Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUKKU
#1
Eusa_angel
Vasta
#2
Saab, aga see ei lähe niisama paigast, umbes kruvimisega võid asja hullemaks teha.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
(06-12-2010, 10:41 PM)Laur Kirjutas: Saab, aga see ei lähe niisama paigast, umbes kruvimisega võid asja hullemaks teha.

Kust seda muidu reguleeritakse? Igaks juhuks küsin, hetkel nagu harin ennast natukene selle teemaga et mõningatele asjadele selgust rohkem saada.
Vasta
#4
Kui sellel mootoril on eel mehh. pump, siis eelpritsenurka seataksegi pumba keeramisega. Kui on särtsjuhitav, siis tuleb ajukirurgiat teha.

Aga enne peene töö kallale minekut tuleks teha tavaline diagnostika: mootori surved mõõte, reguleerida pihustid ja määrata kehtiv pritsehetk. Need teeb suvaline diislipood ära ühe lõikega... Kui sealt on kõik korras, siis võib hakata edasi mõtlema.
Vasta
#5
(06-12-2010, 10:36 PM)laskarpoiss Kirjutas: Tere, küsimus järgmine jälle, võibolla natuke rumal, kuid pole diislite kohapealt eriti kodus, esimene mul.
Et kas W140 350td 98a. saab kusagilt ka muuta kütte nurkka, olen kuulnud et osadel autodel saab. Kuidagi liiga uimane ja jõuetu on auto.
Põõrdu oma MB-ga Imre poole saad sealt abi
Esivedu on lastele
Nelikvedu on naistele
Tagavedu on meestele
Vasta
#6
Ise ei soovita seda asja teha, kuid kui just tahad,


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#7
Suured tänud, natuke targem jälle, lasen mingiaeg kui eestisse tulen teha autole diagnostika, kus soovitatakse teha, mingi hea koht, tallinnas näiteks, et saaks ka need pihustid ja asjad vajadusel reguleerida ja vahetada kui vaja.
Vasta
#8
Test-rem Männikul on mind ja mitmeid minu tuttavaid aidanud mõistliku tasu eest. www.testrem.ee
Palju head on kuulda olnud Laagri diislikeskuse aadressil. www.diislikeskus.ee
Ebastandardseid asju tegi kunagi hästi Joe garaaž, kuid viimasel ajal on kudagi palju tekkinud rahulolematuid kliente. Tea, kas on mõni töömees vahetunud...
Ei tasu unustada Imret, kes nüüd Suur-Sõjamäel pesitseb (suhtle Joonasega foorumist).
Kui raha on palju, siis võib Karla autoga asju ajada.
Vasta
#9
(08-12-2010, 09:44 AM)v6sa Kirjutas: Test-rem Männikul on mind ja mitmeid minu tuttavaid aidanud mõistliku tasu eest. www.testrem.ee
Palju head on kuulda olnud Laagri diislikeskuse aadressil. www.diislikeskus.ee
Ebastandardseid asju tegi kunagi hästi Joe garaaž, kuid viimasel ajal on kudagi palju tekkinud rahulolematuid kliente. Tea, kas on mõni töömees vahetunud...
Ei tasu unustada Imret, kes nüüd Suur-Sõjamäel pesitseb (suhtle Joonasega foorumist).
Kui raha on palju, siis võib Karla autoga asju ajada.

Karla auto kohta ei ole isiklikult kuulnud midagi head.
Vasta
#10
(08-12-2010, 09:44 AM)v6sa Kirjutas: Test-rem Männikul on mind ja mitmeid minu tuttavaid aidanud mõistliku tasu eest. www.testrem.ee
Palju head on kuulda olnud Laagri diislikeskuse aadressil. www.diislikeskus.ee
Ebastandardseid asju tegi kunagi hästi Joe garaaž, kuid viimasel ajal on kudagi palju tekkinud rahulolematuid kliente. Tea, kas on mõni töömees vahetunud...
Ei tasu unustada Imret, kes nüüd Suur-Sõjamäel pesitseb (suhtle Joonasega foorumist).
Kui raha on palju, siis võib Karla autoga asju ajada.

Suured tänud info kohta.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lukku! ktmduke 0 159 01-09-2023, 01:48 PM
Viimane postitus: ktmduke
  w220 vilgutab pikalt tulesid, kui lukku panna. supercharger230 2 3,286 22-11-2019, 06:55 PM
Viimane postitus: supercharger230
  ....lukku.... V1rus 11 6,775 24-02-2014, 10:27 AM
Viimane postitus: v6sa
  mb s350 td autom.kasti probleem-asi korras teema lukku buddy 5 3,889 30-01-2006, 03:06 AM
Viimane postitus: buddy



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne