Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kits vs.Mercedes-Benz
#1
[Pilt: 68269-09102010026.jpg]

Seda suutis siis teha ca 60kg kaaluv kits.

Viga saanud osad siis : mõlemad esituled,kapote-iluvõre,radiaator,mõlemad el.ventikad,tuledealused liistud, pamper,kaks lõdvikut,üks poritiib(kannatab taastada)ja siis hulgim hulgim pisividinaid
Vasta
#2
[Pilt: 2qantlh.gif?t=1280106555]

Loomulikult pole kaskot, liha ka ei saanud........kehv lugu.....
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Kas sellise kokkupõrke korral airbagid ka juba avanevad?
Vasta
#4
(09-10-2010, 01:58 PM)hannes_s Kirjutas: Kas sellise kokkupõrke korral airbagid ka juba avanevad?
Minul ei avanenud õnneks!!
Vasta
#5
Ei tohikski avaneda. Kuna kitsega kokkupõrkel ei teki piisavalt jõudu ja vajadust seda teha. Samas rohkem, kui 10 aastat vana auto ei pruugigi enam sellega toimetada.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
(09-10-2010, 02:10 PM)indrek Kirjutas: Ei tohikski avaneda. Kuna kitsega kokkupõrkel ei teki piisavalt jõudu ja vajadust seda teha. Samas rohkem, kui 10 aastat vana auto ei pruugigi enam sellega toimetada.
tuli kustub ära igatahes...5sek hiljem peale süüte sisse keeramist .
Vasta
#7
Icon_eek Mis kiirusega kits sulle otsa sõitis?
Kas praegu käib garaažis Mercedes-Benz remont ja kitsegrill? Icon_smile
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#8
Ma mõtlesin ise ka kitse-grilli peale.

Btw. Kui tahad, siis mul on neid konditsioneeri ventilaatoreid pakkuda, radikat ja muud ka.
Ka vanatüübi Smile kapotti iluvõrega + tulesid.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#9
(09-10-2010, 02:57 PM)hents99 Kirjutas: Ma mõtlesin ise ka kitse-grilli peale.

Btw. Kui tahad, siis mul on neid konditsioneeri ventilaatoreid pakkuda, radikat ja muud ka.
Ka vanatüübi Smile kapotti iluvõrega + tulesid.

Tal facelifti omasid vaja ja mootor 3.2 siis.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Vana tüübi omad näevadki paremad välja niikuinii. Aga mis kitsest sai? Korjasid ta kokku või jäi tee peale vedelema?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#11
(09-10-2010, 03:58 PM)Werewolf Kirjutas: Vana tüübi omad näevadki paremad välja niikuinii. Aga mis kitsest sai? Korjasid ta kokku või jäi tee peale vedelema?

Nagu seadus ette näeb, tuleb politseisse helistada ja nad kutsusid kohaliku jahiseltsi esindaja välja, kes tegi halastuslasu ja korjas kaasa.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#12
Kitse said kohalikud jahimehed endale peale hädatapmist, nagu seadus ette näeb.

Edit: Indrekuga ühel ajal vastasime.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Mõnes mõttes on selline seadus hea, aga teisest küljest, kaua see kits ennem piinlema pidi, kuni jahimees kohale jõudis ja halastuslasu tegi?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#14
(09-10-2010, 05:00 PM)Werewolf Kirjutas: Mõnes mõttes on selline seadus hea, aga teisest küljest, kaua see kits ennem piinlema pidi, kuni jahimees kohale jõudis ja halastuslasu tegi?
Kiirus oli kuskil 70-80km/h ja vaevles umbes tunnikese.......
Vasta
#15
Kas sellisel juhul ei tulex kõne alla ise looma piinad lõpetada? Võib ju sadistlikult kõlada, aga üx või kaks korraliku obadust pähe, näitex rattaristiga peax olema piisav, et loom ei peax tund aega piinlema ja kannatlikult jahimeest ootama. Või mida teha sellel juhul kui lähikondsetel jahimeestel pole võimalik koheselt reageerida ja kulub pool päeva kunix keegi kohale jõuab? See muidugi sõltub ka sellest kui elujõuline loom veel on, et iseennast ohtu ei seax.

Siinkohal ei soovi ma kedagi kritiseerida vaid arvan, et taolised olukorrad nõuavad aegajalt erinevat lähenemist, kuigi seadus näeb ette teisiti.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#16
(09-10-2010, 05:00 PM)Werewolf Kirjutas: Mõnes mõttes on selline seadus hea, aga teisest küljest, kaua see kits ennem piinlema pidi, kuni jahimees kohale jõudis ja halastuslasu tegi?

Aga mis oleks parem lahendus? Igale juhile relv? Hetkel on nii Eestis nagu igal pool, ega paremat välja vist ei mõtle.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
Ma ei pidanud seda silmas. Ma mõtlesin, et kas on lubatud ka looma piinad ise lõpetada kui oskused sellex olemas on? Mina isiklikult usun, et kui inimesel on võimalus ja oskused aidata, siis lasub tal ka teatav moraalne kohustus sellex.

Mix selle teema ümber jahun on see, et kui endal tekib sarnane olukord, kas siis olen kohustatud ootama jahimeest või võimaluse ja oskuste korral võin looma piinad ise lõpetada?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#18
Noh igaüks ei suuda seda teha, samas usun, et sellise paugu peale pole kitsel suurt mingit piina niikuinii. Verekaotus ja shokk on nii suured, et valu vaevalt tunneb.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#19
Läks kehvemini, kui mul:/

Endal õnnestus kevadel öösel ka kitsega kokku saada niimoodi, et too jäi esmalt vastutuleva Pajero vms alla, selle kaitserauast lendas kits minu poole ning viis endaga kaasa suunatule. Tiivale jäi ka mõlk, muus osas läks õnneks. Kehv variant oli see, et vastutuleva auto tulede tõttu ja selle tõttu, et kits tuli minu suhtes üle vastassuuna, nägin ma kitse alles siis, kui ta pea juba mu tiiva juures oli. Kannatama ta ei pidanud.

Kits veel, selline õrn loomake, aga olen näinud ka olukorda, kus rekka sõitis lehmale otsa, siis oli küll tee verd täis ja vaatepilt päris võigas. Mingi aasta vms tagasi ju Tln-Tartu mnt-l olid 110 alas lehmad tee peal ja keegi suutis Jackpoti seal ka välja võtta:/

Mis puutub hädatappu, siis miks ta keelatud peaks olema? Eks ta humaanne ole, kui endal und sellega nädalakeseks ära ei riku. Igal juhul on ju kits hukule määratud tänu vigastustele, minu arust ei ole vahet, kas need vigastused on tekkinud autolt saadud löögist või mõnest muust löögist.
Vasta
#20
(09-10-2010, 06:52 PM)imre16 Kirjutas: Läks kehvemini, kui mul:/

Endal õnnestus kevadel öösel ka kitsega kokku saada niimoodi, et too jäi esmalt vastutuleva Pajero vms alla, selle kaitserauast lendas kits minu poole ning viis endaga kaasa suunatule. Tiivale jäi ka mõlk, muus osas läks õnneks. Kehv variant oli see, et vastutuleva auto tulede tõttu ja selle tõttu, et kits tuli minu suhtes üle vastassuuna, nägin ma kitse alles siis, kui ta pea juba mu tiiva juures oli. Kannatama ta ei pidanud.

Kits veel, selline õrn loomake, aga olen näinud ka olukorda, kus rekka sõitis lehmale otsa, siis oli küll tee verd täis ja vaatepilt päris võigas. Mingi aasta vms tagasi ju Tln-Tartu mnt-l olid 110 alas lehmad tee peal ja keegi suutis Jackpoti seal ka välja võtta:/

Mis puutub hädatappu, siis miks ta keelatud peaks olema? Eks ta humaanne ole, kui endal und sellega nädalakeseks ära ei riku. Igal juhul on ju kits hukule määratud tänu vigastustele, minu arust ei ole vahet, kas need vigastused on tekkinud autolt saadud löögist või mõnest muust löögist.
Noh kell oli suht palju öösel ka juba ,umbes 3-e paiku ,ise väsinud ka ja nägin teda alles 10m enne kokkupõrget nig ega muud teha ei jõudnud kui "põhjapidur"
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes erakogu MAV 3 570 17-05-2023, 07:43 AM
Viimane postitus: v6sa
  Hartan Mercedes-Benz Collection lapsevanker ignar 0 317 27-01-2022, 07:26 PM
Viimane postitus: ignar
  Mercedes GP Petronas F1 Team Ott 38 28,242 01-11-2020, 04:59 PM
Viimane postitus: Ott
  Mercedes Benz küljekarbi plastikkate. Vigrii 0 2,082 14-07-2016, 08:48 PM
Viimane postitus: Vigrii
  Mercedes-Benz mudelid 1:18 andres23 5 4,313 13-03-2016, 09:41 PM
Viimane postitus: andres23
  Mercedes-Benz mudelid 1:43 Sm. Västrik 2 3,056 12-03-2016, 03:11 PM
Viimane postitus: sass730ia
  Taastatud: Mercedes-Benz E 320 Avantgarde 4Matic 3.2 165kW tafga007 8 10,292 02-10-2014, 12:08 PM
Viimane postitus: tafga007
  Mercedes-Benz C 180 Kompressor Avantgarde BlueEfficiency 115kW urri 0 2,397 11-08-2014, 10:21 AM
Viimane postitus: urri
  Autotelefon Mercedes Benz w203 Johannes. 1 2,756 04-07-2014, 05:40 PM
Viimane postitus: Treiku
  Mercedes-Benz Welt Berlin ehk Mersumaailm Berliinis Packman 10 9,913 31-10-2013, 10:19 PM
Viimane postitus: Packman



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne