Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rooli keskele käiv MB kroomitud logo?
#1
[Pilt: 43250634.jpg]

Kust seda osta saab-kas originaalvaruosakoodiga ja hind?

Kas sobib kõikidele seda tüüpi roolidele et kleebid lihtsalt peale?
Vasta
#2
Tere,

Natuke off-topic, aga ehk annavad härrased andeks.

Kahtlemata on kroomiga märgi vaatamine silmale ilus, kuid kroomitud märgi lisamine olemasolevale turvapadjakattele võib tähendada seda, et sellesama silmaga enam tulevikus halva õnne korral eriti midagi vaadata ei õnnestu.

Ei pea paika arvamus, et Mercedes ei paigaldanud turvapatjadele eraldi kroomitud märke vanematel autodel näiteks kulude kokkuhoiu või disainerite veidra ilumeele tõttu. Sellel on siiski parem põhjus ja põhjuseks on turvalisus.

Turvapadjakatteid testitakse sõltuvalt autost natuke erinevatel tingimustel, kuid üldiselt peavad need töötama vahemikus -40 kuni +80 kraadi. Nendel temperatuuridel peab turvapadjakate purunema ettenähtud jõuga ettenähtud joont mööda nii, et katte küljest ei eraldu kilde, tükke ega muud, mis võiks inimesele turvapadja plahvatuse korral ohtlik olla.

Oletades, et õues on -20 kraadi ja juba minut pärast sõidu algust õnnestub Sul linnakiirusel kellegagi nii õnnetult kokku põrgata, et muidu midagi viga ei olekski, kuid turvapadi avaneb, võib igasugune kahtlast päritolu pealekleebitud märk sõna otseses mõttes kildudeks puruneda ning tungida läbi juhi silmalaugude.

Tean, et W124 ei ole tänaseks selline auto, millega väga talvel sõita tasuks, kuid ka suvisel ajal on arvestades selle kaadervärgi löögijõudu igasugune turvapadjakatte külge paigaldatud lisaobjekt juhile ohtlik.

Kui vaadata, mis moel ja kui tugevalt kinnituvad originaal märgid turvapadjakatetele ning mis materjalist need valmistatakse, on arusaadav, et läks aastaid enne kui neid piisavalt hästi tegema õpiti ja samas ka turvaliseks lugema hakati. Seetõttu olen üsna veendunud, et originaalvaruosakoodi märgile eraldi ei ole olemas, sest see ei tagaks kliendi turvalisust ja osta saab uuemat kroomitud märgiga varianti ilmselt vaid koos turvapadjakattega.

Minu eeltoodud tekst pole kahtlemata soovitus ilus vidin monteerimata jätta, vaid on lihtsalt selgituseks sellele, miks vanemate Mercedeste rooli keskosad on sellised nagu nad on. Mõnikord aitab selle teadmine autost ja selle kummaliste lahenduste tagamaadest veelgi rohkem lugu pidada.


Parimate soovidega,

Tauno
Vasta
#3
(09-08-2013, 08:49 PM)Tauno Mõts Kirjutas: Tere,

...
Tean, et W124 ei ole tänaseks selline auto, millega väga talvel sõita tasuks, ...

Jätkaks OT-ga Icon_razz

Ma vaidleks sellele väitele oma kogemuse põhjal vastu.

Esiteks olid nii 124 kui "kutsikas" oma veermiku poolest ülihästi projekteeritud Eusa_clap ning ma arvan, et ka täna maksvad need uued autod, mis reaalselt heas korras vanakooli MB sõiduomadusi nii suvel kui ka talvel ületavad, päris palju.

Teiseks olen suutnud oma naisest W124 abiga teha tagaveo austaja, kuna libedusest annab 124 õigeaegselt märku e teadmine libedusest ei saabu alles kraavis. Mõistusega sõitjale minu arvates igati hea ja stabiilne liikumisvahend ka talvel.

Kolmandaks, kui tänapäeva autode plussideks pidada igasuguseid elektroonilisi vidinaid, siis just nende "abi" on olnud paari tuttava puhul see, miks Landcruiser talvel põllule jõudis, nii et omal jõul sealt enam välja ei saanud. (vaja gaasi anda, aga auto tõmbab pöörded maha, lüliteid, isegi kui olemas ei jõua näppida jne jne).

Vasta
#4
Endale see meelde esmalt ei tulnudki jah et vöib avarii korral ohtlikult löppeda. Seega jääb panemata.

Ise ka ei poolda nö "tuunimist" kuid see minimalistlik lisa oleks päris kena olnud kuid tervis kaalub loomulikult üle. Tänud hoiatamastThumbsup
Vasta
#5
Tere!
See ei ole mingi "tjuuning" padi ja logo. Tehas ise lasi neid välja. Olen selliseid patju lammaris oma silmaga näinud (logo on vist peale värvitud). e-bays on neid ka müügil.
Googelda A1404602698

Urmas
(09-08-2013, 10:42 PM)nostromo Kirjutas: Endale see meelde esmalt ei tulnudki jah et vöib avarii korral ohtlikult löppeda. Seega jääb panemata.

Ise ka ei poolda nö "tuunimist" kuid see minimalistlik lisa oleks päris kena olnud kuid tervis kaalub loomulikult üle. Tänud hoiatamastThumbsup

Vasta
#6
Mul W140-l on kah samasugune! Oli Šveitsist ostes juba peal. Rool kohe palju kobedam. Mul küll suva, millest see on, päris tapariist ta ka ikka pole, kuigi kui need oleks paigaldatud kõigile Mersudele, siis vast selle koguse pealt mõned "kohtugeissid" oleks olnd küll! Icon_razz Samas selle loogika järgi on kõik uunikumid potensiaalsed tapariistad ja tänavale nendega üldse ronida ei tohiks!
Vasta
#7
saan pakkuda rooli airbagi asuva märgi ka .
hinnaks sümboolselt 15 euri
54566224
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz Club Estonia logo kõrval olev auto Uku 44 23,250 23-02-2007, 09:45 AM
Viimane postitus: Markko
  paar head logo... marek 1 3,382 22-11-2005, 02:25 AM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne