Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w211 200 cdi 2004a,palun natuke tehnilist abi.
#1
kuna pole ennem mersut omanud,sis kus võib cd box asuda-kas kindalaekas-mul seal 3 juhet pistikutega üks on otsa keeratav nagu antenni oma oleksSmile,kas tal pagasnikus gps seadmed, seal mul ka posu juhtmeid pistikutega ja keeratavate antenni otsikutega-mingid asjad välja võetud mingid plokid vms-äkki keegi teab mis seal võis olla ja sis tahaks veel seda teada kuidas armatuuri valgust heledamaks saaks(reostaat),kuidagi tuim on isegi pimedas,otsest keeratavat nuppu tal pole nagu teistel autodel aganeil vist läbi kompuutri või kuidas.. Kuigi aku on täis,loobib kompuutrile mingit sellist asja ,et tuleb aku märk ette punane ja kirjutab et visit workshop,ees kapotiall on ka väike aku tal pidurite tagavarasüsttemi jaoks äkki see tühi. tänud kes vastavad
Vasta
#2
CD Box
Kui on olemas , siis asub raadio all. Tuleb lasta keskpaneelil ülesse tõusta ja seal ta ongi. Kui paneeli taga aga tühi sahtel, siis masinal BOX puudub.

Kindalaegas????
Kui mõtled selle alla laegast, mis asub kahe istme vahel ja kuhu peale saab kätt toedata, siis selle alla on telefoni valmidus. Kui seal sul ainult juhtmed, siis on midagi juba katki tehtud.

Kõrvalistuja ees olevas kindalaekas ei tohiks küll muid juhtmeid olla, kui COMAND-i AUX sisend.(Enamustel siiski puudub)

GPS.
Navi Lugeja asub taga vasakul pagaasnikus luugi taga. Kui seal jälle juhtmed ripuvad, siis kellelgi läks ka navit vaja.

Armatuuri ja muud salongi taustavaldustust saab keerata tugevamaks nupust, mis asub armatuuri kelladeploki vasakul küljel. Kui seda nuppi all hoida, siis saab nullida sõiduarvestit ja läbisõidu arvestit.(muid kinnitusi sai ka teha sellega)

Vasta
#3
tänud sulle,sain juba natuke targemaks,aga mul jh seal kus kõrvalistuja jalgade laegas seal 3 juhet lahtised,üks keeratava antenni otsikuga.ja keskkonsoolis välja sõitva luugi taga tühi sahtel plastmassist-see tähendab et mul on vaid kassett raadio w -wtf tere kiviaeg Smile
Vasta
#4
(20-08-2010, 01:19 AM)cdi power Kirjutas: keskkonsoolis välja sõitva luugi taga tühi sahtel plastmassist-see tähendab et mul on vaid kassett raadio w -wtf tere kiviaeg Smile

Täna omanikku, kes tellis omale uuena tooriku. Smile Üldiselt ära igatse omale cd-boxi vaid hoopis mingit mälukaardi/usb/ipodi interfeissi, aga kahjuks mõistliku hinnaga seda ei leidu.
Vasta
#5
(20-08-2010, 01:19 AM)cdi power Kirjutas: tänud sulle,sain juba natuke targemaks,aga mul jh seal kus kõrvalistuja jalgade laegas seal 3 juhet lahtised,üks keeratava antenni otsikuga.ja keskkonsoolis välja sõitva luugi taga tühi sahtel plastmassist-see tähendab et mul on vaid kassett raadio w -wtf tere kiviaeg Smile

Kas keeratava antenni otsiku taga on ka antenni kaabel?
Kurjajuur
Vasta
#6
Kas keeratava antenni otsiku taga on ka antenni kaabel?

jah edasi läheb must jäme kaabel nii kindalaekas kui pagasnikus.
ja kuna ma cd-d kuulata ei saa sis ma hakkan vanaemaga sõites klassika raadiot kuulama.ülisuur kivi nii Mercedes-Benz kui bemmi kapsaaeda,,paljudel x5 -tel sama jama ,et kassett raadio peal,ajab hinge mustaks kl,ma ei kujuta kl ette ,et ostan uuena mingi ala pool milli auto ja pole isegi näkast cd mängijat kaasas.üks võimalus muidugi on,sigaretisüütajasse käiv mp3 mängija-neid isegi puldiga Smile
Kas punasele akumärgile oskab keegi vastust anda ,tänud.
Vasta
#7
Kohe alguses tuleks endale selgeks teha, et see auto suhtleb arvutiga mitte inimesega. Mine käi diagnostikas selle aku tule pärast. 10+1 viga võivad seda põhjustada. Pole mõtet ennustamisega tegelema hakata.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#8
Antenni kaabel võib olla jäänud järgi telerist. Pagasniku poolses otsas olnud arvatavalt ringantenn.
Kurjajuur
Vasta
#9
(20-08-2010, 12:12 PM)cdi power Kirjutas: ülisuur kivi nii Mercedes-Benz kui bemmi kapsaaeda,,paljudel x5 -tel sama jama ,et kassett raadio peal,ajab hinge mustaks kl,ma ei kujuta kl ette ,et ostan uuena mingi ala pool milli auto ja pole isegi näkast cd mängijat kaasas.
No 2004a masinal peaks kassetimängija kindlalt eritellimus juba olema. Kui muidugi 2002 a. masinal 2004 a. esmareki ei tehtud . MB lõpetas kasettmakkide paigaldamise väidetavalt selle tõttu, et läks kalliks selle heli mürast filtreerimine. Nii vähemalt väitis Sakslane. Sellepärast lükatigi see analoog tehnoloogia kõrvale ja koliti digile 100%

Punane Aku tuli põleb siis kas geneka vea pärast, pidurite aku vea pärast, aku ploki vea pärast või veel ca 20 eri veapärast. Seal pole jh muud, kui testri alla.

Vasta
#10
igatahes tänud Smile
Vasta
#11
(20-08-2010, 12:12 PM)cdi power Kirjutas: ülisuur kivi nii Mercedes-Benz kui bemmi kapsaaeda,,paljudel x5 -tel sama jama ,et kassett raadio peal,ajab hinge mustaks kl,ma ei kujuta kl ette ,et ostan uuena mingi ala pool milli auto ja pole isegi näkast cd mängijat kaasas.üks võimalus muidugi on,sigaretisüütajasse käiv mp3 mängija-neid isegi puldiga Smile

Kassetikas (Audio 20 CC) on standardis 2002 algus kuni 2003 lõpp, edasi on standardvarustuses Audio 20 CD. Lisavarustuses on CD-Box, Audio 50 ja Comand, viimane mängib mp3, toetab mp3 boxi ja omab ka AV sisendit. Feissliftiga mudelitele (alates 2007, vist) sai ka sisemise kõvakettaga ja SD-kaardiga uuemat comandi. Viimast saab suhteliselt lihtsalt panna Audio 20 CD asemele ja ka vanemat Comandi saab panna Audio 20 CC asemele suht lihtsalt.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 103 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W211 hen1 1 288 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 310 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 363 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 313 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 445 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 777 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 257 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 308 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211
  W211, taha puhub ainult kuuma Harri96 10 6,055 30-06-2023, 10:55 AM
Viimane postitus: jaanus74



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne