Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB w124 300d 1992 fedja
#61
stange võtan ilmselt ikka ligi lähiajal.
vahepeal üks eelsüüte küünal vahetatud ja uued veljed soetatud.
[Pilt: 0108121175df966.jpg]
[Pilt: 010812118382153.jpg]
ei olegi veel otsustanud mis saab nendegaBig Grin
Vasta
#62
Mis esistangega teed siis, võtad gupist?
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
#63
Kuidas seadusesilmad suhtuvad sellesse esimeste küljeakende tooni?
Vasta
#64
cupist vast ja,aga hetkel peab sellega natuke ootama.
mis neil ikka suhtuda,väidavad,et tume pidavat olema ja tuleb maha võttaBig Grin
Vasta
#65
kas tagasilda reguleeritavaid õõtsasi on kuskilt saada,kui siis kust ja mis hinnaga?
jagelen ikka rehvi sisemise serva kulumisega,ning tundub et ainus variant on külgkalle väiksemaks ajada.
Vasta
#66
Tais valmistab üx entusiast reguleeritavaid hoobasid. Lisax postikulule lisandub hindadele Eestis veel käibe- ja tollimax kokku umbes 30%

http://forum.190rev.net/showthread.php?4...&highlight=

Ega vist rohkem pole ka kedagi kes toodax ja müüx, vähemalt mulle ei ole netis ja foorumeis silma jäänud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#67
see jääks mu hinnapiirist ülespoole kahjuks.
kas mõne teise auto õõts ei sobi?kuskilt lugesin ja jäi silma,et madaldusvedrudega pidi olema kaasas alla lühem õõts,kuid selle kohta pole veel varem midagi kuulnud ega näinud.

või on siin foorumis keegi kes suudab selle silla paika panna nii et uueväärsed rehvid kestaks rohkem kui 2000kmBig Grin?
Vasta
#68
Väga kena w124 tõesti Eusa_clap Veel üks asi millega saaksid erineda oleks see kui esivõre ära vahetaksid Unibrow Gup-tuning pakub ka 85-93 a autodele Avantgarde võre millel kõik liistud kroomist. Usun et jääks päris kena. Esistange selline minu silmis suht kaheldava väärtusega. Pigem vb E500 tiivad ja stange. Thumbsup
http://gup-tuning.ee/index.php?disain_ca...1&lang=est
Vasta
#69
(21-01-2015, 01:48 AM)fedja Kirjutas: otsustasin ikka,et enda mootorist ilmselt turbokat tegema ei hakka,kuid stabiilselt hoian silma peal müügikuulutustel,ehk jääb mõni valmis asi kätte.

http://www.ebay.com/itm/Mercedes-Benz-w1...b9&vxp=mtr

ma nüüd esistangega kahe vahel,kas vahetada välja või mitteRolleyes

stange on täitsa kole , vaata ise kuidas autos välja näeb
[Pilt: 22469-IMG_0471.JPG]
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#70
http://www.ebay.com/itm/Mercedes-Benz-W1...5b0053ed7c

http://www.mybenz.org/zoopp/html/uploads...7b98df.jpg
http://www.mybenz.org/zoopp/html/uploads...f4c00e.jpg
http://www.mybenz.org/zoopp/html/uploads...9a230f.jpg

Kes teab,kui kvaliteetsetest materjalidest on ebay kaup tehtud.
Ca 20 euri maksab normaalne uniball,seega ise tehes 50 euri varras.
Ma ise teeks alu 6 kant vardast parema-ja vasaku keermevarrega uniballidest/heim liigenditest.
Vasta
#71
Täpselt, need tükid tasub ise teha, omal ka varsti samu asju vaja. Küll aga paneb see siseservade kulumine kukalt kratsima. Ma olen vast mingi 10k uhanud 2 kraadise kaldega taga ning ei ole täheldanud, et see midagi mõjutaks. Oled sa kindel, et su autol kokkujooks korrektne on?
Vasta
#72
500 stange minuarust natuke liiga umar sellele autole,tiivad oleks küll vajalikudBig Grin

Stev i mõte väga hea,uniballe voib küsida tavalisest autopoest?kuuskant varrast leidub seest keermestatult juba ja kust?

Mul on külgkalle 3,5 - 4 vahel,stendis korduvalt kainud,kokkujooks on kovasti ule lubatu keeratud,natuke nagu leevendas,kuid suurt kasu polnud.
Vasta
#73
Kadaka pst ääres kodus toimetav Mart oli ainuke mees, kes minu punnsilmal sillad nii paika sai, et rehvi serva ei söönud ja auto tee peal püsis.
Vasta
#74
Tuttaval oli sama jama, w124-l sõi tavalistel 195 rehvidel siseservad traatideni ära. Vahetusse läksid silikoonpuksid ja sarniiridega kokkujooksu reguleervardad, sild reguleeriti ära ja probleem kadus. Mul enda w202-l on taga 225 rehv ja sild enamvähem paigas, suvega mingit ebaühtlast kulumist tähele ei pannud, kusjuures rattad suhteliselt lääpas.
Vasta
#75
Mul just vahetati suured kandurid ära,kaks silikoni on veel vahetada,kui need nii labi ei tundunud,et sellist jama tekitaks.245 laia suvel ja 195 talvel sööb suht vordselt mul.vahetan need silikoonid veel ara siis midagi paremaks ei lahe tuleb reguleeritav oots ara teha ikka.
Vasta
#76
Kõik puksid ja vardad võivad uued olla, aga kõige olulisem on kokkujooks paika saada.
Vasta
#77
No ma rääkisin Hentsiga, et ta minu autole need reguleervardad teex. Hents väitis, et tema ei leidnud Eestist piisava tugevusega vastupidise keermega latti ja ei julgenud vastupidavuse huvides nõrgemate komponentidega katsetama hakata. Hetkel jäi meil kokkulepe, et ta teeb tagasilla talale ovaalsed avad ja paigaldab ekstsentrikpoldid. Kui asi kunagi valmis saab võin tulemustest teada anda.

W124-ja silla reguleerimine tundub paljudel üle jõu käivat. Siiamaani olen paaril kolmel korral hea tulemuse saanud, neist üx kord Margus Muraka firmas "ProRehv" ja ülejäänud korrad ise tehes kui kunagi autoremondi firmas tööl olin. Enamjaolt kui olen mõnes autoremondifirmas sillastendis käinud, ei ole tulemus ikka päris ideaalne olnud. Ex ei viitsita kõiki numbreid võrdsex ajada vaid pannaxe enam vähem rohelisex, et käib küll. Tegelikkuses on ikka vahe, kas ajad kõik numbrid vasakul ja paremal poolel võrdsex (isegi kui camber-i ja caster-i numbrid jäävad mõnevõrra punasesse alasse) või ajad lihtsalt rohelisse alasse, nii et paremal ja vasakul numbrid erinevad veidi. Esimesel juhul võid maanteel sõites käed roolist lahti lasta ja auto ei kisu üheski suunas ja hoiab tükk aega kenasti sõidusuunda ja teisel juhul hakkab tavaliselt kohe mingis suunas vaixelt ära vajuma.

Mina sinu asemel kergitax vedrupatjadega tagaotsa veidi, kuna praegu näebki ta minu silmis natuke imelik välja (taga ratas on rohkem koopas kui esimene) ja sellega vähenex külgkalle veidi. Kuskil 2 kraadi külgkallet õige kokkujooxuga ei tohix enam rehve süüa. Liiga suur kokku- või lahkujoox sööb palju maiamalt rehvi kui suur külgkalle, kuigi 4 kraadi külgkallet on tänavaautole juba liig ja rohkem rinkaautode pärusmaa. Ja ex igax juhux tasux kõik sillakomponendid kriitilise pilguga üle vaadata, et äkki ei ole mõni pux või varras ikka päris heas korras ja paindub sõites liigselt läbi.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#78
Aga see ongi põhiline küsimus,et mis näitajatega siis paigas kokkujooks on?olen proovinud rohelises alas ja kaks korda olen kokkujooksu korralikult punasesse keeranud,natuke leevandab,kuid mitte piisavalt.auto ei kisu kuhugile ega midagi sellist.
Esiots oli ka plaanis madaldada,et saaks tagaosaga võrdseks,kuid esialgu lähen seda teed et tõstan natuke tagaosa.ei raatsi 18" alla keerata kui jälle sööma hakkab.
Ma ikka proovin need regullitavad õõtsad ära teha,kui kunagi õnnestub siis madalaks tagasi ka.
Tugeva lati leidmisega tuleb veidi uurida ainult,keermestamise suhtes probleemi pole,kui seal seda pole.
Vasta
#79
Kokkujoox peax nii ees kui taga jääma 0 kraadi 20 minuti ja 0 kraadi 30 minuti vahele. See tähendab, et vasakul ja paremal pool peax olema võrdselt 0 kraadi 10 minutit kuni 0 kraadi 15 minutit.

Antud juhul on probleem siiski selles, et W124-ja tagasilla ehituse tõttu läheb extreemsel madaldamisel külgkalle liiga suurex ja hakkab rehve sööma. Külgkalle ei tohix tänavaautol ületada 2-3 kraadi ja W124-jal saabub see piir juba umbes 30-40mm madaldamise korral.

Kui teha külgkalle reguleeritavax ja extreemse madaldamise korral paika keerata, siis tuleb arvestada, et kokkujoox võib positiivsex minna, kuna originaalkondid ei paku nii suurt reguleerimisvahemikku. See tähendab, et ka kokkujooxu reguleerivad kondid tulex uued teha.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#80
Hei

Kas Sul on tegemist samade velgedega mis siin pildil : http://data.motor-talk.de/data/galleries...-41872.jpg ?

Sinu omad on originaalid või replicad ? Tahaks andmeid ja nimetusi nende velgede kohta - ühed vähesed mis W203'mele alla sobiksid ... teaks otsida või nillida neid.

Kui tohib küsida, siis mis hinnavahemikus Sa enda omad said ja kas tegemist on 18" või 17" ?


Terv, Kirill
www.kirilldremljuga.eu - autofotograafia; autode pildistamine; müügipildid.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Brick W124, 250D, 1991 - Manifesto Manifesto 19 1,553 09-03-2024, 11:30 PM
Viimane postitus: Manifesto
  MB X218 2013a/MB W447 2014 fedja fedja 41 6,112 17-10-2023, 02:39 PM
Viimane postitus: fedja
  W124 300D - M104 Turbo swap 1989 - Paul Paul 1 728 09-02-2023, 06:08 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,504 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 280,741 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 98,215 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB 240D(300D) w123 80. KertR 33 23,250 19-08-2021, 05:32 PM
Viimane postitus: w123fagon
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,692 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  Mercedes-Benz 300 E, 1989, w124 - OnkelMats OnkelMats 48 37,669 10-11-2020, 09:46 AM
Viimane postitus: OnkelMats
  MB S124 200TE 1992 - coprone coprone 2 2,685 14-09-2020, 01:58 PM
Viimane postitus: jansa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne