Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W124 320 CE
#21
Njaa, läks kehvasti jah. Sellist autot ei saakski taastada. Isegi väiksema kõksuga on asi kahtlane. Kui ikka poolraam on viga saanud, siis ongi kõik.

Mul 2.5-16 kutsikas samamoodi kunagi kõva paugu saanud. Eest ja tagant mõlemad otsad kõverad. Välja tuli muidugi pärast liivapritsi, kui pahtel oli maha tulnud.....õnneks sai kõlbmatu kere võimaluse, sest puur on sees ja tegemist raja autoga, kus enivei kõik rattad eraldi paika sätitakse.
Miks sellist asja taastati, see on tõesti arusaamatu...

Kaastunne.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#22
Väga kurb. Kõige sitem ongi selle juures asjaolu, et saab olema raske tõendada auto väärtust kindlustusele. Usun, et kohtutee koos ekspertiisidega on vältimatu, kui tahad ligilähedastki raha tagasi saada. Ostuhind oli vist mingi 5 k kanti?
Vasta
#23
(06-05-2013, 08:38 PM)HotPapa Kirjutas: Väga kurb. Kõige sitem ongi selle juures asjaolu, et saab olema raske tõendada auto väärtust kindlustusele. Usun, et kohtutee koos ekspertiisidega on vältimatu, kui tahad ligilähedastki raha tagasi saada. Ostuhind oli vist mingi 5 k kanti?
Pole saladus- 4,8 kilo oli ostuhind ja kevadega on sujuvalt nii umbes 2 kilo sinna järgi kadunud- natuke siit sättida, natuke sealt ennetada ja nii ta läheb...
Rahaga ei koonerdanud kuna auto oli töesti oma aasta kohta heas korras ja köike sai tehtud selle arvestusega, et autot kunagi ise ei myy. Dokumentatsiooni auto kohta nii 10 cm jagu: igasugu pahna+ algupärane raadiokoodi kaart+ testimis kassett kilekotis, originaal tehase poolt konkreetsele autole väljastatud lisavarustuse-autokaart/pass, saksa passi koopia koos köigi omanikega, TUV tunnistus SEC kapotile, viimane kati vahetuse paber, viimane saksa ylevaatuse paber kus ka läbisöit märgitud(auto tuli Eestisse veel Saksa kehtiva ylevaatusega) ja JÄRJEPIDEVALT LÖPUNI TÄIDETUD HOOLDUSRAAMAT. F...CK ma ytlen, rämedalt on kahju...
Nyyd siis ajutiselt Klonksvageniga nagu keegi tabavalt foorumis seda marki tituleeris....
Vasta
#24
Väga kahju, Emotsionaalselt võib olla kõige rusuvam, kui hoiad, remondid, hooldad ja planeerid ning lambist keegi hetkega need tehtud ponnistused purustab. Vähemalt nautisid igat sõidetud kilomeetrit temaga.
Vasta
#25
Kahju. Väga kahju Icon_sad
Kas läheb nüüd varuosadeks?
Järgmine masin tuleb ka CE124? Eusa_angel
Vasta
#26
See on jah kõige jubedam kui ise teed kõik, et hoida ja säilitada ja siis tuleb üks Toyota Avensis, mis lihtsalt nullib kõik Eusa_wall . Kui Eesti kohtusse lähed siis pole vist miskit loota aga Soomes võib asjal jumet olla.Siin lihtsalt ei saada aru Eusa_wall
Vasta
#27
Deem kui kahju kui sellises tippkorras isendid pauke saavad ja mingid räimepannid edasi plärisevad. Juurde ju neid ei tehta. Mis muud kui jõudu-jaksu asjaajamisel võiduka lõpuniThumbsup

Ise loodan endiselt lotovõidule et oma lemmikiludused kokku osta ja korralikku garaazhi koguda enne kui need otsa lõppevad (560SEC, 560SEL, C140 CL600, W140 S600L) või hinnad lakke lähevad. Mingi tänapäeva plastmassist seebivanniga on lihtsalt MASENDAV sõita kui vähegi autodest lugu pead.

Vasta
#28
Soomes mingi pull lugu selle puksiirteenusega- nimelt puksiirijuhid ise otsustavad kuhu su auto viivad(kas kuskile remonditöökoja öue peale vöi siis platsile kuhu lähevad mahakandmisele minevad autod).Seega puksiirijuht annab esialgse hinnangu, mis su autoga juhtuma hakkab ja mingi aja pärast teeb siis kindlustuse ekspert n.n. kordushindamise, et jöuda selgusele kas puksiirijuht otsustas öieti. Tundub, et vähemalt esialgu sujub- puksiir nimelt toimetas minu auto mahakandmisautode platsile. Puksiirteenuse koha pealt veel niipalju, et kuna ooteajaks öeldi 1,5 tundi, siis ma leidsin et niikaua ma kyll ei viitsi oodata, millele tuli kohe vastus:"aga jätke vöti syytelukku ja me korjame teie auto sealt ise yles- te ei pea juures olema".Nii ma ka tegin...
Vaatasin eile netist samasugust autot asemele: 300CE must nahksisu, must värv, 5- ne kast, maks lisad, läbisöitu alla 200 000, hooldusraamat, kliima, difrilukk ei leidugi ei Saksast ei Eestist... Saksas muidugi yks "peaaegu" oli hinnaga 5 kilo, aga esiistme nurgast polnud pilti ja lisadest polnud pilti... Toomine, registreerimine, ylevaatus ka veel otsa....Siis veel ölivahetused, filtrid, aku ja kindlasti veel mingit nipet- näpet...
Klonksvageniga on ikka masendav söita- mis sest et 10 aastat noorem auto...
Vasta
#29
(08-05-2013, 06:29 PM)tommyboy Kirjutas: Soomes mingi pull lugu selle puksiirteenusega- nimelt puksiirijuhid ise otsustavad kuhu su auto viivad(kas kuskile remonditöökoja öue peale vöi siis platsile kuhu lähevad mahakandmisele minevad autod).Seega puksiirijuht annab esialgse hinnangu, mis su autoga juhtuma hakkab ja mingi aja pärast teeb siis kindlustuse ekspert n.n. kordushindamise, et jöuda selgusele kas puksiirijuht otsustas öieti. Tundub, et vähemalt esialgu sujub- puksiir nimelt toimetas minu auto mahakandmisautode platsile. Puksiirteenuse koha pealt veel niipalju, et kuna ooteajaks öeldi 1,5 tundi, siis ma leidsin et niikaua ma kyll ei viitsi oodata, millele tuli kohe vastus:"aga jätke vöti syytelukku ja me korjame teie auto sealt ise yles- te ei pea juures olema".Nii ma ka tegin...
Vaatasin eile netist samasugust autot asemele: 300CE must nahksisu, must värv, 5- ne kast, maks lisad, läbisöitu alla 200 000, hooldusraamat, kliima, difrilukk ei leidugi ei Saksast ei Eestist... Saksas muidugi yks "peaaegu" oli hinnaga 5 kilo, aga esiistme nurgast polnud pilti ja lisadest polnud pilti... Toomine, registreerimine, ylevaatus ka veel otsa....Siis veel ölivahetused, filtrid, aku ja kindlasti veel mingit nipet- näpet...
Klonksvageniga on ikka masendav söita- mis sest et 10 aastat noorem auto...

http://www.auto24.ee/used/1339157

Siin on hea varustuse ja isegi parema mootoriga isend, kuid kere kindlasti samaväärne ei ole kui sinu kadunud CE-l, karbid polnud päris need mis võinuks. Samas 3,5k eest oleks vb asjal isegi jumet.
setud sõitsid seciga
Vasta
#30
Sellel isendil millegi pärast esimesekäetoe pealmine osa puudu Eusa_eh ju siis võib muid asju ka veel olla Paranoid
Vasta
#31
Aga osta Mike22 ja Nostromo endine kupee Kristoferilt ja tõsta oma mootor vahele, kui see korras on ja peaks hea saama ju. Lihtsalt selline mõte...
Vasta
#32
Minu / Mike22 ex CE siiski tommyboy omaga vörrelda ei saa kuigi oma hinna 2k kohta heas korras st polnud keskmine Eesti räim-köik asjad töötasid aga vajas veidi sättimist. Tommyl oli siiski 5k masin. Üle 2x hinnavahe.

Soovitaks pigem ka ralak-i soovitatud isendit.
Vasta
#33
(08-05-2013, 07:58 PM)ralak Kirjutas:
(08-05-2013, 06:29 PM)tommyboy Kirjutas: Soomes mingi pull lugu selle puksiirteenusega- nimelt puksiirijuhid ise otsustavad kuhu su auto viivad(kas kuskile remonditöökoja öue peale vöi siis platsile kuhu lähevad mahakandmisele minevad autod).Seega puksiirijuht annab esialgse hinnangu, mis su autoga juhtuma hakkab ja mingi aja pärast teeb siis kindlustuse ekspert n.n. kordushindamise, et jöuda selgusele kas puksiirijuht otsustas öieti. Tundub, et vähemalt esialgu sujub- puksiir nimelt toimetas minu auto mahakandmisautode platsile. Puksiirteenuse koha pealt veel niipalju, et kuna ooteajaks öeldi 1,5 tundi, siis ma leidsin et niikaua ma kyll ei viitsi oodata, millele tuli kohe vastus:"aga jätke vöti syytelukku ja me korjame teie auto sealt ise yles- te ei pea juures olema".Nii ma ka tegin...
Vaatasin eile netist samasugust autot asemele: 300CE must nahksisu, must värv, 5- ne kast, maks lisad, läbisöitu alla 200 000, hooldusraamat, kliima, difrilukk ei leidugi ei Saksast ei Eestist... Saksas muidugi yks "peaaegu" oli hinnaga 5 kilo, aga esiistme nurgast polnud pilti ja lisadest polnud pilti... Toomine, registreerimine, ylevaatus ka veel otsa....Siis veel ölivahetused, filtrid, aku ja kindlasti veel mingit nipet- näpet...
Klonksvageniga on ikka masendav söita- mis sest et 10 aastat noorem auto...

http://www.auto24.ee/used/1339157

Siin on hea varustuse ja isegi parema mootoriga isend, kuid kere kindlasti samaväärne ei ole kui sinu kadunud CE-l, karbid polnud päris need mis võinuks. Samas 3,5k eest oleks vb asjal isegi jumet.
Ei tea, olen ka seda vaadanud piltide järgi- aga nagu ei kutsu eriti.Alustame kasvöi sellest, et hooldusraamat tekkis kuulutusse pärast pooleaastast myymist, käigukasti on näpitud/maas käinud(ei istu nagu öieti see käiguvalitsa plastist alusplaat (kuidagi imelikult kaldu), rool ylenahatatud, tagaaknal niiskuskahjustused, diffrilukku pole.Yldilme seest kuidagi räsitud, aga väljast läigib...Poleeritud, värvitud?- yhesönaga igapäevaautoks sobib.
Vasta
#34
(09-05-2013, 08:02 AM)tommyboy Kirjutas:
(08-05-2013, 07:58 PM)ralak Kirjutas:
(08-05-2013, 06:29 PM)tommyboy Kirjutas: Soomes mingi pull lugu selle puksiirteenusega- nimelt puksiirijuhid ise otsustavad kuhu su auto viivad(kas kuskile remonditöökoja öue peale vöi siis platsile kuhu lähevad mahakandmisele minevad autod).Seega puksiirijuht annab esialgse hinnangu, mis su autoga juhtuma hakkab ja mingi aja pärast teeb siis kindlustuse ekspert n.n. kordushindamise, et jöuda selgusele kas puksiirijuht otsustas öieti. Tundub, et vähemalt esialgu sujub- puksiir nimelt toimetas minu auto mahakandmisautode platsile. Puksiirteenuse koha pealt veel niipalju, et kuna ooteajaks öeldi 1,5 tundi, siis ma leidsin et niikaua ma kyll ei viitsi oodata, millele tuli kohe vastus:"aga jätke vöti syytelukku ja me korjame teie auto sealt ise yles- te ei pea juures olema".Nii ma ka tegin...
Vaatasin eile netist samasugust autot asemele: 300CE must nahksisu, must värv, 5- ne kast, maks lisad, läbisöitu alla 200 000, hooldusraamat, kliima, difrilukk ei leidugi ei Saksast ei Eestist... Saksas muidugi yks "peaaegu" oli hinnaga 5 kilo, aga esiistme nurgast polnud pilti ja lisadest polnud pilti... Toomine, registreerimine, ylevaatus ka veel otsa....Siis veel ölivahetused, filtrid, aku ja kindlasti veel mingit nipet- näpet...
Klonksvageniga on ikka masendav söita- mis sest et 10 aastat noorem auto...

http://www.auto24.ee/used/1339157

Siin on hea varustuse ja isegi parema mootoriga isend, kuid kere kindlasti samaväärne ei ole kui sinu kadunud CE-l, karbid polnud päris need mis võinuks. Samas 3,5k eest oleks vb asjal isegi jumet.
Ei tea, olen ka seda vaadanud piltide järgi- aga nagu ei kutsu eriti.Alustame kasvöi sellest, et hooldusraamat tekkis kuulutusse pärast pooleaastast myymist, käigukasti on näpitud/maas käinud(ei istu nagu öieti see käiguvalitsa plastist alusplaat (kuidagi imelikult kaldu), rool ylenahatatud, tagaaknal niiskuskahjustused, diffrilukku pole.Yldilme seest kuidagi räsitud, aga väljast läigib...Poleeritud, värvitud?- yhesönaga igapäevaautoks sobib.

Kõik mis sa räägid on väga oluline, eks selle õige leidmine kindlasti päeva pealt ei käi. Ootamine ja otsimine on märksõnad, kui ikkagi nii lisas ja värsket, korralikku asemele soovid.
setud sõitsid seciga
Vasta
#35
Klonksvageni(tutikas asendusauto, kindlustuse poolt finantseeritud) kiituseks tuleb öelda, et 1,2 TSI(see on vist topeltturbotega?) liigutab Golfi ikka päris muhedalt- 160- ga trassi anda on täiesti mugav ja mönus- ei saa arugi, et vörr kapoti all ja kytusekulu vörreldes mersuga... Kuna Klonksvagenit löpmatuseni kasutada ei saa, siis tuli midagi muud asemele vötta- pärast autosid vaatamas käimist (vaatasin ka mersusid), sai tödetud, et eestlane myyb autot ikka ainult, siis kui see on täielikult tuksis ja paras Emexisse veeretada.Sai siis löppude löpuks nädalavahetusel igapäevaliikuriks ligi vöetud selline "poolköva" vana Avensis(1,8 uue tyybi mootoriga), mis ka samuti suht ligadi-logadi, aga ikkagi parim neist, mida vaatamas käisin.Automaat ja kliima ning hinnaklass ka selline, et pole kahju kui keegi jalaga ukse mölki lööb.
[Pilt: 28795-th77EBa_022.jpg]

Mersuga on siis löplikult aamen- käisin kindlustuses täna kohapeal vaidlemas.Algatuseks pakuti 2800, aga yldiselt jöudsime päris kähku teineteismöistmisele kui natuke kaudselt sai vihjatud et täiesti loll auto ja kindlustuse alal pole ja lajatatud 10cm paksune auto ajalugu töendav dokumentatsioon lauale.Natuke jäi kyll hinge kriipima, et andsin liiga kergelt alla, sest hiljem analyysides oli tunne selline, et vend oleks 500 veel äkki olnud nöus otsa panema sellele, milles kokku leppisime...
Seoses sellega pakkuda avariiline auto(MB 300 CE24 aasta 1993) myygiks täiskompleksuses hinnaga 1200(hinnas tingida ei saa).Hind on Soomes - ise peate järgi tulema. Kui huvilisi pole- läheb kindlustusele.Igapäevatööga teenib rohkem kui kui mingit autot lammutades(eriti kui seda esimest korda teha).Lisan ka pildi auto tungraua august, see vast peegeldab auto yldist seisukorda köige paremini.
[Pilt: 94556-konekeskus_099.jpg]
Muu informatsioon ja pildid auto kohta köik eelpool teemas olemas.Kui kellelgi on auto vastu huvi, siis saatke privasse teade.

Mis siis kogu loost öpime- pole mötet panustada ja hoida, tuleb söita ja veelkord ainult söita(hoolduse/remondi peale kulunud raha ikkagi tagasi ei saanud....)1,5 kuud söiduröömu= 1,5 kilo hävingut.
Jään endiselt ka mobilet luurama kui möni tip-top 3,0 diisel 124 peaks öiglase hinnaga myyki tulema, siis toon sellise endale järgmiseks suveks.Vana bensuka kytusekulu on ikka igapäevasöitudeks ilmselgelt liiast kui uus Mercedes-Benz 3,0 diisel vötab keskmiselt mingi 4.5l/100km
Selle teema/blogi vöib lukku panna ja edu köigile.
Vasta
#36
(04-06-2013, 06:16 PM)tommyboy Kirjutas: ....
Jään endiselt ka mobilet luurama kui möni tip-top 3,0 diisel 124 peaks öiglase hinnaga myyki tulema, siis toon sellise endale järgmiseks suveks.Vana bensuka kytusekulu on ikka igapäevasöitudeks ilmselgelt liiast kui uus Mercedes-Benz 3,0 diisel vötab keskmiselt mingi 4.5l/100km
Selle teema/blogi vöib lukku panna ja edu köigile.

Khm, need numbrid ei klapi. OM60x mootorid ei lepi kuidagi nii vähese kütusega.Icon_rolleyes Ning uusimad BE-diislid ei ole kusagilt otsast õiglase hinnaga (arvestades nende elektriautode probleemsustEusa_doh).

Kurb kuulda, et kena olemisega auto lihaks läheb, kuid teisest küljest ka mõistetav - säärase paugu lappimine on üsna kuluaks ettevõtmine, kui seda tahta hästi teha.
Vasta
#37
(05-06-2013, 08:46 AM)v6sa Kirjutas:
(04-06-2013, 06:16 PM)tommyboy Kirjutas: ....
Jään endiselt ka mobilet luurama kui möni tip-top 3,0 diisel 124 peaks öiglase hinnaga myyki tulema, siis toon sellise endale järgmiseks suveks.Vana bensuka kytusekulu on ikka igapäevasöitudeks ilmselgelt liiast kui uus Mercedes-Benz 3,0 diisel vötab keskmiselt mingi 4.5l/100km
Selle teema/blogi vöib lukku panna ja edu köigile.

Khm, need numbrid ei klapi. OM60x mootorid ei lepi kuidagi nii vähese kütusega.Icon_rolleyes Ning uusimad BE-diislid ei ole kusagilt otsast õiglase hinnaga (arvestades nende elektriautode probleemsustEusa_doh).

Kurb kuulda, et kena olemisega auto lihaks läheb, kuid teisest küljest ka mõistetav - säärase paugu lappimine on üsna kuluaks ettevõtmine, kui seda tahta hästi teha.

603 mootorile ma arvan mingi 8 keskmiseks ei ole suvel vist väga ulmeline soov, see on ikka parem kui bensuka 14. Aga selle 3,0l kubatuuri ja 4,5l/100km lugesin just hiljuti mingi takso kyljelt(tegu oli mingi suure reklaamkleebisega).Teeb ikka vihaseks kyll- kujutan ette, et see uus 3- mene rebib nagu loom(diislil kogu jöud juba alguses madalalt järgi), pole sugugi vöimatu, et 500E jääb kaugele maha... ja keskmine 4,5- vihaseks ajab selline asi, ma ytlen....
Vasta
#38
(05-06-2013, 02:35 PM)tommyboy Kirjutas:
(05-06-2013, 08:46 AM)v6sa Kirjutas:
(04-06-2013, 06:16 PM)tommyboy Kirjutas: ....
Jään endiselt ka mobilet luurama kui möni tip-top 3,0 diisel 124 peaks öiglase hinnaga myyki tulema, siis toon sellise endale järgmiseks suveks.Vana bensuka kytusekulu on ikka igapäevasöitudeks ilmselgelt liiast kui uus Mercedes-Benz 3,0 diisel vötab keskmiselt mingi 4.5l/100km
Selle teema/blogi vöib lukku panna ja edu köigile.

Khm, need numbrid ei klapi. OM60x mootorid ei lepi kuidagi nii vähese kütusega.Icon_rolleyes Ning uusimad BE-diislid ei ole kusagilt otsast õiglase hinnaga (arvestades nende elektriautode probleemsustEusa_doh).

Kurb kuulda, et kena olemisega auto lihaks läheb, kuid teisest küljest ka mõistetav - säärase paugu lappimine on üsna kuluaks ettevõtmine, kui seda tahta hästi teha.

603 mootorile ma arvan mingi 8 keskmiseks ei ole suvel vist väga ulmeline soov, see on ikka parem kui bensuka 14. Aga selle 3,0l kubatuuri ja 4,5l/100km lugesin just hiljuti mingi takso kyljelt(tegu oli mingi suure reklaamkleebisega).Teeb ikka vihaseks kyll- kujutan ette, et see uus 3- mene rebib nagu loom(diislil kogu jöud juba alguses madalalt järgi), pole sugugi vöimatu, et 500E jääb kaugele maha... ja keskmine 4,5- vihaseks ajab selline asi, ma ytlen....
Korras 603-le 8 l keskmiseks on kindlasti reaalne, eeldusel et järgid liikluseeskirju. Aga uuel 3-liitrisel diislil 4,5 l KESKMINE ei ole reaalne, kuna kehtib veel energia jäävuse seadus Smile See kulu on võib olla uue C-klassi maanteekulu ideaaltingimustes, mitte keskmine. E-klassi maanteekulu on suurem.
Vasta
#39
Tere kõigile, nüüd jälle üks murelaps juures, uut teemat ei viitsi teha kuna tegemist peaaegu sama autoga mis eelmine- autoks siis 1993 väljalaskeaastaga 320 ce käsivehkimisega. Aga erinevalt eelmisest, see auto suht ligadi- logadi ehk konkreetsemalt öeldes selline kerge räim.
Garaazis hoidma ei hakka, nühkima ja säästma ka ei hakka, hakkan söitma ja igapäevaselt.
Esimesed emotsioonid: võrreldes 300CE-24 -ga on see 320 ikka p**k, 300-ne ikka kiirendas, käigud olid pikad ja mootor röökis kui vajutasid, 320-ga lappad ainult meeletult käike ja tõmmet pole- suht masendav agregaat...
Pildid:
[Pilt: 64695-20130817_174851.jpg]
[Pilt: 87977-20130817_174938.jpg]
[Pilt: 78572-20130817_174953.jpg]
[Pilt: 38687-20130817_175036.jpg]
[Pilt: 22324-20130817_175651.jpg]
[Pilt: 62976-20130817_175732.jpg]
[Pilt: 82342-20130817_175450.jpg]
Ühesõnga 300-24 jäi mulle mulje tänu erksamale mootorile ja pikkadele käikudele kui sellisest mugavast ja härrasmehelikust "grand tourerist" aga 320 rohkem selline nmittemidagiütlev auto(muidugi ega ei tea, äkki automaatkast teeks asja paremaks, aga julgen kahelda)
Lisaks kahtlustan ka sportline vedrustust(kuigi vastasisulised märgistused autol puuduvad), sest ei ole sellist mersulikku mugavat õõtsumist.
Kas keegi oskab kommenteerida viimasel pildil olevat alumist kleepsu?Kas see äkki võiks olla mingi vihje jäigemale vedrustusele- pole varem sellist näinud...

Auto plussid:
pole näinud kunagi talve ja kruusateid- alt peaaegu nagu tehasest tulnud- kere on minu arvates super(kui mõned kosmeetilised vead kereplekkidel väljaarvata)
keegi pole ise midagi aretanud- kõik on originaal ja nii nagu tehasest tuli
mootor käib normaalselt(mingeid ülemääraseid hääli pole, pöörded ei kõigu, kävitub ok, ei suitse ega tahma)
kõik paneelivahed ok, uksed käivad ok, suuri lakse pole saanud
5-käik on selline universaalne: 40/50- ga võib juba sisse lükata ja sellega läheb ja läheb ja läheb nagu automaat....
aku on uus
Auto miinused:
temaga on sõidetud ja ainult sõidetud, hoolitsust tundub et pole saanud- kõik mis lekkida saab ka lekib..
mootor lekib
differ lekib
käiguvahetusel kilks/kolks tuleb diffrist
käigukast- ei saa täpselt aru, aga vist ei leki
raadio ei tööta
amordid läbi ja kogu aluvanker nagu kuidagi imelik
rehvid kõverad- vibra(peab rehvid ära vahetama, peale seda selgub kas on veel midagi, kardaani muhvid olid visuaalsel vaatlusel ok)
kliima ei tööta
vaakum lekib?- pole kindel...ehk siis kuskilt juhi poolt armatuuri tagant, kui gaas põhja vajutada siis suhiseb ja huvitav on ka see et samaaegselt asendub puhutav külm õhk sooja õhuga???
radika jahutamise ventikad ei tööta
väikesed laksud saanud juhi ukse sisse(rooste alged) ja kõrvalistuja poolsesse tagatiiba(rooste alged)
Kokkuvõtteks: kuigi 300-24- ga võrrelda ei anna on ikkagi sisse istudes selline kodune ja mõnus tunne ja vanakooli Mercedes-Benz märk kapotil paneb i- le punkti
Kui keegi oskab soovitada häid amorte, siis hea nõu on teretulnud...
Bilstein B6? Vöi oleks mõtekas teha uus vedru+amort ring? Väga jäika ei tahaks, mugav peaks olema, aga kurvides läbi kallutada ka ei tohiks...
Igatsen vana 300E 132kW manuaalkäigukasti-sellel mälu järgi käigud 60 120 180...
Mulle need praegused lühikesed käigud ja dogleg kast oma vale käikude asetusega kohe kuidagi ei istu...
Ahjaa, esimesed 2200 km pidas auto ilusti vastu, Lõuna- Saksamaalt sai temaga tuldud.








Vasta
#40
Kiri sel alumisel kleepsul ütleb, et sportvedrustus ja lisa tavapärasele rõhule 0,2 baari.
VIN koodi järgi saaks varustuse vaadata.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Brick W124, 250D, 1991 - Manifesto Manifesto 19 1,605 09-03-2024, 11:30 PM
Viimane postitus: Manifesto
  W124 300D - M104 Turbo swap 1989 - Paul Paul 1 732 09-02-2023, 06:08 PM
Viimane postitus: v6sa
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,792 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 281,393 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mercedes-Benz ML 320 D 4matic W164 2007 - T.P. T.P. 0 974 01-12-2021, 10:23 PM
Viimane postitus: T.P.
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 98,483 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz 300 E, 1989, w124 - OnkelMats OnkelMats 48 37,791 10-11-2020, 09:46 AM
Viimane postitus: OnkelMats
  W124, 280 E, 1993 - Even Even88 36 26,575 07-03-2020, 04:23 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz W124 230E 1987 - Bumer323 Bumer323 16 7,288 30-01-2020, 12:38 PM
Viimane postitus: hents99
  W124 CE 320 1993-cico cico 66 74,179 01-05-2019, 02:09 PM
Viimane postitus: cico



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne