Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liikluskindlustus
#21
E 230 1996
Registreerisin Valgas iFis

Koef oli 1.2
1/2 aastat oli 1308 eku


Kuid tegin kindlustust märtsis ja see on resultaat

Koef 0,96
1/2 aastat oli 1312 eku

vaatsin pärast teisi firmasid ja Seesamis minu gruppis oli selline asi

koef 0,96
1/2 a. 889 eku

Kui keegi tegeles Seesamiga rääkige kas halb või hea
Vasta
#22
eDiCk Kirjutas:Kui keegi tegeles Seesamiga rääkige kas halb või hea


Kuna tegemist on vastutuskindlustusega ja ise sealt nagunii mingit raha ei saa, siis peaks ju kõik muu savi olema, peamine, et hind oleks odav. Kaskokindlustuse juures peab küll jah firmat valima, et pärast miskit crashi oma auto ka korda saada.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#23
E320 1998 165 kw
1.2 konf.
Pärnumaa, Vändra
5100

BMW 328 142kw
1.2 konf
Pärnumaa, Vändra
8500! [tallinanas oleks 11.500 :S:S:S:S]

Mõrvaks neid kindlustajaid!
Vasta
#24
Xloaded Kirjutas:BMW 328 142kw
1.2 konf
Pärnumaa, Vändra
8500!  [tallinanas oleks 11.500 :S:S:S:S]

Mõrvaks neid kindlustajaid!
sama võiks öelda nende juhtide kohta! ega siis "pullipärast" selline vahe pole. Badgrin
Vasta
#25
Haige on see, et raha maksame erafirmadele!
Riik kohustab, seega peaks riik hinna määrama![nagu on Notaritega]
Hetkel aga kindlustus äris tõstavad nad ise omavahel kokkulepetega hindu. Ja kui su auto on juba 5 või 10a vana siis ei taha kindlustused seda kuidagi nii lihtsalt korralikult remontida. A4-ljale mul sõideti tagant sisse ja see kuradima Salva kindlustuse kahjukäsitleja hakkas ajama, et mul auto pea 10a vana ja nemad ei ole nõus esindiuse ja 101 muu koha remonti kinni maksma. Saatsin naad perse viisin auto esindusse, tegid seal korda ja arve saatsin siis tagasi Salvasse jonnisid seal kõvasti aga ütlesin et võin  kohtuni välja minna siis lõpuks maksti 90% arvest mulle tagasi!..(põhjus miks ma ei leppinud nende enda töökojaga oli see, et kui küsisin värvi erinevuste kohta siis õeldi et vahest tuleb ja auto on vana kaa nii et mida kõike sa veel ei taha!)
Vasta
#26
kui seda teemat pisut arendada, siis peaks iga liikleja OMALE liikluskindlustuse tegema, mitte teisele liiklejale... see ikka täielik müstika.
Vasta
#27
marek Kirjutas:kui seda teemat pisut arendada, siis peaks iga liikleja OMALE liikluskindlustuse tegema, mitte teisele liiklejale... see ikka täielik müstika.

Täpselt minu sõnad - siis tekiks ka kindlustusfirmade vahel kvaliteedi konkurents, hetkel ainult finantsiline konkurents. Mul ju hetkel ülsdjuhul pohh, kus ma teen, peaasi, et odav on, mul savi, et kannataja peab selle pärast lisakannatusi saama.
Vasta
#28
marek Kirjutas:kui seda teemat pisut arendada, siis peaks iga liikleja OMALE liikluskindlustuse tegema, mitte teisele liiklejale... see ikka täielik müstika.

Njaa, selle jaoks on välja mõeldud selline tore asi nagu KASKO. Et ei tekiks jumala eest varianti, et liiga vähe maksad. Minumeelest peaks need kaks asja olema ühendatud, ehk siis kindlustus, mis katab sinu tekitatud kahju nii endale kui teisele osapoolele. Ei tea, miks neid lahus hoitakse...
Vasta
#29
rauntz Kirjutas:
marek Kirjutas:kui seda teemat pisut arendada, siis peaks iga liikleja OMALE liikluskindlustuse tegema, mitte teisele liiklejale... see ikka täielik müstika.

Njaa, selle jaoks on välja mõeldud selline tore asi nagu KASKO. Et ei tekiks jumala eest varianti, et liiga vähe maksad. Minumeelest peaks need kaks asja olema ühendatud, ehk siis kindlustus, mis katab sinu tekitatud kahju nii endale kui teisele osapoolele. Ei tea, miks neid lahus hoitakse...

Sest nii saadakse inimeselt rohkem Pappi kätte.
Vasta
#30
rauntz Kirjutas:Njaa, selle jaoks on välja mõeldud selline tore asi nagu KASKO. Et ei tekiks jumala eest varianti, et liiga vähe maksad. Minumeelest peaks need kaks asja olema ühendatud, ehk siis kindlustus, mis katab sinu tekitatud kahju nii endale kui teisele osapoolele. Ei tea, miks neid lahus hoitakse...
aga miks ei saa kaskot teha vanematele autodele kui 10a?? see nigu ka paras komöödia. Unibrow
Vasta
#31
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Njaa, selle jaoks on välja mõeldud selline tore asi nagu KASKO. Et ei tekiks jumala eest varianti, et liiga vähe maksad. Minumeelest peaks need kaks asja olema ühendatud, ehk siis kindlustus, mis katab sinu tekitatud kahju nii endale kui teisele osapoolele. Ei tea, miks neid lahus hoitakse...
aga miks ei saa kaskot teha vanematele autodele kui 10a?? see nigu ka paras komöödia. Unibrow

Krt seda teab, võib-olla keskmine kuumakse oleks liiga väike, et asjaga tegeleda viitsitaks Smile)
Vasta
#32
marek Kirjutas:
Xloaded Kirjutas:BMW 328 142kw
1.2 konf
Pärnumaa, Vändra
8500!  [tallinanas oleks 11.500 :S:S:S:S]

Mõrvaks neid kindlustajaid!
sama võiks öelda nende juhtide kohta! ega siis "pullipärast" selline vahe pole. Badgrin

Irwww Icon_biggrin
Vasta
#33
marek Kirjutas:aga miks ei saa kaskot teha vanematele autodele kui 10a?? see nigu ka paras komöödia. Unibrow
Miks ei saa? Icon_eekIcon_eekIcon_eek
Mul ´94 E500 oli eelmine aasta 50k. (4-jas osas makstes)
Rolz-i ´92 SEC-ile saab ka....
Vasta
#34
Eks saab vanematele ka, iseasi kas tasub ära.
Evol oleks näiteks 68k aastaBig Grin
Vasta
#35
martiini Kirjutas:
marek Kirjutas:aga miks ei saa kaskot teha vanematele autodele kui 10a?? see nigu ka paras komöödia. Unibrow
Miks ei saa? Icon_eekIcon_eekIcon_eek
Mul ´94 E500 oli eelmine aasta 50k. (4-jas osas makstes)
Rolz-i ´92 SEC-ile saab ka....

palun saada PS kui siin ei taha vastata kus saab teha vanemale kui 12a vana autole kaskot? Proovisin kõike kuid tulemus NULLIcon_sad
Vasta
#36
Mersuvend Kirjutas:palun saada PS kui siin ei taha vastata kus saab teha vanemale kui 12a vana autole kaskot? Proovisin kõike kuid tulemus NULLIcon_sad
täpselt nii, see minikasko ei lähe arvesse, see ei toimi.
Vasta
#37
BTA.
Iizi tegeleb.
Vasta
#38
martiini Kirjutas:BTA.
Iizi tegeleb.

mhmm...igatahes iizi saatis mu pikalt, küsisin päris mitu korda. Eelnev auto oli aastast 97a. ja sellel oli BTA kasko, aga vanematle iizi ütles et enam keegi ei tee. Käisin igaks juhuks ka IF-i kontoris ja sealt öeldi, et isegi kui väga tahaks siis ikkagi ei saaks, kuna arvutis ei saa valida vanemat autotIcon_confused
Vasta
#39
Mulle pakuvad mõlemat, nii täiskaskot - BTA, kui ka minikaskot - IF.
Vasta
#40
millal sa viimati kaskot küsisid BTA-st...täna öeldi, et kuni 12a. vanale autole on ainult võimalik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne