Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: Mb r170 SLK200 läheb seest uduseks?
#1
Tere,
On siis järgnev probleem, et r170 Mercedes-Benz kipub koguaeg seest uduseks minema niiskete ilmadega. Oskab keegi öelda mis võib probleemile lahendus olla või mingisuguseid variante kirja panna mis võiks olla???

Tänud
Vasta
#2
Lülita kliimal ükonoomne reziim välja, kui on ikka selline võimalus. Siis hoiab konditsioneeri järgi ja kuivatab salongi ära.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Salongifilter vaheta ära.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Kliimaga on nüüd selline keiss, et nupu peal tuluke läheb põlema kui sisse lylitada aga kapotiall kompressorit ringi ei hakka vedama. Kas võib olla et kompressori sidur on tuksis või on kompressor tuksis?? Ja salongi filtriga on see teema ,et võtsin selle vahelt ära ja midagi ei muutunud. Kui nüüd sinna uus filter asemele visata, kas see peaks siis niiskuse kinni püüdma???
Vasta
#5
Kui tuli põleb on "eco" reziim ja kont ei rakendugi! Salongi filtrit vahelt ära jätta pole kuigi soovitav, eriti sügisel kui puudelt igast mudru langeb.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Selge olen targem. Aga pms on ikkagi huvitav see et kont järgi ei võta. Otsin salongi lähiajal uue filtri. Ma ise arvasin seda varianti ,et kas pagasniku kaudu ei või autosse niiskust tulla kui näiteks pagasnikusse peaks kusagilt midagi sisse immitsema? Salongi ja pagassi vahel pole seal peale plastik aknalaua ja tihendi ju muud midagi. Ja kui tihend väsinud on, siis sealt võib ju idee järgi mingit niiskust sisse immitseda!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W219 aknad lähevad uduseks Vosad 3 3,879 06-11-2017, 11:26 PM
Viimane postitus: shed
  cls320 cdi summuti läheb kuumaks roos666 6 5,460 06-10-2015, 09:21 AM
Viimane postitus: kait
  CLK aknad seest niisked W211tln 8 5,660 03-03-2010, 03:18 PM
Viimane postitus: W211tln
  300ce seest lingist ei avane uks !!! Kristjan19 6 4,505 06-02-2010, 05:58 PM
Viimane postitus: Kristjan19
  C 209 Raadio vait, aku läheb tühjaks nuff 3 2,753 27-09-2007, 11:19 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne