Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inimesed ikka ei õpi...
#21
hents99 Kirjutas:No õnneks pole mercedestel täheldanud nt AMG märkide külgepookimist, kuigi neid leidub.

Olen näinud üht Nissan Sunny't millel küljes märgid: 1.4, GLX ja ///AMG :lol:
Kusjuures sellega optiline tuuning piirdubki.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#22
Ehhh,mitte lihtsalt kuuesajane Mercedes-Benz,vaid lausa President-versioon :lol:

http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutatu...fi_ee.html
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
Karl Kirjutas:Ehhh,mitte lihtsalt kuuesajane Mercedes-Benz,vaid lausa President-versioon :lol:

http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutatu...fi_ee.html
...taskud esiistmete seljatugedes,pagasiruumis matt...OK,saan aru...aga uste sisevalgustus...
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#24
Vinge "viiesajane" :bigsmile:
Turbo
Vasta
#25
See viimane vist väikse moto vahetuse läbinud...pannud siis ikka turbodiisli vahele...njah huvitav kas ja kui palju seal asjadest ka tööle jäi...julgeks pakkuda ,et "veidi" vähem kui originaalRolleyes

Vasta
#26
Lausa ime mida teevad autopeded oma masinatega et neid myya kasvõi siis zapakat lexuze päheBig Grin aga vähemalt olete inimesed hoiatama. Tublid:cool_rsvd:
Vasta
#27
andreaz Kirjutas:
sm. pelle Kirjutas:Vinge "viiesajane" :bigsmile:

kes, kus paigaldab sellist mootorit, mis hinnaga? laseks ka panna, ideaalne ju:biggrin: siis kannataks igapäev selle laevaga sõita

Kui igapäev sõita ei kannata,siis tuleb töökohta või autot vahetada.Exclamation
Vasta
#28
andreaz Kirjutas:
hints555 Kirjutas:
andreaz Kirjutas:
sm. pelle Kirjutas:Vinge "viiesajane" :bigsmile:

kes, kus paigaldab sellist mootorit, mis hinnaga? laseks ka panna, ideaalne ju:biggrin: siis kannataks igapäev selle laevaga sõita

Kui igapäev sõita ei kannata,siis tuleb töökohta või autot vahetada.Exclamation
põhimõtteliselt õigus aga autot ostes oli mul tõesti kordades suurem sissetulek. aga siiski ka hea töökoha puhul paneb mõtlema milleks kulutada 5-10 kilo kuus küttele kui diisel mootori puhul üle paari kilo ei kuluks ju, see ikka jube raiskamine, õnneks on igapäeva sõiduks 3 korda ökonoomsem masin

Mina olen ka seda meelt, et kui rahast kahju või kui seda lihtsalt pole, ei tasu S-klassi vaadatagi. Ega selle auto kulud ainult küttest ei koosne siis, ka muude juppide eest tahetakse raha saada kusjuures. A muidugi on alati võimalus panna autole selleks mitte ette nähtud diiselmootor ja siis sõita temaga remontimata nii kaua, kui asi lihtsalt otsas on. Ja muidugi, 83 kW turbota diisel higistab küll kindlasti tugevalt, enne kui üle 2 tonnise masina kohalt ära saab, rääkimata siis mingitest möödasõitudest jms. Confusedhocked:
perpetum mobile
Vasta
#29
no kuulge, pole ju mõtet kaubikut ja essi võrrelda, veel enam veokat :lol:

asja nimi on ülekanne! andreaz, kas sa oled kunagi kaubikuga sõitnud? tundub, et ei ole. veokaga ammugi mitte.

kuulge see teema hakkab OT muutuma... viimane jama läheb varsti prügigasti.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w220 ja ikka see vedrustus. kalm 32 24,217 01-03-2010, 03:15 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne