Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
450sl R107 1978
#1
Mark: Mercedes-Benz 450sl
Väljalaskeaasta: 1978
Võimsus: 165kW, 224hp
Mootori valem: 4,5 V8
Värv: valge
Varustus: roolivõimendi, kesklukustus, udutuled, iluliistud salongis (puitdekoor), peatoed, käetugi, kohtvalgustid, sinine nahk, el aknad, el antenn, automaat käikar, istme sojendused, auto telefon, kliima automaatik, püsikiiruse hoidja...

Esialgsed vead: Kerel paar rooste kohta, vaakum lekkib, juhi iste ja käepide tiba viletsavõitu ja horisontaalsed pinnad päikese ää pistetud (Florida päike kurivaim), roolil väike loks sees, kahjuks pole alles ühtegi originaal paberit auto kohta (kuid kuna tuttav tundis neid inimesi hästi siis ma ka ei kahtle selles).

Plaanid: taastada originaaliks, seda siis nii tehnikalt kui värvilt

Väheke juttu kah: Auto on siis leitud Ameerika maalt sellisest kohast nagu: Florida 3803 Bent Brance road Falls Church va 22041 ja omanikuks oli sellel masinal kuni siia maani selline kodanik nagu: Kettle Janice, kess ostis endale selle masina kaheksateistkümnendal augustil (palgapäev oli vist) 1978-dal aastal ning sõitis sellega rõõmsalt kuni 2004 aastani (sellest ajast ka viimane ülevaatus). pärast seda jäi auto seisma, kas siis omaniku elutee lõpemiseni või siis jäi lihtsalt liiga vanaks, ei tea, igaljuhul otsustati autost loobuda. Kuna tutav elas samal ajal seal samas lähedal ja kuulis autu müügist ning läks kaema, ja võtis ühenduse kuna teadis, et Eestimaa peal just üht sellist masinat irmsasti vaja läheb. Saigi siis hakatud seda apastraati siiapoole toimetama kuni vahetult enne konteinerisse ajamist kimas tõstukijuht masinal külje katki nii et tagumine poritiib mõlki, ukse käepide katki ja külje klaas tuli kah ää vahetada, on m...n selline. Igatahes on masin nüüd minu Smile seda kah veel, et aparaadil on originaal arstikap ja originaal tagavararatas, mis samuti valuvelje peal ja särab nagu uus, jõle vahva Wink Autol on veel originaal läbisõit mis on mingi 178 tuhat ja pudinaid peale miili.
Tegelikult pole enam eriti aega selle masinaga toimetada, ruumipuudus pressib kah peale, niiet kui mõni inimene oleks sellest huvitatud siis võib pakkuda ka vahetus varjante või ära osta, igatahes mingile rullnokatsile seda loovutada ei tahaks, tore oleks kui ta saaks endale sellise omaniku kes tead väärib, kui üldse huvi on kellegi, igatahes nöörima ma ei hakka ja hinnas oleksin mõistlik.

PS. pilte on küll ja varsti saab ka näha, Karliga kokku lepitatud, et torkab need varsti üles siia juurde.
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#2
Pole veel pilte saanud mida üles torgata.Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
just saadsin Sulle neid igavese posu
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#4
manev Kirjutas:just saatsin Sulle neid igavese posu

Confusedhocked: Neid ikka on seal.........kodus tegelen asjaga.:cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
[Pilt: 9d03febb7163.jpg]

[Pilt: 347548e222a8.jpg]

[Pilt: bb6570c31d56.jpg]

[Pilt: beed2563eb4e.jpg]

[Pilt: b4eed39f0ead.jpg]

[Pilt: 04deeca41f08.jpg]

[Pilt: d898ec230368.jpg]

[Pilt: 58f22c99c1e4.jpg]

[Pilt: 7b053640c619.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Et siis ei ole keegi huvitatud sellisest jah? Selge selge, nagu elus ikka hinnad liiguvad meil siin tõusvas joonesSmile Siis läeb Ta varsti, paari nädala pärast, kere töödele. Kõrvaldatakse, tagaluugis olev, roosteussi poolt genereeritud auk, keevitamise teel. Siis veel nipet-näpet ja peakski enamvähem saama kah. Saab hakata kah mbklubi üritustel osalema (praeguse porise opeliga nagu ei kipu eriti):biggrin:
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#7
tore auto sul veeltoredam on see et mu hea söber selle usa-st eestisse toimetas on se eesti ikka väike koht küll
those who want the best car in the world, drive a Mercedes-Benz,those who want the best Mercedes-Benz, drive a w126
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200, 1978, W123 - fittipaldi fittipaldi 27 12,631 27-12-2023, 10:36 PM
Viimane postitus: fittipaldi
  Mb 240d 1978 w123 M1X 30 20,208 30-04-2019, 10:20 PM
Viimane postitus: M1X
  MB W116 S280 1978.a Defekt defekt 48 39,747 19-07-2011, 04:20 PM
Viimane postitus: defekt



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne