Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikluskindlustus
#41
Selles suhtes on Eestis ikka rott koht küll Smile USAs saavad näitlejad oma kehaosigi kindlustada, Eestis vaadatakse juba tsipake vanema auto peale Icon_eek
Krt uunikumidest rääkimatagi vist.
Vasta
#42
R129 Kirjutas:Selles suhtes on Eestis ikka rott koht küll Smile USAs saavad näitlejad oma kehaosigi kindlustada, Eestis vaadatakse juba tsipake vanema auto peale Icon_eek
Krt uunikumidest rääkimatagi vist.

njah, mis sa teed...imelik lugu küll tegelt, mina tahan raha ära anda aga ple kedagi kes vastu võtaks, paistab et maj.langus ple veel kõigini jõudnudIcon_cool
Vasta
#43
Mersuvend Kirjutas:millal sa viimati kaskot küsisid BTA-st...täna öeldi, et kuni 12a. vanale autole on ainult võimalik.


Huvitav, mul tuttav sai oma 72a Rolls-Royce Ilusti!
Ainult arvele saamisega oli jama kuna auto on parempoolse rooliga. Samas Tallinna ARK ütles kohe otse, et maksa mulle selline ja selline summa siis 3 kuu pärast saad arvele.(tüübid hakkasid raha välja pressima) saatis mehed perse ja võtis tartus arvele.
Vasta
#44
Xloaded Kirjutas:
Mersuvend Kirjutas:millal sa viimati kaskot küsisid BTA-st...täna öeldi, et kuni 12a. vanale autole on ainult võimalik.


Huvitav, mul tuttav sai oma 72a Rolls-Royce Ilusti!
Ainult arvele saamisega oli jama kuna auto on parempoolse rooliga. Samas Tallinna ARK ütles kohe otse, et maksa mulle selline ja selline summa siis 3 kuu pärast saad arvele.(tüübid hakkasid raha välja pressima) saatis mehed perse ja võtis tartus arvele.


sa tahad öelda et see on täiesti ametlikult, mitte läbi tuttava tuttava?
Vasta
#45
Mersuvend Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:
Mersuvend Kirjutas:millal sa viimati kaskot küsisid BTA-st...täna öeldi, et kuni 12a. vanale autole on ainult võimalik.


Huvitav, mul tuttav sai oma 72a Rolls-Royce Ilusti!
Ainult arvele saamisega oli jama kuna auto on parempoolse rooliga. Samas Tallinna ARK ütles kohe otse, et maksa mulle selline ja selline summa siis 3 kuu pärast saad arvele.(tüübid hakkasid raha välja pressima) saatis mehed perse ja võtis tartus arvele.


sa tahad öelda et see on täiesti ametlikult, mitte läbi tuttava tuttava?

Kuidas saab olla kindlustus mitte ametlikult???
Vasta
#46
ilmselt mõeldakse ARK rahaküsimist mitte kindlustust.
Vasta
#47
Mis valemiga siis Tartus arvele sai parempoolse rooliga? Rolleyes

Ei tahaks seda juttu uskuda nagu kohe üldse. Ainult juhul kui vasakpoolse liiklusega maalt siia kolinud ja auto kaasa võtnud.
Vasta
#48
Ütles, et läks sinna vaadati auto üle küsiti infot jne jne.. ja saigi arvele. Nüüd saab ilusti sellega pulma jne sõite teha. Tüüp tegi autos juba oi oi kui palju tööd ka ära.

Ja mis uskuda? miks peaks siin paska ajama ? mida ma selle eest saan?
Arvele sai niisama lihtsalt. On teatud tingimused mille kaudu saab ka parempoolse rooliga masina arvele. ja ta ei hakka never-ever auto originaalsust ümberehitamisega rikkuma. Pigem säilitab ikka auto originaalis. Ja sellist masinat ei saanud mitte üldse odavalt.Rols-i kindlustus ka. kasko maksab ka rohkem kui üldse ette võiks kujutada. Vot nii.

Kõik on ametlikk, mitte mingeid tuttavaid ei ole.!

Auto ise on imeline valge RR. Sees on nii luks, et ei oleks eales osanud midagi sellist oodata eriti veel 72a masinast. Tagaistujatel eraldi jalatoed, söögilauad, valgustuse, el.aknad[keti mootoriga] kaboti al oli vast 5.0 mis töötas nii vaikselt, et häält polnud praktiliselt kuuldagi... see masin lõi mu pahviks! Autos on kõik originaal. ja taastatud va. istmete valge nahk mis sai tal eritellimusel Austraaliast tellitud ja eestis paigaldattud. Nii, et kui raha on siis miks mitte.
Vasta
#49
Pigem jah, ümberasujana sai arvele.

RR`i rooli ümbertõstmine = $$$$$$ astmes xxxxx
Vasta
#50
Olen ma kuskil väitnud, et "paska ajad"???  Ütlesin ,et ei tahaks uskuda, Eesti seadused selles suhtes väga karmid. Ümberasuja saab ja vist mingi variant veel (Eesti Post näiteks). Pärandus läks ka vist sinna hulka.....

Kas tegemist valge RR-iga, millel ka tellitud numbrimärk, ei tule meelde mis seal peal oli.....kas oligi RR ja mingi number vist Rolleyes Sellest autost on mul koduarvutis pilte küll, sai klõpsitud kunagi seest ja väljast. Kuid see oli pruuni sisuga mäletamist mööda.

Edit: Mina mõtlesin seda:

[Pilt: 73a792b3c9de.jpg]

Sina ehk seda?

[Pilt: caa91a478d0a.jpg]
Vasta
#51
Alumine on Õige.
Vasta
#52
see kasko teema jääb ikka mulle arusaamatuks...konkreetselt ütlevad et üle 12a vana autole ei saa ja nüüd tuleb välja, et isegi 30a vana auto ple probleemIcon_rolleyes
Millal kasko muidu tehtud, võib-olla see reegel nüüd alles viimasel ajal tulnud?
Vasta
#53
Mersuvend Kirjutas:Millal kasko muidu tehtud, võib-olla see reegel nüüd alles viimasel ajal tulnud?
ei see on koguaeg nii olnud. kui sul on nt. 10a vana auto, siis jätkata saad, aga kui enne kaskot pole olnud, siis teha ei saa.
Vasta
#54
marek Kirjutas:
Mersuvend Kirjutas:Millal kasko muidu tehtud, võib-olla see reegel nüüd alles viimasel ajal tulnud?
ei see on koguaeg nii olnud. kui sul on nt. 10a vana auto, siis jätkata saad, aga kui enne kaskot pole olnud, siis teha ei saa.
Saab ka siis teha, kuigi nad ajavad sulle vastu igatpidi ja ei taha kohe kuidagi sellega nõustuda. See jutt ühelt tuttavalt, kes töötab kindlustuse alal.
Vasta
#55
Mina tegin kasko eelmise aasta suve alguses.
Suhtlesin meili teel, saatsin mobile ja autoscoudis müügis olevate Limited-ite lingid.
Sain vastu pakkumised super ja minikaskole...... ainult maksa.
Vasta
#56
marek Kirjutas:
Mersuvend Kirjutas:Millal kasko muidu tehtud, võib-olla see reegel nüüd alles viimasel ajal tulnud?
ei see on koguaeg nii olnud. kui sul on nt. 10a vana auto, siis jätkata saad, aga kui enne kaskot pole olnud, siis teha ei saa.

Noo auto on ta ka mingi ~1a tagasi alles ostetud. Alguses oli natuke jamamist. Aga need summa mis see kasko võtab on sellised, et ma võiks omale veel paar W210 osta..

Nii, et kui Pappi pole siis sellist masinat ei osta keegi!

Ma ei saa aru mis seagne jutt siin on, et ei saa jne jne tüüp sai küll olen tema käest ka küsinud et miks nii ja naa. Omal MB ka sai nüüd 10a vanaks. Küsisin kaskost pakkumist ja sain 3-4 firmalt pakkumised 8000 aasta kõige odavam. 20k eest oli mingi 10% oma vastutust vist ainult varastamise puhul. Nii et ma ei saa ka pihta mis teema siin on sellega, et ei saa kaskot peale :S
Vasta
#57
10a vana ei ole probleem, kui auto on ÜLE 12a vana siis ei tehta enam...olen küsinud IIZI-st, IF-st ja BTA-st...igal pool sama jutt.
Vasta
#58
Vaadates enda pakkumist ja martiini kasko hinda siis tekkib jälle küsimus kas sa oleksid nõus aastas kasko peale kulutama ca 40-60k?
Vasta
#59
python Kirjutas:Vaadates enda pakkumist ja martiini kasko hinda siis tekkib jälle küsimus kas sa oleksid nõus aastas kasko peale kulutama ca 40-60k?

Kindlasti mitte. 10k on piir ja isegi seda ei soovi teha.
Oleneb ka kus elad jne.. kui raha palju on siis teeks. Kui ei ole siis ei ostaks nigunii viimase raha eest auto mille võid iga hetk buuse keerata ja siis oled kogu oma rahast ühe päevaga ilma.
Vasta
#60
jah 12a vana ikka, my bad!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne