Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kysimus autoaudio- ja arvutispetsidele
#21
Niisiis makk ostetud. Katsun nv-l ära yhendada ja testida. Tulemused postitan siia.
Vasta
#22
tellisin omale FM modulaatori ära

odavamat hoidsin käes ja katsetasin, väga hull polnudki
tellisin kallima variandi
kui käes siis annan teada kuis toimib

mis puutub FMi solkimisse, siis minu meelest ainult solgitaksegi ju
mis sest et seaduslikult
ja meie raha eest

ja üldsegi riik on rahvamasside (st. ka mersuomanike) jauks irw
Vasta
#23
Heh, selle maki ostmisega oli päris palju tegemist. Stendis olnud maki taga töötas USB pulk kenasti kuid kodus selgus et selle maki taga mis mulle laost toodi ei töötanud. Läksin siis täna tagasi poodi ja kurtsin muret, vaatasid et jah ei tööta ja tõid mulle laost järgmise. Igax juhux mõtlesin et kontrollin selle kohapeal järgi ja see ka ei töötanud. Stendi oma töötas ikka. Nuuh toodi siis tagant järgmine, jälle ei midagi ja nii veel kahe makiga. Siis toodi veel yx ja myya ytles et see viimane selline laos. See isegi töötas ning on nyyd minu omanduses.

NB! Õppetund kõigile "Kontrollige kõikide ostetavate toodete kõik funktsioonid poes järgi kui võimalik et vältida mitmekordset poeskäimist"

Mis puutub kõvaketastesse siis K-arvutisalongis myydavate puhul oli kõigil vaja kas 2 USBd või USBd ja voolujuhet. Nii et hetkel on siiski parim valik USB pulk.
Vasta
#24
Werewolf Kirjutas:NB! Õppetund kõigile "Kontrollige kõikide ostetavate toodete kõik funktsioonid poes järgi kui võimalik et vältida mitmekordset poeskäimist"

Mis puutub kõvaketastesse siis K-arvutisalongis myydavate puhul oli kõigil vaja kas 2 USBd või USBd ja voolujuhet. Nii et hetkel on siiski parim valik USB pulk.

ossin mina "kartuli" salongist välise 3,5'' ketta, kodus panin külge käis pauk Smile

mul on olemas 2,5'' usb hdd, mis toimib 1 usb pesaga... aga point on selles, et usb1.1 tööle ei hakka, tahab lisatoidet, usb2.0 pole probleeme veel olnud. ainuke viga on see, et usb automakiga ei tööta, sest sealt pesest ei tule piisavalt voolu ühegi läpaka ketta jaoks! Wink läpaka ketta "spin up" tahab kuskil 1A@5V voolu saada.
Vasta
#25
Werewolf Kirjutas:Heh, selle maki ostmisega oli päris palju tegemist. Stendis olnud maki taga töötas USB pulk kenasti kuid kodus selgus et selle maki taga mis mulle laost toodi ei töötanud. Läksin siis täna tagasi poodi ja kurtsin muret, vaatasid et jah ei tööta ja tõid mulle laost järgmise. Igax juhux mõtlesin et kontrollin selle kohapeal järgi ja see ka ei töötanud. Stendi oma töötas ikka. Nuuh toodi siis tagant järgmine, jälle ei midagi ja nii veel kahe makiga. Siis toodi veel yx ja myya ytles et see viimane selline laos. See isegi töötas ning on nyyd minu omanduses.

NB! Õppetund kõigile "Kontrollige kõikide ostetavate toodete kõik funktsioonid poes järgi kui võimalik et vältida mitmekordset poeskäimist"

Mis puutub kõvaketastesse siis K-arvutisalongis myydavate puhul oli kõigil vaja kas 2 USBd või USBd ja voolujuhet. Nii et hetkel on siiski parim valik USB pulk.

kohe purustan su maailmapildi:

Proovi mõne teise usb pulgaga ja avastad, et jällegi ei tööta. Nende standartsete asjadega on kord sedasi, et nagu oleks ühine, aga tegelikult on ikkagi igal ühel oma.
Vasta
#26
Njah mul makist tuleb 500mA mis on täpselt poole vähem. Oot aga mida sa sellega mõtlesid "... kodus panin kylge käis pauk." Kas lendas õhku?:evil:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tarkade klubile kysimus! vqlur 10 4,598 16-01-2008, 07:44 PM
Viimane postitus: HotPapa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne