Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W126 300SD Kustav
#1
Mark: Mercedes-Benz *** SE
Väljalaskeaasta: 1981(vist)
Võimsus: 60 KW
Mootori valem: 3.0 R5
Värv: Hõbe

Lisavarustus: roolivõimendi, kesklukustus, ABS pidurid, 4x elektrilised akende tõstukid(juhipoolne mootor puudub, teistel pole ühendatud), valuveljed orig. (15), 1x elektrilised välispeeglid(hetkel pole töö korras), 2x elektriliselt reguleeritavad istmed(lülitid puudu, aku pealt töötasid), 2x istmesoojendused (samuti lülitid puudu, pole testinud töökorda), elektriline katuse luuk, iluliistud salongis (puitdekoor), tulede korrektor(peaks ka olema), käetugi ees, käetugi taga, nahksisu, puidust käigukanginupp, tagaklaasi soojendus, kohtvalgustid, toonklaas peegliga

Esialgsed vead: Kere roostetab, vajab keevitust siit sealt, elektri lisad ei toimi nii nagu peavad, katuseluugi tihend läbi, kõik amorid/vedrud, pidurid puuduvad, ohutulede lüliti kadunud (see punane nupp keskkonsooli keskel, vajutad siis hakkab imelik surin aga midagi näha pole et muutub), juhi iste ära vajunud, kõike ei tule kohe meeldegi, süüte lukk(mutri võtmega käima), eks pärast lisandub kindlasti veel. nagu näete on asi ikkagi suht nutune Confusedad:

Plaanid: Tehniliselt kõik korda teha (tean et suur pähkel) samuti väike tuleviku plaan, kas uuem diisel või orig bena mootor vahele toppida Smile mingi välimuse tuunimine jne jääb ära, sellist väärikat vanurit ei tohi ju ära rikkuda Smile, samuti keretööd + värvimine (juba kaugem tulevik)
Ma loodan et klubi aitab nii jõu kui nõuga mu plaane ellu viia Smile

Paar linki sama auto kohta:
http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=4707
http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=4615
Kes saab lisada oleks väga tänulik, nii head kui halba, tahaks lihtsalt autot rohkem tundma õppida Smile

Autost siis veel, auto on mu kasuisa oma aga kuna ta ostis endale mingi renault-i :confusedangry: siis jäigi vanur seisma ja oma omanik ei hoolitse tema eest üldse.. niisiis hetkel olen kasutaja aga kui load tehtud saan tuleb kohe minu nimele Cool (märtsis auto kooli ja väga tore oleks kui lubade kätte saamise ajaks oleksin enda plaanid ka teostanud :biggrinSmile

Vanast foorumist sain sellist infot auto kohta, mis tegi tuju täitsa morniks Confusedad: :
---
Tsitaat:1.W126. 300sd.Nii kui load kätte saadud sai hangitud oma esimene auto. Tore oli et selleks sai w126 300sd ,paraku kahjuks oli see Traki oma(üles kiidetud jutt ja müügiks tehtud auto osutus alatuks valeks ja nii pidin ta kiiresti edasi lükkama) Sai ta siis vahetatud oma teise auto vastu +komp. hinne antud masinale 2 (paras kebernaatse oli sellega).
---
Tsitaat:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kiro
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Karl
Sorry OT

Kiro kirjutas:

Tore oli et selleks sai w126 300sd ,paraku kahjuks oli see Traki oma(üles kiidetud jutt ja müügiks tehtud auto osutus alatuks valeks ja nii pidin ta kiiresti edasi lükkama).

Pada sõimab katelt,ühed mustad mõlemad.Sa müüsid kahh seda autot sellise kiidulauluga,et anna aga olla. Mida sa siis Trucki kallal virised veel?

kle põhivead tulid minu õnneks või kahjuks pärast müüki.(kui olin selle ise edasi müünud)müügi hetkel toimiski kõik nii nagu kirjeldatud(ja mainisin kõike nii nagu Trak mulle väitis,ega ma ju autot algosadeks ei võtnud ,et kõiges veenduda). Ja kuna sina ei tea asjast midagi siis mis kommenteerid üldse. Ise minu kommentaarid kustutad küll ära ja ise tuled teemat üles võtma jälle.Mina sain nüüd suureks saa sina ka! ja see ju täitsa vale koht sellise teema arutamiseks!!!Ära riku reegelid mees.

Mida sina oleks siis teinud. Truckile tagasi andnud? Ma loodan, et Truck rääkis ilusti ikka ära mis vead autol on enne kui müüma hakkas.

Trakk ei rääkinud midagi selles asi oligi Big Grin.Tema kiitis kõik üles ja müügi hetkeks oli auto ilusti puhtaks ka lakutud(mootor õlist puhtaks jne)Tuttav tüüp ka ja nagu väike usaldus oli ka aga võta näpust. Paras sea temp see oli.Tema jutu järgi oli see huipu auto ja kõik pidavat olema vahetatud ja see pidigi sõitma jääma (tema jutu järgi) Pealt nägi suht kena välja ka(huvitav on see et plekk roostetas seest poolt:| ,kord katkusin polstrid lahti ja ei suutnud ära imestada) Võib öelda et eks ühed lapse käed olid seda autot ehitanud(kindlasti mitte Mercedes-Benz armastaja) .Käisin sellega Märjamaal selle Mercedes-Benz mehe juures ka.Tta ei suutnud ära imestada kuidas mootorit oli peale pandud(eks šiguli voolikuid kasutab ju iga Mercedes-Benz mees Big Grin)

Aga mis mul nuriseda Trakk väitis mulle ise ju ka et selline see auto müümine ongi(kõik pidavat nii tegema) Smile

aitab halast tuleb ju vanur ikkagi liikuma saada ja kõik mis valesti see tuleb õigesti teha .. ei kaota lootust Confusedmile:

Üks kurb pilt, hetkel seisab hoovipeal ja ootab...
[Pilt: audi20317le.th.jpg]
Homme/ülehomme pesen auto ja teen siis paar pilti, kahjuks kuskil ilusas kohas ei saa teha, kuna kui edasi ajad pead kohe puu klotsi alla panema.. pidurid puuduvad..

ootan abi väge Smile kellel juppe üle jne.. keegi võiks elektri skeemid mulle linkida ja muud skeemid, näiteks esi silla ja taga silla jne, ja muud tarka juttu, uuriksin natukene auto kohta Smile
tänaseks lõpetan Confusedmile:
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#2
Issver, lugedes auto kohta infi tundub nagu miski romuralli pann kraavist välja tiritud ja aida alla veetud... aga see SEESAMA palju kõneainet tekitanud masin?

Isiklik arvamus on, et seda pole mõtet küll KAPITAALSELT taastama hakata (kui lihtsalt sõitmas vaja hoida siiis teine asi). Läbiaetud saraga kogemus olemas - 2 aastat ja 50 000 remonti ja müüdud sai auto 13 000 eeguga ning pärast uue omaniku kogemusi kuuldes veel paljugi sai küsitud... Oleks siis veel SEL v SEC, a tavaline SE ei oma erilist jääkväärtust kah...

Samas loodetavasti selle S-i seisukord ehk NII HULL pole kui minu kutsikal ostes... Aga 9 korda mõtle 1 korda lõika....
Vasta
#3
Hetkel käib mõte jah kogu aeg, kas on asjal mõtet või mitte Smile odavam tuleks mingi enamvähem korralik auto osta.. sec näiteks.. kui seda ehitada?
Kusjuures sõitma saaks nii et 2x piduriketas ja klotsid 2x amordid ja 1xvedru.. voilaa
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#4
Mis mõttes see katuseluugi tihend läbi on ?Veekindel ta olema ei pea.
Vasta
#5
Heinar Kirjutas:Mis mõttes see katuseluugi tihend läbi on ?Veekindel ta olema ei pea.
Kui väljas vihma sajab siis tuleb sealt ukse postide ja esi akna posti vahelt vett, tilgub, lae polstri vahelt noh..
No soovitage mis teha, kas on mõtet asja käsile võtta, tahaks teada ennem kui raha hakkan alla peanema Smile
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#6
Kustav Kirjutas:
Heinar Kirjutas:Mis mõttes see katuseluugi tihend läbi on ?Veekindel ta olema ei pea.
Kui väljas vihma sajab siis tuleb sealt ukse postide ja esi akna posti vahelt vett, tilgub, lae polstri vahelt noh..
No soovitage mis teha, kas on mõtet asja käsile võtta, tahaks teada ennem kui raha hakkan alla peanema Smile

Vee äravoolu kanalid umbes või katki või lahti:bisou:
Vasta
#7
Aga võta mult parem mõni 116 endale projektikaks. Tööd vast umbes sama palju, aga vähemalt saad vähe väärikama auto. Tegin sulle ju pakkumise kah... 3 autot ja hinnaks oli... Siis on vähemalt varujuppe võtta.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
kalev Kirjutas:Aga võta mult parem mõni 116 endale projektikaks. Tööd vast umbes sama palju, aga vähemalt saad vähe väärikama auto. Tegin sulle ju pakkumise kah... 3 autot ja hinnaks oli... Siis on vähemalt varujuppe võtta.
Kas need mida sa vellole pakkusid, täitsa huvitavad tundusid küll eriti se sel Smile ja tol oli vist isegi dokud.. pean mõtlema äki mõned uuemad pildid ?
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#9
oh krt mida mu silmad siin nägema peavad Shy Nagu kirjeldusest näha siis see paras üllatuste auto! Kes tahab põnevust siis see auto on mõeldud talle Confusedmile:
Vasta
#10
Ei tea samas 300sd on nii lihtne auto ju et ei tohiks ületamatuid probleeme olla....Ja remont pole ka kallis nii et harjutamiseks kõlbab vägahästi....Jõudu igatahes!!!!
Vasta
#11
Auto oli vahepeal müügis, aga vist hakkan ise ehitama uusi pilte (suht saastad, lähi ajal uued)
http://www.foto24.ee/users/Kustav
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#12
ai-ai-ai. Välimuselt nagu masinat on ja oleks aga kuulates st lugedes sedsa juttu on asi ikke päris hull ja mina arvasin et minu isend on kõige hullemas olukorras:biggergrin:
Vasta
#13
Vigasid on juba parandatud, aga sellest õhtul täpsemalt, pidurid korras jne.. nüüd soendus jamab..
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#14
Tere, tänaseks on auto lahkunud eestimaa pinnalt ja reisib konteineris Hollandisse Smile
Neeger tuli vaatas üle ja ostis ära Smile !
1600euri Smile
Vaene neeger Sad sai sellise romu Smile
Kutsus veel Hollandisse külla ka, aga ma vist ei julge minna Big Grin sest auto oli liiga korras Smile
Niiet kallis auto on lahkunud eestistSmile
Võib teema lukku panna !
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta
#15
Kustav Kirjutas:Tere, tänaseks on auto lahkunud eestimaa pinnalt ja reisib konteineris Hollandisse Smile
Neeger tuli vaatas üle ja ostis ära Smile !
1600euri Smile
Vaene neeger Sad sai sellise romu Smile
Kutsus veel Hollandisse külla ka, aga ma vist ei julge minna Big Grin sest auto oli liiga korras Smile
Niiet kallis auto on lahkunud eestistSmile
Võib teema lukku panna !

Kui neeger ostis siis praeguseks vist esiklaasi asemel LCD paneel, kroomitud veljed 30 inches ja roosa nahksisu:biggrin:

Bling Bling
Vasta
#16
Confusedilly:
igatahes kui kellegil pakkuda 80,81 aasta w126 siis ta soovib osta Smile
Müüa MERCEDES-BENZ W116 280SE JA 280SEL !!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 300SE 1987 W126 - ashton ashton 29 4,741 17-02-2024, 05:22 PM
Viimane postitus: ashton
  MB 300SE '88 W126 Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 32 35,359 21-01-2023, 03:11 AM
Viimane postitus: Sm.Tihhonov
  560 SE, 1990, W126 - Sm. Västrik Sm. Västrik 86 80,126 05-11-2022, 11:43 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB 260SE '90 W126 (Riigikantselei) - Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 188 245,432 23-02-2022, 10:42 PM
Viimane postitus: Sm.Tihhonov
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,462 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
  Mercedes-Benz S-klass W126 1981 - Kristooo Kristooo 3 2,334 14-01-2021, 10:19 PM
Viimane postitus: ReinGSM
  MB 280SE W126 1983 mydimees mydimees 17 9,613 02-05-2020, 11:03 PM
Viimane postitus: mydimees
  Mercedes-Benz 500 SE, 1981, w126 LagediRix 0 2,282 12-05-2019, 01:06 AM
Viimane postitus: LagediRix
  Mercedes-Benz 500 SEC, 1990, w126 - taaniel taaniel 45 41,691 14-06-2018, 07:54 AM
Viimane postitus: secman
  W126 420 SEL Stabilo 23 16,924 16-09-2017, 01:09 PM
Viimane postitus: Stabilo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne