Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w211 salongivalgustuse ja raadio "surkimine" SDS'ga?
#1
Nimelt 2 asja mis mind häirivad:

1. Jõudes pimedas sihtpunkti, avades ukse saad hakata pimesikku mängima, kuna laetuli teeb nägemisele 1:0 mõneks ajaks. Jahh, "jälita mind koju" aitab natuke küll, aga ikkagi... Lülitades laetule automaatika välja, see rsk lülitab ka kõik muu valguse välja nagu pedaalide ja "poriloigu" valguse mis on tihti väga abiks.

Kas kedagi häirib veel selline asi või on kuidagi asja lahendand SDS'ga? Hetkel tundub, et kisun laest pirnid välja või panen kuhugi lisalüliti. Smile

2. Audio 20CD Raadiol ei saa roolilt mälupesasid vahetada, aint "seek" ehk hakkab kogu bändi skännima mis on mõttetu mu arust, tahaks aint oma "lemmikute" vahel valida. w203'l saab menüüst valida mida teeb (vist oli memory ja frequency), aga 211'l pole seda valikut.

Väidetavalt "engineering mode's" SDS'iga saab neid probleeme lahendada. Korra olen otsind, aga ei leidnud.
Vasta
#2
ootan ka huviga lahendustNod
W211 E320cdi.
Vasta
#3
Laetule kohta ma küll ei oska ütelda.(võibolla isegi ei saa). Endale sai pandud väga väikse võimsusega lambid ette laetulesse.
Raadiot kombist peaks küll saama muuta.Aga .W203 puhul on juhus meeles, kus KI menüüpunktist muutmine iseenesest tulemust ei andnud ,Ikka oli seek funktsioon. Tuli kas AGW-st midagi kruttida või oli vaja KI seest seada. Vähemalt sai asja toimima.

Vasta
#4
(05-04-2010, 12:54 PM)wdb240 Kirjutas: Laetule kohta ma küll ei oska ütelda.(võibolla isegi ei saa). Endale sai pandud väga väikse võimsusega lambid ette laetulesse.
Raadiot kombist peaks küll saama muuta.Aga .W203 puhul on juhus meeles, kus KI menüüpunktist muutmine iseenesest tulemust ei andnud ,Ikka oli seek funktsioon. Tuli kas AGW-st midagi kruttida või oli vaja KI seest seada. Vähemalt sai asja toimima.

Krt kombist ma ei vaadandki, aint raadiost endast. Aga kas saab tavalise SDS'iga ka või vaja ikka seda tuunitud versiooni nagu turvavöö lõugaja puhul? Mis nime all see võis olla?
Vasta
#5
Vaatasin järele. Ka W211-le saab tekitada KI menüüpunkti ,(seda küll SDS eri versiooniga) kuid see ei hakka ikkagi tööle. Kuigi on menüüst valitud vaheta jaamasi mälu järgi teeb ta ikkagi "SEEK" otsingut. Probleem ilmselt AGW softis. Mudeliuuenduse läbiteinud W211 igaljuhul omab juba tehasepoolt seda menüüpunkti ja asi toimib ka kenasti. Ma ise kaldun arvama, et systeemid, millel AGW eraldi taga ei toeta seda funktsiooni. Võibolla aitab AGW softi uuendus, kuid pead ei anna. Sellepärast neil see punkt KI ka jäätud kuvamata. Laetule väljalükates syttivad jalgvalgustused ikkagi ,kui ukse avad. Ei teagi ,miks sul ei sütti?

Vasta
#6
(07-04-2010, 04:23 PM)wdb240 Kirjutas: Vaatasin järele. Ka W211-le saab tekitada KI menüüpunkti ,(seda küll SDS eri versiooniga) kuid see ei hakka ikkagi tööle. Kuigi on menüüst valitud vaheta jaamasi mälu järgi teeb ta ikkagi "SEEK" otsingut. Probleem ilmselt AGW softis. Mudeliuuenduse läbiteinud W211 igaljuhul omab juba tehasepoolt seda menüüpunkti ja asi toimib ka kenasti. Ma ise kaldun arvama, et systeemid, millel AGW eraldi taga ei toeta seda funktsiooni. Võibolla aitab AGW softi uuendus, kuid pead ei anna. Sellepärast neil see punkt KI ka jäätud kuvamata. Laetule väljalükates syttivad jalgvalgustused ikkagi ,kui ukse avad. Ei teagi ,miks sul ei sütti?

Mul on Audio 20CD ja AGW maki sees, sellist komplekti pole uurind?

Laetulel on keskel 3 nuppu:
Eesmine (nr 3) mis lihtsalt paneb esimese laetule põlema ja kustutab, sisse ei jää, keskmine (nr 2) mis on automaatika on/off jääb sisse ja tagumine (nr 1) on tagumise laetule nupp, mille funktsioon sama mis esimesel aint toimib tagumise tule peal.

[Pilt: 44253-Capture1.PNG]

KI'st on sisevalguse viide pandud OFF. Laetuli süttib ainult siis kui automaatika sees ja avad ukse. Kui automaatika väljas, siis kõik pime, ka jalgadevalgus.

[Pilt: 69954-Capture2.PNG]

Sõbra sama configa 2003a alguse autol käituvad asjad hoopis teisiti, KI's ei saa 3x resetiga menüüsse, kliima toimetab teisiti, makk on Audio 20CC ja AGW pagassis jpm. Aga laetule käitumist pole võrrelnud krt. Smile
Vasta
#7
Loodan ,et küsija suupihta nüüd ei löödaIcon_redface
aga oleks hea kui keegi teeks selle laevalguse loo "puust ja punaselt" ette ,sest see tõesti häirib jubedalt.Kuidas sellele ligi pääseb?
prooviks endalgi äraIcon_neutral
W211 E320cdi.
Vasta
#8
(08-04-2010, 10:30 AM)Eff Kirjutas: Loodan ,et küsija suupihta nüüd ei löödaIcon_redface
aga oleks hea kui keegi teeks selle laevalguse loo "puust ja punaselt" ette ,sest see tõesti häirib jubedalt.Kuidas sellele ligi pääseb?
prooviks endalgi äraIcon_neutral

Oot mida sa mõtled, et kuidas tuli lahti käib või mis?
Vasta
#9
mõtlen siis seda süsteemi vms kus seda laevalguse lugu saaks muuta?Icon_redface
ehk piisab isegi sellest ,kui keegi seletaks mis on "KI" ja "SDS" Icon_redface
Nimelt siis on mul sama jama ,et kui laevalgus välja lülitada ,kustub see lombivalgus kaa ustel.
W211 E320cdi.
Vasta
#10
(08-04-2010, 07:33 PM)Eff Kirjutas: mõtlen siis seda süsteemi vms kus seda laevalguse lugu saaks muuta?Icon_redface
ehk piisab isegi sellest ,kui keegi seletaks mis on "KI" ja "SDS" Icon_redface
Nimelt siis on mul sama jama ,et kui laevalgus välja lülitada ,kustub see lombivalgus kaa ustel.

No tundub, et vist ei saagi lihtsalt muuta. Peab vist lahti kiskuma ja ratsima hakkama...

KI on KombiInstrument ehk kellaplokk
SDS on Star Diagnosis System ehk MB tehase tester
Vasta
#11
Pilt kohe palju selgemIcon_smile
Suured tänud!
W211 E320cdi.
Vasta
#12
Pull lugu küll Icon_razz ma just mitmel masina vaadanud, ja neil küll ei kustu jalgade valgus ära. Tõsi!!!! Lombivalgust polnud neil ühelgi kuid kas sellest nii erineb süsteem???? Võibolla teen ma ise selle proovimise hetkel midagi teistmoodi ja valesti, aga kui süüde välja keerata ja uks avada ,siis süttivad küll ainult jalavalgustid kui laeplokist NR 2 lüliti on kinni vajutatud. Äkki peate KI setingutest viiteaja tagasi panema salongi valgusele. Siis võibolla töötabki ülejäänud värk ja ainult laetulele on lülitist 2 OFF sunnitud.

Vasta
#13
(09-04-2010, 12:06 AM)wdb240 Kirjutas: Pull lugu küll Icon_razz ma just mitmel masina vaadanud, ja neil küll ei kustu jalgade valgus ära. Tõsi!!!! Lombivalgust polnud neil ühelgi kuid kas sellest nii erineb süsteem???? Võibolla teen ma ise selle proovimise hetkel midagi teistmoodi ja valesti, aga kui süüde välja keerata ja uks avada ,siis süttivad küll ainult jalavalgustid kui laeplokist NR 2 lüliti on kinni vajutatud. Äkki peate KI setingutest viiteaja tagasi panema salongi valgusele. Siis võibolla töötabki ülejäänud värk ja ainult laetulele on lülitist 2 OFF sunnitud.

Aga kuidas siis laetuli põlema läheb? Ainult nupust? See sobiks mulle hästi! Smile

Selle siseviitega on selline "lahe" lugu, et siis paneb kohe vastavaks ajaks laetule põlema kui võtme välja võtad ja jätkub ka ukse avamisel. Kustub alles pärast uste lukustamist.

Kõige lihtsam on ilmselt pirnid välja võtta, kaotada pole eriti midagi, sest peegli all ju kohtvalgustid ka olemas...

edit:

Proovisin täna kolme erinevat Avantgarde varustusega autot, milledel kõigil kõik lambikesed. Autod olid 2002, 2003 ja 2004 ja kõigil käitub nii nagu kirjeldasin ehk automaatika välja lülitades on kõik pime, eraldi laevalguse automaatikat lülitada ei saa. Sad

Kogu see kobakas piisavalt kirves ka et lammutada ja katsetada, seega ilmselt pirnid välja ikkagi... Sad

edit2:

Nüüd siis mõnda aega juba pirnid väljas ja "elu on ilus" Smile Eesmise laetule nupust läheb kogu põrand valgeks ja lisaks saab veel kohtvalgustid peegli all põlema panna ja ka tagumise tule kui valgust ikka vähe... Mina olen rahul!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 srs marekktt83 0 97 27-03-2024, 10:11 PM
Viimane postitus: marekktt83
  W211 hen1 1 280 16-12-2023, 12:48 AM
Viimane postitus: margojmi
  W211 Lisasoojendi/webasto/aux. heater difred 4 300 22-11-2023, 10:49 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 hen1 1 356 30-10-2023, 06:27 PM
Viimane postitus: hen1
  Mercedes W211 2004 hen1 1 302 27-10-2023, 09:44 PM
Viimane postitus: hen1
  W211 aku saab tühjaks gert212 2 436 26-09-2023, 09:37 PM
Viimane postitus: Manifesto
  Mercedes e500 w211 hen1 12 765 24-08-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: hen1
  W211 raadio jaapani lainepikkusel Ahti123 0 257 13-08-2023, 07:35 PM
Viimane postitus: Ahti123
  w211 e270cdi universaal Kalviw211 3 303 31-07-2023, 06:34 PM
Viimane postitus: Kalviw211
  W211, taha puhub ainult kuuma Harri96 10 6,049 30-06-2023, 10:55 AM
Viimane postitus: jaanus74



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne