Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uksetihendid
#1
Tahaks saada oma w123-le uusi uksetihendeid. Ega keegi pole kursis, kuskohast neid odava raha eest saaks osta?
Vasta
#2
no odavalt-eks ikka romulast
Vasta
#3
Ma ikka tahtsin teada, kust saab UUED :bash:mingi mõistliku summa eest.Vaevalt et need seal lammutuses paremad on kui mul endal
Vasta
#4
Mersust saad, suurusjärk 2000 kr tihend......Mõistliku summa eest ei saa, kuna B kat tootja puudub neil tihenditel ja ianult orig. teema...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
et siis 4 tk maksab 8000:wow:?
Vasta
#6
üllatus?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Nojah, ma arvasin et need on ikka kullast odavamad:flaming:.Aga kas need mis on romulast vms saada on talutavas olekus muidu?
Vasta
#8
Ega ma mingi selgeltnägija ei ole....et ma teaksin mis seisus on need tihendid kuskil x romulas, mida sa osta tahad...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Rolz Kirjutas:Mersust saad, suurusjärk 2000 kr tihend......Mõistliku summa eest ei saa, kuna B kat tootja puudub neil tihenditel ja ianult orig. teema...

Uksetihendid 658 eek tk.

http://www.ladu24.ee/index.php?tyyp=HA&r...7716&s=125
Vasta
#10
Küsisin täna Silberist C123 tihendite hindu:

Ukse tihend: 400.- / tk
Tagumise akna tihend: 900.- / tk
Ukse alumine tihend: 1700.- / tk
Pealmine tihend (see mis jookseb üle terve ava): 7900.- / tk

Mind üllatas ainult see viimane nr Confusedilly:
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#11
230ce Kirjutas:Küsisin täna Silberist C123 tihendite hindu:

Ukse tihend: 400.- / tk
Tagumise akna tihend: 900.- / tk
Ukse alumine tihend: 1700.- / tk
Pealmine tihend (see mis jookseb üle terve ava): 7900.- / tk

Mind üllatas ainult see viimane nr Confusedilly:
Mind ei üllata see alumine hind kah, sest olen teinud sanrase päringu MB Varuosadesse Kadaka teel...
Sain vastuse koos joonistega ja üsna ülevaatlikult... hindade suurusjärk oli üldjoontes sama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne