Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W140, 1991, S500, 240kw
#21
Kui mootori vahetuse ilma ajuce ja juhtmeteta teed, siis muutud lausa igapäevaseks foorumi murepostitajaks.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#22
(30-01-2011, 06:03 PM)R129 Kirjutas: Kui mootori vahetuse ilma ajuce ja juhtmeteta teed, siis muutud lausa igapäevaseks foorumi murepostitajaks.


Arvad sa, et asi läheb siis nii hulluks v? Asjatundja kellel mootor ja kes pidi töö ära tegema, ütles, et siis pidi nagu kella värk töötama, et tema avariilisel w140 on täiesti korras mootor, et garanteerib seda.

Ja mul on S500 aju praegu 4.2 peal.

Omme teen mootori pesu ja õli vahetuse. Äkki on sellest, et auto seisis vahepeal pea aasta aega ja nüüd sai natuke sõidetud selle vana seistud õliga. Täna sai külmast peast vaadatud õlitaset, kõik oli normis, aga õli on kuidagi liiga vedel külma mootori kohta ja õlil on õrn bensu lõhn juures, see võis sellest olla, et sai autoga sõidetud ühest remondi töökojast teise, kui mõlemad katid olid täiesti umbes.

Aga, teeb omme ära selle õlivahetuse, ja siis vaatab mis nägu ta teeb ja annan ka teile teada. Smile
Vasta
#23
(30-01-2011, 05:27 PM)Ardo90 Kirjutas:
(30-01-2011, 03:16 PM)Fieldy Kirjutas: Mul oli täpselt sama mure oma 420-nega...mõõdeti ka surved ära ja oli midagi valesti seal...ühesõnaga mootor oli õhtal.Mina müüsin maha auto kuna ei viitsinud motor remontima hakkata.Mis su auto reg number on?...äkki ongi minu endine.



420 AZO

Ei see pole minu endine.
Vasta
#24
no, täna sai õli ja filter ära vahetatud ja mootor hakkas kuidagi paremini tööle ka. Aga suitsu tuleb ikka sumbutist hästi paksu, sellist põlend õli haisu! JA veel uus õli kadus kusgil 2 tunniga, kui sai sõita 2 tundi uue õliga, siis lõi kollase õli tule põlema, ja vaatasin õlivarrast näitas alla miinimumi.

Kas siis mingid tihendid läbi, et õli valgub kusgile kollektori peale vms ja hakkab paksu suitsu tulema vms?
Vasta
#25
Tere

Kule mida sa seal punnitad mõtle mootori vahetuse peale. Sul on see ikka väga peetis. Seda remontida pole mõtet. Ma ausalt ei teagi kes sellise mootori remondiga eestis üldse hakkama saab nii, et see ka pärast ilusti tiksub ja kui saabki siis usun et eelarve on suurem kui su auto maksab. Uuri neid V8 on müügil ikka olnud, kui eestis pole uuri rootsi romulatest. Eesti romulad teevad nendega koostööd. Samas võid ka selle 5,0 panna aga siis nagu jürgen ütles pead ka juhmestiku ja kogu jama vahetama.

Lp. Siimruz
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#26
(31-01-2011, 11:22 PM)siimruz Kirjutas: Tere

Kule mida sa seal punnitad mõtle mootori vahetuse peale. Sul on see ikka väga peetis. Seda remontida pole mõtet. Ma ausalt ei teagi kes sellise mootori remondiga eestis üldse hakkama saab nii, et see ka pärast ilusti tiksub ja kui saabki siis usun et eelarve on suurem kui su auto maksab. Uuri neid V8 on müügil ikka olnud, kui eestis pole uuri rootsi romulatest. Eesti romulad teevad nendega koostööd. Samas võid ka selle 5,0 panna aga siis nagu jürgen ütles pead ka juhmestiku ja kogu jama vahetama.

Lp. Siimruz


Tänan soovituse eest, ise kaldun ka sama arvama, et mõtetu remontida seda mootorit, et panna vahele siis see 5.0 mida pakuti, koos töörahaga oleks 800-900 EUR, ja siis juba on uus õli ka sees. Icon_biggrin
Vasta
#27
Arvatavasti, praegu on mu S kolvi rõngad läbi, et õli kaob nii rämedalt ja et sumbutist tuleb paksu suitsu, sellist põlend õli kärsakat.
Vasta
#28
Aitab mul äkki keegi pildid üles riputada kuhugi? Tahaks teile näidata, silma iluks uusi värskeid tänaseid pilte sellest iludusest! Smile
Vasta
#29
Klubi pildipark aitab: [Pilt: imagepark.gif]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#30
(01-02-2011, 06:11 PM)Laur Kirjutas: Klubi pildipark aitab: [Pilt: imagepark.gif]


Suured tänud!

Üks pilt on suvest, ja teised on tehtud eile! Ja üks mis on õhtul pimedas talvel, see on mõned päevad tagasi tehtud.

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/77688-P9211032.JPG

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/75222-31012011046.jpg

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/33327-01022011051.jpg

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/89335-01022011050.jpg

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/94758-01022011049.jpg

http://pildipark.clubmb.ee/pilt/63539-01022011048.jpg

Nii, nüüd pildid linkidena üleval. Kui keegi teab veel midagi sellest autost vms, siis võib mulle julgelt kirjutada. Smile

Muidu väljast ja seest näeb päris esinduslik välja! Smile

Üritan teha ilusamad pildid ja ka seest pilte. Praegused pildid tehtud telefoniga, vabandan halva kvaliteedi pärast.
Vasta
#31
Otsustasin ikkagi mootori vahetuse kasuks ja auto läheb järgmine nädal Tartu, Puhjasse (kui ma ei eksi) ja peale läheb 5.0 V8.

Ja peale tuleb ka uus rooli võimendi pump, teeb häält kui rool välja keeratud.

Kui auto on sõidukorras, siis annan ka teile teada ja kindlasti tuleb ka siis paremaid värskemaid pilte! Smile

Kummaline see, et auto tehasest välja veerend 01.01.1991 Ei tea kas esimesi S klassi mis tuli tehasest?

Kirjutan ka teistest vigadest pikemalt, ehk oskab keegi aidata.

* Tagurpidikäigu tuled põlevad koguaeg.
* Mõlemad el. peelgid ei tööta, ja ei tööta ka kokku klappimine.
* Suuna tuled ei tööta, aga ohutuled töötavad.
* Spidomeeter ei tööta.
* Siis tagumiste peatugede alla laskmise nupp armatuuris ei tööta.
* Kõrval istuja tooli peatugi ei tööta elektriliselt üles alla, juhi oma töötab.
* Juhi iste etepoole läheb, aga tahapoole ei lähe elektriliselt.
* Ja juhi iste üles alla ka ei tööta elektriliselt.
* Juhipoolne täistule pirn arvatavasti läbi.
* Esimesed koht valgustid ei tööta, kumbki.
* ABS tuli armatuuris põleb.
* Kesklukustus puldist ega võtmest ei tööta.
* Püsikiiruse hoidja ei tööta.
* Tagumise istme all olev vaakum pump ei tööta.


Vigu on autol päris palju, mis vajavad tegemist. Aga alustame siis mootori vahetusega kõigepealt. Ja järgi tuleb kohe samas töökojas ka roolivõimendi pumba vahetus. Kui tuleb veel mõni viga meelde vms, siis kirjutan siia üles.
Vasta
#32
Mis selle autoga tehtud on? 2007 aasta kui me müüsime seda siis oli nagu uus, olgugi, et 400 000km ees. Muide tuli ta Pärnust vanema härrasmehe käest X5 sissemaksuks.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#33
* Spidomeeter ei tööta- vasak ABS andu võib olla vigane, võib aidata ka ainult juhtme vahetus.

* Siis tagumiste peatugede alla laskmise nupp armatuuris ei tööta- kas keslukku vaakumpump töötab?

* Juhiiste etepoole läheb, aga tahapoole ei lähe elektriliselt- kas sul istmed mäludega või ilma?
Vasta
#34
(04-02-2011, 04:05 PM)kaido Kirjutas: * Spidomeeter ei tööta- vasak ABS andu võib olla vigane, võib aidata ka ainult juhtme vahetus.

* Siis tagumiste peatugede alla laskmise nupp armatuuris ei tööta- kas keslukku vaakumpump töötab?

* Juhiiste etepoole läheb, aga tahapoole ei lähe elektriliselt- kas sul istmed mäludega või ilma?


Jah, spidomeeter siis äkki ei töötagi sellepärast, kuna ABS tuli põleb armatuuris.
Ja kesklukustus ei tööta ültse, peab ükshaaval uksed kinni panema.
Ja vist ei old mäludega istmed.

Aga, suured tänud.
(04-02-2011, 12:37 AM)taaviw126 Kirjutas: Mis selle autoga tehtud on? 2007 aasta kui me müüsime seda siis oli nagu uus, olgugi, et 400 000km ees. Muide tuli ta Pärnust vanema härrasmehe käest X5 sissemaksuks.


Odomeetri näit on praegu 318 tuhat sentidega. Ja mina sain selle auto sellises kurvas seisus, aga nüüd hakkan alles vaikselt vigu eemaldama.

Mulle eelmine omanik rääkis, et tema ostis selle auto 5. aastat tagasi Võru auto aiast 110 tuhande krooniga ja ise oli ta soomes tööl ja naine olevat sõitnud sellega. Aga auto on jah, jube kurvas seisus. Ja tahakski ta uuesti täielikku korrasolekkusse saada, välimust nagu väljast ja seest on. Smile
Vasta
#35
* Spidomeeter ei tööta- vasak ESIMENE ABS andu võib olla vigane, võib aidata ka ainult juhtme vahetus. UUs maksis kuskil 7000kr, kuid mina vahetasin ainult juhtme(mädanes ära), kestab juba 2 aastat.

* Siis tagumiste peatugede alla laskmise nupp armatuuris ei tööta- kas keslukku vaakumpump töötab? Seega sul ei tööta keskluku vaakumpumb, kuna see juhib neid asju, neid saab osta vastavalt pumba peal olevale koodile, hind kuskil 3500kr(kasutatud, uus 18000), asi ise asub tagumise istme all, kunde pool.

* Juhiiste etepoole läheb, aga tahapoole ei lähe elektriliselt- kas sul istmed mäludega või ilma? Kui ilma siis, mul on sama mure ja eestist uut lülitit ei ole leidnud, olen ostnud ühe mäludega varjandi, kuid see ei sobi.
E-bayst saab osta, kuid kuna mul liigub istme põhi veel eradli, nii et terve iste ise ei liigu, siis seda sealt ei ole veel leidnud. Kui teed oma lülitist pildi, siis võin öelda kas neid sealt saab. Kui sul on läbi mõni istme küljes olev mootor, siis mul üks komlekst neid üle.
Vasta
#36
Müüdi ta ära 2007 aasta august või september, läbisõit üle 400k ja hind oli minu mäletamist mööda 72 tuh eeku. Aga väga ilus auto on! Mulle väga meeldis aga ise oleks tahtnud 500 mootorit(vahe on märgatav)
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#37
(05-02-2011, 03:17 PM)taaviw126 Kirjutas: Müüdi ta ära 2007 aasta august või september, läbisõit üle 400k ja hind oli minu mäletamist mööda 72 tuh eeku. Aga väga ilus auto on! Mulle väga meeldis aga ise oleks tahtnud 500 mootorit(vahe on märgatav)


praegu on ees läbisõit 318 tuhat sentidega. Jah, on küll ilus auto, endalegi väga meeldib. Smile sellepärast ka alustan suurte remondi töödega.

Kas see sama S klass oli kunagi sinu oma? Kui oli siis võiksid mulle pikemalt kirjutada sellest autost, pm. Aitäääh!! Smile
Vasta
#38
Ei olnud minu oma. Võru autoaia oma oli ja mina olin tollal seal tehno mees.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#39
Auto sai just viidud mõned tunnid tagasi Tartu ligidale mootori vahetusse. Ja seal samas töökojas saab ka ehk muud vead likviteeritud. Kui on mingisuguseid muudatusi, siis kindlasti kriban ka siia!! Smile
Vasta
#40
Et su peadtoed ja uksed ei toimi, selles on süüdi vaakumileke või pumba rike? Istmete mitteliikumises on süüdi ustel olevad lülitid, enamjaolt on külmjooted, võid proovida neid üle tinutada. Kui see ei aita siis esindusest ära neid küsima mine, saad kirve selgaSmile vaata lammarist. Kunagi oli hea stereo ka autol sees, Becker mexico pro + 2subwoofrit ja võim. Näha on et hooletud omanikud on olnud 4 aasta jooksul, kel on jätkund raha vaid kütuse jaoks, mitte remondi. Sulle edu autoga ja muidugi paksu raha kotti Icon_razz
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Rainbow W140 CO² paigast Preda 8 452 18-04-2024, 03:06 PM
Viimane postitus: EuroMerc600SEL
  W221 S500 2006 Parktronic radar-andur SGM 15 9,433 25-02-2024, 10:46 AM
Viimane postitus: Rai66
  S500 peale küünalde vahetust uimane ktmduke 23 713 24-01-2024, 10:08 AM
Viimane postitus: ktmduke
  W221 S500 käiguvahetus ktmduke 10 417 31-12-2023, 12:59 AM
Viimane postitus: ktmduke
  W140 Tagurdustuled ktmduke 5 341 27-09-2023, 08:24 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W140 värvtööd TAD17I 3 526 23-04-2023, 04:37 AM
Viimane postitus: TAD17I
  W140 kesklukk ktmduke 1 395 21-02-2023, 11:00 AM
Viimane postitus: v6sa
  W220 S500 99a kellaploki ekraan ei toimi 2nni 2 607 23-12-2022, 06:14 PM
Viimane postitus: TõnisL
  W221 s500 2007 käigukasti teema W212 e500 26 2,576 05-11-2022, 10:57 AM
Viimane postitus: W212 e500
  S500 ei käivitu ErkoS550 3 810 23-06-2022, 11:34 PM
Viimane postitus: Westcoast



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne