Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millist automakki eelistate Teie?
#21
Kui rahakott kannatab siis tasuks Nakamichi't kaaluda... väga hea kvaliteet+ideaalne välimus. Mida veel tahta :biggrin:
Turbo
Vasta
#22
Järgmine kyll veits OT kuna jutt käib Pioneeri ja Beckeri võrdlusest kuid siiski panen kirja oma põhjuse mix hoopis Kenwoodi pooldan

Peamine põhjus mix ma oma Phillipsi maki Kenwoodi vastu vahetasin oli see, et Kenwood hetkel ainuke kõrgema otsa firma mis pakub USB toega makke. Pioneer ja Alpine ja mõned teised pakuvad ka, aga neil on sellex vaja osta mingi lisavidin mis ei ole eriti odav. USB tugi siiski veel lapsekingades seega sajaprotsendilist töötamist kõigi USB seadmetega ei tasu loota. Ka ei pruugi kõik mp3 failid korralikult mängida. Aga ega muidu ei tea kui ei katseta:tongue:

Yx vanem arutlus makkide yle.

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=2729&page=1
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#23
Minu meelest tollel eelpoolmainitud JVC-l on ka USB-sisend ja mingi AUX-sisend ka, aga seda ma ei tea ,mille jaoks see on:question:
Vasta
#24
Becker ja Nacamichi ei tegele eriti selliste lollustega nagu USB ja MP3.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#25
Ma leian et need on igati asjalikud lisad. Aga see on rohkem maitse asi, eks igaüks hindab eri omadusi.
Vasta
#26
Rolz Kirjutas:Becker ja Nacamichi ei tegele eriti selliste lollustega nagu USB ja MP3.....

Kui keegi ei tegeleks uute "lollustega" siis tuleks siiani vinüüle kuulata, rääkimata kassetikatest.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#27
noh avaldaks ka oma arvamust, originaalmakid ei kõlba helikvaliteedi poolest kuhugi. kes tahab laiatarbekaupa sony/jvc/kenwood/pioneer jne palun väga. kes tahab midagi enamat, siis tõesti pioneeril on ka kõvad mudelid olemas aga hinnaklassilt tunduvad kõrgemad(rolz juba mainis) ja ilma lõppvõimuta(see kehtib ka teiste kohta). minu valik on alpine/becker. nokamichi on juba liiga kole ja ei kesta meie tingimustes. hetkel kuulan beckerit, kuna sobib interjööriga. Smile

uuemates autodes on juba uuemad bosed sees ja ka harman/kardon, neid kannatab isegi kuulata juba... a'la w211.
Vasta
#28
Mismõttes naka ei kesta meie tingimustes?

Muidu nakal ja beckeril(vist) on kah mp3'si mängivaid mudeleid aga nagu teada on nendel põhirõhk helikvaliteedil ja mp3 pole just kvaliteedi etalon. Muidugi kui muu süsteem pole kooskõlas head'iga siis vast pole erilist vahet, mis makk sees on (kui just mingi vägahull juust pole).
Turbo
Vasta
#29
sm. pelle Kirjutas:Mismõttes naka ei kesta meie tingimustes?
ses mõttes et kuulnud cd mehhanismide probleemidest, paar tk ka minu katsetamises olnud. teistel brändidel pole eriti selliseid probleeme kohand.
Vasta
#30
Beckeril sama jama.....eriti suurte külmadega hommikul......ei taha plaati välja anda ja läheb lolliks....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#31
Tundub, et siin on kõik kõva muusikalise haridusega ning väga hea kuulmisega, et suudavad eristada tavalugude ja mp3-de kvaliteeti. Minul on vist kyll elevant kõrva peale astunud, mina neil vahet ei tee. Samas tundub, et kõik on nii rikkad, et ostavad kogu muusika originaalina. Mina ei jäksa kõiki plaate originaalina osta, mina toetan Eesti esinejaid ja ostan nende plaate, kuid välismaa omade jaoks enam raha ei jätku, seega tuleb kasutada "alternatiive". Ning alternatiiv on vaid mp3 näol. Ning kui kirjutad mp3 tavaloona plaadile, siis ei saa ju kvaliteet paremax minna kui ta on? Kust siis tuleb arvamus, et tavalugu on kvaliteetsem kui mp3?

Kr..t see OT, kuid vajas välja ytlemist. Sorry!

NB! Eelnev jutt ei olnud mõeldud solvamisena vaid kergelt kriitilisena.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#32
sita tehnikaga ei saagi kvaliteedist aru. a'la 500kr maksev mälupulk ja mitu kilo maksev ipod, või paar kilo makseb "denver" või 10k maksev korralik pill. mp3 näol on raske teha vahet 256+kbit/s pakitud ja originaalplaadilt ripitud lugudel. muidugi tuleb kasutada häid programme.

edit: mina olen ca 10a juba mp3 kuuland(rohkem siis kui tuli winamp '97, oli vist), autos natuke vähem kuna puudusid mängijad. esimene mp3 mängija oli mul autos kuskil 2000a ja selleks oli kenwood!! enamus polnud siis mp3'st kuulnudki ja veel vähem ca100'st loost plaadil. Wink
Vasta
#33
Nõustun eelnevaga, aga samas palju on neid kes jaksavad korraliku audiot autosse paigaldada? Mina pigem investeerix selle raha auto korrasolekusse või ostax uued, korraliku rehvid. Alles siis kui auto vastab mu maitsele, nõuetele hakkax audiot vahetama. Samas see jälle maitse asi ning vaidleme jälle täiesti mõtetul teemal, milles kõigil on tegelikult õigus. :biggrin: Ma ei saa sinna midagi parata, ma lihtsalt pean kõigiga vaidlema yxkõik kui totral teemal.:argue:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#34
Werewolf Kirjutas:Nõustun eelnevaga, aga samas palju on neid kes jaksavad korraliku audiot autosse paigaldada? Mina pigem investeerix selle raha auto korrasolekusse või ostax uued, korraliku rehvid.
väga palju. loomulikult peab auto korras olema, aga need kes jaksavad korralikku tehnikat osta, jaksavad ka korraliku auto osta! IMO.

sry ot, aga suuremad poed müüvad päevas paar 40-50k maksvat telekat, rahval on raha sitaks ja vaata uusi kortereid/maju, kõik KOHE bronnitud või müüdud jne jne. iga teine saab 20-25k palka ja iga kolmas 30-35k jne.
Vasta
#35
Teemaalgataja otsis eelkõige helikvaliteeti... Mingi 128kbit/s ja 256+kbit/s on vahe üsna kuulda. Ja kui võtta näiteks naka vs kenwoodi mp3 mängijad siis ma olen üsna kindel, et esimene on parem.
Muidugi kui ülejäänud süsteemi kaasa ei aita siis pole vahet.
Turbo
Vasta
#36
Minul on kuues Becker Mexico, ei tea kas see on hea või halb aga musasüsteem on originaalis mingi tehase võim on ka vahel, igaljuhul olen rahul.
Vasta
#37
Rolz Kirjutas:Becker ja Nacamichi ei tegele eriti selliste lollustega nagu USB ja MP3.....
Becker tegeleb... Lisaks pakib Becker tavalise autoraadio formaati Bluetooth ühenduse mobiiltelefonile, võimaldades raadiot kasutada handsfreena, koos kõikide lisadega (tel raamat raadios, kõne näit displayl jne jne) - päris nutikas lahendus! Pluss on seal samas kestas veel ka sees veel ka navi seade... Päris muljetavaldav Confusedmile: Uuematele peaks ka I-Podi ühendus täiesti olemas olema...
Vasta
#38
see jauramine brändi üle ei vii kuhugi. Kõik algab salvestuse kvaliteedist ja autosolevast mürast.
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta
#39
zorro Kirjutas:see jauramine brändi üle ei vii kuhugi. Kõik algab salvestuse kvaliteedist ja autosolevast mürast.

Mina arvan hoopis, et kõik algab sellest kuidas laulja hääle kvaliteet just momendil salvestuse ajal on....

Mõttetuks on see teema läinud totaalselt.....
Aga vähemalt saime Eesti keskmise palga teada:biggrin:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#40
Meil tööliste Sprinteris on Nakamichi ja tõepoolest külmadega plaadimängija jamab.
Samas isiklikult eelistaksin Beckerit just lihtsa disaini ja kasutusmugavuse pärast. (hetkel teeb igapäevaautos lärmi Blaupunkt). Beckeri plussiks on ka väga hea helikvaliteet. Sama kehtib muidugi Nakamichi puhul.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  On vaga vaja Teie arvamus... VitalityEE 0 1,917 14-03-2016, 05:11 PM
Viimane postitus: VitalityEE
  Meeletuletus: tööohutus on teie kaitseks! v6sa 2 2,589 30-05-2012, 10:22 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,465 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees
  Navigatsiooni CD - plaadid teie autole! Sulo 10 10,130 13-11-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: breakdaice
  Millist signat osta? HotPapa 18 8,431 05-04-2007, 12:04 AM
Viimane postitus: Laur
  Teeks ise MBst ralliauto - teie ideed, ettepanekud ja soovitused oodatud. epsum 18 10,866 23-03-2006, 08:02 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne