Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kits vs.Mercedes-Benz
#21
Tean juhust, kus liikluskindlustus(mitte kasko) maksis remondi. Igal juhul ei korva kindlustus seal kus on eelnevalt märk loomad teel. Äkki tasub katsetada?
Odavalt aga mugavalt - selleks sobib diisel kurbik täiesti.
Vasta
#22
(09-10-2010, 08:48 PM)taadu Kirjutas: Tean juhust, kus liikluskindlustus(mitte kasko) maksis remondi. Igal juhul ei korva kindlustus seal kus on eelnevalt märk loomad teel. Äkki tasub katsetada?
minu teada maksab kahju süüdlase kindlustus,aga arvan,et sellel, kitsel seda polnud (kui on kohustuslik liikuluskindlustus)
Vasta
#23
Noh kui süüdlast ei saa kindlaks teha ja sina süüdi pole, siis tuleb mängu Liikluskindlustuse fond. Küll aga metsloomale otsasõitmine sinna alla ei kuulu. Ja mäletamist mööda seal ka see silt täitsa olemas, kuna neid elukaid sealkandis pidevalt näinud, üks öö sai isegi slaalomit nende vahel lastud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
(09-10-2010, 09:08 PM)indrek Kirjutas: Noh kui süüdlast ei saa kindlaks teha ja sina süüdi pole, siis tuleb mängu Liikluskindlustuse fond. Küll aga metsloomale otsasõitmine sinna alla ei kuulu. Ja mäletamist mööda seal ka see silt täitsa olemas, kuna neid elukaid sealkandis pidevalt näinud, üks öö sai isegi slaalomit nende vahel lastud.
vot seda veel ei tea ,kas seal see märk on ja ERGO lehel leidsin isegi planketi kus oli olemas ,muud hüvitised.
Igaks juhuks võib uurida....
Vasta
#25
Kunagi olime samas olukorras, kits oli küll väiksem, kuid viga ta ikkagi sai ja omal jalal ei lahkunud. Jahiseltsist vist ei viitsitud tulla ja politsei ei osanud ka muud öelda midagi muud kui, et kui te oskate temaga midagi teha, siis võtke omale.

Paar tundi hiljem läksid vardad käiku.
Vasta
#26
(09-10-2010, 10:08 PM)Yksix Kirjutas: Kunagi olime samas olukorras, kits oli küll väiksem, kuid viga ta ikkagi sai ja omal jalal ei lahkunud. Jahiseltsist vist ei viitsitud tulla ja politsei ei osanud ka muud öelda midagi muud kui, et kui te oskate temaga midagi teha, siis võtke omale.

Paar tundi hiljem läksid vardad käiku.
Selle kellaajal olid varadad viimane millele mõtlesin,kuigih 60kg kits puhastliha ca 20kg........
Vasta
#27
(09-10-2010, 10:43 PM)Ermo Kirjutas: Selle kellaajal olid varadad viimane millele mõtlesin,kuigih 60kg kits puhastliha ca 20kg........

Noh elevandiliha kilo tuleks siiski odavamBig Grin
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Kurb, et sedasi. Mõlemale.

Pildi järgi oleks elukas nagu kukkunud juhipoolse tule nurka. Mil viisil ta sinna sai? Oleks nagu oodanud rohkem vigastusi kõrgemale - kapotile. Kitse kõht on ikka sihiku kõrgusel...

Mis puudutab looma piinasid ja selle lõpetamist, siis siin on parem oskusteta mitte susserdada. Kits on küll üsna ohutu, kui ka selle koib võib hästi suunatult üsna haiget teha.
Olen nõus, et kord viga saanud loom tuleb võimalikult kiiresti piinadest vabastada, kuid seda tehes ei tohi ennast ohtu seada. Kährikute ja rebaste puhul lisandub veel (küll järjest teoreetilisem) võimalus boonusena marutaud saada.

Samas peaks igaüks teadma, et kops otsaette (või kuklasse) kustutab piinad (nagu Werewolf juba kirjutas)... Telekat ju vaatate. Kuigi, pean tunnistama, et 800grammise vasaraga tuleb päris toekas obadus anda, et auto alt läbi käinud kährik sirgu tõmbaksIcon_rolleyes Rattavõti võiks olla vähe tõhusam - sama massi juures on sellel pind väiksem ja selle tõttu löök tõhusam. Pole olnud juhust proovida...

Looma teelt ära lohistamiseks ei pea olema nitriilkindad - ka kaks või kolm pabertaskurätikut ajavad väiksema looma korral asja ära. Kitse või põdra korral muidugi mitte... Aga seal tuleb tihtipeale juba ka muid preparatsioone teha ja siis toimetavad juba asjatundjad.

Järgenev ei kuulu enam teemaalgaja pihta, kuid ma ei suuda kiusatusele vastu panna.

OT on/
Kui ajate looma alla, siis olge, palun, niipalju inimesed, et korjuse tee pealt ära lohistate. Tean-tean: veri, kiire, vigane selg, keegi ei näinud, Allaaetud Looma Lohistamise Kinnast ei ole ja kõik need muud vabandused...

Aga te olete võtnud (küll tahtmatult) elu...Icon_exclaim

Hoolitsege siis selle eest, et see üks jääkski ainsaks. Ma ei räägi siin korjuse kallal maiustavate vareste-hiirte alaajamisest. Nad lihtsalt ei suuda õigel ajal jalga lasta ja jäävad kah alla. Vaid ma räägin teistest liiklejatest. Olen näinud ise, kuidas pereema sõitis põllule, sest eessõitva auto alt ilmus äkki (küll juba varem) allaaetud looma korjus ning juht täiesti instinktiivselt üritas sellest kõrvale põigata. Lõpetas viljas ja miski peale uhkuse seekord kannatada ei saanud. Kuid oleks võinud (ja väidetavalt paar korda aastas ka lõppevat) lõppeda palju hullemini. Käib endalgi kolonnis sõites jõnks läbi, kui eesõitja kõhu alt ilmub ebamäärane pruun mütsak...

Teeme siis nii, et kui selline kurb lugu on juhtunu, et kellegi elupäevad lõpevad teie massihävitusrelva tõttu, siis jääkski see vaid üheks kustunud küünlaks...Nod

Veel: kui loomal on märge omaniku kohta, siis oleks ilus talle teada anda, et selline asi on sündinud
OT off/
Vasta
#29
Kui metsloomade hoiatuse märgi piirkonnas looma alla ajad, kas siis isegi mitte trahvi ei saa? Rolleyes
Kunagi oli küll nii.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#30
(10-10-2010, 01:01 PM)Karl Kirjutas: Kui metsloomade hoiatuse märgi piirkonnas looma alla ajad, kas siis isegi mitte trahvi ei saa? Rolleyes
Kunagi oli küll nii.....


Ei ole, see lihtsalt maanteameti poolt üles pandud teavitus.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
Kuna on "Kits vs. Mercedes-Benz" siis kus on kitse pilt, muidu võib veel arata, et kits läks järgmisi ohvreid otsima ning kitse vardasse ajamise teema niisama kõvatamiseks. Icon_twisted
Vasta
#32
(10-10-2010, 09:20 PM)mp3god Kirjutas: Kuna on "Kits vs. Mercedes-Benz" siis kus on kitse pilt, muidu võib veel arata, et kits läks järgmisi ohvreid otsima ning kitse vardasse ajamise teema niisama kõvatamiseks. Icon_twisted

Kui kogu teema läbi loeksid, siis ei küsiks seda
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Suvel juhtus üks sarnane juhus sõbra maja juures, tal maja maantee ääre. Kus noor naine lapsega, uuema E klassi kupeega, kitse ära rihtis. Oli küll ilus päiksepaisteline päev ja koht, kus õnnetus juhtus, põllu vahe, kuid ju oldi pikast sõidust väsinud. Auto sai löögi vasakusse nurka, mille tagajärjel rehv puru, ning veits plastikut, Mercedes-Benz märk tuli lahti ning esi tuli oli sees pool ning muud nipet-näpet. Turvapadi lahti ei läinud, pääseti ehmatusega. Ühesõnaga suht õnnelik õnnetus. Peale ratta vahetust ja ning plastikute sättimist, et need enam vastu rehvi ei käiks, läks neil sõit, peale kohvi pausi, Tallinna poole edasi, kuhu oli antud punktist veel ~150km . Loodetavasti jõudsid nad ilma vahejuhtumiteta kohale.
(10-10-2010, 10:18 PM)indrek Kirjutas:
(10-10-2010, 09:20 PM)mp3god Kirjutas: Kuna on "Kits vs. Mercedes-Benz" siis kus on kitse pilt, muidu võib veel arata, et kits läks järgmisi ohvreid otsima ning kitse vardasse ajamise teema niisama kõvatamiseks. Icon_twisted

Kui kogu teema läbi loeksid, siis ei küsiks seda

To indrek: Irw, kuna iga vs. teema eeldab mõlema osapoole kõrvutamist siis kitse pilt oleks igati asjakohane olnud. Ma ei räägi sellest kui ebameeldiv ja võigas see vaatepilt võis olla. Võimalik ju et ka mõne tulihingelise MB austaja süda hakkas iiveldama teema alguses olevat pilti nähes.
Vasta
#34
(10-10-2010, 09:20 PM)mp3god Kirjutas: Kuna on "Kits vs. Mercedes-Benz" siis kus on kitse pilt, muidu võib veel arata, et kits läks järgmisi ohvreid otsima ning kitse vardasse ajamise teema niisama kõvatamiseks. Icon_twisted
Väljas oli liiga pime ,et kitsest pilti teha....(mobiiliga )
(10-10-2010, 09:20 PM)mp3god Kirjutas: Kuna on "Kits vs. Mercedes-Benz" siis kus on kitse pilt, muidu võib veel arata, et kits läks järgmisi ohvreid otsima ning kitse vardasse ajamise teema niisama kõvatamiseks. Icon_twisted
Väljas oli liiga pime ,et kitsest pilti teha....(mobiiliga )
Vasta
#35
(09-10-2010, 08:48 PM)taadu Kirjutas: Tean juhust, kus liikluskindlustus(mitte kasko) maksis remondi. Igal juhul ei korva kindlustus seal kus on eelnevalt märk loomad teel. Äkki tasub katsetada?
Selleks on vägaväike võimalus, et tavakindlustus maksab.
Nt. selline kus oleks olemas ka kolmas osapool (teine auto)kes kaldus vastasuunavööndisse ja ma pidin tegema äkkpöörde paremale ja seoses sellega sõitsin otsa kitsele, postile vms.Olemas peab kohal olema siis ka see teine juht(kes tõestab et nii oli ) ja kohal peab käima politsei kes fikseerib selle kõik.Siis on võimalik saada hüvitist.
Sellise näite tõi mulle liikluskindlustuse vahekohtu kohtunik. Ja isegi siis on vägaväike võimalus.........
Vasta
#36
Ma niitsin suure põdra taguosaga nimodi maha, et autole ei tuld ühtegi kriimu. Mul oli külg ees ja terve maantee oli jääkihi all. Ei vaene põder saand liikuma ja mina ei jäänd seisma... nii ma taguosaga ta jalad alt niitsin. Vaene põder oli täitsa tip-top ainult 1 jalg all vänderdas (luu täiesti puru). Ei jäändki midagi üle kui jahimees välja kutsuda ja kõik. Ega sa teda loomakliinikus kipsi ei pane.

Asi juhtus Lagedi juures suunaga Jüri poole... hommikuti on seal jube tihe liiklus ning see loom sõnaotseses mõttes kappas autode vahel.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 569 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 316 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,240 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Mercedes Benz küljekarbi plastikkate. Vigrii 0 2,082 14-07-2016, 08:48 PM
Viimane postitus: Vigrii
  Mercedes-Benz mudelid 1:18 andres23 5 4,312 13-03-2016, 09:41 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes-Benz mudelid 1:43 Sm. Västrik 2 3,052 12-03-2016, 03:11 PM
Viimane postitus: sass730ia
  Taastatud: Mercedes-Benz E 320 Avantgarde 4Matic 3.2 165kW tafga007 8 10,292 02-10-2014, 12:08 PM
Viimane postitus: tafga007
  Mercedes-Benz C 180 Kompressor Avantgarde BlueEfficiency 115kW urri 0 2,396 11-08-2014, 10:21 AM
Viimane postitus: urri
  Autotelefon Mercedes Benz w203 Johannes. 1 2,755 04-07-2014, 05:40 PM
Viimane postitus: Treiku
  Mercedes-Benz Welt Berlin ehk Mersumaailm Berliinis Packman 10 9,913 31-10-2013, 10:19 PM
Viimane postitus: Packman



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne