Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleemid 560 SEC -ga
#21
kusjuures neist hydrudest...see kutt kes tegi kogu seda värkki, ytles et mingid vaakumiasjad või värgid polnud käigukastiga yhendatud ja et ta yhendas ära...ja yldse veel et kui auto käis alguses siis olevat ta miski 5 pytta tagant ära olnud..ma ise ntx ei tea mis täpselt see pytt ka onBig Grin
Vasta
#22
Ma loen su esimest postitust ja lausa kahju hakkab sustConfusedhocked:
Eesti vabariigis on asi viimasel ajal ikka täitsapersse läinud. Omal kah kogemusi mitme margi esindusega , kes ei suuda korralikult tööd teha.
Põhimõtteliselt tuleks kast mahavõtta proovimise mõttes siiski ja siis rahulikult edasi vaadata.., kuigi ise ka ei usu et kastis probleem. Otsi mõni asjalik erategija kes selle töö sul vaikselt/korralikult ära teeb ja kui selgub et mootor koos siis vaja VIP-töökotta tagasi minna...

Pütt = silinder. Nagu sa tead siis sul on 8 silindrit.

Vasta
#23
Niipalju kui mina olen mootoritega kokku puutunud siis kaaned küll häält tegema ei hakka.

Soovitaks sellele mootorile altpoolt läheneda ja vaadata kas kepsusaaled ikka liiguvad.Ma saan aru et vänt ei liigu aga kepsud peavad andma ka külgsuunas natuke liikuma.Muidugi kas on võimalik sellel mootoril karteri põhi maha võtta ilma mootorit maha võtmatta - ei tea.

Kui kepsusaaled läbi siis oleks pidand gaasi andes olema selline tumedam kolks, kui aga klapivahed/hüdrotõukurid läbi siis aga heledam kõlks mootoris.
Vasta
#24
mul tekkis kohe küsimus selle kammaijaa peale, et kas Eestis on meest kes sellisel mootoril plokikaanetihendi ära vahetaks ning kaane(d) lihviks ja kõik kokku paneks, niiet autoga pärast sõita ka saab:question::question::question:
setud sõitsid seciga
Vasta
#25
kui kast vales järjekorras alla panna, saab mootori päris kõvasti kinni puua! kas mitte rolz sellega ka kunagi hakkama ei saand? Tongue
Vasta
#26
marek Kirjutas:kui kast vales järjekorras alla panna, saab mootori päris kõvasti kinni puua! kas mitte rolz sellega ka kunagi hakkama ei saand? Tongue

Mitte ainult Rolz - koos me seda üritasime ja jah - poos tõesti mootori niiviisi kinni, et ei liikund poolt millimeetritki mitte. Arvasimeka, et starteri vm viga, kuid oli ikkagi Kasti valesti paigaldamises asi.

Seda üsna n..ss alla saada, kui korralikku tõstukit pole ja kogemusi ka mitte
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Sellepärast ma küsisingi, et kas kast käis alt ära oma eelmises postituses, vastus oli, et ei käinud, seega võib selle teooria kõrvale jätta....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#28
ma mõtlen ka et tegelt ju kasti nigu ei puututud...see kutt kes seda tegi võiks ise ka siia foorumisse sattudaBig Grin...a tõesti ma tahaks ka seda meest näha kes vaikselt/korralikult selle mootori käima paneb ja et kohe kokku ei laguneks...sellise töö eest köhiks pappi kyll...
Vasta
#29
mina käisin oma mootoriga ühe sellise juures. aga ega odav lõbu see ei ole. vägisi tehakse KÕIK ära mis vähegi tegemist võiks vajada. erilist varianti ei ole et no nüüd säästame.
...
Vasta
#30
aga kui kõikide vajalike uute juppide ostmine pikendab eluiga siis miks mitte...ma olen juba mingi 20k maksnud radika kaante ja tihendite eest...ja nagu mingit tulu polnud..aga noh jupid on alles ja puha...seal veel kõik elektrijuhtmed ka p*****....ma oleks sellise töömehega nõus kes vähemalt leiakski yles kõik need p's asjad..hea meelega ostaks uued...ja heameelega maksaks ka töömehele, kui mootor pärast nagu kellavärk käib
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SEC'le uus elektriline antenn taaniel 3 3,143 19-04-2017, 10:18 PM
Viimane postitus: taaniel
  M 104 probleemid külma mootoriga aleksM 6 4,166 24-03-2015, 10:06 PM
Viimane postitus: 124STD
  SEC ja rehvimõõt Blue Chip 2 2,701 13-01-2012, 05:54 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  Signaga probleemid bro 11 8,073 04-10-2009, 05:25 PM
Viimane postitus: bro
  w 126 sec 500 89.a sädet pole pirrrrnikas 13 8,702 17-05-2009, 11:29 AM
Viimane postitus: pirrrrnikas
  MB 500 sec pöörded peal mees3000 8 6,393 16-05-2009, 11:53 PM
Viimane postitus: mees3000
  500 sec differ toots77 6 4,334 13-09-2008, 04:19 PM
Viimane postitus: toots77
  Probleemid turboga mxrt2565 13 7,517 22-01-2008, 12:11 AM
Viimane postitus: elektrik
  560 sec.. Leps615 18 11,153 10-10-2007, 05:29 PM
Viimane postitus: Karl
  sec pidurid.. Leps615 8 4,506 10-10-2007, 10:01 AM
Viimane postitus: Andres65



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne