Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eestist mersuga+laevaga Saksamaale
#1
Tere, kuna arvatavasti saan sügisel kaheks kuuks tööd Saksamaal, siis tekkis mõte, et äkki läheks sinna oma mersuga koos.
Mõte põhjuseks on see, et ei taha auto Tallinna aknade alla jätta kui see võib mulle teenida ka ajutises elukohas. Samas on huvitav autole nn testi teha minnes läbi Euroopa sellega.

Linn siis Wolfsburg ja autoks MB CE230 w124.
Kas teab keegi midagi laevadest millega saab koos autoga minna? Mõtlen, et äkki sõidaks Riiani vms autoga ja siis mingi laevaga edasi Põhja Saksamaale, ja pärast jälle autoga lõpp punkti Saksamaal.
Mis sadamad on olemas ja kas niimodi on kiirem ja odavam kui teel sõita?

Kas on keegi teinud sellist trippi ja kas on üldse mõtet? Palju see maksma võiks?

Ei tea kas selle teema koht on siin, moderaatorid aidake palun kui eksisin alamfoorumiga Eusa_angel
Vasta
#2
Mina olen Klaipeda - Kiel sõitnud. http://freight.dfdsseaways.com/DFDS_ferr...l_ferries/
Vasta
#3
(26-06-2012, 12:15 AM)cornah Kirjutas: Mina olen Klaipeda - Kiel sõitnud. http://freight.dfdsseaways.com/DFDS_ferr...l_ferries/


Huvitav palju laevapilet maksis? Rolleyes

Vasta
#4
Lähed riiki kus on meeletult teid ja tänavaid ja ei leia sellelt lehelt hinda?! Eusa_eh
Vasta
#5
Hm, huvitav piletihinna arvutamise moodus: BAF
http://freight.dfdsseaways.com/ferry_sup...urcharges/

Selle järgi tuleb keskmise Mercedes-Benz üleveo hinnaks 75+ uut rubla... Ehk magamise võrra saab mugavamalt, rahakulu on suurusjärgus sama.
Vasta
#6
Aga miks autoga mööda maad ei küta?
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#7
(26-06-2012, 10:31 AM)siimruz Kirjutas: Aga miks autoga mööda maad ei küta?

Sama mõte. Arvan, et tuleb odavam.
Esimese päevaga Leetu või Poola kuhugi motelli (ööbimine ca 20euri), teisel päeval kohale.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#8
Laevaga on see eelis, et söögi ja magamisega on muretu ja ma arvan et tuleb odavam ka. Seikluse mõttes ma läheks autoga.
Vasta
#9
ventspils-travemünde ca 180 eur-i inimene +auto,
http://www.ferrycenter.lt/en/time_vetr
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#10
(26-06-2012, 02:28 PM)janek126 Kirjutas:
(26-06-2012, 10:31 AM)siimruz Kirjutas: Aga miks autoga mööda maad ei küta?

Sama mõte. Arvan, et tuleb odavam.
Esimese päevaga Leetu või Poola kuhugi motelli (ööbimine ca 20euri), teisel päeval kohale.

Lihtsalt läbi Poola ei taha sõita, autol just esi ja taga sillad korda tehtud Eusa_drool Selle pärastki tegin teemat, et uurida kas on odavam laevaga minna või mitte Eusa_angel
Ventspilsist on päris hea hind tegelt + saab ilusti süüa, magada, puhata. Paldiskist vist ka laevad käivad.
Aga aega veel 4 kuud ja vaatame mis siis saab, äkki tuleb teine variant: Saksamaale lennukiga, ja sealt tagasi tulles auto osta ja Tallinna sellega sõita Eusa_angel

Vasta
#11
(27-06-2012, 02:12 AM)Mike22 Kirjutas: Lihtsalt läbi Poola ei taha sõita, autol just esi ja taga sillad korda tehtud

Kas loodad Poolas näha Eestist halvemaid teid ? Pead ilmselt tugevalt pettuma Smile
Vasta
#12
124 on õnneks üsna tugeva esisillaga ja kui remont ka tehtud siis see poola läbimine ei tee sellele küll midagi halba.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#13
(27-06-2012, 08:50 AM)Priit Kirjutas:
(27-06-2012, 02:12 AM)Mike22 Kirjutas: Lihtsalt läbi Poola ei taha sõita, autol just esi ja taga sillad korda tehtud

Kas loodad Poolas näha Eestist halvemaid teid ? Pead ilmselt tugevalt pettuma Smile

Poola tagumine ots peale Warzavat(ca 400km) on sile, kui klaas, kui lähed tasulise tee pealt. Ise sõitsin seal 200+km/h keskmisega. NinjaNinjaNinja
Arvan, et selle aastakesega, mis vahepeal mööda läinud, on nad juba üsna mitu km seda teed juurde teha, sest ehitus käis täie hooga eelmine suvi igal pool.

Edud.
Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#14
+1 poola teede heaks - paremad kui meil. Nad hetkel ikka väga uputavad oma rahasid teedesse. Iga väikse lõigu tagant jälle teetööd.
Volvo S60´11
Vasta
#15
nüüd kiirtee valmis juba warssavist bialystoki poole ca 60-70 km nii,et warrsavist läbi saab ka 200kmh sõita Smile
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,165 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Soov proovisõitu vanema mersuga CE W123 ja S W116 tom255 3 4,592 06-09-2014, 06:27 PM
Viimane postitus: Werewolf
  98 miili tunnis Idarannikult läänerannikule - mersuga! Blue Chip 0 1,714 01-11-2013, 03:25 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  "Ostetud uuena Eestist" kuulutuses plussina välja toomine? nostromo 14 15,276 23-02-2011, 01:53 PM
Viimane postitus: Rolz
  Kes sõidab mersuga ? Kuldar 21 16,002 25-12-2009, 08:36 PM
Viimane postitus: Muhulane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne