Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 320 CE
#61
Tegin siis esimese investeeringu autosse, siiani sai ainult bensiini sisse kallatud ning söidetud ja veelkord ainult söidetud...
Talv tulemas ja seoses sellega tuli hakata mötlema talverehvide hankimisele.
Olin pikalt kahevahel kas paigaldada olemaolevatele 15" velgedele talvekummid (a`la 400- 450 eurtsi) vöi siis osta 16" veljed ja paigaldada neile 2 aastat keldris vedelenud R16*205*55 Hakkapeliitta 5 yhe talve söitnud rehvid(ylejäägid yhest ammu myydud autost).
Löppude löpuks otsustasin ikka hankida veljed- sai ostetud yhe Soome mersuklubi liikme käest MB originaal 8-hole 7,5*16 ET41 veljed.
Maksma läks kogu löbu: 250 (veljed)+ 50(saatmine/transport)+ 80 (rehvivahetus ja 4 suverehvi utiliseerimine)= 380 eurtsi
Suurem velg teeb auto ikka ilusamaks kyll, teised vöibolla ei märkagi, aga endale on erinevus suur.
[Pilt: 32248-uusi.jpg]
Positiivse poole pealt- sain lahti vibratsioonist, autoga kaasa tulnud Koreas valmistatud odavrehvid olid ikka nimelt päris otsakorral.
Ahjaa, arvake ära mitu korda autoga pesus käinud olen? -öige vastus on 0 korda. Höbedane on ikka hea laisa inimese värv....
Vasta
#62
Täna tundsin esimest korda, et liiklen uunikumiga.
Viimasel ajal on tekkinud selline viga, et kylmalt ei käi mootor hästi- mötlesin, et alustan uute kyynalde ostmisest.
Kyynlaid poes on, aga köik on resistoriga(takistiga?) ja vasest sydamikuga variante ka pole, köik on irdiumiga, plaatinaga jne...- yhesönaga selliseid iganenud kyynlaid nagu mina otsisin enam myygil pole.Tellisin löpuks netist- 25 eurtsi koos kohaletoimetamisega ja nädalaga peaksid saabuma.
Kui keegi veel tahab endale W124 M104 originaalkyynlaid (F8DC4 Bosch), siis mina tellisin need siit http://www.gsparkplug.com/shop/bosch-f8dc4.html


Mootori töötemperatuur pole olnud kunagi see normaalsed 80- 87 kraadi vaid ikka alati rohkem. Paigaldasin siis uue termostaadi(Mercedese originaal A1102000515) ja teostasin destilleeritud veega jahutussysteemi läbipesu(kallasin vee sisse, ajasin mootori soojaks ning peale seda vesi alt välja- sama protseduuri kordasin 2 korda). Löpetuseks kallasin sisse Mercedese originaal jahutusvedeliku (A000989082510). Aga kasu kahjuks ei olnud- kohapeal tyhikäigul endiselt 100 kraadi ja söites 90 kraadi.
[Pilt: 29394-temp.jpg]
Anomaaliad mida läbiloputusel märkasin:
1)alt radikast vett välja lastes tuli seda ainult 5 liitrit(kogu systeemi mahutavus peaks olema tarkade raamatute järgi 9 liitrit, kuhu siis 4 liitrit jäi)? Ylevalt oli anuma kork lahti ja vee lasin välja alt radiaatori tyhjendusniplit keerates.
2)kuigi lasin mootoril tyhikäigul soojeneda 100 kraadini, siis vesi mis välja tuli, oli alguses täiesti kylm ja ylejäänud selline kergelt- kergelt leige. Ma mäletan, et kui laisa inimesena teistel autodel olen jahutusvedelikku eemaldamata termostaati vahetanud, siis termostaadi korpusest on tulnud ikka tulikuuma vett.
Salongisoojendusega mingeid probleeme pole- kogu aeg on tulnud vajadusel kuuma öhku
Viskosiduriga ventilaator töötab, mis ei tööta on need kaks elektriventilaatorit seal radika ees, mis nende funktsioon on- kas need on ka seotud mootori jahutusega vöi on need ainult kliima omad?
[Pilt: 87239-ventikad.jpg]
Kas vöib olla, et veepump on otsad andnud(mis materjalist tiivik Mercedes-Benz pumbal on?On see äkki nii nagu bemaril, et plastik labadega veepump ja tasahilju need labad lihtsalt murduvad kyljest ära?)?
Vöi äkki peaks seda läbipesu mingi spetsiaalse keemiaga tegema(olen näinud selliseid pudeleid autokeemia riiulitel myygil)?

Mötlesin, et proovin veel homme kui termostaat yldse ära vötta, mis siis toimub- äkki uus termostaat on defektne ja ei avane...
Yhesönaga köik nöuanded/mötted on oodatud....
Vasta
#63
Minu W126 kerega autol oli aastaid sama jama. Ma juba hakkasin arvama, et tema puhul ongi normaalne töötemperatuur 100 kraadi juures. Kui tõusis üle 100 kraadi, hakkasin esimesed kliimaventikad ikkagi automaatselt tööle. See on kirjas ka kasutusjuhendis, et nad peavad seda tegema. Sellegipoolest mootori temperatuur väga ei langenud.

Ostsin ka uue visko ja uue termostaadi, kuid midagi ei muutunud.

Minu autol osutus lõpuks probleemi juureks ummistunud radiaator. Algul püüdsin seda remontida, kallates sinna äädikasegu sisse ja jätsin ööseks seisma. Hommikul oli segu garaazi põrandal laiali ja radikas hõre nagu sõelapõhi. Ostin uue radika ja sellest ajast peale on temperatuur kenasti 90 juures.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
#64
Mina sain temperatuuri korda, kui tegin radiaatori välispesu, korralikult puhtaks saamiseks tuli küll kliimaradikas eest võtta.
Radiaatorite vahel oli ikka sellist kraami, et anna olla.
Nüüd on igal hetkel temperatuur 80C peal, enne ikka ummikus tõusis ka sinna 100C alla.
SEC-i sõltlane.
560SEC, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe 
Vasta
#65
(03-12-2013, 06:15 PM)tommyboy Kirjutas: ...
1)alt radikast vett välja lastes tuli seda ainult 5 liitrit(kogu systeemi mahutavus peaks olema tarkade raamatute järgi 9 liitrit, kuhu siis 4 liitrit jäi)? Ylevalt oli anuma kork lahti ja vee lasin välja alt radiaatori tyhjendusniplit keerates.
...

Kas 124 jahutussüsteemil mootoriploki küljes kraani/punni ei ole "vee välja laskmiseks"? Radiaatorist tavaliselt ei saagi kõike kätte.
Vasta
#66
Mootoriploki väljalaske poolel, umbkaudu 5 silindri kandis on alumiiniumist nippel, kust kaudu saab mootorist vedeliku välja lasta.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#67
Tänud köigile nöuannete eest, viga arvatavasti leitud- tuleb välja, et ikkagi visko...
Radikas kuumeneb yhtlaselt, seega rikkine termostaat vöi umbes radiaator said täna välistatud. Kohe kui autoga liikuma hakata, langeb temperatuur oluliselt- seega jäi ainult ikkagi ventilaator.
Önneks on meil olemas youtube- sai enda jahutusventilaatorit millegiga vörrelda....
Kui kylmalt on ventilaator nii enamvähem, siis kuuma mootoriga tegin selle rulli keeratud ajalehega katse(ajalehega pidurdada tiivikut kuni see seiskub) ja tundub, et syydlane leitud.
Mootoriploki drenaazipunni asukoha leidsin ka netti kasutades yles- kollektori all, edaspidi olen targem...
Leidsin ka yhe lingi kuidas kliimaventilaatoreid E ja S- klassil varem tööle sundida kui see tehase 100 kraadi, äkki kellegile pakub huvi
http://www.k6jrf.com/MB_CTS.html
Vasta
#68
Täna hommikul supsatasid postiluugist sisse internetist tellitud kyynlad, kuna väljas paistis päike, siis mötlesin, et vahetan nad öues ära. Vörreldes M103 mootoriga tuleb M104 mootorit ikka tugevalt laiali lammutada, enne kui kyynaldele ligi pääseb... Aga sain hakkama ja midagi oluliselt ära ei löhkunud, ainult yhe syytepooli kinnituskruvi suutsin katki keerata. Köik syytepoolid (3tk) olid Mercedes-Benz originaalid, eemaldatud kyynlad olid samad, mis asemele läksid, ehk siis F8DC4, ainult vanadel oli veel Mercedes-Benz märk peal Eusa_angel Ehk köik oli nii nagu tehasest tuli, keegi pole ise midagi "kompunninud ja aretanud".
Halb uudis on see, et 4 kyynalt 6-st olid korralikult ölised(tundub, et önneks ainult see "piibu" osa)- see tähendab, et kaane tihendid tuleb lähitulevikus ette vötta. Samas kui juba lahti kiskuda, siis tuleks ka juba klapisääretihendid vahetada...
Uued kyynlad kahjuks mootori tööd paremaks ei teinud, uurisin asja siis natuke pöhjalikumalt- tundub et tegu on selle kurikuulsa "loodussäästliku" mootorijuhtmestikuga.
Nimelt tundub, et kylma mootori ebayhtase töö ja samas ka jönksutamise körgetel pööretel pöhjustab sisselaskekollektori resonants klapp.See klapp seal paugatab ysna tihedas reziimis kinni ja lahti (mootori kohal körvaga kuuldes vähemalt tundub nii, salongi see ei kosta) ja samal ajal salongis on kuulda kuidas pardatsoki taga ( arvatavasti aku taga olev aju/elektroonikaplokk) klöpsub samas taktis mingi relee... Kahtlustan, et kusagil juhtmestikus mootori aju ja klapi vahel on lyhis. Vötan homme veel igaks juhuks selle klapi maha ja vaatan kindluse möttes klapi enda ja tema pistiku yle.
Vigane klapp seletaks ka selle, miks ma algusest peale olen kurtnud, et autol oleks nagu seda va jöudu natuke vähevöitu...
Vasta
#69
Juhtmestiku võid rahumeeli uue teha....see neil põhihäda...olen ise neid kümneid uusi teinud. Mida rohkem vana lahti arutad, seda suurem küsimus tekib, et kuidas kurat ta üldse käia sai.

Ja see, et sul küünal piibu poolt õli on - klapikambrikaane tihendikomplekti vaja. Plokikaanetihendit pole tarvis vahetada, juhul kui muidugi tagumine ots ei leemeta. Sealt kipuvad märku andma.

Ahjaa. Neid kuute sisekuuskantpolte, mis hoiavad süütepoolide pealset kaant - ära neid väga kõvasti kinni vägista, muidu võib keere viga saada.

Edit: Klapi viga üldjuhul pole. Ikkagi juhtmestiku või siis vaakumühenduse. See klapp on täiesti tavaline pneumaatiline solenoidklapp, mida juhib elektroonika.

Edu!
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#70
Sm. Tihhonovi essu tellimise lugu ajas mul ka natuke kihelema, seega ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tellisin ka endale jöulukingi. Ostsin samamoodi pörsa kotis- eks näeb, mis kohale tuleb(ptyi, ptyi, ptyi, loodame, et minu oma tuleb kohale ilma igasuguste jamadeta ja transpordi käigus tekkinud "tuuninguta").Kuna raha pole, siis sai lepitud oluliselt tagasihoidlikuma mudeliga- tellitud sai siis C280 W202 kerega, mille lisavarustuse list vist A4 peale ära ei mahu.
Kuskil seal listi löpupoole on ka selline rivi: 957 AMG - ENGENEERING PACKAGE.
See pole kindlasti nii köva söna kui XXX ELBE - ENGINEERING PACKAGE Unibrow , aga vaesel ajal ajab asja ära.
Naise käest sain ka juba söimata- tema tahtis carvani, sedaan ei olevat pereauto...
Kui kevadel kohale tuleb, eks siis teen eraldi teema ka.
Vasta
#71
Kuna oli Eestisse asja, siis yritasin ka natuke autoremondilukseppa mängida. Kiskusin mootoril kaane maha ja vahetasin kaane tihendid(läks Mercedes-Benz originaal komplekt).Kaan oli sinna nagu kinni liimitud, läks tykk aega enne kui ta maha sain. Pärast leidsin et MB oli teinud kaane etteotsa avavuse kust oleks saanud ilusti sikutada, aga eks see tagantjärgi tarkus on ikka see köige parem tarkus. Igatahes kyynlapesad on nyyd ölivabad
Ölijälgedega kaan pealtvaates:
[Pilt: 95427-kaan_pealt.jpg]
Kaan seespoolt:
[Pilt: 87899-kaan_seest.jpg]
Mootor kaane all oli selline:
[Pilt: 92454-mootor.jpg]
Yhtlasi vahetasin ära ka ventika viskosiduri. Paigaldasin originaalosa ja eemaldasin ka originaalosa, vanal oli aastaarv peal- 1993a(pole paha kui ventikas 20 aastat vastu peab), arvatavasti nyyd ka järgmised 20 aastat on viskoga muretu Eusa_drool
Visko polt oli nagu liimiga sinna pandud, pildil oleva kuuskandi murdsin sinna igatahes puruks, alles poest toodud tugevama eksemplariga sain ta lahti.Rulliku paigalhoidmistööriista sain metallist ämbrisangast...
[Pilt: 69372-visko.jpg]
Nagu eelpool oleval pildil näha, siis vähemalt yheks kohaks kust mootorist öli lekib on n.n. U- tihend.
Hakkasin ka seda vahetama, aga ei saanud hakkama, nimelt ei saanud eest ylemist otsakaant maha.Körvalistuja poolse kylje sain ilusti irvakile, aga juhi poolse kyljega jäin jänni.Kas nuka andur tuleb ka eemaldada et otsa kaant kätte saada?Köik kaane poldid olid lahti, aga kaas maha ei tulnud.Yhtlasi märkasin ka et ketipinguti kättesaamiseks tuleb ka rihm maha vötta. Kuna ajaga läks kiireks, siis löin käega ja lappasin köik uuesti kokku.
"Straight from Germany"olid saabunud DHL-iga koduuksele ka Bosch kyynlajuhtmed ja syytepoolid. Netist tellides on ikka oluliselt odavam kui Eestis poest osta ja plussiks on veel see et tuuakse koju ka veel... Lisaks siin lihtsalt infoks, et Soome Vehos(analoog meie Silberautole) kysitakse yhe syytepooli eest 140 eurtsi kopikatega- täiesti crazy.
[Pilt: 44627-bosch.jpg]
Jätkub....
Vasta
#72
Mootor näeb M104`le kohaselt seespoolt puhas välja. Hea vaadata, tegemist ikkagi päris vana tehnikaga... Samas 162kW mootoriga(pole mingi säästumootor) auto omanikud vahetavadki õli ettenähtud ajal või veidi varem. Seepärast ongi need mootorid veel heas korras sellises vanuses. Võta mõni 132kW benuskas või misiganes diiselmootor laiali. Seal pole üldiselt midagi õigel ajal vahetatud. Paaki käib ka kõik kättejuhtuv, seega filtreid ehk vahetatakse.

Edu sulle!
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#73
Mootor peabki seest ilus/puhas olema, sest kella peale hakkab varsti alles 190 000 tulema vöi vähemalt nii see "usumeeter" näitab.
Aga jätkates eelmist teemat, siis enne kyynlajuhtmetele kaane peale panemist tegin proovikäivituse, köik oli ok(v.a. tyhikäigupöördeid jäi mootor ikkagi "otsima" nagu enne). Aga pärast kaane paigaldamist yks/mitu silindrit ei töötanud, kiskusin uuesti kyynlajuhtmete kaane maha, mudisin juhtmeid sain jälle köik silindrid tööle. Natukese aja pärast jälle ei töötanud...Uurisin igaks juhuks jahutusvedeliku paaki, et ega sealt ei mullita- kartsin et selle otsakaane irvakile kiskumisega äkki vigastasin jahutusvee mootorisse mineku röngastihendit ja nyyd pressis vesi kuskile mootorisse, aga köik oli korras- ei mingeid mulle.
Arvan, et see mootorijuhtmestik on omadega ikkagi täiesti läbi ja see silindri/silindrite mittetöötamine on sellest tingitud(seda lubab arvata ka see, et juhtmeid liigutades sain vahepeal köik silindrid tööle). Köik könealuse juhtme pistikud mida remondi käigus puudutasin, nendelt ka kohe köik plastiknagad pudenesid. Kuumus ja vanus teevad ikka plastiku hapraks, juhtmestikku lahti löikuda ei viitsinud, aga arvata vöib et ega see isolatsioongi seal korras pole
Vaatasin, et Silberauto kysib juhtmestiku eest nii umbes 1400, seda on natuke palju...
Kas keegi oskaks vin numbri WDB1240521B958865
pöhjal öelda ka selle juhtmestiku täpse varuosa koodi, nimelt tundub et netis leidub päris palju odavamaid lahendusi(nii originaale kui ka B-osasid)- OLEKSIN VÄGA TÄNULIK
.
See vana vene kataloog juba yksinda pakub kuute eri varianti:
A 124 543 90 33

A 124 440 56 32

A 124 440 29 33

A 124 543 91 33

A 124 440 57 32

A 124 440 30 33

Ilma täpse koodita ei riski ka netist tellida. Igatahes jätsin 320CE garaazi teise auto saabumist ootama- jöulud tulemas ja ei viitsinud sellega enam tegeleda. Kui C280 saabub, siis tuleb taas Eestisse tulla. Mötlesin, et siis viin ka 320CE kuskile töökotta U- tihendi vahetusse ning vahepealse aja jooksul yritan ka selle uue juhtmestiku kuskilt sebida...
Lisan veel ka yhe "teaseri" loodetavasti varsti saabuvast C280- st(see pilt oli ka myygikuulutuses olevatest piltidest just see, mille pöhjal leidsin, et selle auto ma vötan). Kast on 5 aut, ehk siis 5,9 sek sajaniUnibrowUnibrowUnibrow (vana 4-se kastiga versioon on väidetavalt aeglasem- 6,9 sek).Tänapäeval on see kiirendus muidugi täielik nonsenss, aga auto tehasest väljaveeremise ajahetkel oli see päris arvetatav number
[Pilt: 97458-10.jpg]
Vasta
#74
EPC annab VIN järgi 12 varianti, sealt tuleb ikka ise valida. Sõltub katalüsaatori olemasolust, kondist, püsikiirushoidjast, ASR-st, tehaseimmost. Vt alt ka koodide kirjeldusi (iga variandi juures on koodi number kandilistes sulgudes), kas leiad 1:1 variandi oma autole.

101 A 124 543 48 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[005, 042, 058] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 23 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[005, 059] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 77 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[005, 043] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 63 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[006, 042, 058] ONLY USED WITH CATALYST
001 LM

101 A 124 440 25 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[006, 059] ONLY USED WITH CATALYST
001 LM

101 A 124 440 85 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED
[006, 035] ONLY USED WITH CATALYST
001 LM

101 A 124 543 50 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[005, 042, 058] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 24 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[005, 059] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 79 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[005, 043] USED WITHOUT CATALYST
001 LM

101 A 124 440 65 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[006, 042, 058] ONLY USED WITH CATALYST
001 LM

101 A 124 440 26 33 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[006, 059] ONLY USED WITH CATALYST
001 LM

101 A 124 440 87 05 CABLE HARNESS
ENGINE CABLE HARNESS,BODY MOUNTED;
USED WITH AIR CONDITIONER
[006, 043] ONLY USED WITH CATALYST


Footnote Description
005 USED WITHOUT CATALYST
006 ONLY USED WITH CATALYST
035 ONLY FOR USE WITH CRUISE CONTROL
042 FOR USE WITHOUT CRUISE CONTROL AND/OR ACCELERATION SKID CONTROL (ASR)
043 ONLY FOR USE WITH CRUISE CONTROL AND/OR ACCELERATION SKID CONTROL (ASR)
058 USED WITHOUT IMMOBILISER
059 ONLY USED WITH IMMOBILISER
Vasta
#75
Tänud vastuse eest, aga nyyd läks asi veel segasemaks:
440 TEMPOMAT (CRUISE CONTROL)- see on 035 ONLY FOR USE WITH CRUISE CONTROL
551 ANTI-THEFT/ANTI-BREAK-IN WARNING SYSTEM- kas see on sama mis 059 USED WITH IMMOBILISER???
580 AIR CONDITIONING- see on WITH AIR CONDITIONER
620 AIR POLLUTION CONTROL- see on 006 ONLY USED WITH CATALYST


Seega mul peaks olema: WITH AIR CONDITIONER+ 035;006;059 vöi siis WITH AIR CONDITIONER + 035;006;58?
Juhul kui variant nr 1, siis sobiks sinna 124 440 26 33 CABLE HARNESS ja variant nr. 2-le ei leidu yldse vastet...

Seega kas öige variant on siis A 124 440 26 33 CABLE HARNESS?- seda varianti e-bayst kahjuks 700- ga ei saa, tundub olema mingi haruldasem kombinatsioon...
http://www.zzap.ru/d,1244402633,MERCEDES...0%98%D0%AF
siin aga pakutakse samas 400-ga(aga Venemaalt ei julgeks eriti midagi kyll tellida)


Vasta
#76
551 on ilmselt küll immo.

Sinu pakutud variandil pole püsikat 035. Ma ei leia ühtegi sobivat kombinatsiooni, kus kõik olemas. Küsi VIN järgi Silberist, mis koodiga juhtmestik läheb, loodetavasti aitavad.

Samas ei saa aru, mis on vahet 035 ja 043 (ka 043 võiks olla ainult püsikaga), samas ka sellist kombinatsiooni ei leidu.
Vasta
#77
Silberist juba ammu kysitud- ametlik vastus on, et neil on keelatud varuosakoode edastada- ehk siis teisisönu ostke meilt ja meie tömbame teile rahumeeli turske tala selga. Ja ega paljud asjad ostangi sealt, aga 1,4 kilo juhtmete eest yletab kahjuks minu valuläve
Vasta
#78
Äkki mõni targem teab, kas juhtmestikul kuskil auto peal kood olemas on.

Variant veel - saada e-postiga, et tahad osta ja lase arve saata, arvel on koodid peal (vaatasin järele) Smile
Ps kust Sa 1400 hinda nägid, see Sinu pakutud juhtmestik (mis küll ei sobi) oli Silberis nt letihinnaga 570 (samas http://www.original-genuine-spare-parts....gssatz.htm ca 350 eur).

Netist tasub MB osasid vaadata ka lihtsalt Googlest MB koodide järgi otsides, võib huvitavaid müügikohti leida, mida muidu ei tea.
Vasta
#79
Minu enda poolt väljapakutud esialgsetest variantidest, näiteks need 1244402933 ja 1244405632 maksavad koos kömmiga Silberis mölemad 1 441,88 EUR- vaatasin just netist. Ettemaksu arve ja hinnapakkumine mölemad tulid viimane kord Silberist ilma kooditeta, koodid olid näha alles päris arvel(peale raha tasumist).Aga eks yritan ikka edasi Silberit pommitada- visadus pidi ju sihile viima- kyll ma selle koodi sealt löpuks kätte saan..

Vasta
#80
Mina olen teinud kümneid kordi MB mootorite juhtmestikke ja 1:1 samasuguseid vist pole veel kohanud. Alati on mingi erinevus.

Kunagi oli ka omal plaan neid tootma hakata, aga pärast kümmetkond "custom" lahendust loobusin skeemide koostamisest, sest kõik olid erinevad ja kõike pakkuda ei suudaks.

'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Brick W124, 250D, 1991 - Manifesto Manifesto 19 1,606 09-03-2024, 11:30 PM
Viimane postitus: Manifesto
  W124 300D - M104 Turbo swap 1989 - Paul Paul 1 732 09-02-2023, 06:08 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,801 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 281,570 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mercedes-Benz ML 320 D 4matic W164 2007 - T.P. T.P. 0 974 01-12-2021, 10:23 PM
Viimane postitus: T.P.
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 98,512 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz 300 E, 1989, w124 - OnkelMats OnkelMats 48 37,809 10-11-2020, 09:46 AM
Viimane postitus: OnkelMats
  W124, 280 E, 1993 - Even Even88 36 26,588 07-03-2020, 04:23 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz W124 230E 1987 - Bumer323 Bumer323 16 7,297 30-01-2020, 12:38 PM
Viimane postitus: hents99
  W124 CE 320 1993-cico cico 66 74,198 01-05-2019, 02:09 PM
Viimane postitus: cico



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne