Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millist automakki eelistate Teie?
#1
Tere,

Arvatavasti on siin foorumis palju heast helikvaliteedist lugupidavaid. Kvaliteetne heli saab alugse heast makist ja seega uuriks, mis makki tasub soetada.

Ennekõike mõtlen juba kasutatud makke, mis on soodsamad.

Endal hetkel valida Pioneer 8600 ja Becker Mexico Pro vahel. Äkki kellelgi on kogemusi, kumb kvaliteetsem?
Vasta
#2
Vali Pioneer......rääkimatttta helikvaliteedist on tal ka menüü parem.

Endal praegu Mingi Alpine autos ja igatsen Pioneeri tagasi!
Vasta
#3
Mina valiksin Beckeri
Vasta
#4
mina valiksin orig.maki
Vasta
#5
Kui helikvaliteeti ja ilusat tagasihoidliku disaini tahad siis kindlasti Becker.

Edit: Ei ütle, et pioneer oleks halb aga becker on lihtsalt parem Smile
Turbo
Vasta
#6
Ma küll ise proovinud ei ole, aga netis surfates jäi mulle silma JVC kdg721,mis maksab uuena kuskil 3000. Aga KB-s oli saada ka mingi 2000-ga. Mulle see küll igatahes esialgu meeldis.
Vasta
#7
Kas äkki keegi on saanud katsetada mõlemat toodet, et oskab anda hinnangut.

Disain ja kõikvõimalikud lisad on minu jaoks teisejärguline, huvitab helikvaliteet.
Vasta
#8
Helilt on Becker parem (naturaalsem) kui seda juhtseadmena (st võimendile signaali andmiseks) kasutada. Ilma võimendita pole vist palju vahet. Üldiselt on heliga maitse asi - kellele "teksad", kellele "ülikond"...

Kui MB-sse plaanid seda, siis räägib Beckeri kasuks disain. Saad nii salongi disaini kui ka armatuuri valgustusega ideaalselt sobiva riista.
Vasta
#9
Kas mitte Becker pole juba tehase poolt mersudesse pandud?
Vasta
#10
Markko Kirjutas:Kas mitte Becker pole juba tehase poolt mersudesse pandud?

Mb org makke jah becker toodab.
Turbo
Vasta
#11
mina olen oma W116 originaal Beckeriga väga rahul,suured nupud-ehtne uunikum nagu autogiTongue
Ning menüü on ka suht lihtne Big Grin
Vasta
#12
Becker (Harmann Kardon) on siiani omatutest olnud kõige parem. Menüü kõige lihtsal ja helikvaliteet ka väga hea, ka võimuta.

Proovinud igasuguseid, enne pidasin ka Pioneerist lugu, aga korra Beckerit saanud, ei taha enam muud - liiga värvilised ja MB -sse sobimatud kõik teised. Tegelikult... Blaupunktilt ehk leiaks kah MB-sse sobiva mudeli mõne.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#13
Uku Kirjutas:mina olen oma W116 originaal Beckeriga väga rahul,suured nupud-ehtne uunikum nagu autogiTongue
Ning menüü on ka suht lihtne Big Grin


Sul on lihtne menüü jahh seal Big GrinBig Grin

[Pilt: 1980_257_europa_kurier_lmku_typ_463_kl.jpg]
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#14
viimasel makil on ikka tõelised pliidinupud
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta
#15
Kas Beckeril ja Beckeril on vahe? või on nad (just heli mõttes) kõik ühesugused?
Vasta
#16
Becker on makkide Mercedes vöta seda nii
Vasta
#17
Kalev Kirjutas:Becker (Harmann Kardon)....

Miks sa nii kirjutasid?Mida mõtled selle all?

See on vanakooli Pioneeri tippmudeleid, viimane enne 9xxx seeriat, kümneid kordi asjalikum ja tunduvalt kvaliteetsem, kui uued müüdavad käsnad alla mingi 6-8 000 kr.....
Becker vs Pioneer - kui me 9x(xx) seeriat just ei räägi, siis ei ole siin midagi rääkida ega võrrelda üldse...
Becker vs Nakamichi vs Pioneer 99-seeria on juba omaette teema....
Becker igal juhul...

Täpselt see, et kui oled korra maitsta saanud, siis muud ei taha enam...

...unustad igasuguste ujuvate delfiinide vajaduse ja tähtsuse Pioneeri ekraanil ära kohe...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#18
Piuneer on siiani mulle alati truu olnud! Smile
RWD or stfu!
Vasta
#19
VDO CD4203 Üsna omapäraste lisadega, helikvaliteet on hea.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#20
Oskan ainult niipalju kommenteerida et Pioneer on ikka yx kõvemaid tegijaid autoaudio vallas ning ega Alpine tõesti eriti võrdlust ei kannata. Samas pidi Kenwoodil olema Pioneeriga peaaegu identne tehnika seega kui Pioneeri hinnaklass ei sobi siis Kenwood peax sarnaseid tulemusi andma. Beckeri kohta ei oska kommenteerida kuna pole yhtegi kuulnud, näppinud. Aga jah mis me siin ikka seletame, pane Bang & Olufsen ning saad parima, mis saada on, iseasi kas rahakott kannatab :tongue:.

Endal on mul Kenwood ning olen sellega rahul. Samas mul autos (W124) aint 2 originaalkõlli, mis asuvad armatuuris, nii et erilist vahet ei ole mis makk, tulemus jääb ikka kesisex.Confusedad:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  On vaga vaja Teie arvamus... VitalityEE 0 1,910 14-03-2016, 05:11 PM
Viimane postitus: VitalityEE
  Meeletuletus: tööohutus on teie kaitseks! v6sa 2 2,584 30-05-2012, 10:22 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kas siin keegi autkeemiaga ka tegeleb? Teie kogemused? Rolz 6 5,429 21-04-2012, 08:48 PM
Viimane postitus: väikemees
  Navigatsiooni CD - plaadid teie autole! Sulo 10 10,068 13-11-2009, 11:47 PM
Viimane postitus: breakdaice
  Millist signat osta? HotPapa 18 8,358 05-04-2007, 12:04 AM
Viimane postitus: Laur
  Teeks ise MBst ralliauto - teie ideed, ettepanekud ja soovitused oodatud. epsum 18 10,826 23-03-2006, 08:02 PM
Viimane postitus: python



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne