuna pilt(id) olex nii suur(ed) et foorum ei mahux peaaegu äragi. Või tulex teha logo kus erinevad mudelid vahtuvad teatud aja tagant. Aga selle tegemisex peax mõni foorumi kasutaja abi pakkuma kuna foorumi tegijatel kindlasti muud targematki teha kui yhe foorumi kujustuselemendiga mässata. Aga mida mina ka tean, ma kõigest 19 aastane nooruk kellest juhuslikult saanud MB fänn:biggrin:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#12
Minumeelest kah see evo kutsikas sobib antud foorumi logoga väga hästi kokku, oleks seal MB 600(mitte et see mulle ei meeldiks) vms loom siis peaks vast kogu logo uuesti ümber disainima.
Turbo
Vasta
#13
Indrek Kirjutas:Üldjuhul EVO lastekas on ka ikka tõsine Mercedes-Benz, tõsisem, kui enamus kasutajate omad. Ja kes rumalusest arvab, et see mingi pässa tuuning on, siis pole ta ka suurt mersumehe tiitlit väärt

Noo W100 pullman on igal kymmnel juhul oluliselt tõsisem Mercedes-Benz, kui EVO lastekas. Isegi Gullwing on oluliselt tõsisem Mercedes-Benz.
Vasta
#14
Äkki räägid lähemalt miks w100 ja Gullwing on tõsisem kui evo 2?
Vasta
#15
gullwing tõesti on. see on ka üks tähtsamaid mersusid, mis kunagi ÜLDSE tehtud. mis sest, et trummelpidurid olid tõeline saast ja autol oli veel sada häda.
...
Vasta
#16
minuarust võiks seal olla w140/või kupee variant sellest
Vasta
#17
python Kirjutas:�kki r��gid l�hemalt miks w100 ja Gullwing on t�sisem kui evo 2?

erinevalt evost on need klassika
Vasta
#18
Andres Kirjutas:gullwing tõesti on. see on ka üks tähtsamaid mersusid, mis kunagi ÜLDSE tehtud. mis sest, et trummelpidurid olid tõeline saast ja autol oli veel sada häda.

Ning W100 oli omal ajal Maybachi asendaja ning talle tuli järglane alles Maybach 57/62 näol. Mercedes-Benz näitas oma võimeid luksusklassis selle autoga.Nende omanikud olid näiteks : Hugh Hefner, Elizabeth Taylor, John Lennon,Aristotle Onassis,Josip Broz-Tito,Mao Zedong,Elvis Presley. EVO on kindlasti väga eriline auto,ei vaidle vastu,kuid Gullwing ning Grösser on tõelised Mercedese sümbolid(minu arvamus) Wink
Vasta
#19
Kindlasti on "suured" luksuse eeskujuks, aga arvan, et täna kiidame EVO -t rohkem igapäevaselt. Usun, et sellel katsetati mitmeid lahendusi, mida praegu nii nii tavaliseks peame. Ei hakka huupi lahmima, aga kindlasti õnnestub see välja uurida. Niiet tegelikult pole mitte vähetähtis MB see EVO.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#20
Ok. Suured vanad luksusmasinad, arusaadav. MB logo kõrval rõhutada väikest ja väga sportlikku ning mitte nii vana. Kindlasti mingi aja möödudes tõuseb ka nende 502-he evo 2 väärtus nii kõrgele nagu nendel vanadel luksusmasinatel. Aga kui näiteks MBvõõras inimene vaatab logolt 60-ndate masinat või 90-ndate sport mudelit siis kumb oleks parem? Ok. tegelt suht maitse asi, kellele ema-kellele tütar:biggrin:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 592 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Abi auto hindamisel allan1000 5 732 06-04-2023, 09:50 PM
Viimane postitus: v6sa
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 318 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,339 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  USA auto ost Holari 2 2,025 23-07-2020, 07:18 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Müügis olev rämps Laur 25 23,001 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Läti registris oleva auto ostmine + piirangute puudumise kontroll [HA-8181 -> 55GGG ] nostromo 17 13,795 24-07-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Jaapanist auto ostmine janek126 20 31,715 01-04-2019, 02:40 PM
Viimane postitus: swrt2002
  Auto müük firmalt eraisikule ja eraisikult omakorda eraisikule? nostromo 13 9,977 26-04-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Holari
  Auto müümine Saksa (transiitnumbrid + kindlustus)? nostromo 7 6,728 10-04-2018, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne