Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E 200 T
#1
Panen siis oma teise Mercedes-Benz ka rahvale kaeda.

Mootor: 2.0
Võimsus: 100 KW
Keretüüp: Universaal W124
Aastaarv: 1994
Pikkus: 4765
Mass: 1470/2120
Värvus: malachite metallic (pole õrna aimugi mis see täh. aga värv peaks olema tumeroheline)
Lisavarustus: 2x el.aken, manuaal, kliimaautomaat, karamellikarva nahksisu, ABS, 2x turvapadi, el.antenn, käigukasti lukk,

Esmamulje: Kui autot pakuti, jäi karp kohe lahti. Esmamulje päris hea, kuigi see nati muutus kui sai mindud ostujärgsele ülevaatusele. Seal tuvastati, et autol ei põle lähituled, kuigi pirnid ja kaitsmed korras, sumpas on enne viimast pütti auk, tänu sellele on paigast ära CO ja heitgaasid. Siis ees vasak stabikavarras, sellel midagi peetis,tuleb ära vahetada. Kapoti all teeb üks (pulk,toru,varras) koos väikse kummipuksiga kõrinat, see pidi vist olema rihmapingutus amort, mis mulle kohalikust töökojast öeldi, aga mida keegi siin teist ei kipu mulle pakkuma, või ütlema kust seda saada võiks.
Tänase seisuga sumpa ära keevitatud(aga CO-d tuleb minna regullima),tuled korras(kuigi armatuuris ikka tuluke põleb, justkui mingi tuli veel ei töötaks), Täna sai paigaldatud signa koos immoga.

Auto toodud siis paar nädalat tagasi itaaliast, ainuke omanik 1955.aastal sündinud Termo Lada(naine:biggrinSmile

Tahaks pilte panna aga EI SAA, pole kohta, saadan kellelegi, et aitaks üles panna.
Vasta
#2
Saada karl@clubmb.ee

Kas tegemist on auto 24 müügil olnud isendiga,7 kohaline?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Ei old 7 kohaline, mul suht koht üksiliikumiseks niipalju kohti ka vaja pole:biggrin:
Vasta
#4
Vilumaa Kirjutas:Ei old 7 kohaline, mul suht koht üksiliikumiseks niipalju kohti ka vaja pole:biggrin:

Minu viga,see polnud 200 T

http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutatu...fi_ee.html
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Karl Kirjutas:
Vilumaa Kirjutas:Ei old 7 kohaline, mul suht koht üksiliikumiseks niipalju kohti ka vaja pole:biggrin:

Minu viga,see polnud 200 T

http://auto24.delfi.ee/webcache_kasutatu...fi_ee.html

nu värv on peaaegu sama, sisu on hoopis teine.. ja pildid saatsin ka sulle ära!
Vasta
#6
Homme hommikul töö juures riputan üles,koduse "kompuutriga" riputan neid hommikul kella 4-ni üles.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Lubatud pildid siis:

[Pilt: ea26da2eca71.jpg]

[Pilt: 0680eb1f1d76.jpg]

[Pilt: e2692682967d.jpg]

[Pilt: ed5b4a5f4929.jpg]



Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
nii ilusat sisu ei ole kaua näinud
Vasta
#9
Seal venekate platsil oli Kadakas see...?

Manuaal...

Muidu väga huvitav värvikombinatsioon ja enam-vähem lisad ka.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#10
kalev Kirjutas:Seal venekate platsil oli Kadakas see...?

Manuaal...

Muidu väga huvitav värvikombinatsioon ja enam-vähem lisad ka.
Peale venekate platsi. Auto Tupik, kaks noort eesti kutti, lahedad sellid olid, pold midagi paha öeldaShy
Vasta
#11
Vilumaa Kirjutas:
kalev Kirjutas:Seal venekate platsil oli Kadakas see...?

Manuaal...

Muidu väga huvitav värvikombinatsioon ja enam-vähem lisad ka.
Peale venekate platsi. Auto Tupik, kaks noort eesti kutti, lahedad sellid olid, pold midagi paha öeldaShy

Õige jah, nii kõrvuti seal, et ajasin segamini.Rolleyes

Igati vinks-vonks auto tundus küll igaljuhul
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#12
uhoh, polegi eestis sellise sisuga autot näinud. Smile
...
Vasta
#13
jep, niipaljud, kes seda näind on ütlevad ka, et pole sellist sisu veel näind.
Vasta
#14
mega sisu Shy
Vasta
#15
Andres Kirjutas:uhoh, polegi eestis sellise sisuga autot näinud. Smile

Väljaarvatud sinu omal,kui ma ei eksi.:cool2:

Päris kena TE iseenesest,tagastange ainult elu näinud vist kõvasti.
ja muidugi jahh,manuaal..................... maitseasi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Päris kena TE iseenesest,tagastange ainult elu näinud vist kõvasti.
ja muidugi jahh,manuaal..................... maitseasi.
[/quote]

Kusjuures ma just tahtsin manuaali aga nüüd kui ma olen saanud sellega sõita, siis tean et ma mersut manuaali enam ei osta, kuna käiguvahetusel pead koguaeg mõtlema kuidas ja mida vajutad lahti lased, et ülemeelikult ei rapsiks, kuigi kõigi teiste margi manuaalidega on kõik ideaalne.
Pean ka tunnistama et Mercedes-Benz ja manuaal ei käi kokku. Kuigi ma olen autoga ise väga rahul:hump:
Vasta
#17
Ilus masin. Eriti sisu on meeldiv. Andres, kas mitte Sinu masinal sama värvi istmed pole?
Tore, kui kaubalifte juurde tuleb.

Ei oska küll öelda, kas tollel mootoril on rihmapinguti amorti, kuid meie 250 TD-l tegi peetis amort küll väga vastikut plärinat... VAhetada oli lihtne, kuid asi ise üsna kallis... Mina sain trakil õigel ajal hõlmast kinni ja raputasin ta taskust välja... Aga tõenäoliselt müüb iga pood seda.

Kui seal muidugi on mitmikkiilrihma pingutamine vedru, amordi ja kiigega...

Kui manuaalkast kipub jõnksutama, siis tasuks kriitiliselt üle vaadata väändevõnkeleevendid kardaanis. Neid peaks minu arusaamise järgi olema kaks ja mõlemad peaksid olema terved. Vähemalt nii olen aru saanud põtrade foorumist, seal on seda kängurubensiini-teemat korduvalt lahatud.

Aga muus osas olen Sinuga sama meelt: MB PEAB olema automaatkastiga :evil:

Kliimaautomaat peaks praegu olema üleprahi varustus... Toimib ikka?

Arvestades Itaalia rahva parkimiskultuuri on see masin isegi siledate külgedega. Neid kõveraid stangesid on meil klubiski ette näidata.
Vasta
#18
Minul on SINEP Smile
Pildi järgi tundub see veidi teine olema...
Aga samas mul ka iga fotokaga jääb pildil eri värvi...
...
Vasta
#19
v6sa Kirjutas:Kliimaautomaat peaks praegu olema üleprahi varustus... Toimib ikka?

Arvestades Itaalia rahva parkimiskultuuri on see masin isegi siledate külgedega. Neid kõveraid stangesid on meil klubiski ette näidata.

Kliima töötab ja väga hästi isegi :hump:
Stange nurgad on kriibitud pluss muidugi tagastangel kaks rusikasuurust auku. Sisu värvus on täpselt selline nagu ta piltidelt paistab, ehk karamelli värvi:tongue:
Vasta
#20
mis ta vin koodi järgi ütleb istmete värviks?
...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 200, 1978, W123 - fittipaldi fittipaldi 27 12,617 27-12-2023, 10:36 PM
Viimane postitus: fittipaldi
  MB 200, 1982, W123 -Arkadi.T Arkadi.T 65 13,838 03-11-2021, 04:42 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  W110 200 Diesel ''Heckflosse'' - OnkelMats OnkelMats 17 13,480 01-11-2018, 07:30 PM
Viimane postitus: OnkelMats
  MB W123 200,1982 Verner Verner2 59 66,213 17-07-2017, 10:44 PM
Viimane postitus: Verner2
  Mercedes-Benz E 200 Classic, 1999, W210 - Uku Uku 0 2,975 09-04-2017, 01:04 PM
Viimane postitus: Uku
  MB CLK 200 Cabrio Primo PRIM0 54 45,405 09-08-2016, 01:36 PM
Viimane postitus: PRIM0
  MB CLK 200 kompressor w208 PRIMO PRIM0 7 6,361 11-06-2014, 07:58 PM
Viimane postitus: PRIM0
  Mercedes-Benz 200, 1988, W124 - zum zum 21 18,350 15-05-2014, 12:01 AM
Viimane postitus: zum
  Mb 200 D W124 1993 - Kaspar17 Kaspar17 7 5,600 16-02-2013, 07:57 PM
Viimane postitus: Kaspar17
Smile MB W124 200, 1987 - -marquez- -marquez- 5 5,421 04-07-2011, 09:08 PM
Viimane postitus: -marquez-



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne