Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split]pläma w126 280SE-le cruise control teemast
#1
urraa Kirjutas:
ralak Kirjutas:Kõik on olemas, müüakse ikka jah kogu kompotti, mitte ainult juhtkangi Icon_lol

Ta asub Võrus, ma Tallinnas.
Hind ka minu jaoks veidi kõrge.

Nojah kui poolteist tuhat on Mercedes-Benz ehitamise juures suur raha siis tõepoolest pole midagi teha.
Vasta
#2
Tsitaat:Nojah kui poolteist tuhat on Mercedes-Benz ehitamise juures suur raha siis tõepoolest pole midagi teha.

Kes kannatab, see kaua elab. Siin on olnud pakkumisi ka tuhande krooni peale, niiet tasub oodata.

Ja tegelikult ei ole üldse ilus teise mehe rahakotti kommenteeridaIcon_smile
Vasta
#3
ralak Kirjutas:
urraa Kirjutas:
ralak Kirjutas:Kõik on olemas, müüakse ikka jah kogu kompotti, mitte ainult juhtkangi Icon_lol

Ta asub Võrus, ma Tallinnas.
Hind ka minu jaoks veidi kõrge.

Nojah kui poolteist tuhat on Mercedes-Benz ehitamise juures suur raha siis tõepoolest pole midagi teha.

Nojah eks inimeste rahaline seist on väga erinev tõesti. Minu suhtumine on selline, et kui mul on võimalik asi osta ja ka vajadus, siis ma ka ostan - siis ei ole ta minu jaoks kallis. Ja kui ei ole võimalik osta, siis on kirves. VÄGA VÄGA harva kui on olukord kui asi on 2-3 korda üle hinnatud ja seetõttu jääb ost ära.
Aga 1,5 kilo eest terve süsteem on minu arvates ülihästi saadud. Ma muidugi ei tea neid hindu, ja kui kuskil Balti Jaama turul neid tõesti 500 EEKi eest jagatakse, siis on jah natu nutune see 1,5 tuhat ning väärib ootamist.
Vasta
#4
R129 Kirjutas:
ralak Kirjutas:
urraa Kirjutas:
ralak Kirjutas:Kõik on olemas, müüakse ikka jah kogu kompotti, mitte ainult juhtkangi Icon_lol

Ta asub Võrus, ma Tallinnas.
Hind ka minu jaoks veidi kõrge.

Nojah kui poolteist tuhat on Mercedes-Benz ehitamise juures suur raha siis tõepoolest pole midagi teha.

Nojah eks inimeste rahaline seist on väga erinev tõesti. Minu suhtumine on selline, et kui mul on võimalik asi osta ja ka vajadus, siis ma ka ostan - siis ei ole ta minu jaoks kallis. Ja kui ei ole võimalik osta, siis on kirves. VÄGA VÄGA harva kui on olukord kui asi on 2-3 korda üle hinnatud ja seetõttu jääb ost ära.
Aga 1,5 kilo eest terve süsteem on minu arvates ülihästi saadud. Ma muidugi ei tea neid hindu, ja kui kuskil Balti Jaama turul neid tõesti 500 EEKi eest jagatakse, siis on jah natu nutune see 1,5 tuhat ning väärib ootamist.

no ei taha inimene hambaid suu kaudu ravida, sest see on kallis...
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#5
suusabaas Kirjutas:
Tsitaat:Nojah kui poolteist tuhat on Mercedes-Benz ehitamise juures suur raha siis tõepoolest pole midagi teha.

Kes kannatab, see kaua elab. Siin on olnud pakkumisi ka tuhande krooni peale, niiet tasub oodata.

Ja tegelikult ei ole üldse ilus teise mehe rahakotti kommenteeridaIcon_smile

Kes on kuna müünud kogu cruiise süsteemi nii odavalt???
Pole mõtet niisama hõigelda, kui omal paremat pakkumist tagataskus pole.
Ja konkreetsemaks minnes, leia üldse keegi, kes seda asja omab ja on nõus 1,5 k eest loovutama.

Ära loobi sõnu.See on hea pakkumine.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#6
Selgitusi

Nägin siin foorumis lihtsalt mingi 260SE oma müügis ja hind oli 1k,
sellest tekkis ka mõte, et "oi kui nii odavalt võib saada, miks ka mitte".

Mul ei ole seda Vaja, ent see Võiks olla.
Jah, kui mul oleks seda vaja, siis ma võtaks selle kohe ära 1,5k-ga, aga ei ole.

Mida tähendab "hambaid suu kaudu ravima"? 200D-s tühikäigul istuda ja need lihtsalt huulte vahelt välja kukutada?
Vasta
#7
urraa Kirjutas:Selgitusi

Nägin siin foorumis lihtsalt mingi 260SE oma müügis ja hind oli 1k,
sellest tekkis ka mõte, et "oi kui nii odavalt võib saada, miks ka mitte".

Mul ei ole seda Vaja, ent see Võiks olla.
Jah, kui mul oleks seda vaja, siis ma võtaks selle kohe ära 1,5k-ga, aga ei ole.

Mida tähendab "hambaid suu kaudu ravima"? 200D-s tühikäigul istuda ja need lihtsalt huulte vahelt välja kukutada?

hambaid suu kaudu ravima ehk kergemat teed minema ehk kui on müüa täpselt see mida vaja siis miks aretada midagi mis ei sobi ja läheb lõpux x-korda kallimaks..... aga sellest viimasest selgitusest oleks võinud ju alustada,oleks palju jahu olemata jäänud teemal rahakott jne.
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#8
secman Kirjutas:
urraa Kirjutas:Selgitusi

Nägin siin foorumis lihtsalt mingi 260SE oma müügis ja hind oli 1k,
sellest tekkis ka mõte, et "oi kui nii odavalt võib saada, miks ka mitte".

Mul ei ole seda Vaja, ent see Võiks olla.
Jah, kui mul oleks seda vaja, siis ma võtaks selle kohe ära 1,5k-ga, aga ei ole.

Mida tähendab "hambaid suu kaudu ravima"? 200D-s tühikäigul istuda ja need lihtsalt huulte vahelt välja kukutada?

hambaid suu kaudu ravima ehk kergemat teed minema  ehk kui on müüa täpselt see mida vaja siis miks aretada midagi mis ei sobi ja läheb lõpux x-korda kallimaks.....  aga sellest viimasest selgitusest oleks võinud ju alustada,oleks palju jahu olemata jäänud teemal rahakott jne.

Olgu, edaspidi põhjendan ma alati, miks mul raha ei ole või kulutada ei taha, sest muidu tuleb kari inimesi ja ajavad jahu.
Ja Tank, palju on tänases majandusolukorras inimesi, kes seda omale üliväga tahavad? Väga vähe. Ja ma olen suht kindel, et ma oleks saanud selle 1k peale tingida, ent kuna see on Võrus... .

Ühesõnaga see oli rohkem uitmõte kui kindel plaan.

Aga 1 küsimus jäi vastamata:

"Ja kas w124 280E pealt näiteks saaks võtta. Mootor ju sama ja vaevalt, et seal armatuuri taga ka suurt vahet on?"

Lihtsalt, kui tulevikus avastan, et tõesti väga vaja. Pealegi, pole mõtet et keegi tulevikus minu asemel seda küsib, seega palun vastata.
Vasta
#9
Aga tingi alla ja ma toon selle sulle Võrust Tallinnasse ukse taha ära.
Vasta
#10
urraa Kirjutas:Ja ma olen suht kindel, et ma oleks saanud selle 1k peale tingida, ent kuna see on Võrus... .


"Ja kas w124 280E pealt näiteks saaks võtta. Mootor ju sama ja vaevalt, et seal armatuuri taga ka suurt vahet on?"


Tore, ole siis enesekindel edasi ning jätka samas vaimus oma peaga aretamist... Võin müüja eest ära vastata, et tingimisjutu peale pannakse need asjad rahulikult riiulile tagasi oma aega ootama.
Vasta
#11
urraa Kirjutas:Aga 1 küsimus jäi vastamata:

"Ja kas w124 280E pealt näiteks saaks võtta. Mootor ju sama ja vaevalt, et seal armatuuri taga ka suurt vahet on?"

Hoopis teine mootor on W124 peal olev 280!!!

126 peal eelduslikult M110, 124 peal M104, pritsungid plokk, pea, kõik-kõik totaalselt erinev.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W126 560 sec säde kadunud Nitram 4 3,304 12-05-2018, 02:28 AM
Viimane postitus: Nitram
  W126 romuralliks? janek126 5 4,453 22-01-2017, 01:55 PM
Viimane postitus: janek126
  w126 originaalveljed boysel 10 7,045 06-10-2012, 08:27 PM
Viimane postitus: janek126
  W126 Ost DieForADequila 33 21,558 21-08-2012, 12:18 PM
Viimane postitus: Karl
  MB W123, W126, W140 jne klubid Eestis kaupo51 9 8,328 13-08-2012, 11:23 AM
Viimane postitus: Blue Chip
  W126 (taastamine/varuosad) kohtuasi ZeroVF 5 5,414 13-05-2012, 09:47 PM
Viimane postitus: ZeroVF
  W126 järgmises autolehes indrek 13 11,082 12-08-2011, 10:17 PM
Viimane postitus: Karl
  W126 jäi posti alla ReinGSM 4 4,030 12-08-2011, 07:57 PM
Viimane postitus: e300disla
  Mida teha jalgu jäänud w126-ga? Erik 4 4,241 08-07-2011, 08:16 PM
Viimane postitus: Erik
  Otsin kasutajat rix.w126 Ahuna 1 2,730 08-09-2009, 06:32 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne