Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB E200 kupee 1995 C124 - hannes_s
#21
Minugi poolt 10 punkti pärnu silberile olen alati oma vanadele mb-dele sealt abi saand ja selline sõbralik suhtumine.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#22
kasutaja mrtbln käest sai täna ostetud selline komplekt
[Pilt: pultd.jpg]
ühe puldi see osa võtmest sai asendatud enda omaga ja toimib päris ilusasti
[Pilt: vtti.jpg]

autol on ka eraldi signalisatsioon eraldi puldist. oskab keegi rääkida, et kas ja kuidas saaks selle signalisatsiooni panna toimima läbi oringinaalpuldi?
ei olegi asi nii ilus, probleemid tekkisid ilmselt immoga. pult avab uksed, võti keerab süütelukku, aga starterit järgi ei võta. ilmselt pole immo uue keskluku juhtplokiga rahul. ei tea kuidas probleem lahendada?
Vasta
#23
See hea. Muidugi, ma kardan, et kõige õigem oleks minna kuhugi töökotta selle probleemiga, kuna niisama öelda siin vast keegi ei oska, et kuidas antud juhul asjad ühendatud on. Kuigi noh, pm kui asi on originaalne, siis originaal juhtmed külge ja vaatad, kust on mingi aftermarket vidin vahele pandud ja eemaldad. Pm peaks nii isegi üksida hakkama saama, kuid ei ole kindel.

Aga huvitav kui turvaline see originaalne süsteem üldse on?
Vasta
#24
uue keskluku plokiga siis auto ise enam ei käivitu. vedasin juhtme aku + klemmilt otse pendiksile, mootor käib küll ringi aga käima ei lähe.
panin vana keskluku ploki tagasi, panin auto tööle(õige plokiga käivitus ilusti süütevõtmegaTongue ) lasin autol vähe töödata ning seejärel võtsin keskluku ploki töötamise pealt pistiku tagan ära-mootor suri koheselt välja.
peab homme silberist küsima et mis värk sellega onTongue
Vasta
#25
Immo toimib. Muidugi jah, kahjuks ei oska nii eemalt asjale nõua anda, kuid tundub väga põnev olevat.
Vasta
#26
sai vahepeal avastatud, et võtme metall osa koosneb sellistest juppidest
[Pilt: pilt009.jpg]
et puldi küljes olevad võtmed minu auto süütelukuga ei sobi, siis tuleb enda olemasolev vana võti vähe ümber teha ning sinna sobitada.

midagi sarnast on ka siin tehtud http://www.2phast.com/500e/cd.htm
Vasta
#27
OT

Aga näed, koos selle flip key-ga on lahendatud ka madalhelid ehk bassikõlari installatsioon.
Vasta
#28
bassikõlariga on jah hetkel aega. flip key korrastamine on päris huvitav probleem mida lahendada.

tõstsin sama keskluku ploki ka korraks isa autole (tal vin koodi järgi immot pole) ja toimib kõik ilusti-läheb võtmest tööle niks naksBig Grin
Vasta
#29
väike bassielement sai ka taha lisatud. tegu küll free air elemendiga aga ajutiselt käib küll
[Pilt: klllb.jpg]
Vasta
#30
W124 bass pidi nõme teha olema, kuna bensiinipaak pidavat väga palju ära summutama. Seega, kui teha, siis nii, et torud jookseksid aknalaua kaudu salongi.
Vasta
#31
(25-05-2010, 11:23 PM)Harry Kirjutas: W124 bass pidi nõme teha olema, kuna bensiinipaak pidavat väga palju ära summutama. Seega, kui teha, siis nii, et torud jookseksid aknalaua kaudu salongi.

olen kuulnud jah. ega seda bassi nii palju enam kuulagi, see mürtsumise aeg nagu läbi. sellele autole aknalauals mingeid muudatusi ei tule.
Vasta
#32
Ma ise kuulan rohkem rocki, kuid bassi on vaja selleks, et Jürist läbi sõites kõik vaataksid. Teooria mul selline, et teen õhutusaugud sinna ja jätan riide alla ehk keegi midagi aru ei saa. Ja kindlasti aitab kogu pagasniku heliisolatsioon, mis peaks asja veidi juba suunama. Samas head kõlarid originaalaukudes ja väike bass taga ajab asja ära kindlasti.
Vasta
#33
ei saa sellest aru, miks kütuse andur hakkab näitama alles umbes 4 minutit peale käivitamist. kui auto korraks suretada ja taas käivitada, siis näitab kohe kütuse taset. andur paagis sai üle vaadatud, tundus igati korras ja puhas.
Vasta
#34
pärsat uue keskluku ploki ostmist avas IR-pult küll uksed kuid mootor ei käivitunud. nüüdseks probleem leidis lihtsa lahenduse. puht juhuslikult ühendasin pistiku tagant lahti sellise relee

[Pilt: pilt007.jpg]

seejärel ühendasin külge uue keskluku ploki, releele pistik külge tagasi ja kõik toimib. pikemat sõitu pole veel teinud (olen kuulnud, et osad autod jäävad peale mõne kilomeetri läbimist seisma)
konkreetne relee saab käsud signalisatsioonilt ja vastavalt sellele laseb või mitte sisse panna süüte.

kui saaks veel signalisatsiooni ka IR-puldi kaudu juhtida, siis oleks mu keskluku probleem täielikult ühel pool. hetkel seda teha ei oska.
Vasta
#35
(08-06-2010, 04:18 PM)hannes_s Kirjutas: pärsat uue keskluku ploki ostmist avas IR-pult küll uksed kuid mootor ei käivitunud. nüüdseks probleem leidis lihtsa lahenduse. puht juhuslikult ühendasin pistiku tagant lahti sellise relee

[Pilt: pilt007.jpg]

seejärel ühendasin külge uue keskluku ploki, releele pistik külge tagasi ja kõik toimib. pikemat sõitu pole veel teinud (olen kuulnud, et osad autod jäävad peale mõne kilomeetri läbimist seisma)
konkreetne relee saab käsud signalisatsioonilt ja vastavalt sellele laseb või mitte sisse panna süüte.

kui saaks veel signalisatsiooni ka IR-puldi kaudu juhtida, siis oleks mu keskluku probleem täielikult ühel pool. hetkel seda teha ei oska.


pean tegema väikse paranduse. miks ennem mul see auto tööle ei hakanud uue keskluku plokiga, oli viga hoopis teine. nimelt olin ilmselt lukustanud uksed IR-puldist ning seejärel need avanud signalisatsiooni puldist. seega tehase kesklukule jäi mulje nagu oleks keegi võõras autosse tungind ja seda käivitada üritanud. pildil olev relee on siis ilmselt signalisatsiooni immo.
Vasta
#36
Sa kirjutasid et tehase kesklukule jäi selline mulje. Ehk siis ikka tehase alarm? Kesklukk ja alarm peaks tehasest eraldi vist olema.
Igatahes, kuidas momendil on? Probleem lahendatud?
Vasta
#37
(11-06-2010, 11:57 PM)Harry Kirjutas: Sa kirjutasid et tehase kesklukule jäi selline mulje. Ehk siis ikka tehase alarm? Kesklukk ja alarm peaks tehasest eraldi vist olema.
Igatahes, kuidas momendil on? Probleem lahendatud?

mul ei ole mitte tehase alarm, vaid hiljem eraldi paigaldatud. tehase poolt on lihtsalt IR-keskluku süsteem+immo. hetkel siis ka kaks erinevat pulti, üks tehase IR oma ja teine alarmi oma, mis samuti avab ka uksed loomulikult. et mõlemad kaks süsteemi toimetavad omaette, siis ei olegi võimalik autot käivitada kui puudub üks kahest puldist. ühe puldi puudumisel auto lihtsalt ei käivitu ja teise puudumisel hakkab ka alarm tööle.

igatahes olen selle keskluku mure lahendanud. ja praeguse süsteemiga rahul. nii palju kui kogu süsteemist aru olen saanud, siis tundub see minu jaoks piisavalt turvaline. ja muidugi on flip-key tore asi millega saab mängida kui näpud sügelevad Big GrinBig Grin
Vasta
#38
Nagu ma aru saan, siis paratamatult hetkel pead sa kasutama kahte pulti?
Kas kogu seda kremplit pole võimalik panna toimetama siis läbi juurde paigaldatud alarmi, ehk alarmi puldist saadab signaali IR-süsteemi või siis vastupidi, et IR-ist saadab signaali juurde paigaldatud alarmi?
Vasta
#39
IR-pult võiks tõesti saata signaali ka juurde paigaldatud alarmi. kas see ka võimalik on seda ma ei tea.
Vasta
#40
Ikka on. Seda tehaksegi ameerikas tavaliselt. Kogu benzworld on selliseid teemasi täis. Pm IR-puldi plokk peaks kusagil saatma välja mingi outputi eksole. Kasvõi, et teha uksed lahti. Sealt tõmbad juhtmed releeni, mis omakorda siis deaktiveerib alarmi. Muidugi iseküsimus on, et kuidas alarmil input on, et alarm maha läheks. Kuid muidugi oleneb alarmist. Pm peaks seal juhtmestikus mingi selline võimalus olemas olema.

Käisid siis Virtsus seda IR-plokki toomas? Käisin ise täna seal comforti ja muid asju toomas Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300 CE-24, 1991, C124 Sm. Västrik 81 83,181 22-12-2023, 09:38 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB S600L, w140, 1995 - ALFFAA ALFFAA 125 131,008 27-07-2022, 08:59 PM
Viimane postitus: Pant
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 280,738 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  MB S320, w140, 1995 - Madis madis399 43 37,927 09-05-2021, 08:37 PM
Viimane postitus: madis399
  c124 E220 110kw 1993 966mkr 55 30,600 11-04-2020, 08:36 AM
Viimane postitus: Karl
  Mercedes Benz E200 Kompressor, 2005, W211, Plinger Plinger 0 1,984 12-08-2019, 08:48 PM
Viimane postitus: Plinger
  S124, E320 , 1995 - Even Even88 14 8,615 09-02-2019, 04:00 PM
Viimane postitus: KalevE
  MB 230CE C124 ervin ervinpunk 14 10,077 15-05-2018, 05:27 PM
Viimane postitus: ervinpunk
  Mercedes-Benz CE230, C124 ville 13 9,385 23-04-2018, 01:37 PM
Viimane postitus: ville
  MB C124 92' 3.0 81kw Egoolen 11 9,234 22-10-2017, 06:51 PM
Viimane postitus: Egoolen



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne