Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanarauda
#21
Lõoke Kirjutas:AMETLIKULT arvelt maha võtmiseks ON VAJA lammutustõendit!

Mhmh, vb küll aga emexi viimisel ei le midagi vaja. ARk-i teema on teina:bisou:
Vasta
#22
v6sa Kirjutas:Imre, milla Sa viimati ilma niimoodi ("lõikasin katki ja viisin emeksisse, tšeki kaotasin ära") auto arvelt kustutasid?

See töötas kuni 1.05.2005 suurepäraselt. Peale seda peab olema mingi paber ette näidata, mis juttu kinnitab. Ilma selleta pole ARK inimesel õigust seda autot arvelt kustutada. Ilmselt on võimalik inimest ära rääkida, kuid seda ainult sinnamaani, kuni esimene kohtulugu tuleb.

Muide, uudisteagentuuri NSR järgi pidavat piisama ka Kuusakoski OM-lepingust, kus on selgelt kirjas "autoplekk"... Aga seda pole mina proovinud.

juuni,juuli käesoleval aastal,igal nädalavahetusel!
august ja paistab ka et september jäävad vahele kuna pole midagi enam viia ja lõikur kah pees:evil:
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta
#23
Kena kuulda, et ARK siiski suvatseb autosid niimoodi arvelt kustutada. Millises büroos see õnnestub, tuleks oma laipasid ka sinna utiliseerima.:evil:

Kui Imre ikka räägib autode kustutamisest ARK andmebaasist.

Kuusakoski ei taha midagi. Nemad on huvitatud ainult metallist. Neil lihtsam, kui mingit muud paberit peale OMlepingu ei teki. Mõni meister on Paldiskis küll küsinud, et kas on ikka sinu auto aga paberit pole temagi näha tahtnud.

Mina lihtsalt tuletan meelde, et tegelikkuses mitteeksisteeriv, kuid ARK baasis alles olev auto võib teatavaid probleeme hakata tekitama... Igaühe enda asi, kas arvestab selle võimalusega või mitte.
Vasta
#24
mul jah see viga,et ennem utiliseerin ja siis kustutan registrist!
selle teema siin võiks lukku panna kuna teoretiseerima võibki jääda!
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Laenaks Vanarauda dexter 3 3,230 26-04-2018, 09:56 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne